Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

telewizor LED 3D Philips 40PFL8008S

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
telewizor LED 3D Philips 40PFL8008S
Philips 40PFL8008S
Opis i dane

Opis produktu


Telewizor LED 3D Smart z trójstronnym systemem Ambilight XL i technologią Perfect Pixel HD

Telewizor LED o doskonałych parametrach z technologią Ambilight To detale stanowią o niezwykłych możliwościach. Telewizor firmy Philips z serii 8000 o doskonałych parametrach wyprzedza Twoje potrzeby i w pełni integruje najnowocześniejsze technologie w jednym urządzeniu o smukłej konstrukcji. To telewizor dla Ciebie.

Zalety


Trójstronny system Ambilight XL

Trójstronny system Ambilight XL

Ta opatentowana technologia firmy Philips sprawia, że ekran wydaje się znacznie szerszy - a wrażenia podczas oglądania bardziej realistyczne - rzucając na ścianę bardzo szeroką poświatę z trzech stron ekranu. Technologia ta automatycznie dostosowuje kolor światła tak, aby pasowało do wyświetlanego obrazu. Dzięki funkcji dopasowania do ściany, barwa światła zawsze idealnie pasuje do obrazu na telewizorze, niezależnie od koloru ściany. Liczne ustawienia można dostosować do swoich upodobań.

 
Smart TV

Smart TV

Telewizor z technologią — mnóstwo aplikacji internetowych, filmów do wypożyczenia i usługa Catch-up TV Odkryj świat wykraczający poza tradycyjną telewizję. Wypożyczaj i strumieniowo przesyłaj bezpośrednio do telewizora filmy, nagrania wideo, gry i inne materiały z internetowych sklepów z filmami. Oglądaj ulubione programy w ramach usługi Catch-up TV i ciesz się szeroką gamą aplikacji internetowych dzięki usłudze . Komunikuj się z rodziną i przyjaciółmi za pomocą programu Skype™ lub sieci społecznościowych. Lub... po prostu przeglądaj strony internetowe!

 
Technologia 3D Max

Technologia 3D Max

Technologia aktywna 3D Max zapewnia wspaniały obraz Full HD 3D. Ciesz się obrazem Full HD 3D w telewizorze Philips. Dzięki zastosowaniu aktywnej technologii trójwymiarowej 3D Max telewizor zapewnia efekty 3D o najwyższej możliwej jakości w rozdzielczości Full HD 3D. Możliwe jest również konwertowanie każdego obrazu 2D do formatu 3D.

 
Internetowe aplikacje Smart TV

Internetowe aplikacje Smart TV

Odkryj świat wykraczający poza tradycyjną telewizję. Wypożyczaj i strumieniowo przesyłaj bezpośrednio do telewizora filmy, nagrania wideo, gry i inne materiały z internetowych sklepów z filmami. Oglądaj ulubione programy w ramach usługi Catch-up TV i ciesz się szeroką gamą aplikacji internetowych dzięki usłudze Smart TV. Komunikuj się z rodziną i przyjaciółmi za pomocą programu Skype™ lub sieci społecznościowych. Lub... po prostu przeglądaj strony internetowe!

 
Wi-Fi Miracast™

Wi-Fi Miracast™

Oglądaj wybrane materiały multimedialne w dowolnym miejscu i czasie. Przenieś obraz widoczny na wyświetlaczu urządzenia na duży ekran. Udostępniaj zdjęcia ze smartfona, laptopa i nie tylko. Połączenia można łatwo skonfigurować, a technologia ta jest obsługiwana przez wiele urządzeń.

 
Dwurdzeniowy procesor zapewnia bardzo szybkie działanie inteligentnych funkcji

Dwurdzeniowy procesor zapewnia bardzo szybkie działanie inteligentnych funkcji

Telewizor Philips jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor obsługujący funkcje Smart TV, które są szybkie i intuicyjne. Zwiększa on ogólną wydajność programów, a tym samym umożliwia równoległe operacje obliczeniowe w wielu aplikacjach, aby można było wykonywać połączenia wideo, oglądać telewizję i bardzo szybko czatować — wszystko w tym samym czasie na Twoim telewizorze!

 
Pilot z klawiaturą

Pilot z klawiaturą

Przejmij kontrolę. Nasz całkowicie intuicyjny pilot ma wszystkie tradycyjne elementy, takie jak przyciski kursora, regulacji głośności i skrótów. Po drugiej stronie znajduje się pełna klawiatura, która umożliwia szybkie i proste wpisywanie tekstu w każdej sytuacji. Nasz inteligentny pilot jest też wyposażony w czujniki żyroskopowe, dzięki czemu rozróżnia „górę” i „dół” — co oznacza, że można wysyłać wiadomości tekstowe, nie martwiąc się, że zmieni się przy tym kanał.

 
Aplikacja Philips MyRemote

Aplikacja Philips MyRemote

Steruj telewizorem i nagrywaj w ruchu, korzystając z jednej prostej aplikacji. Zmień swoje urządzenie iPad lub swojego smartfona w uniwersalnego pilota ze wszystkimi opcjami oryginalnego pilota oraz dodatkowymi funkcjami, takimi jak wpisywanie tekstu. Funkcja SimplyShare przesyła materiały do telewizora. Funkcja Wi-Fi Smart Screen umożliwia oglądanie cyfrowych programów telewizyjnych w urządzeniu. Korzystając z aplikacji MyRemote, można nagrywać ulubione programy i być zawsze na bieżąco. Wystarczy przejrzeć elektroniczny przewodnik telewizyjny i wybrać programy do nagrania i obejrzenia później. Telewizor z technologią Smart TV zasługuje na prawdziwie inteligentną aplikację.

 
Grajmy razem na całym ekranie!

Grajmy razem na całym ekranie!

Unikalny tryb gry na pełnym ekranie dla dwóch graczy w grach 2D. Dzięki okularom firmy Philips przeznaczonym do gry w dwie osoby na pełnym ekranie (PTA436/00) możesz w pełni korzystać z trybu pełnoekranowego w telewizorze. W przypadku dwuosobowych gier 2D każdy z graczy widzi zazwyczaj tylko połowę ekranu. Technologia 3D sprawia, że obaj gracze mogą jednocześnie korzystać z trybu pełnoekranowego w grze 2D.

 
Standard pomiaru ostrości

Standard pomiaru ostrości

Aby uzyskać ruchomy obraz, który jest wyraźny, płynny i naturalny, firma Philips stworzyła technologię PMR — nasz standard pomiaru ostrości szybko poruszających się obrazów. Technologia Perfect Motion Rate jest wynikiem połączenia wyjątkowej technologii przetwarzania obrazu, liczby klatek na sekundę, częstotliwości odświeżania każdej klatki, doskonałej funkcji przyciemniania i technologii podświetlenia. Wyższa wartość PMR oznacza wyższy kontrast i lepszą wyrazistość ruchu — co przekłada się na doskonałą jakość obrazu.

 
Technologia Perfect Pixel HD

Technologia Perfect Pixel HD

Technologię tę opracowano z myślą o uzyskaniu zaawansowanego obrazu o niezrównanej ostrości i wyrazistości, bez migotania. Każdy piksel tworzący obraz jest optymalizowany w celu lepszego dopasowania do sąsiednich pikseli. Rezultat to wyjątkowe połączenie ostrości, naturalnej szczegółowości, intensywnych kolorów, doskonałego kontrastu i płynnego, naturalnego wyświetlania ruchu.

 
Konstrukcja bez ramy

Konstrukcja bez ramy

Elegancki. Minimalistyczny. Dyskretny. Pięknie wykonany z jednego kawałka wysokiej jakości szkła. Okolony niezwykle cienką ramą. Zaprojektowany tak, aby pasował do każdego wnętrza.

 

Porównaj linie


  seria 4000 seria 5000 seria 6000 seria 7000 seria 8000 seria 9000 Design Line  
  Seria 4000 Seria 5000 Seria 6000 Seria 7000 Seria 8000 Seria 9000 Design Line  
  led edge led edge led edge led edge led edge led edge led edge  
  100Hz 200Hz 500Hz 700Hz 1400Hz 900Hz 1400Hz  
  CristalClear pixelPlusHd pixelPreciseHd pixelPreciseHd perfect Pixel Hd ultra Pixel Hd perfect Pixel Hd  
  SmartStereo 8W smartStereo20w smartStereo20w smartStereo20w smartStereo3D25w smartStereo3D27w smartStereo3D25w  
    ambilight2sided ambilight2sidedXl ambilight3sidedXl ambilight3sidedXl ambilight3sidedXl ambilight3sidedXl  
    easy3d easy3d easy3d 3d max easy3d 3d max  
    glasses2 glasses4 glasses4 glasses2 glasses6 glasses2  
    smartTv smartTv smartTv smartTv smartTv smartTv  
    wifi wifi wifi wifi wifi wifi  
    skype_ready skype_ready skype integrated skype integrated skype integrated skype_ready  
      keyboradRC pointer Keyborad RC pointer Keyborad RC pointer Keyborad RC pointer Keyborad RC  
  kamera_opcjonalna kamera_opcjonalna kamera_opcjonalna kamera_wbudowana kamera_wbudowana kamera w zestawie kamera_opcjonalna  
  Seria 4000 Seria 5000 Seria 6000 Seria 7000 Seria 8000 Seria 9000 Design Line  

FAQ - często zadawane pytania


Dlaczego jakość obrazu nie jest tak dobra jak ta, która jest prezentowana w sklepie?

Odpowiedź: Jakość obrazu, który oglądasz jest związana z jakością sygnału docierającego do Twojego telewizora. W sklepie mogłeś widzieć sygnał wysokiej rozdzielczości (HD). W domu prawdopodobnie oglądasz treści video ze źródła o standardowej rozdzielczości (SD). Sygnał video SD ma gorszą jakość od sygnału HD. Typowymi przykładami źródeł HD są: • Odtwarzacz Blu-ray z filmem HD • Cyfrowy dekoder HD (set-top box) z subskrypcją kanałów HD od dostawcy telewizji kablowej lub satelitarnej • Bezprzewodowy nadajnik HD (sygnały otrzymywane przez antenę zewnętrzną) • Kanał HD otrzymywany przez Twoją sieć kablową (sygnały otrzymywane przez połączenie kablowe). Typowymi przykładami źródeł SD są: • Odtwarzacz DVD • Nagrywarka video • Odtwarzacz cyfrowy (set-top-box) z subskrypcją kanałów innych niż HD (kanałów SD) od dostawcy telewizji kablowej lub satelitarnej • Bezprzewodowy nadajnik analogowy lub cyfrowy SD (sygnały otrzymywane przez antenę zewnętrzną) • Kanał SD otrzymywany przez Twoją sieć kablową (sygnały otrzymywane przez połączenie kablowe). Zapytaj swego dostawcę o szczegóły otrzymywania obrazów HD w Twoim domu.

Jak mogę zorientować się, czy widzę obraz 3D?

Aby zobaczyć obraz 3D, Twój mózg musi wykorzystać informacje wizualne z obojga oczu. Jeżeli obrazy z obojga oczu zbytnio różnią się od siebie i nie pasują do siebie, mózg będzie musiał dokonać wyboru. Wówczas odrzuci część lub całość informacji z jednego oka. Mózg potrafi stłumić lub wyłączyć informację wizualną, której nie może wykorzystać. Gra poniżej może podpowiedzieć Ci, czy oboje Twoich oczu jest UŻYWANYCH w tym samym czasie. Ilustracja poniżej pokazuje, co powinno się wydarzyć: 1. Ustaw czubek nosa nad brązowym okiem na rysunku. 2. Skup oboje oczu na pojedynczym brązowym oku. 3. Wysuń kciuk przed nos. 4. Nadal skupiaj wzrok na oku. Jeżeli masz włączony przekaz z obojga oczu, zobaczysz dwa kciuki z obu stron oka. 5. Teraz przenieś wzrok na kciuk. Powinieneś zobaczyć dwoje oczu po obu stronach kciuka. UDAŁO SIĘ? Twój mózg używa obojga oczu, a Ty masz wszelkie szanse cieszyć się obrazem 3D. Postępuj według wskazówek i baw się dobrze!

Jak należy czyścić ekran telewizora?

Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami: 1. Odłącz telewizor i kabel głównego zasilacza z gniazdka w ścianie. 2. Nie używaj mokrych ściereczek ani żadnych chemikaliów, takich jak aceton, toluen czy alkohol. 3. Używaj miękkiej, suchej ściereczki – zalecamy ściereczkę z mikrofibry (nie jest załączona) i wytrzyj ekran kolistymi ruchami. 4. Nie przyciskaj zbyt mocno ekranu! Przyciskając za mocno możesz poważnie uszkodzić ekran.

Czy oglądanie telewizji 3D ma działania uboczne, które mogą okazać się szkodliwe dla mojego zdrowia?

Według aktualnych badań, brak dowodów na szkodliwe działanie telewizji 3D na zdrowie konsumentów. W rzadkich przypadkach można odczuwać lekki dyskomfort, taki jak dezorientacja wizualna lub lekki ból głowy. Należy jednak podkreślić, że bardzo ważne jest, aby materiały oglądane w 3D były wysokiej jakości. Niektóre materiały nie zostały wyprodukowane w celu ich wyświetlania w 3D i zostały następnie zaadaptowane, aby dawać podobny efekt. Nawet, jeżeli takie (często tańsze) materiały nie spowodują dyskomfortu wizualnego ani innych rodzajów dyskomfortu, ich obraz 3D będzie znacznie gorszej jakości.

Co to jest HDMI?

HDMI to skrót od High-Definition Multimedia Interface (interfejs multimedialny wysokiej rozdzielczości). HDMI łączy cyfrowa źródła audio/video, takie, jak set-top box, odtwarzacz DVD HD, odtwarzacz Blu-ray, komputer osobisty, konsola gier wideo lub dekoder AV z kompatybilnym urządzeniem cyfrowym audio i/lub monitorem video, takim, jak telewizja cyfrowa (DTV). HDMI wykonuje nieskompresowane połączenie cyfrowe RGB (Red, Green, Blue) ze źródła do ekranu. Eliminując konwersję do sygnału analogowego, może przekazywać obraz bez wad. Niezdegradowany sygnał redukuje migotanie i pozwala uzyskać czystszy obraz. HDMI inteligentnie przekazuje obraz o najwyższej rozdzielczości z urządzenia źródłowego. Obraz HDMI jest w pełni kompatybilny wstecz ze źródłami DVI (Digital Video Interface) lecz zawiera cyfrowy dźwięk. HDMI stosuje system ochrony sygnału cyfrowego HDCP. Na obrazku poniżej pokazany jest kabel HDMI:

Czy muszę wymieniać mój kabel HDMI 1.3 na HDMI 1.4 jeżeli chcę uzyskać obraz 3D?

Obraz 3D wymaga przekazania znacznej ilości danych, dlatego musisz użyć kabla HDMI High Speed (wysokiej prędkości). Jeżeli Twój kabel HDMI 1.3 jest kablem wysokiej prędkości, nie musisz go wymieniać.

W pudełku


2 pary aktywnych okularów 3D, Pilot zdalnego sterowania, 2 baterie AAA, Obracana podstawa stołowa, Przewód zasilający, Adapter SCART, Adapter przewodu komponentowego, Skrócona instrukcja obsługi, Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa, Broszura gwarancyjna.

 
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbieraj audycje naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie HD
Odbiornik wyposażony jest w zintegrowany tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4) umożliwiający odbiór audycji naziemnych w standardzie HD. Naziemna telewizja cyfrowa poza zwiększeniem ilości programów oferuje lepszą jakość obrazu i dźwięku, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak wiele ścieżek dźwiękowych, w tym także dźwięk przestrzenny, szczegółowy przewodnik po programach (EPG). Możliwe jest także dodawanie usług interaktywnych oraz płatnych serwisów.
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
Telewizor wyposażony jest w tuner satelitarnej telewizji cyfrowej DVB-S umożliwia odbiór sygnałów telewizyjnych nadawanych drogą satelitarną. Przekaz satelitarny odbieranie znacznie większą liczbę kanałów niż telewizja kablowa lub odbiór antenowy oferując setki kanałów z całego świata.
Oglądaj setki progrmów telewizyjnych z całego świata
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED
Poczuj jakość obrazu z telewizorami LED
Udoskonalona technologia LCD używa, emitujących własne światło, diod LED do podświetlania ekranu (zbudowanego z ciekłego kryształu). Dzięki temu są cieńsze, a także lżejsze. Ponadto diody LED nie potrzebują dużo energii, co pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Odwzorowywanie kolorów w wyświetlaczach tego typu jest bliskie doskonałości. 

Dane techniczne

telewizor LED 3D Philips 40PFL8008S

Obraz   
Ekran  40 cali / 102 cm, 16:9
Zgodność z HD Full HD, 1920 x 1080
Technologia 3D aktywna (migawkowa)
Tuner DVB-T (MPEG-4), DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podświetlenie matrycy  Edge LED
Optymalizacja ruchu Perfect Motion Rate 1400 Hz
Kontrast dynamiczny 500000 :1
Jasność ekranu  450 cd/m2
Funkcje poprawy obrazu  Micro Dimming, Perfect Pixel HD Engine, czujnik oświetlenia zewnętrznego, Super Resolution, Ambilight: Trójstronny XL, Perfect 3D Natural Motion
Dźwięk   
System dźwięku przestrzennego Incredible Surround
Moc głośników  2 x 15 W
Regulacja tonów wysokich / niskich  tak
Korektor dźwięku  tak
Funkcje dodatkowe dźwięku  3D wOOx, AVL, Clear Sound, Dolby Digital Plus, HD Stereo, Pure Bass
Funkcje sieciowe i multimedialne   
Smart TV tak
Wi-Fi tak
DLNA tak
HbbTV tak
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
Komunikacja dodatkowa  Miracast
Funkcje Smart TV  Net TV, Skype - wbudowana kamera, Simply Share, Catch-up TV, Wi-Fi Smart Screen
Aplikacje Smart TV  Dailymotion, Euronews, Facebook, ipla, Twitter, YouTube
Informacje dodatkowe   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Funkcje dodatkowe  zgodność z technologią 3D Max Philips, konwersja obrazu 2D na 3D, regulacja głębi efektu 3D, Full Screen Gaming, USB - zdjęcia, muzyka, film, EasyLink, Digital EPG, PVR - nagrywanie USB, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość sterowania za pomocą smartfona i tabletu, certyfikat DiviX HD, tryb ECO, procesor 2-rdzeniowy
Wejścia / wyjścia   
Liczba złączy HDMI 4
Liczba złączy USB 3
Złącze EURO 1
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe tak
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Wyjście słuchawkowe tak
Parametry fizyczne   
Seria (model na rok)  Philips Seria 8000 / 2013
Kolor obudowy  czarny
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  91 x 60,3 x 20,5 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  91 x 54,1 x 3,2 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  12,4 kg / 11 kg
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 200x200 mm
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A
Pobór mocy IEC 62087 Ed.2 (tryb włączenia) 68 W
Roczne zużycie energii 94 kWh = 51,70 zł rocznie
Przekątna ekranu  40 cali / 102 cm
Rozdzielczość   1920 x 1080
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,1 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  okulary 3D x2, pilot, 2 baterie AAA do pilota, obrotowa podstawa, adapter EURO, adapter komponent, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Akcesoria opcjonalne okulary 3D PTA507, PTA508, PTA509, PTA516, PTA517, PTA518
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Kod producenta  40PFL8008S/12
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Philips
  • Cena: od 3 500 do 3 999

Ocena klientów

5 na podstawie 2 ocen
5
(2)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • rozdzielczość
  • jakość dźwięku
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Ocena
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
21-03-2014,
marku
Potwierdzony zakup

Jakość obrazu , kąty, chmurzenie są ok. Natomiast szybkość działania smarty i zawieszanie są poniżej krytyki.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
rewelacja
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
11-03-2014,
jaro
Potwierdzony zakup

telewizor wybierałem ok 4 miesiecy , bo jestem wybredny, nie mogl byc wiekszy niz 40-42 cale , bo mam maly pokoj. po przejsciu przez plazmy panasonica, mogele philips seii 7008, zdecydowalem sie na 8008 na innej matrycy (samsunga) i jestem bardzo zadowolony. troche trzeba bylo pooracowac na d ustawieniami, ale Obraz brzytwa, czarny bardzo dobry, jakosc wysoki poziom, ambilight ... miazdzy. Uwazam ze jak ktos raz to zobaczy to sie zakochuje :) z usb odczytuje mi w zasadzie wszystko , jeszcze nei rafilem zeby z czyms mial problem, laduje sie szybko , przegladarka chodzi w miare, ( jes to najslabsza strona tego smat tv) ale YT mozna zobaczyc a i kilka innych gadzetow jet, ale ja bralem ten tv do ogladania nie do siedzenia w necie. jesli ktos lubi ogladac to bedzie bardzo zadowolony. ps. dzwiek zaskakujavo bardzo dobry.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Philips 40PFL8008S, wpisz 1008743 w wyszukiwarce euro.com.pl.