Przejdź do opisu produktu

Telewizor LG 75QNED963PA DVB-T2/HEVC

telewizor LED

LG
nr kat.
1235213

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Ekran  75 cali, 8K UHD / 7680 x 4320
Smart TV / Wi-Fi  tak / tak
Technologia obrazu  Mini LED, LED
Złącza  słuchawkowe, optyczne, CI+, Ethernet, 4x HDMI, 3x USB
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Produkt, który aktualnie
przeglądasz:
LG 75QNED963PA DVB-T2/HEVC
11 399 zł
LG 75QNED963PA DVB-T2/HEVC
+
288,15 zł
-15%
254,25 zł
-25%
220,35 zł
-35%
339 zł
84,99 zł
-15%
74,99 zł
-25%
64,99 zł
-35%
99,99 zł
Wybierz inny produkt
42,49 zł
-15%
37,49 zł
-25%
32,49 zł
-35%
49,99 zł
Długość  3 m
Rodzaj HDMI  High Speed HDMI with Ethernet
25,49 zł
-15%
22,49 zł
-25%
19,49 zł
-35%
29,99 zł
Wtyczka (męski)  optyczna-toslink
Długość  1 m
50,99 zł
-15%
44,99 zł
-25%
38,99 zł
-35%
59,99 zł
Długość  1,5 m
Rodzaj HDMI  High Speed HDMI with Ethernet
110,49 zł
-15%
97,49 zł
-25%
84,49 zł
-35%
129,99 zł
Wtyczka (męski)  optyczna-toslink
Długość  1 m
Wybierz inny produkt
194,65 zł
-15%
171,75 zł
-25%
148,85 zł
-35%
229 zł
59,49 zł
-15%
52,49 zł
-25%
45,49 zł
-35%
69,99 zł
50,99 zł
-15%
44,99 zł
-25%
38,99 zł
-35%
59,99 zł
50,99 zł
-15%
44,99 zł
-25%
38,99 zł
-35%
59,99 zł
Wybierz inny produkt
Cena razem:
Oszczędzasz

Akcesoria

Opis produktu

Perfekcja telewizora LCD wynikająca z Quantum Dot + NanoCell + MiniLED

LG QNED MiniLED zwiastuje początek nowej epoki w dziejach telewizorów LCD. Połączenie miniaturowej matrycy LED z technologią Quantum Dot NanoCell, zapewnia niesamowite doświadczenia wizualne. To prawdziwy szczyt możliwości telewizorów LCD.

 

 

 
*LG QNED MiniLED to telewizor MiniLED łączący technologie NanoCell i Quantum Dot.

 Telewizory LCD których jeszcze nie było 

Ekran tak duży jakiego jeszcze nie było. Większa jasność, prawie idealna czerń i żywe kolory to gwarancja LG QNED MiniLED, który jest najnowszym osiągnieciem technologii LCD.

 
*Dane dotyczące MiniLED oparto na 86-calowym modelu 8K.**Obrazy są symulacjami mającymi na celu uwypuklenie cech przedstawianej funkcji.

Tak małe a tak mocne - Diody LED

Około 30 000 miniaturowych diod LED zapewnia jaśniejszy i wyraźniejszy obraz, a prawie 2 500 stref wygaszania gwarantuje precyzyjną kontrolę podświetlenia i ultrawysoki współczynnik kontrastu.  W porównaniu do zwykłych ekranów LCD zyskasz bardziej szczegółowy obraz i dokładniejsze kolory. 
 
*Liczba około 30 000 miniaturowych diod LED w telewizorze LG QNED MiniLED dotyczy 86-calowego modelu 8K.**Liczba stref wygaszania dotyczy 86-calowego modelu 8K.***Obrazy są symulacjami mającymi na celu uwypuklenie cech przedstawianej funkcji.

NanoCell i Quantum Dot

Niezwykła moc połączenia technologii NanoCell Plus i Quantum Dot zapewni Ci jeszcze bardziej zachwycający obraz. Ciesz się jeszcze lepszymi kolorami dzięki Technologii Quantum Dot NanoCell.

 
 

 

Zdecydowanie najbłyskotliwszy pomysł

 

Wybierz LG QNED MiniLED a wraz z nim jeszcze lepszą i jaśniejszą biel oraz ciemniejszą czerń. LG QNED MiniLED przedstawia treść w całkiem nowym świetle. 

*Obrazy są symulacjami mającymi na celu uwypuklenie cech przedstawianej funkcji.

Taka spektakularna czerń to magia

Precyzyjna kontrola podświetlenia i ultrawysoki współczynnik kontrastu zapewnia około 2 500 stref wygaszania. Ciesz się jeszcze głębszą czernią i bardziej szczegółowym obrazem nawet w najciemniejszych scenach.

 

 
*Dane dotyczące stref wygaszania oparto na 86-calowym modelu 8K.**Zwykły ekran w tym przypadku oznacza telewizor LG UHD bez technologii NanoCell.***Obrazy są symulacjami mającymi na celu uwypuklenie cech przedstawianej funkcji.
 

Kolory, które zachwycają 

Naciesz oko jeszcze bogatszą paletą barw dzięki technologii Absolute Color. Doskonałe odwzorowanie kolorów przez telewizory LG QNED miniLED jest owocem poszerzenia gamy, co sprawiło, że stały się jeszcze żywsze. Dzięki temu wszystko, co oglądasz, wygląda tak, jak chciał twórca.

Technologiia Absolute Color dostarcza kolory, które poszerzą i wzbogacą paletę barw. Wybierając telewizory LG QNED miniLED zyskujesz żywszy i bardziej realny obraz. Możesz oglądać dokladnie taki obraz jaki chciał Ci przekazać twórca.

 

*Obrazy są symulacjami mającymi na celu uwypuklenie cech przedstawianej funkcji.

LG QNED MiniLED. Dzieło sztuki w Twoim domu

Wyjątkowy i spektakularny design dzięki telewizorom LG QNED MiniLED. Twoje pomieszczenie zyska telewizor, który swoim pieknym wyglądem niczym dzieło z muzeum sztuki nowoczesnej może nadać idealnego klimatu. Ciesz się wyjątkową jakością i pięknym wyglądem.

 

Telewizor LG QNED wiszący na ścianie w nowocześnie urządzonym wnętrzu. Telewizor LG QNED wiszący na ścianie w nowocześnie urządzonym wnętrzu.
*W niektórych instalacjach przewód może być widoczny.**W niektórych przypadkach między telewizorem i ścianą może być niewielki odstęp.
Trzy sceny smukłego i dużego telewizora LG QNED MiniLED zawieszonego na ścianie jak dzieło sztuki. Trzy sceny smukłego i dużego telewizora LG QNED MiniLED zawieszonego na ścianie jak dzieło sztuki.

QNED CinemaImponująca technologia

Dzięki telewizorom LG QNED MiniLED zyskasz jakość jakiej jeszcze nie posiadałeś. Zachwyć swoje oko niepowtarzalną czernią i większym poziomem jasności. Zyskaj obraz, który wyróżnia się pod każdym względem i jeszcze bardziej wciąga widza. To telewizor, który będzie zapierał dech w piersi za każdym razem.
 
*Wymagane jest konto Netflix z możliwością strumieniowania. Dostępność treści w jakości 4K Ultra HD zależy od posiadanego planu subskrypcji Netflix, usługi internetowej, możliwości urządzenia oraz dostępności treści. www.netflix.com/TermsOfUse
Logo Netflix, Apple TV i Amazon Prime Video ułożone poziomo na czarnym tle.
Rozrywka

Wszystko to co lubisz najbardziej

Dostęp do najnowszych filmów, programów dokumentalnych a także dla kibiców - sportu na żywo. Korzystaj z aplikacji Apple TV, Netflix lub Rakuten TV.
*Wymagane jest konto Netflix z możliwością strumieniowania. **Apple, logo Apple i Apple TV to znaki handlowe firmy Apple Inc, zarejestrowanej w USA i innych krajach. ***Wymagana subskrypcja Apple TV+. ****Amazon, Prime Video i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych. Obowiązują opłaty za członkostwo Amazon Prime i/lub Prime Video. Szczegóły znajdziesz na primevideo.com/terms.*****Dostępność usługi może się różnić w zależności od kraju.
Scena przedstawiająca kobietę w okularach przeciwsłonecznych podzielona na dwie części dla porównania. W lewym dolnym rogu obrazu znajduje się napis SDR, a w prawym dolnym rogu – logo Dolby Vision IQ .
Dolby Vision IQ i Dolby Atmos

Telewizor, który się dostosowuje

Odczucia jak w kinie? Dokładnie tak! Technologia Dolby Vision IQ inteligentnie dostosowuje ustawienia obrazu na podstawie gatunku przedstawianej treści oraz warunków otoczenia. W tym samym czasie Dolby Atmos dostarcza wielowymiarowy dźwięk przestrzenny. Stwórz samodzielnie swoje kino w domu.
*Obrazy są symulacjami mającymi na celu uwypuklenie cech przedstawianej funkcji.
Christopher Nolan przeprowadzający wywiad w teatrze
FILMMAKER MODE™

Zgodność z wizją twórcy

Tryb FILMMAKER MODE™ umożliwia ogladanie filmów zgodnie z tym jak zaplanował to jego twórca. Wyjątkowe zachowanie zmiany klatek oraz orginalnych proporcji.
Wykres przedstawiający technologię przetwarzania sygnału LG na środku między obrazem wejściowym po lewej i żywym obrazem wyjściowym po prawej
HDR 10 Pro

Wybierz rozrywkę w pełnym wymiarze

Technologia LG HDR 10 Pro dostosowuje jasność, aby uwypuklić kolory, ukazać nawet najdrobniejsze szczegóły i zapewnić realistyczną klarowność obrazu – ponadto intensyfikuje zwykłą treść HDR.

 

Zyskaj przewagę nad innymi graczami  z LG QNED MiniLED

Telewizor LG QNED MiniLED ma wiele dodatkowych funkcji pomagających w grach. Funkcje Absolute Color i Optymalizator Gier zapewniają płynny i żywy obraz w grach, a miniaturowe diody LED poprawiają jasność i pozwalają uzyskać głębszą czerń, zwiększając dokładność obrazu. Doświadczaj wszystkiego, w co grasz, z niezwykłym realizmem.

 

 
Ekran telewizora przedstawiający statek kosmiczny strzelający do miasta. Po lewej stronie widać interfejs optymalizatora gier LG NanoCell regulujący ustawienia gry.
Game Optimizer

Niespotykany poziom kontroli

Wyższy poziom we wszystkich grach. Funkcja Optymalizator Gier (Game Optimizer) automatycznie dostosowuje parametry obrazu, wybierając optymalne ustawienia grafiki i widoczności. Dzięki temu zapewnia wyjątkowe wrażenia w każdym rodzaju gier.
Zbliżenie na gracza grającego w grę wyścigową na ekranie telewizora
Partnerstwo z Xbox

Niepokonany duet

Swoboda gry. Współpraca partnerska LG z Xbox sprawia, że możesz śmiało wejść w świat gier nowej generacji. Wykorzystaj maksymalnie swoją konsolę Xbox dzięki zachwycającej jakości obrazu i ultrakrótkiemu czasowi reakcji.
Ekran telewizora przedstawiający statek kosmiczny strzelający do miasta. Po lewej stronie widać interfejs optymalizatora gier LG NanoCell regulujący ustawienia gry.
AMD FreeSync™ Premium

Technologia maksymalnej wydajności

Postaw na wyższy standard gry. Telewizor LG QNED obsługuje technologię AMD FreeSync™ Premium modyfikującą częstotliwość zmiany klatek w trakcie gry. To wyraźnie ogranicza efekt zacinania i rozrywania, pozwalając na płynniejszą grę i zapewniając czystszy obraz.
Zbliżenie na gracza grającego w grę wyścigową na ekranie telewizora
VRR, ALLM, eARC

Graj na najwyższym poziomie

Zdobądź przewagę nad rywalami. Technologie VRR, ALLM i eARC spełniają wymogi najnowszego standardu HDMI 2.1, dzięki czemu umożliwiają przesyłanie dynamicznej treści w wysokiej rozdzielczości oraz zapewniają płynność i synchronizację grafiki.

QNED Sport. Zapewnij sobie emocje w wyjątkowej jakości

Oglądaj sport na telewizorze LG QNED MiniLED, który został do tego stworzony. Ekran w dużym rozmiarze i obsługa technologii Bluetooth Surround Sound sprawiają, że telewizor LG QNED MiniLED zapewni Ci  niezapomniane emocje i odczucia jak na stadionie.

 
Mężczyzna i kobieta stukający się kieliszkami na ekranie telewizora, na którym wyświetlone jest powiadomienie sportowe
Sports Alert

Bądź na bierząco z meczami ulubionej drużyny

Powiadomienia o rozpoczęciu, zakończeniu a także o najważniejszych momentach w meczu zapewni Ci Sports Alert. Niezależnie gdzie jesteś i co oglądasz - bądź na bierząco. 
*Możliwość użycia może się różnić w zależności od kraju.
Rodzina siedząca na kanapie i oglądająca mecz piłki nożnej w telewizji
Dźwięk przestrzenny 

Wyjątkowe przeżycia

Przenieś się na stadion podczas oglądania meczu na telewizorze LG OLED. Uzyskaj jeszcze bardziej bogatszy dźwięk przestrzenny dzięki połączeniu Bluetooth z głośnikiem.
*Głośniki sprzedawane osobno.
Procesor α7 Gen4 AI 4K

 

Sercem telewizora LG QNED MiniLED jest procesor α7 Gen4 AI 4K. To przełomowy układ, który wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego do analizy i optymalizacji treści. Regulacja obrazu i dźwięku odbywa się automatycznie, dzięki czemu każda scena przedstawiona na ekranie wygląda zjawiskowo.
 
*Obrazy są symulacjami mającymi na celu uwypuklenie cech przedstawianej funkcji.
AI Picture

Idealny obraz

Dzięki funkcji Scene Detection zyskujesz najlepszą jakość obrazu niezależnie od wyświetlanej sceny. Algorytm głębokiego uczenia rozpoznaje treść, usuwa szum oraz optymalizuje jakość obrazu.
*Funkcja AI Picture nie działa z treścią chronioną prawami autorskimi w usługach OTT.
AI Sound

Jeszcze lepszy dźwięk 

Identyfikacja głosu, efektu i częstotliwości, aby zoptymalizować dźwięk pod kątem określonego gatunku i zapewnić jeszcze bardziej wciągające wrażenia. Funkcja Auto Volume Leveling utrzymuje taki sam poziom natężenia głosu w różnych typach treści, np. w przerwach na reklamę i potem w programie który oglądasz.
 ThinQ AI

Doskonałe wykorzystanie technologii smart

Nowszy i jeszcze wygodniejszy ekran główny a także możliwość wyboru asystenta głosowego.

Technologia LG ThinQ pozwala użytkownikowi jeszcze bardziej wykorzystać możliwości telewizora.

 
Ekran telewizora przedstawiający nowy ekran główny ze spersonalizowaną treścią i kanałami
Nowy ekran - nowy dom

Twój nowy dom

Wygoda i nowoczesność. Wybierając telewizor LG OLED zyskasz jeszcze lepszy ekran domowy. Treść dostosowane pod Ciebie, ułatwia dostep do ulubionych materiałów oraz wygodne sterowanie kilkoma podłączonymi urządzeniami w jednym miejscu.
*Dostępność usługi może się różnić w zależności od regionu i kraju.**Usługi OTT wymagają osobnych subskrypcji.
Podstawowe funkcje pilota magic ukazane na piktogramie
Nowy pilot Magic

Pilot niczym różdżka

Poręczna konstrukcja, ułatwia wyszukiwanie, wbudowana technologia AI ułatwia dostęp do usług, a specjalne przyciski zapewniają szybki dostęp do ulubionych treści oraz możliwość połączenia telewizora z telefonem dzięki nowej funkcji Magic Tap - to największe zalety najnowszego pilota Magic. 
Ta karta opisuje polecenia głosowe. Umieszczono logo LG ThinQ AI.
Powiedz to głośno 

Wygoda, której nie może Ci zabraknąć

Możliwość sterowania wszystkimi urządzeniami domowymi podłączonymi do IoT* dzięki LG ThinQ.
*Obsługiwane menu i aplikacje mogą się różnić w zależności od kraju.**Wygląd menu może się różnić w zależności od wersji.***Dostępność poleceń głosowych może się różnić w zależności od produktu i kraju
To jest symulacja Web AR obrazu telewizora LG OLED. Obrazy telefonów komórkowych nałożone na minimalistyczną przestrzeń. W dolnym prawym rogu znajduje się kod QR. To jest symulacja Web AR obrazu telewizora LG OLED. Obrazy telefonów komórkowych nałożone na minimalistyczną przestrzeń. W dolnym prawym rogu znajduje się kod QR.

Umieszczanie telewizorów w rzeczywistejskali w przestrzeni wirtualnej

*Aplikację LG TV & Audio AR Experience można pobrać z App Store i Google Play.
Graficzne objaśnienie funkcji symulatora obrazu, przy użyciu którego można umieścić wszystkie modele telewizorów LG w wirtualnej przestrzeni. Graficzne objaśnienie funkcji symulatora obrazu, przy użyciu którego można umieścić wszystkie modele telewizorów LG w wirtualnej przestrzeni.

Wirtualny podgląd w rzeczywistej skaliPrzestrzeń i telewizory

*Ten produkt nie zawiera anteny ani przewodów do podłączenia anteny lub urządzeń zewnętrznych.

Dane techniczne

telewizor LED LG 75QNED963PA DVB-T2/HEVC

Obraz   
Rozmiar ekranu  75 cali / 189 cm
Format HD / Rozdzielczość 8K UHD / 7680 x 4320
Częstotliwość odświeżania ekranu 50 Hz / 60 Hz
Technologia obrazu  Mini LED, LED
Technologia i format HDR tak / HDR10, Dolby Vision, Dolby Vision IQ, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Podświetlenie matrycy  Mini LED
Optymalizacja ruchu Refresh Rate 60 Hz
Tuner DVB-T (MPEG-4), DVB-T2 (HEVC), DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD nie
Tryb gra / sport tak / tak
Technologie dla graczy  Auto Low Latency Mode (ALLM)
Funkcje poprawy obrazu  ekran NanoCell, Quantum Dot, Wide Colour Spectrum (Szerokie Spektrum Kolorów), 4K Cinema HDR, Ultra Luminance Pro, Wide Viewing Angle (Szeroki Kąt Widzenia), HDR Dynamic Tone Mapping Pro (Dynamiczne Mapowanie Tonów), Dolby Vision IQ, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), tryb HGiG, AI Picture Pro (Algorytm głębokiego uczenia), HDR10 Pro, 8K Upscaler (Skalowanie), Game Optimizer (Optymalizator Gier), AI 8K Upscaling, α9 Gen4 AI Processor 8K, Image Enhancing, Nano Color Pro, Absolute Color
Technologia 3D / Zakrzywiony ekran  nie / nie
Internet i multimedia   
Smart TV tak
System Smart  LG webOS 6.0
Wi-Fi tak
Łączność bezprzewodowa  Bluetooth, AirPlay 2, DLNA
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
HbbTV tak
Funkcje Smart TV  Sklep LG (LG Content Store), Inteligentna platforma LG ThinQ AI, Galeria, Apple HomeKit, Alerty Sportowe (Sport Alert), Inteligentne rekomendacje, Inteligentny dom (AI Home), Łączenie z telefonem
Aplikacje Smart TV YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max
Kompatybilność z asystentem głosowym  Asystent Google, Amazon Alexa
Dźwięk   
System i moc głośników  system 2.2 / 2 x 10 W + 2 x 10 W
System dźwięku przestrzennego tak
Regulacja tonów  tak
Korektor dźwięku  tak
Technologie dźwięku  AI Sound Pro (Inteligentna Kontrola Dźwięku), Bluetooth Audio, Bluetooth Surround Ready, Clear Voice Pro (Czysty Głos), Dolby Atmos, HDMI eARC, Wireless Sound Sync
Funkcje   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Informacje dodatkowe  sterowanie głosem, wyszukiwanie głosowe, USB - zdjęcia, muzyka, film, SimpLink, Digital EPG, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart)
Złącza   
Liczba złączy HDMI 4 (4x HDMI 2.1)
Liczba złączy USB 3
Złącze EURO nie
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe nie
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe tak
Parametry fizyczne   
Seria (rok premiery)  LG QNED96 / 2021
Kolor obudowy  srebrny
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 400x400 mm
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  166,5 x 103,2 x 40,5 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  166,5 x 95,2 x 2,9 cm
Szerokość podstawy  89,5 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  bd / 38 kg
Wymiary opakowania  183 x 25 x 112 cm
Waga z opakowaniem  60 kg
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna SDR G
Zużycie energii SDR 181 kWh/1000h = 110,41 zł za 1000h
Klasa energetyczna HDR G
Zużycie energii HDR 300 kWh/1000h = 183,00 zł za 1000h
Rozmiar ekranu  75 cali / 189 cm
Rozdzielczość   7680 x 4320
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,5 W
Zasilanie  110 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  2 baterie AA do pilota, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pilot Magic AN-MR21N
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  LG Electronics Polska Sp. Z o.o.
Kod producenta  75QNED963PA.AEU
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 10 000 zł - 20 999 zł
  • Marka: LG
  • Rozmiar ekranu: od 70 do 79 cali

Ocena klientów

5 na podstawie 1 ocen
5
(1)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione cechy:
  • rozdzielczość
  • jakość dźwięku
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Ocena wysoka oznacza 3, 4 lub 5 gwiazdek
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup
Potwierdzony zakup (1)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (0)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (0)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Dobry telewizor
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
29-10-2021,
Zbigi
Potwierdzony zakup

Z uwagi na wielkość i standard nadawania przez stacje telewizyjne, jakość obrazu jest gorsza niż na telewizorach miejszych rozmiarów Z kolei materiały w rozdzielczości 4k i 8k prezentują się znakomicie. Zdecydowanym minusem jakościowym jest w tym telewizorze częstotliwość odświeżania, 60 Hz to mało dla dynamicznych materiałów. Na wyróżnienie zasługuje głębia czerni oraz moc procesora, która ujawnia się głównie w pracy z aplikacjami internetowymi. System operacyjny jest sprawny, chociaż zdarzają się błędy w działaniu ( myślę, że zostaną stopniowo usunięte). Sterowanie pilotem jest komfortowe - pilot przejmuje automatycznie funkcje dekodera telewizyjnego. Generalnie telewizor jest na tyle dobry na ile dobre są odtwarzane materiały. Nie mam porównania ze starszymi modelami, więc nie mogę ocenić czy dzięki temu modelowi zyskujemy znacząco coś więcej. Myślę, też, że jeżeli nie mamy pilnej potrzeby zakupu to warto poczekać.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (7) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dzięki za rzeczową opinię.
Pio76 zapytał 05-11-2021
Odpowiedz
Zwiń pytania
Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Autor tej opinii jest naszym klientem. Nie możemy potwierdzić, że kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup
Potwierdzony zakup (1)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (0)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (0)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące LG 75QNED963PA DVB-T2/HEVC

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących LG 75QNED963PA DVB-T2/HEVC, wpisz 1235213 w wyszukiwarce euro.com.pl.