Przejdź do opisu produktu

Telewizor LG OLED55G13LA DVB-T2/HEVC

telewizor OLED

LG
nr kat.
1235136

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Ekran  55 cali, 4K UHD / 3840 x 2160
Smart TV / Wi-Fi  tak / tak
Technologia obrazu  OLED
Funkcje  HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, USB - nagrywanie, obsługa głosowa, ThinQ AI, Eko technologia OLED, bezpieczny dla oczu
Złącza  słuchawkowe, optyczne, CI+, Ethernet, 4x HDMI, 3x USB
Zobacz pełny opis produktu

Akcesoria

Opis produktu

 
NAJNOWSZA TECHNOLOGIA SAMOŚWIECĄCYCH PIKSELI.
TELEWIZOR LG OLED zapewni Ci niezapomniane wrażenia. Samoświecące piksele przeszły zmianę, dzięki której zapewnią Ci jeszcze bardziej zaskakującą jakość obrazu. Nowoczesna technologia dzięki, której uzyskasz wyjątkowe efekty.
* Nowe funkcje są dostępne tylko w niektórych modelach.
 
LG OLED evo
Tak dobrego telewizora OLED jeszcze nie było
Nowy standard LG OLED evo, który posiada nową warstwę i silniejszy materiał emisyjny dzięki czemu zyskujesz udoskonaloną konstrukcję ekranu ,która optymalizuje długość fal światła i zwiększa efektywność. Zyskaj jaśniejszy, ostrzejszy i wyraźniejszy obraz.
Wyjątkowość telewizorów OLED
Niepowtarzalny poziom realizmu oraz niezwykła forma to gwarancja dzięki nowej technologii samoświecacych pikseli. Samodzielnie zobaczysz zalety telewizora OLED odrzucając telewizory LED, które ograniczają podświetlenia.
 
* Obraz na ekranie jest symulacją.
100 milionów powodów do wybrania OLED.
Nowa technologia OLED w porównaniu do LED pozwoli Ci oglądać wyjątkowy obraz. Dzięki technologi OLED zyskasz niepowtarzalną czerń oraz doskonałe kolory.
 
 
Idealna czerń
Technologia OLED nad LED
Technologia OLED to miliony samoświecących pikseli, które zapewnią Ci uzyskanie idealnej czerni oraz nieskończonego kontrastu. Uzyskana czerń w telewizorach OLED jest bardziej intensywna niż w telewizorach LED. Telewizory OLED gwarantuja Ci wiecej - nie zależnie od tego jak skomplikowane podświetlenie zostanie zastosowane w telewizorze LED.
100% idelnych kolorów
Pozytywne testy OLED
Ekrany OLED odznaczają się 100% wiernością odwzorowania kolorów co potwiedza Agencja Intertek działająca globalnie w obszarze oceny zgodności oraz certyfikacji. Obraz daje Ci niepowtarzalne odzwierciedlenie rzeczywistości.
 
* Wierność odwzorowania kolorów jest sprawdzana na 125 próbkach kolorów i wyrażana za pomocą parametru Delta E, którego wartość powinna wynosić ≦2.** 83-calowy ekran LG OLED otrzyma certyfikat w pierwszej połowie 2021 roku.
LG OLED TVWido - coś czego jeszcze nie było
Telewizor LG OLED to nie tylko idealny obraz, wygodna wielkość ekranu dzięki, której poczujesz się jak w miejscach pierwszych rzędów na ogromnym stadionie ale również świetny design. Wielofunkcyjność telewizora OLED to dokładnie to czego potrzebujesz.
Obraz Marvel WandaVision z logo w lewym dolnym rogu, logo Marvel w prawym dolnym rogu i napisem „Sharp Picture” w lewym górnym rogu. Scena z gry Assassin’s Creed Valhalla z logo Assassin’s Creed Valhalla w prawym dolnym rogu i napisem „Swift Response” w lewym górnym rogu. Obraz pałkarza próbującego uderzyć piłkę w trakcie meczu bejsbolu, z napisem „Smooth Motion” w lewym górnym rogu. Obraz ekranu telewizora powieszonego na ścianie, z napisem „Slim Design” w lewym górnym rogu. Obraz Marvel WandaVision z logo w lewym dolnym rogu, logo Marvel w prawym dolnym rogu i napisem „Sharp Picture” w lewym górnym rogu. Scena z gry Assassin’s Creed Valhalla z logo Assassin’s Creed Valhalla w prawym dolnym rogu i napisem „Swift Response” w lewym górnym rogu. Obraz pałkarza próbującego uderzyć piłkę w trakcie meczu bejsbolu, z napisem „Smooth Motion” w lewym górnym rogu. Obraz ekranu telewizora powieszonego na ścianie, z napisem „Slim Design” w lewym górnym rogu.
*Wymagana subskrypcja Disney+. Usługa nie jest obecnie dostępna w Polsce.
Design OLED. Galeria w Twoim domu.
Niepowtarzalny design dzięki telewizorom LG OLED. Twoje pomieszczenie zyska telewizor, który swoim pieknym wyglądem niczym dzieło z muzeum sztuki nowoczesnej może nadać idealnego klimatu.
 
* W niektórych instalacjach przewód może być widoczny.** W niektórych przypadkach między telewizorem i ścianą może być niewielki odstęp.
Trzy telewizory Gallery Design z podstawką, które mogą pełnić rolę dzieła sztuki w dowolnym miejscu Trzy telewizory Gallery Design z podstawką, które mogą pełnić rolę dzieła sztuki w dowolnym miejscu
Gallery Design
 
Chcesz zyskać wysublimowany smak i elegancki charakter swojego wnętrza? Wybierz telewizor LG OLED, który swoim wyglądem oraz idealnym dopasowaniem po zawieszeniu na ścianie wygląda jak dzieło sztuki.
* W niektórych instalacjach przewód może być widoczny.** W niektórych przypadkach między telewizorem i ścianą może być niewielki odstęp.*** Do telewizora LG OLED Gallery Design NIE są dołączane nóżki, ani inna podstawa. Model ten jest przeznaczony do montażu ściennego, dlatego dołączono do niego dopasowany do telewizora, chowany, smukły uchwyt ścienny. Podstawę można zakupić osobno.
Trzy telewizory Gallery Design z podstawą, które mogą pełnić rolę dzieła sztuki w dowolnym miejscu Trzy telewizory Gallery Design z podstawą, które mogą pełnić rolę dzieła sztuki w dowolnym miejscu
Podstawa Gallery Stand
Idealny design
Nowoczesna galeria sztuki w Twoim domu. Podstawa Gallery Stand powoduje, że to Ty zdecydujesz gdzie powinno znajdować się twoje domowe dzieło.
* Podstawa Gallery Stand sprzedawana osobno
OLED Cinema. Zdecydowanie najlepszy obraz

Idealne odzwierciedlenie założeń twórcy podczas oglądania filmów.

Telewizor LG OLED gwarantuje bezkompromisową ostrość, czerń oraz bogactwo kolorów.

 
* Wymagana subskrypcja Disney+
Logo Netflix i Apple ułożone poziomo na czarnym tle.
Rozrywka
Wszystko to co lubisz najbardziej
Dostęp do najnowszych filmów, programów dokumentalnych a także dla kibiców - sportu na żywo. Korzystaj z aplikacji Apple TV, Netflix lub Rakuten TV.
* Wymagane jest konto Netflix z możliwością strumieniowania.** Apple, logo Apple i Apple TV są znakami towarowymi firmy Apple Inc zarejestrowanej w USA i innych krajach.*** Dostępność usługi może się różnić w zależności od kraju.
Scena przedstawiająca kobietę w okularach przeciwsłonecznych podzielona na dwie części dla porównania. W lewym dolnym rogu obrazu znajduje się napis SDR, a w prawym dolnym rogu – logo Dolby Vision IQ .
Dolby Vision IQ i Dolby Atmos
Telewizor, który się dostosowuje
Odczucia jak w kinie? Dokładnie tak! Technologia Dolby Vision IQ inteligentnie dostosowuje ustawienia obrazu na podstawie gatunku przedstawianej treści oraz warunków otoczenia. W tym samym czasie Dolby Atmos dostarcza wielowymiarowy dźwięk przestrzenny. Stwórz samodzielnie swoje kino w domu.
* Obraz na ekranie jest symulacją.
Christopher Nolan podczas wywiadu, którego udzielił w teatrze
FILMMAKER MODE™
Zgodność z wizją twórcy
Tryb FILMMAKER MODE™ umożliwia ogladanie filmów zgodnie z tym jak zaplanował to jego twórca. Wyjątkowe zachowanie zmiany klatek oraz orginalnych proporcji.
Wykres przedstawiający technologię przetwarzania sygnału LG na środku między obrazem wejściowym po lewej i żywym obrazem wyjściowym po prawej
HDR 10 Pro
Wybierz rozrywkę w pełnym wymiarze
Technologia LG HDR 10 Pro dostosowuje jasność, aby uwypuklić kolory, ukazać nawet najdrobniejsze szczegóły i zapewnić realistyczną klarowność obrazu – ponadto intensyfikuje zwykłą treść HDR. 
Gry na ekranie OLED. Bezkonkurencyjne
Zyskaj przewagę nad innymi graczami. Zapewni Ci to Telewizor LG OLED dzięki krótkiemu czasowi reakcji, najnowszym funkcjom dla gier i częstotliwości odświeżania 120 Hz, która zapewnia płynność obrazu. Telewizory OLED są oficjalnie rekomendowane do konsol Xbox Series X. Wybierz Telewizor OLED, który jest idealny dla graczy.
 
Logo NVIDIA G-SYNC, logo AMD FreeSync i logo XBOX SEREIS X ustawione w rzędzie na czarnym tle.
Partnerstwo z liderami branży gier
Idealny duet
Dzięki współpracy z firmami NVIDIA i AMD nasz telewizor LG OLED TV to jedyny telewizor posiadający certyfikat technologii G-SYNC i AMD FreeSync™ Premium. Połączyliśmy też siły z AMD FreeSync. Specjalnie dla graczy nawiązaliśmy współpracę z Xbox, aby uwolnić pełny potencjał gier nowej generacji. LG zostało oficjalnym partnerem konsol Xbox Series X. Telewizor LG OLED zapewnia bardzo szybki czas reakcji oraz niepowtarzalną jakość obrazu co gwarantuje graczom niezapomniane wrażenia. 
Zbliżenie na gracza grającego w grę wyścigową na ekranie telewizora. W lewym dolnym rogu obrazu znajduje się logo HDMI, a w prawym dolnym rogu – 1ms Response Time.
Wygraj z LG OLED
Graj i zwyciężaj
Czas reakcji 1 ms oraz obsługa technologii VRR, ALLM i eARC spełnia najnowsze normy technologii HDMI 2.1. Wygrywaj z telewizorem LG OLED, który gwarantuje Ci oglądanie dynamicznej treści w jeszcze wyższej rozdzielczościach oraz zapewnia płynną synchronizację grafiki.
Ekran telewizora przedstawiający statek kosmiczny strzelający do miasta. Po lewej stronie widać interfejs optymalizatora gier LG OLED regulujący ustawienia gry.
Game Optimizer
Najlepszy poziom kontroli
Dzięki Game Optimizer będziesz posiadać wszystkie ustawienia gry w jednym miejscu. Bez dodatkowych czynności gwarantuje najlepsze parametry obrazu w grach każdego rodzaju. Technologie NVIDIA G-SYNC i AMD FreeSync zapewnią Ci ostrzejszy i płynniejszy obraz w grach bez opóźnień, zacinania i rozrywania. zacinania i rozrywania.
Najlepsze emocje w najlepszej jakości OLED

Oglądając mecz na telewizorze LG OLED poczuj się jak na stadionie dzięki pełni realizmu.

Oglądanie meczu nie było jeszcze tak spektakularne.

 
Scena z meczu piłkarskiego podzielona na dwie części dla porównania. W lewym dolnym rogu obrazu znajduje się napis LCD/LED, a w prawym dolnym rogu – logo LG OLED.
OLED Motion Pro
Wyjątkowa jakość obrazu w ruchu
Dzięki LG OLED nieprzegapisz żadnego delikatnego oraz szybkiego ruchu podczas oglądania meczu. Najnowsza technologia ogranicza rozmazanie, zapewniając idealny obraz.
* Obraz na ekranie jest symulacją.
Mężczyzna i kobieta stukający się kieliszkami na ekranie telewizora, na którym wyświetlone jest powiadomienie sportowe
Sports Alert
Bądź na bieżąco z meczami ulubionej drużyny.
Powiadomienia o rozpoczęciu, zakończeniu a także o najważniejszych momentach w meczu zapewni Ci Sports Alert. Niezależnie gdzie jesteś i co oglądasz - bądź na bierząco. 
* Możliwość użycia może się różnić w zależności od kraju.
Rodzina siedząca na kanapie i oglądająca mecz piłki nożnej w telewizji
Dźwięk przestrzenny 
Wyjątkowe przeżycia
Przenieś się na stadion podczas oglądania meczu na telewizorze LG OLED. Uzyskaj jeszcze bardziej bogatszy dźwięk przestrzenny dzięki połączeniu Bluetooth z głośnikiem.
* Głośniki sprzedawane osobno.
Procesor α9 Gen4 AI 4K
 
Telewizor LG OLED wyposarzony w procesor α9 Gen4 AI. To przełomowy układ, który wykorzystuje algorytmy uczenia głębokiego do analizy i optymalizacji treści. Wyjątkowość obrazu na ekranie dzięki automatycznej regulacji obrazu i dźwięku.
 
* Obraz na ekranie jest symulacją.
To jest film o funkcji AI Picture Pro. Kliknij przycisk „Obejrzyj cały film”, aby odtworzyć film.
AI Picture Pro
Idealny obraz
Dzięki funkcji Scene Detection zyskujesz najlepszą jakość obrazu niezależnie od wyświetlanej sceny. Algorytm głębokiego uczenia rozpoznaje treść, usuwa szum oraz optymalizuje jakość obrazu.
To jest film o funkcji AI Sound Pro. Kliknij przycisk „Obejrzyj cały film”, aby odtworzyć film.
AI Sound Pro
Jeszcze lepszy dźwięk
Identyfikacja głosu, efektu i częstotliwości, aby zoptymalizować dźwięk pod kątem określonego gatunku i zapewnić jeszcze bardziej wciągające wrażenia. Funkcja Auto Volume Leveling utrzymuje taki sam poziom natężenia głosu w różnych typach treści, np. w przerwach na reklamę i potem w programie który oglądasz.
LG OLED.Dbaj o siebie i środowisko
Porzuć telewizory LED w trosce o bezpieczeństo swoje, najbliższych a także środowiska wybierając telewizory LG OLED. Technologia w LG OLED pomaga nam jeszcze bardziej zadbać o komfort oczu podczas oglądania. Dbaj o siebie i środowisko z ekologicznymi LG OLED, które ograniczają ryzyko emisji szkodliwych substancji.
 
Lepszy ekran gwarantuje większy komfort oczu
LG OLED.Bezpieczeństwo dla wzroku
Brak migotania obrazu i niski poziom emisji niebieskiego światła szkodliwego dla oczu to dokładnie to co gwarantuje Ci telewizor LG OLED w porównaniu do LED. Postaw na bezpieczeństwo a jednocześnie zyskaj wygodę i niezawodny obraz.
"To jest karta opisująca certyfikat „Eye Comfort Display”. To jest scena przedstawiająca chłopca oglądającego telewizję w pozycji na brzuchu. Cztery logo obok certyfikatu „Eye Comfort Display”." "To jest karta opisująca certyfikat „Eye Comfort Display”. To jest scena przedstawiająca chłopca oglądającego telewizję w pozycji na brzuchu. Cztery logo obok certyfikatu „Eye Comfort Display”."
*Funkcja eliminacji migotania zoptymalizowana przy domyślnych ustawieniach. Po włączeniu funkcji OLED Motion lub OLED Motion Pro może pojawić się migotanie.** Ekrany LG OLED otrzymały certyfikat.
Wybierz technologie OLED
Zadbaj o środowisko
Wybierz ekologiczne telewizory LG OLED. Brak podświetlania, mniejsze wykorzystanie plastiku do produkcji, stwarzają niższe ryzyko wytwarzania substancji zanieczyszczających powietrze w pomieszczeniu to zalety         LG OLED w porówaniu do LED.
Porównanie warstw budowy ekranu telewizora LED z podświetleniem i samoświecącego ekranu OLED (odtwórz film) Porównanie warstw budowy ekranu telewizora LED z podświetleniem i samoświecącego ekranu OLED (odtwórz film)
* Ekrany LG OLED otrzymały od SGS certyfikat potwierdzający ich ekologiczność.
ThinQ AI
Doskonałe wykorzystanie technologii smart

Nowszy i jeszcze wygodniejszy ekran główny a także możliwość wyboru asystenta głosowego.

Technologia LG ThinQ pozwala użytkownikowi jeszcze bardziej wykorzystać możliwości telewizora.

 
Ekran telewizora przedstawiający nowy ekran domowy ze spersonalizowaną treścią i kanałami
Nowy ekran - nowy dom
Twój nowy dom
Wygoda i nowoczesność. Wybierając telewizor LG OLED zyskasz jeszcze lepszy ekran domowy. Treść dostosowane pod Ciebie, ułatwia dostep do ulubionych materiałów oraz wygodne sterowanie kilkoma podłączonymi urządzeniami w jednym miejscu.
Podstawowe funkcje pilota magic remote ukazane na piktogramie
Najnowszy pilot Magic
Pilot niczym różdżka
Poręczna konstrukcja, ułatwia wyszukiwanie, wbudowana technologia AI ułatwia dostęp do usług, a specjalne przyciski zapewniają szybki dostęp do ulubionych treści oraz możliwość połączenia telewizora z telefonem dzięki nowej funkcji Magic Tap - to największe zalety najnowszego pilota Magic. 
Ta karta opisuje polecenia głosowe.<br>Logo LG ThinQ AI.
Powiedz to głośno
Wygoda, której nie może Ci zabraknąć
Możliwość sterowania wszystkimi urządzeniami domowymi podłączonymi do IoT* dzięki LG ThinQ.
* Obsługiwane menu i aplikacje mogą się różnić w zależności od kraju.** Wygląd menu może się różnić w zależności od wersji.*** Dostępność poleceń głosowych może się różnić w zależności od produktu i kraju. Usługa Amazon Alexa nie jest obecnie dostępna w Polsce.
TV-OLED-G1-19-Only-Color-Desktop TV-OLED-G1-19-Only-Color-Mobile
* Ten produkt nie zawiera anteny ani przewodów do podłączenia anteny lub urządzeń zewnętrznych.

Dane techniczne

telewizor OLED LG OLED55G13LA DVB-T2/HEVC

Obraz   
Rozmiar ekranu  55 cali / 139 cm
Format HD / Rozdzielczość 4K UHD / 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania ekranu 100 Hz / 120 Hz
Technologia obrazu  OLED
Technologia i format HDR tak / HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Podświetlenie matrycy  OLED
Optymalizacja ruchu OLED Motion Pro
Tuner DVB-T (MPEG-4), DVB-T2 (HEVC), DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD nie
Tryb gra / sport tak / tak
Technologie dla graczy  Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR), AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync
Kontrast dynamiczny Infinite
Funkcje poprawy obrazu  Perfect Colors, Pixel Dimming, Perfect Black, 4K Cinema HDR, Ultra Luminance Pro, Dolby Vision IQ, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), tryb HGiG, AI Picture Pro (Algorytm głębokiego uczenia), NVIDIA G-Sync, HDR10 Pro, AMD FreeSync Premium, α9 Gen4 Intelligent Processor, Game Optimizer (Optymalizator Gier), AI Upscaling (Inteligente skalowanie)
Technologia 3D / Zakrzywiony ekran  nie / nie
Internet i multimedia   
Smart TV tak
System Smart  LG webOS 6.0
Wi-Fi tak
Łączność bezprzewodowa  Bluetooth, AirPlay 2
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
HbbTV tak
Funkcje Smart TV  Inteligentna platforma LG ThinQ AI, Apple HomeKit, Alerty Sportowe (Sport Alert), Inteligentne rekomendacje, Inteligentny dom (AI Home), Łączenie z telefonem
Aplikacje Smart TV YouTube, Netflix, Apple TV
Kompatybilność z asystentem głosowym  Asystent Google, Amazon Alexa
Dźwięk   
System i moc głośników  system 4.2 / 4 x 10 W + 2 x 10 W
Regulacja tonów  tak
Korektor dźwięku  tak
Technologie dźwięku  AI Sound Pro (Inteligentna Kontrola Dźwięku), Bluetooth Audio, Clear Voice Pro (Czysty Głos), Dolby Atmos, Dolby Audio, HDMI eARC, Wireless Sound Sync
Funkcje   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Informacje dodatkowe  procesor 4-rdzeniowy, sterowanie głosem, USB - zdjęcia, muzyka, film, SimpLink, Digital EPG, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart)
  brak podstawy na wyposażeniu
Złącza   
Liczba złączy HDMI 4 (4x HDMI 2.1)
Liczba złączy USB 3
Złącze EURO nie
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe nie
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe tak
Parametry fizyczne   
Seria (rok premiery)  LG OLED G1 / 2021
Kolor obudowy  czarny
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 300x300 mm
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  122,5 x 76,5 x 27,1 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  122,5 x 70,6 x 2,3 cm
Szerokość podstawy  116,8 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  22,5 kg / 21,8 kg
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna SDR G
Zużycie energii SDR 107 kWh/1000h = 65,27 zł za 1000h
Klasa energetyczna HDR G
Zużycie energii HDR 165 kWh/1000h = 100,65 zł za 1000h
Rozmiar ekranu  55 cali / 139 cm
Rozdzielczość   3840 x 2160
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,5 W
Zasilanie  110 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  uchwyt ścienny, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pilot Magic AN-MR21N
Akcesoria opcjonalne podstawa AP-G1DV55
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  LG Electronics Polska Sp. Z o.o.
Kod producenta  OLED55G13LA.AEU
Znak zgodności   
Znak zgodności 
DIGITALEUROPE Ultra HD
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 5 000 zł - 5 999 zł
  • Marka: LG
  • Rozmiar ekranu: od 50 do 59 cali

Ocena klientów

5 na podstawie 10 ocen
5
(10)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione cechy:
  • rozdzielczość
  • wygląd
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Ocena wysoka oznacza 3, 4 lub 5 gwiazdek
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup
Potwierdzony zakup (10)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (0)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (0)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Świetny telewizor
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
16-06-2021,
Nikt szczególny
Potwierdzony zakup

Telewizor jest naprawdę rewelacyjny, choć nie bez wad. Jakość obrazu nawet bez kalibracji jest rewelacyjna, jakość dźwięku jak na głośniki wbudowane w TV (i to jeszcze o takiej grubości!) jest bardzo dobra, choć oczywiście brakuje basu. O dziwo słychać nawet efekty Dolby Atmos. Wszystko działa bardzo szybko i jest spory wybór aplikacji. Niestety część aplikacji zablokowana na polski rynek (D+) i wtedy trzeba się posiłkować przystawką typu Google TV. Nie ma również możliwości włączenia asystenta Google, chyba że po zmianie regionu. Telewizor świetnie wygląda na ścianie, ale jeżeli ktoś ma kanał na przewody musi on być dość duży, inaczej kable mogą odpychać TV od ściany. Jednym z minusów, poza brakiem części aplikacji, jest fakt, że TV wyłącza w trybie standby karty sieciowe. Oznacza to, że nie można np. rozpocząc odtwarzania na YouTube z telefonu i w ten sposób włączyć telewizora, bo nie jest on po prostu widoczny w sieci. Za każdym razem trzeba go po prostu włączyć pilotem i dopiero po chwili pojawia się w sieci. Podobnie utrudnia to integrację z systemami automatyki domowej (TV włącza się poprzez Wake on LAN, inaczej nie ma go w sieci). Sterowanie głosowe telewizorem działa zaskakująco dobrze, ale czasami potrafi usłyszeć frazę "Hi LG" tam, gdzie jej nie ma. Przy włączonym telewizorze powoduje to wyświetlenie nakładki/ekranu sterowania głosowego, zasłaniając treść, a przy wyłączonym (przynajmniej u mnie) z niewiadomych przczym włącza wzmacniacz podłączony przez eARC. Jakość wykonania TV jest bardzo, ale to bardzo dobra. Solidna metalowa płyta z tyłu i solidny uchwyt. Jedno ale - uchwyt jest solidny tylko jeżeli telewizor jest dosunięty do samej ściany. Jeśli ktoś chce go troszkę od ściany odsunąć, to na oryginalnym uchwycie TV będzie się huśtał. Odjąłem punkcik w kategorii złącz, bo jednak przydałoby się jakieś analogowe wejście video. Mam stare DVD i nie chcę go zmieniać, bo nie mam zbyt wielu płyt i rzadko się przydaje. Jednak obecnie nie mam możliwości podłączenia go, żeby obejrzeć jakieś stare filmy z kolekcji. Szkoda, bo poprzednik miał wejście analogowe... Ogólnie jest bardzo zadowolony, choć nie wiem czy kupiłbym ten model w normalnej cenie. W promocji z kartą podarunkową to bardzo dobry zakup (wychodzi de facto taniej, niż trochę gorsza seria GX).

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (16) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Spoko TV
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
30-05-2021,
Diuk
Potwierdzony zakup

Użytkuje od niedawna, jak na razie nie mam zastrzeżeń, Obraz jest super kolory też, dźwięk wystarczający, przyjemnie się ogląda, od ściany prawię nie odstaje (a może wcale, bałem się dociskać na maksa do ściany), jedyny minus to uchwyt, który sprawia wrażenie jakby telewizor był niestabilnie zamontowany(buja się przy odsuwaniu od ściany, być może żeby łatwiej się podłączało kabelki)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest ok
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
29-12-2021,
Mart
Potwierdzony zakup

Doskonały obraz, gorzej z dźwiękiem. Smart tv i menu intuicyjne i dobrze przemyślane. Jest bardzo dobrze i jedyny minus to dźwięk, który mógłby być lepszy.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
TV z najwyższej półki
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
09-06-2021,
tjj
Potwierdzony zakup

Po prostu rewelacyjny TV. Jakość obrazu matrycy OLED w porównaniu do technologii LEDowych proponowanych przez innych producentów jest nieporównywalnie lepsza. Do tego model z serii Gallery Design charakteryzuje się wyjątkowym designem - kapitalnie prezentuje się przymocowany do ściany, idealnie do niej przylegając. Ponadto, wbudowane głośniki są naprawdę niezłe (dla audiofila dodatkowy soundbar będzie konieczny - jak dla każdego TV - natomiast dla przeciętnego użytkownika wbudowany system audio będzie wystarczający) Nie polecam jedynie tym którzy nie chcą montować TV na ścianie - w takim wypadku zakup tego konkretnego modelu mija się z celem, gdyż LG ma w ofercie telewizory z tą samą matrycą przeznaczone do postawienia w niższej cenie

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (5) (6) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
10/10
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
12-06-2021,
TkN
Potwierdzony zakup

jeden z lepszych TV z jakimi miałem do czynienia, podłaczony PC , podłączona konsola PS5 , nie spodziewałem się tak czystego i pieknego obrazu.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Bardzo polecam
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
01-06-2021,
hanjxs
Potwierdzony zakup

Matryca OLED'owa to zupełnie nowy poziom na tle pozostałych dostępnych technologii. Głośniki w tym telewizorze - ciężko mówić o jakimś komforcie słuchania. Zdecydowanie trzeba dokupić jakies dodatkowe źródło audio, ale należy spodziewać się podobnego efektu w prawie każdym współczesnym telewizorze. Generalnie po podlaczeniu zewnętrznych głośników mogę powiedzieć że jestem w pełni usatysfakcjonowany. Zdecydowanie polecam!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (7) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Cudo
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
30-06-2021,
Arkadiusz
Potwierdzony zakup

Jakość obrazu i ten wygląd na ścianie to połączenie idealne. Jeśli ktoś szuka top of the top w telewizorach. To tylko seria G1 EVO. Zrobiłem duży research i porownalem na sklepie. Wybór jak okazało się nie był taki trudny. W domu telewizor dopiero pokazał cały swój potencjał jak go przetestowalem na różnych filmach,grach. Polecam +

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Wszystko ok poza dźwiękiem
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
20-12-2021,
Tobi
Potwierdzony zakup

Na ścianie wygląda świetnie, wisi raptem kilka milimetrów od ściany i nie widać żadnego wieszaka czy kabli. To OLED więc jak na tego typu tv jakość obrazu jest genialna. Jedyne czego można się przyczepić to jakoś dzwieku, która jest średnia i wręcz obowiązkiem jest podpiąć telewizor do soundbara

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
OLED LG
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
31-07-2021,
LESZEK
Potwierdzony zakup

Produkt spełnia moje oczekiwania, jest super, najwyższa jakość słuchania i oglądania i grania na konsolach. Polecam każdemu.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
12-12-2021,
Smagi
Potwierdzony zakup

Cóż powiedzieć. Idealny dogodniej ceny do jakości i możliwości. Polecam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (5) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Autor tej opinii jest naszym klientem. Nie możemy potwierdzić, że kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup
Potwierdzony zakup (10)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (0)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (0)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.

Pytania i odpowiedzi (2)

Powiadom o pytaniach
Chciałem zakupić tv nr kat. 1235136 z montażem za 1 zł i kartą podarunkową w przedsprzedaży wartości 2300.Niestety brak funkcji montaż za 1zł, do skorzystania z karty trzeba spełnić warunek: Kup telewizor objęty promocją.Pamiętaj o zakupie promocyjnej usługi DOSTAWY I MONTAŻU za 1 zł." W promocji oferujecie produkt z kartą, lecz nie ma możliwości spełnienia warunków w zamówieniu. Co zrobić?
Witam, interesuje mnie ten model tv w przedsprzedaży, czy zamówienie tego produktu z dostawą do domu i płatnością przy odbiorze też jest premiowane karta podarunkowa
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących LG OLED55G13LA DVB-T2/HEVC, wpisz 1235136 w wyszukiwarce euro.com.pl.