Przejdź do opisu produktu

Telewizor LG OLED55B13LA DVB-T2/HEVC

telewizor OLED

LG
nr kat.
1235205

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Ekran  55 cali, 4K UHD / 3840 x 2160
Smart TV / Wi-Fi  tak / tak
Technologia obrazu  OLED
Funkcje  HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, USB - nagrywanie, obsługa głosowa, ThinQ AI, Eko technologia OLED, bezpieczny dla oczu
Złącza  słuchawkowe, optyczne, CI+, Ethernet, 4x HDMI, 3x USB
Zobacz pełny opis produktu

Akcesoria

Opis produktu

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA SAMOŚWIECĄCYCH PIKSELI.
TELEWIZOR LG OLED zapewni Ci niezapomniane wrażenia. Samoświecące piksele przeszły zmianę, dzięki której zapewnią Ci jeszcze bardziej zaskakującą jakość obrazu. Nowoczesna technologia dzięki, której uzyskasz wyjątkowe efekty.

Wyjątkowość telewizorów OLED

Niepowtarzalny poziom realizmu oraz niezwykła forma to gwarancja dzięki nowej technologii samoświecacych pikseli. Samodzielnie zobaczysz zalety telewizora OLED odrzucając telewizory LED, które ograniczają podświetlenia.
 
* Obraz na ekranie jest symulacją.
100 milionów powodów do wybrania OLED.
Nowa technologia OLED w porównaniu do LED pozwoli Ci oglądać wyjątkowy obraz. Dzięki technologi OLED zyskasz niepowtarzalną czerń oraz doskonałe kolory.
 
 
Idealna czerń
Technologia OLED nad LED
Technologia OLED to miliony samoświecących pikseli, które zapewnią Ci uzyskanie idealnej czerni oraz nieskończonego kontrastu. Uzyskana czerń w telewizorach OLED jest bardziej intensywna niż w telewizorach LED. Telewizory OLED gwarantuja Ci wiecej - niezależnie od tego jak skomplikowane podświetlenie zostanie zastosowane w telewizorze LED.
100% idelnych kolorów
Pozytywne testy OLED
Ekrany OLED odznaczają się 100% wiernością odwzorowania kolorów co potwiedza Agencja Intertek działająca globalnie w obszarze oceny zgodności oraz certyfikacji. Obraz daje Ci niepowtarzalne odzwierciedlenie rzeczywistości.
 
* Wierność odwzorowania kolorów jest sprawdzana na 125 próbkach kolorów i wyrażana za pomocą parametru Delta E, którego wartość powinna wynosić ≦2. ** 83-calowy ekran LG OLED otrzyma certyfikat w pierwszej połowie 2021 roku.
LG OLED TVWidok - coś czego jeszcze nie było
Telewizor LG OLED to nie tylko idealny obraz, wygodna wielkość ekranu dzięki, której poczujesz się jak w miejscach pierwszych rzędów na ogromnym stadionie ale również świetny design. Wielofunkcyjność telewizora OLED to dokładnie to czego potrzebujesz.
Mężczyzna siedzący w ciemności na kanapie i oglądający telewizję. Na ekranie widać mężczyznę stojącego na środku ośnieżonej góry. Dziewczyna gra w grę komputerową na dużym ekranie telewizora. Obraz przedstawia żołnierza wychodzącego z helikoptera. Cztery osoby siedzą na kanapie i oglądają mecz piłki nożnej w salonie. Kobieta patrzy na wiszący na ścianie telewizor przedstawiający dzieło sztuki. Mężczyzna siedzący w ciemności na kanapie i oglądający telewizję. Na ekranie widać mężczyznę stojącego na środku ośnieżonej góry. Dziewczyna gra w grę komputerową na dużym ekranie telewizora. Obraz przedstawia żołnierza wychodzącego z helikoptera. Cztery osoby siedzą na kanapie i oglądają mecz piłki nożnej w salonie. Kobieta patrzy na wiszący na ścianie telewizor przedstawiający dzieło sztuki.
Design OLED. Galeria w Twoim domu.
Niepowtarzalny design dzięki telewizorom LG OLED. Twoje pomieszczenie zyska telewizor, który swoim pieknym wyglądem niczym dzieło z muzeum sztuki nowoczesnej może nadać idealnego klimatu.
Telewizor przedstawiający drzewo emitujące czerwone światło w białym i prosto urządzonym wnętrzu domu. Telewizor przedstawiający drzewo emitujące czerwone światło w białym i prosto urządzonym wnętrzu domu.
Trzy telewizory Gallery Design z podstawą, mogące pełnić rolę dzieła sztuki w każdym miejscu. Trzy telewizory Gallery Design z podstawą, mogące pełnić rolę dzieła sztuki w każdym miejscu.
Podstawa Gallery Stand
Idealny design
Nowoczesna galeria sztuki w Twoim domu. Podstawa Gallery Stand powoduje, że to Ty zdecydujesz gdzie powinno znajdować się twoje domowe dzieło.
*Podstawka Gallery Stand jest sprzedawana osobno.
OLED Cinema. Zdecydowanie najlepszy obraz

Idealne odzwierciedlenie założeń twórcy podczas oglądania filmów.

Telewizor LG OLED gwarantuje bezkompromisową ostrość, czerń oraz bogactwo kolorów.

 
Logo Netflix i Logo Apple ułożone poziomo na czarnym tle.
Rozrywka
Wszystko to co lubisz najbardziej
Dostęp do najnowszych filmów, programów dokumentalnych a także dla kibiców - sportu na żywo. Korzystaj z aplikacji Apple TV, Netflix lub Rakuten TV.
*Wymagane jest konto Netflix z możliwością strumieniowania. **Apple, logo Apple i Apple TV są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanej w USA i innych krajach. ***Wymagana subskrypcja Apple TV+. ***Dostępność usługi może się różnić w zależności od kraju.
Scena przedstawiająca kobietę w okularach przeciwsłonecznych podzielona na dwie części w celu porównania. W lewym dolnym rogu obrazu znajduje się napis SDR, a w prawym dolnym rogu – logo Dolby Vision IQ .
Dolby Vision IQ i Dolby Atmos
Telewizor, który się dostosowuje
Odczucia jak w kinie? Dokładnie tak! Technologia Dolby Vision IQ inteligentnie dostosowuje ustawienia obrazu na podstawie gatunku przedstawianej treści oraz warunków otoczenia. W tym samym czasie Dolby Atmos dostarcza wielowymiarowy dźwięk przestrzenny. Stwórz samodzielnie swoje kino w domu.
* Obraz na ekranie jest symulacją.
Christopher Nolan podczas wywiadu w teatrze
FILMMAKER MODE™
Zgodność z wizją twórcy
Tryb FILMMAKER MODE™ umożliwia ogladanie filmów zgodnie z tym jak zaplanował to jego twórca. Wyjątkowe zachowanie zmiany klatek oraz orginalnych proporcji.
Wykres przedstawiający technologię przetwarzania sygnału LG na środku między obrazem wejściowym po lewej i żywym obrazem wyjściowym po prawej
HDR 10 Pro
Wybierz rozrywkę w pełnym wymiarze
Technologia LG HDR 10 Pro dostosowuje jasność, aby uwypuklić kolory, ukazać nawet najdrobniejsze szczegóły i zapewnić realistyczną klarowność obrazu – ponadto intensyfikuje zwykłą treść HDR. 
Gry na ekranie OLED. Bezkonkurencyjne
Zyskaj przewagę nad innymi graczami. Zapewni Ci to Telewizor LG OLED dzięki krótkiemu czasowi reakcji, najnowszym funkcjom dla gier i częstotliwości odświeżania 120 Hz, która zapewnia płynność obrazu. Telewizory OLED są oficjalnie rekomendowane do konsol Xbox Series X. Wybierz Telewizor OLED, który jest idealny dla graczy.
 
Logo NVIDIA G-SYNC, logo AMD FreeSync i logo XBOX SEREIS X ustawione w rzędzie na czarnym tle.
Partnerstwo z liderami branży gier
Idealny duet
Dzięki współpracy z firmami NVIDIA i AMD nasz telewizor LG OLED TV to jedyny telewizor posiadający certyfikat technologii G-SYNC i AMD FreeSync™ Premium. Połączyliśmy też siły z AMD FreeSync. Specjalnie dla graczy nawiązaliśmy współpracę z Xbox, aby uwolnić pełny potencjał gier nowej generacji. LG zostało oficjalnym partnerem konsol Xbox Series X. Telewizor LG OLED zapewnia bardzo szybki czas reakcji oraz niepowtarzalną jakość obrazu co gwarantuje graczom niezapomniane wrażenia. 
Zbliżenie na gracza grającego w grę wyścigową na ekranie telewizora. W lewym dolnym rogu obrazu znajduje się logo HDMI, a w prawym dolnym rogu – 1ms Response Time.
Wygraj z LG OLED
Graj i zwyciężaj
Czas reakcji 1 ms oraz obsługa technologii VRR, ALLM i eARC spełnia najnowsze normy technologii HDMI 2.1. Wygrywaj z telewizorem LG OLED, który gwarantuje Ci oglądanie dynamicznej treści w jeszcze wyższej rozdzielczościach oraz zapewnia płynną synchronizację grafiki.
Ekran telewizora przedstawiający statek kosmiczny oddający strzały na terenie miasta. Po lewej stronie widać interfejs optymalizatora gier LG OLED regulujący ustawienia gry.
Game Optimizer
Najlepszy poziom kontroli
Dzięki Game Optimizer będziesz posiadać wszystkie ustawienia gry w jednym miejscu. Bez dodatkowych czynności gwarantuje najlepsze parametry obrazu w grach każdego rodzaju. Technologie NVIDIA G-SYNC i AMD FreeSync zapewnią Ci ostrzejszy i płynniejszy obraz w grach bez opóźnień, zacinania i rozrywania.
Najlepsze emocje w najlepszej jakości OLED

Oglądając mecz na telewizorze LG OLED poczuj się jak na stadionie dzięki pełni realizmu.

Oglądanie meczu nie było jeszcze tak spektakularne.

 
Scena z meczu piłkarskiego podzielona na dwie części dla porównania. W lewym dolnym rogu obrazu znajduje się napis LCD/LED, a w prawym dolnym rogu – logo LG OLED.
OLED Motion
Wyjątkowa jakość obrazu w ruchu
Dzięki LG OLED nieprzegapisz żadnego delikatnego oraz szybkiego ruchu podczas oglądania meczu. Najnowsza technologia ogranicza rozmazanie, zapewniając idealny obraz.
* Obraz na ekranie jest symulacją.
Mężczyzna i kobieta stukający się kieliszkami na ekranie telewizora, na którym pojawia się powiadomienie sportowe
Sports Alert
Bądź na bieżąco z meczami ulubionej drużyny.
Powiadomienia o rozpoczęciu, zakończeniu a także o najważniejszych momentach w meczu zapewni Ci Sports Alert. Niezależnie gdzie jesteś i co oglądasz - bądź na bieżąco. 
* Możliwość użycia może się różnić w zależności od kraju.
Rodzina siedząca na kanapie i oglądająca mecz piłki nożnej w telewizji
Dźwięk przestrzenny 
Wyjątkowe przeżycia
Przenieś się na stadion podczas oglądania meczu na telewizorze LG OLED. Uzyskaj jeszcze bardziej bogatszy dźwięk przestrzenny dzięki połączeniu Bluetooth z głośnikiem.
* Głośniki sprzedawane osobno.
Procesor α7 Gen4 AI 4K
 
Telewizor LG OLED wyposażony w procesor α9 Gen4 AI. To przełomowy układ, który wykorzystuje algorytmy uczenia głębokiego do analizy i optymalizacji treści. Wyjątkowość obrazu na ekranie dzięki automatycznej regulacji obrazu i dźwięku.
 
* Obraz na ekranie jest symulacją.
AI Picture
Idealny obraz
Dzięki funkcji Scene Detection zyskujesz najlepszą jakość obrazu niezależnie od wyświetlanej sceny. Algorytm głębokiego uczenia rozpoznaje treść, usuwa szum oraz optymalizuje jakość obrazu.
*Funkcja AI Picture nie działa z treścią chronioną prawami autorskimi w usługach OTT.
AI Sound
Jeszcze lepszy dźwięk
Identyfikacja głosu, efektu i częstotliwości, aby zoptymalizować dźwięk pod kątem określonego gatunku i zapewnić jeszcze bardziej wciągające wrażenia. Funkcja Auto Volume Leveling utrzymuje taki sam poziom natężenia głosu w różnych typach treści, np. w przerwach na reklamę i potem w programie który oglądasz.
LG OLED.Dbaj o siebie i środowisko
Porzuć telewizory LED w trosce o bezpieczeństo swoje, najbliższych a także środowiska wybierając telewizory LG OLED. Technologia w LG OLED pomaga nam jeszcze bardziej zadbać o komfort oczu podczas oglądania. Dbaj o siebie i środowisko z ekologicznymi LG OLED, które ograniczają ryzyko emisji szkodliwych substancji.
 
Lepszy ekran gwarantuje większy komfort oczu
LG OLED.Bezpieczeństwo dla wzroku
Brak migotania obrazu i niski poziom emisji niebieskiego światła szkodliwego dla oczu to dokładnie to co gwarantuje Ci telewizor LG OLED w porównaniu do LED. Postaw na bezpieczeństwo a jednocześnie zyskaj wygodę i niezawodny obraz.
"To jest karta opisująca certyfikat „Eye Comfort Display”. To jest scena przedstawiająca chłopca oglądającego telewizję w pozycji na brzuchu. Cztery logo obok certyfikatu „Eye Comfort Display”." "To jest karta opisująca certyfikat „Eye Comfort Display”. To jest scena przedstawiająca chłopca oglądającego telewizję w pozycji na brzuchu. Cztery logo obok certyfikatu „Eye Comfort Display”."
* Funkcja eliminacji migotania zoptymalizowana przy domyślnych ustawieniach. Migotanie może się pojawić po aktywowaniu funkcji OLED Motion lub OLED Motion Pro. ** Ekrany LG OLED otrzymały certyfikat "Eye Comfort Display".
Zadbaj o środowisko
Wybierz ekologiczne telewizory LG OLED. Brak podświetlania, mniejsze wykorzystanie plastiku do produkcji, stwarzają niższe ryzyko wytwarzania substancji zanieczyszczających powietrze w pomieszczeniu to zalety LG OLED w porówaniu do LED.
Porównanie warstw budowy ekranu telewizora LED z podświetleniem i samoświecącego ekranu OLED (odtwórz film) Porównanie warstw budowy ekranu telewizora LED z podświetleniem i samoświecącego ekranu OLED (odtwórz film)
*Telewizory i ekrany LG OLED otrzymały od SGS certyfikat potwierdzający ich ekologiczność. **Aktualnie certyfikat mają tylko modele C1 i G1. ***Modele Z1, B1 i C1 uzyskają certyfikat w późniejszym czasie.
ThinQ AI
Doskonałe wykorzystanie technologii smart

Nowszy i jeszcze wygodniejszy ekran główny a także możliwość wyboru asystenta głosowego.

Technologia LG ThinQ pozwala użytkownikowi jeszcze bardziej wykorzystać możliwości telewizora.

 
Ekran telewizora przedstawiający nowy ekran domowy ze spersonalizowaną treścią i kanałami
Nowy ekran - nowy dom
Twój nowy dom
Wygoda i nowoczesność. Wybierając telewizor LG OLED zyskasz jeszcze lepszy ekran domowy. Treść dostosowane pod Ciebie, ułatwia dostep do ulubionych materiałów oraz wygodne sterowanie kilkoma podłączonymi urządzeniami w jednym miejscu.
*Dostępność usługi może się różnić w zależności od regionu i kraju. **Usługi OTT wymagają osobnych subskrypcji.
Podstawowe funkcje pilota Magic ukazane na piktogramie
Nowy Pilot Magic
Pilot niczym różdżka
Poręczna konstrukcja, ułatwia wyszukiwanie, wbudowana technologia AI ułatwia dostęp do usług, a specjalne przyciski zapewniają szybki dostęp do ulubionych treści oraz możliwość połączenia telewizora z telefonem dzięki nowej funkcji Magic Tap - to największe zalety najnowszego pilota Magic. 
Ta karta opisuje polecenia głosowe. Logo LG ThinQ AI, logo Hey Google i logo Amazon Alexa.
Powiedz to głośno
Wygoda, której nie może Ci zabraknąć
Możliwość sterowania wszystkimi urządzeniami domowymi podłączonymi do IoT* dzięki LG ThinQ.
*Obsługiwane menu i aplikacje mogą się różnić w zależności od kraju. **Wygląd menu może się różnić w zależności od wersji. ***Dostępność poleceń głosowych może się różnić w zależności od produktu i kraju
To jest symulacja Web AR obrazu telewizora LG OLED. Obrazy telefonów komórkowych nałożone na minimalistyczną przestrzeń. W dolnym prawym rogu znajduje się kod QR. To jest symulacja Web AR obrazu telewizora LG OLED. Obrazy telefonów komórkowych nałożone na minimalistyczną przestrzeń. W dolnym prawym rogu znajduje się kod QR.
Umieszczanie telewizorów w prawdziwej skali w przestrzeni wirtualnej.
Graficzne objaśnienie funkcji symulatora obrazu, przy użyciu którego można  umieścić wszystkie modele telewizorów LG w wirtualnej przestrzeni. Graficzne objaśnienie funkcji symulatora obrazu, przy użyciu którego można  umieścić wszystkie modele telewizorów LG w wirtualnej przestrzeni.
Wirtualny podgląd w rzeczywistej skali Przestrzeń i telewizory
TV-OLED-G1-19-Only-Color-Desktop TV-OLED-G1-19-Only-Color-Mobile
*Ten produkt nie zawiera anteny ani przewodów do podłączenia anteny lub urządzeń zewnętrznych.

Dane techniczne

telewizor OLED LG OLED55B13LA DVB-T2/HEVC

Obraz   
Rozmiar ekranu  55 cali / 139 cm
Format HD / Rozdzielczość 4K UHD / 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania ekranu 100 Hz / 120 Hz
Technologia obrazu  OLED
Technologia i format HDR tak / HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Podświetlenie matrycy  OLED
Optymalizacja ruchu OLED Motion Pro
Tuner DVB-T (MPEG-4), DVB-T2 (HEVC), DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD nie
Tryb gra / sport tak / tak
Technologie dla graczy  Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR), AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync
Kontrast dynamiczny Infinite
Funkcje poprawy obrazu  Perfect Colors, Perfect Black, 4K Cinema HDR, Ultra Luminance Pro, HDR Dynamic Tone Mapping, Dolby Vision IQ, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), tryb HGiG, AI Picture Pro (Algorytm głębokiego uczenia), NVIDIA G-Sync, HDR10 Pro, AMD FreeSync Premium, Game Optimizer (Optymalizator Gier), AI Upscaling (Inteligente skalowanie), α7 Gen4 Intelligent Processor
Technologia 3D / Zakrzywiony ekran  nie / nie
Internet i multimedia   
Smart TV tak
System Smart  LG webOS 6.0
Wi-Fi tak
Łączność bezprzewodowa  Bluetooth, AirPlay 2
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
HbbTV tak
Funkcje Smart TV  Inteligentna platforma LG ThinQ AI, Apple HomeKit, Alerty Sportowe (Sport Alert), Inteligentne rekomendacje, Inteligentny dom (AI Home), Łączenie z telefonem
Aplikacje Smart TV YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max
Kompatybilność z asystentem głosowym  Asystent Google, Amazon Alexa
Dźwięk   
System i moc głośników  system 2.2 / 2 x 10 W + 2 x 10 W
Regulacja tonów  tak
Korektor dźwięku  tak
Technologie dźwięku  AI Sound (Inteligentna Kontrola Dźwięku), Bluetooth Audio, Clear Voice (Czysty Głos), Dolby Atmos, Dolby Audio, HDMI eARC, Wireless Sound Sync
Funkcje   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Informacje dodatkowe  procesor 4-rdzeniowy, sterowanie głosem, USB - zdjęcia, muzyka, film, SimpLink, Digital EPG, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart)
Złącza   
Liczba złączy HDMI 4 (2x HDMI 2.1 / 2x HDMI 2.0)
Liczba złączy USB 3
Złącze EURO nie
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe nie
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe tak
Parametry fizyczne   
Seria (rok premiery)  LG OLED B1 / 2021
Kolor obudowy  czarny
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 300x200 mm
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  122,8 x 74,4 x 24,6 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  122,8 x 70,6 x 4,7 cm
Szerokość podstawy  55,9 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  19,9 kg / 18,9 kg
Wymiary opakowania  145 x 20 x 81 cm
Waga z opakowaniem  20 kg
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna SDR G
Zużycie energii SDR 104 kWh/1000h = 63,44 zł za 1000h
Klasa energetyczna HDR G
Zużycie energii HDR 182 kWh/1000h = 111,02 zł za 1000h
Rozmiar ekranu  55 cali / 139 cm
Rozdzielczość   3840 x 2160
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,5 W
Zasilanie  110 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pilot Magic AN-MR21GA
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  LG Electronics Polska Sp. Z o.o.
Kod producenta  OLED55B13LA.AEU
Znak zgodności   
Znak zgodności 
DIGITALEUROPE Ultra HD
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 4 000 zł - 4 999 zł
  • Marka: LG
  • Rozmiar ekranu: od 50 do 59 cali

Ocena klientów

5 na podstawie 97 ocen
5
(92)
4
(4)
3
(1)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione cechy:
  • kąt widzenia
  • rozdzielczość
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Ocena wysoka oznacza 3, 4 lub 5 gwiazdek
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup (85)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (4)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (8)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Swietny wybrór za dobra cenę
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
01-04-2022,
Snejku
Potwierdzony zakup

W porównaniu do mojego wcześniejszego Samsunga 49" LED to jak niebo a ziemia. Kolory w HDR na PS5 wyglądają świetnie. W telewizji kablowej wielkiej różnicy nie ma, a za to YouTube czy Netflix wyglądają świetnie w 4k i tych barwach. Jeśli nie czujesz się pewnie to lepiej zapłacić komuś za montaż TV czy nawet powieszenie na ścianie. Część TV jest tak cienka, że aż mi się słabo robiło jak go wyciągałem czy skręcałem z podstawą :) Na duży plus folia ochronna na ekranie. Nic a nic jej nie widać, a zawsze to jakaś dodatkowa ochrona matrycy. Na plus także dodatkowa ochrona miesięczne (odnawiające się co miesiąc, maks. 7lat). 25zł/miesiąc nawet do 4 lat wyjdzie mniej jak pełne, a zawsze można zrezygnować wcześniej. Mi udało się go kupić nie tak dawno za niecałe 3750zł. Jak chcesz taniej to lepiej poczekać na promocje czy przecenę. Ewentualnie szukać gdzie indziej ;)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Świetny sprzęt
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
02-01-2022,
Kostrzyga
Potwierdzony zakup

Polecam powyższy produkt. Jedyne zastrzeżenie jakie mam to do płynności działania aplikacji. Czasem się zawieszają i trzeba resetować tv. Reszta na czele z jakością obrazu jest perfekcyjna.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadowolony
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
25-01-2022,
Darek
Potwierdzony zakup

Jestem bardzo zadowolony. Miałem telewizor plazmowy, ogladając u znajomych LED myślałem, że zrezygnuje z tv. Obraz OLED jest porównywalny- czarne jest czarne, białe białe. Mam nadziej, że będzie słuzył. Pozbawiony jest wady plazmy 400 Wat. Obraz bardzo ładny i to w trybie Eko.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry sprzet
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
27-01-2022,
CmentarPlaza Wyszkow
Potwierdzony zakup

Jak dla mnie super wszystko, w promocji za 4030zl naprawdę było warto :) Kat widzenia na którym mi bardzo zależało świetny, chciałem Sony ale tam jest tragedia. Głębia czerni obrazu w Oled naprawdę robi wrażenie, System smart LG mógłby trochę szybciej odpalać apki ale nie ma tragedii :) za tą cenę polecam w 100 %

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
OLED LG OLED55B13LA
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
03-03-2022,
RYSZARD
Potwierdzony zakup

Telewizor posiada super obraz , doskonała czerń, bardzo dobry głos . Polecam każdemu, zmiana z telewizora lcd na oleda to dla mnie strzał w dychę. Jako minus postrzegam dość zawiłe menu, oraz dostęp do gniazd usb jest utrudniony bo są ułożone pod gniazdami hdmi.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Sami oceńcie
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
27-11-2021,
Maxx

Robicie mega promocje na Black Friday przeceniając z 4990 zł na 4490 zł, Tymczasem w Lipcu tego roku zrobiliście Gorący Black Week i sprzedawaliście ten telewizor za 3999zł. Bądźcie uczciwi i na Black Friday zróbcie tą niższą cenę ! A nie jakieś śmieszne kombinacje z podnoszeniem cen. Chciałbym u Was kupić taki telewizor, ale śledząc to jak oszukujecie klientów w dni przecen, czy też podnosząc ceny na Święta, bardzo zastanawiam się czy potraficie jako profesjonalna firma zrobić dobry rabat dla każdego klienta właśnie w takie dni. TV polecam , jednak dla mnie takie kombinowanie i oszukiwanie klientów, że to niby super promocja jest naprawdę słabe.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (19) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ładna zniżka
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
05-08-2021,
Qrvidołek

To widzę że ogólnie fajna zniżka. Niedawno kupilem ten tv za 3999 a teraz tysiąc droższy.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (18) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
NUMER JEDEN OLED JAKOŚĆ/CENA
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
24-11-2021,
Adrian
Potwierdzony zakup

Jest to według mnie najlepszy telewizor w tej półce cenowej. Obejrzałem dużo testów oraz telewizorów w sklepie porównując treści 4k z hdr oraz zwykłe hd. Wypadał najczęściej najlepiej dlatego zdecydowałem się na niego. Kolejnym atutem do konkurencji to extra pilot z kursorem, scrollem oraz mikrofonem bo obsługi w języku polskim. Daję to najlepszą nawigację na rynku po aplikacjach oraz stronach internetowych i nie tylko ! Design i najsmuklejsza matryca z wszystkich istniejących też bez konkurencyjna. Polecam oglądać na nim filmy w 4k hdr dolby vision !!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (19) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Rewelacyjny zakup
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
20-07-2021,
Joasika123
Potwierdzony zakup

Telewizor jest po prostu rewelacyjny. Super obraz i dźwięk. choć teraz stwierdzam, ze pasowałby i 65 cali.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (12) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Rewelacja
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
19-01-2022,
Kuba
Potwierdzony zakup

Planowałem kupić QLEDa jednak gdy porównałem jakość obrazu z nawet najtańszym OLEDem to zdecydowałem się na OLED. Obraz jest bajeczny, kolory, głębia, czernie, kąty widzenia pokazuje że to wyższa półka niż inne LCD jak QLED itp - moim zdaniem bije je na głowę. Zdecydowałem się na OLED55B13LA mimo że słabszy procesor w porównaniu z modelem C, ale już jest matryca 120Hz co robi robotę przy sporcie. Jedyny mankament to błyszcząca matryca, która odbija dosyć łatwo okna lub inne światło. Najbardziej to widać gdy jest wyłączony :-), bo jak już wyświetla obraz, to jest spoko, ale czasem trzeba to i tamto zasłonic lub skierować np lampkę w inną stronę. Procesor nie jest problemem i nigdy wyświetlany materiał nie zacinał się. Jedynie przy aplikacjach gdy jest ich włączonych wiele, to potrafi spowolnić. Obawiałem się "słabej jasności" w porównaniu z droższymi OLEDami i z QLEDami oczywiście, ale to było bezpodstawne. Gdy odpali się HDR to aż razi w oczy. Bez HDR jasność jest bardzo dobra i w zupełności wystarczająca a ustawiona jest na 75% nawet w ciągu dnia. Genialny jest pilot. Za pomocą jedynie ruchu pilotem kursor na ekranie się przemieszcza. To chyba najlepszy system sterowania na rynku (choć nie nie byłem nigdy zwolennikiem produktów LG). Dodatkowo bezproblemowo pilot przejął funkcję pilota do Amplitunera i do dekotera Netii co jest meeeega wygodne. Wystarczyło przejść przez 2 krokowy wizard i wszystko zadziałało od razu. Dźwięk nie wiem bo odtwarzam przez stary amplituner Yamahy i kolumny zew, więc audio żyleta. Telewizor ma wszystkie funkcje o jakich sobię pomyślałem, a nawet więcej ;-). Ja bardzo korzystam z wyłączenia obrazu i słuchania jedynie muzyki na Youtube. Dla dzieci super dyskoteka bo ich obraz nie rozprasza. WebOS to przyjazny system. Albo nie jestem wymagający albo jest po prostu b.dobry ;-). Jesli planujesz średniej klasy QLEDa lub innego LEDa to rozważ OLEDa bo to innej klasy jakość obrazu. Kupiłem w promocji (2 raty gratis itp) za 4200PLN.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (8) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Autor tej opinii jest naszym klientem. Nie możemy potwierdzić, że kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup (85)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (4)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (8)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.

Pytania i odpowiedzi (15)

Powiadom o pytaniach
Jaka jest roznica modelu LG OLED55B13LA tu prezentowanego miedzy tym modelemLG OLED55C11LB ktory jest nowszy? , widze ze chyba piloty inne?
Czy na telewizorze jest dostępna aplikacja GeForce Now?
Dzień dobry, czy ten model obsługuje najnowszy (od tego roku) standard nadawania TV w Polsce?
Czy kartę gwarancyjną z pudełka trzeba podbić w Euro (support LG twierdzi, że musi być pieczątka)? Czy pieczątkę można otrzymać w dowolnym czasie trwania dwuletniej gwarancji?
Brak dźwięku z pendrive, odtwarzając YouTube jest głos, programy z naziemnej odbierają dźwięk a chcąc odtworzyć wesele z pamięci USB nie ma dźwięku tylko obraz jest. Dodam że na innych tv może z 4 rożnych firm działa dźwięk. Jest na to jakiś sposób?
Patrząc na łączność bezprzewodową Bluetooth, AirPlay 2 , to TV nic nie warty, nawet problem aby skutecznie odtwarzać filmy z Telefonu Android na TV. Za takie pieniądze to TV powinien mieć full opcji , a nie matryca fajna , ale reszta już bez sensu.
Jak są potrzebne śruby do tego modelu w instrukcji jest napisane że M6 ale nie ma podanej długości.Śruby porzebne do zawieszenia tv na ścianie
Czy w tym modelu jest dostęp do aplikacji tvn player, youtube, netflix i hbogo?
Witam, jaki uchwyt wybrać do montażu tego modelu na ścianie?
Czy dajecie słuchawki do tv
Witam czy słuchawki dawane są do tv lg bo w innych sklepach dają
Gdy zamawiałem TV było 500 zł dodatkowego bonusa po zarejestrowaniu TV czy nadal obowiązuje ?
Który telewizor jest lepszy do playstation 5 i dlaczego LG OLED55B13LA czy samsung QE55Q77AAT? Chciałem kupić samsunga ale zobaczyłem ten telewizor, który jest niewiele droższy, spełnia wymagania pod playstation 5 ale jest w technologii OLED, która jest podobno lepsza od QLED o ile się nie mylę. Proszę o radę
Jakie sa rozmiary tego TV w pudle? Potrzebuje sprawdzic czy zmiesci sie do auta
Witam serdecznie. Proszę mi powiedzieć kiedy dany model telewizora będzie dostępny? Pozdrawiam
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących LG OLED55B13LA DVB-T2/HEVC, wpisz 1235205 w wyszukiwarce euro.com.pl.