Przejdź do opisu produktu

Telewizor LG 65NANO913PA DVB-T2/HEVC

telewizor LED

LG
nr kat.
1235208

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Ekran  65 cali, 4K UHD / 3840 x 2160
Smart TV / Wi-Fi  tak / tak
Technologia obrazu  LED
Złącza  słuchawkowe, optyczne, CI+, Ethernet, 4x HDMI, 3x USB
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Produkt, który aktualnie
przeglądasz:
LG 65NANO913PA DVB-T2/HEVC
4 499 zł
LG 65NANO913PA DVB-T2/HEVC
+
288,15 zł
-15%
254,25 zł
-25%
220,35 zł
-35%
339 zł
127,49 zł
-15%
112,49 zł
-25%
97,49 zł
-35%
149,99 zł
424,15 zł
-15%
374,25 zł
-25%
324,35 zł
-35%
499 zł
203,99 zł
-15%
179,99 zł
-25%
155,99 zł
-35%
239,99 zł
Wybierz inny produkt
42,49 zł
-15%
37,49 zł
-25%
32,49 zł
-35%
49,99 zł
Długość  3 m
Rodzaj HDMI  High Speed HDMI with Ethernet
33,99 zł
-15%
29,99 zł
-25%
25,99 zł
-35%
39,99 zł
Wtyczka (męski)  optyczna-toslink
Długość  3 m
25,49 zł
-15%
22,49 zł
-25%
19,49 zł
-35%
29,99 zł
Wtyczka (męski)  optyczna-toslink
Długość  1 m
Wybierz inny produkt
194,65 zł
-15%
171,75 zł
-25%
148,85 zł
-35%
229 zł
59,49 zł
-15%
52,49 zł
-25%
45,49 zł
-35%
69,99 zł
50,99 zł
-15%
44,99 zł
-25%
38,99 zł
-35%
59,99 zł
50,99 zł
-15%
44,99 zł
-25%
38,99 zł
-35%
59,99 zł
Wybierz inny produkt
Cena razem:
Oszczędzasz

Akcesoria

Opis produktu

Zdjęcia użyte w poniższym opisie produktu mają charakter demonstracyjny. Prezentacja produktu jest dostępna w galerii obrazów u góry strony.
 

8 milionów pikseli.

Telewizor NanoCell o prawdziwej rozdzielczości 4K zachwyca Czystością Kolorów. Prawdziwa rozdzielczość 4K oznacza obraz złożony z około 8 milionów pikseli, który jest wyraźnie ostrzejszy i bardziej szczegółowy niż standardowy obraz HD. W telewizorach NanoCell rozdzielczość 4K jest wspierana przez technologię NanoCell, co sprawia, że urządzenia te przewyższają międzynarodowe normy.
*' Czyste Kolory odnoszą się do barw udoskonalonych przez technologię LG NanoCell.

Jeszcze bardziej czyste kolory

Umieszczona specjalna technologia w LG NanoCell nanocząsteczek dzięki, która filtruje i doskonali kolory przez usunięcie zanieczyszczeń z fal RGB. Uzyskaj obraz, który jest jeszcze brdziej żywy i realistyczny. 
 
*Zwykły ekran w tym przypadku oznacza telewizor LG UHD bez technologii NanoCell.
 

Szczegółowy obraz w ciemności.

Telewizor LG NanoCell nie boi się ciemności. Technologia Full Array Dimming pozwala mu na precyzyjną kontrolę pojedynczych jednostek podświetlenia LED. Owocem tego są głębsza czerń i niezauważalny efekt podświetlenia, co przekłada się na zwiększenie kontrastu i powstanie bardziej szczegółowego obrazu.
* Obrazy są symulacjami w celu uwypuklenia cech przedstawianej funkcji.** Technologia Full Array Dimming jest obsługiwana przez wszystkie modele NANO99, NANO95 i NANO90. Jest dostępna tylko w 86-calowym modelu NANO85.

Telewizor jak dzieło sztuki

Zyskaj w swoim pomieszczeniu jeszcze więcej elegancji dzięki Telewizorowi LG NanoCell, który został zaprojektowany w wyjątkowym i nowoczesnym stylu. Wzbogać się o świetny obraz ale także o telewizor niczym dzieło sztuki. 
Scena przedstawiająca duży i smukły telewizor LG NanoCell TV wiszący na ścianie. Scena przedstawiająca duży i smukły telewizor LG NanoCell TV wiszący na ścianie.
*W niektórych typach instalacji przewód może być widoczny. **W niektórych przypadkach między telewizorem i ścianą może być niewielki odstęp.
TV-NanoCell-07-Gallery-design-Desktop TV-NanoCell-07-Gallery-design-Mobile

Jakość godna dużego ekranu

Ciesz się kinem w swoim domu. Wybierz telewizor LG NanoCell z czystymi kolorami oraz szeregiem innowacyjnych technologii. Ulepszona przez nas technologia HDR firmy Dolby i tryb kinowy wprost ze studia zapewniają prawdziwie kinowe wrażenia.
 
*Wymagane jest konto Netflix z możliwością strumieniowania. Dostępność treści w jakości 4K Ultra HD zależy od posiadanego planu subskrypcji Netflix, usługi internetowej, możliwości urządzenia oraz dostępności treści. www.netflix.com/TermsOfUse
Logo Netflix i Apple ułożone poziomo na czarnym tle.
Rozrywka

Wszystko to co lubisz najbardziej

Dostęp do najnowszych filmów, programów dokumentalnych a także dla kibiców - sportu na żywo. Korzystaj z aplikacji Apple TV, Netflix lub Rakuten TV.
* Wymagane jest konto Netflix z możliwością strumieniowania. ** Apple, logo Apple i Apple TV to znaki handlowe firmy Apple Inc, zarejestrowanej w USA i innych krajach. *** Wymagana subskrypcja Apple TV+. **** Dostępność usługi może się różnić w zależności od kraju.
Scena przedstawiająca kobietę w okularach przeciwsłonecznych podzielona na dwie części w celu porównania. W lewym dolnym rogu obrazu znajduje się napis SDR, a w prawym dolnym rogu – logo Dolby Vision IQ.
Dolby Vision IQ i Dolby Atmos

Telewizor, który się dostosowuje

Odczucia jak w kinie? Dokładnie tak! Technologia Dolby Vision IQ inteligentnie dostosowuje ustawienia obrazu na podstawie gatunku przedstawianej treści oraz warunków otoczenia. W tym samym czasie Dolby Atmos dostarcza wielowymiarowy dźwięk przestrzenny. Stwórz samodzielnie swoje kino w domu.
*Obrazy to symulacja przedstawiona w celu uwypuklenia cech przedstawianej funkcji.
Christopher Nolan podczas wywiadu w teatrze
FILMMAKER MODE™

Zgodność z wizją twórcy

Tryb FILMMAKER MODE™ umożliwia ogladanie filmów zgodnie z tym jak zaplanował to jego twórca. Wyjątkowe zachowanie zmiany klatek oraz orginalnych proporcji.
Wykres przedstawiający technologię przetwarzania sygnału w telewizorze LG na środku, między obrazem wejściowym po lewej i żywym obrazem wyjściowym po prawej
HDR 10 Pro

Wybierz rozrywkę w pełnym wymiarze

Technologia LG HDR 10 Pro dostosowuje jasność, aby uwypuklić kolory, ukazać nawet najdrobniejsze szczegóły i zapewnić realistyczną klarowność obrazu – ponadto intensyfikuje zwykłą treść HDR. 

Wyjątkowe doświadczenia w grze dzięki NanoCell

Wybierz LG NanoCell i zachwyć się wyjątkowymi kolorami w każdej grze. Technologia rozgrywki w chmurze i automatyczna regulacja jakości obrazu pozwalają cieszyć się prawdziwie ekscytującymi momentami w najlepszym wydaniu.
 
Ekran telewizora przedstawiający statek kosmiczny oddający strzały nad miastem. Po lewej stronie widać interfejs optymalizatora gier LG NanoCell regulujący ustawienia gry.
Game Optimizer

Niespotykany poziom kontroli

Dzięki Game Optimizer będziesz posiadać wszystkie ustawienia gry w jednym miejscu. Bez dodatkowych czynności gwarantuje najlepsze parametry obrazu w grach każdego rodzaju. Technologie NVIDIA G-SYNC i AMD FreeSync zapewnią Ci ostrzejszy i płynniejszy obraz w grach bez opóźnień, zacinania i rozrywania.
Zbliżenie na gracza grającego w grę wyścigową na ekranie telewizora
Partnerstwo z liderem branży gier

Idealny duet

Wejdź w świat gier nowej generacji, Wybierz telewizor LG oraz konsolę Xbox i uzyskaj wyjątkową jakość obrazu oraz ultrakrótkiemu czasowi reakcji.
Ekran telewizora przedstawiający statek kosmiczny strzelający do miasta. Po lewej stronie widać interfejs optymalizatora gier LG NanoCell regulujący ustawienia gry.
AMD FreeSync™ Premium

Jeszcze lepszy standard

Postaw na wyższy standard gry. Telewizor LG NanoCell obsługuje technologię AMD FreeSync™ Premium modyfikującą częstotliwość zmiany klatek w trakcie gry. To wyraźnie ogranicza efekt zacinania i rozrywania, pozwalając na płynniejszą grę i zapewniając czystszy obraz.
Zbliżenie na gracza grającego w grę wyścigową na ekranie telewizora
VRR, ALLM, eARC

Graj na najwyższych ustawieniach

Zdobądź przewagę nad rywalami. Technologie VRR, ALLM i eARC spełniają wymogi najnowszego standardu HDMI 2.1, dzięki czemu umożliwiają przesyłanie dynamicznej treści w wysokiej rozdzielczości oraz zapewniają płynność i synchronizację grafiki.

Porywające doświadczenia sportowe

Oglądając mecz na telewizorze LG NanoCell poczuj się jak na stadionie dzięki pełni realizmu.

Oglądanie meczu nie było jeszcze tak spektakularne

 
Mężczyzna i kobieta stukający się kieliszkami na ekranie telewizora, na którym pojawia się powiadomienie sportowe
Alert sportowy

Bądź na bieżąco z meczami ulubionej drużyny 

Powiadomienia o rozpoczęciu, zakończeniu a także o najważniejszych momentach w meczu zapewni Ci Sports Alert. Niezależnie gdzie jesteś i co oglądasz - bądź na bierząco. 
*Możliwość użycia może się różnić w zależności od kraju.
Rodzina siedząca na kanapie i oglądająca mecz piłki nożnej w telewizji
Dźwięk przestrzenny dzięki głośnikom Bluetooth

Wyjątkowe przeżycia 

Przenieś się na stadion podczas oglądania meczu na telewizorze LG OLED. Uzyskaj jeszcze bardziej bogatszy dźwięk przestrzenny dzięki połączeniu Bluetooth z głośnikiem.
*Głośniki sprzedawane osobno.
Procesor α7 Gen4 AI 4K

Niezwykłe serce 

Sercem telewizora LG NanoCell jest procesor α7 Gen4 AI 4K. To przełomowy układ, który wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego do analizy i optymalizacji treści. Regulacja obrazu i dźwięku odbywa się automatycznie, dzięki czemu każda scena przedstawiona na ekranie wygląda zjawiskowo.
 
*Obrazy są symulacjami stworzonymi w celu uwypuklenia cech przedstawianej funkcji.
AI Picture

Idealny obraz

Dzięki funkcji Scene Detection zyskujesz najlepszą jakość obrazu niezależnie od wyświetlanej sceny. Algorytm głębokiego uczenia rozpoznaje treść, usuwa szum oraz optymalizuje jakość obrazu.
*Funkcja AI Picture Pro nie działa z treścią chronioną prawami autorskimi w usługach OTT.
AI Sound

Jeszcze lepszy dźwięk

Identyfikacja głosu, efektu i częstotliwości, aby zoptymalizować dźwięk pod kątem określonego gatunku i zapewnić jeszcze bardziej wciągające wrażenia. Funkcja Auto Volume Leveling utrzymuje taki sam poziom natężenia głosu w różnych typach treści, np. w przerwach na reklamę i potem w programie który oglądasz.
ThinQ AI

 

Doskonałe wykorzystanie technologii smart

Nowszy i jeszcze wygodniejszy ekran główny a także możliwość wyboru asystenta głosowego.

Technologia LG ThinQ pozwala użytkownikowi jeszcze bardziej wykorzystać możliwości telewizora.

 
Ekran telewizora przedstawiający nowy ekran główny ze spersonalizowaną treścią i kanałami
Nowy ekran - nowy dom

Twój nowy dom

Zyskasz jeszcze lepszy ekran domowy. Treść dostosowane pod Ciebie, ułatwia dostep do ulubionych materiałów oraz wygodne sterowanie kilkoma podłączonymi urządzeniami w jednym miejscu.
Podstawowe funkcje pilota Magic ukazane na piktogramie
Nowy pilot Magic

Pilot niczym różdżka

Poręczna konstrukcja, ułatwia wyszukiwanie, wbudowana technologia AI ułatwia dostęp do usług, a specjalne przyciski zapewniają szybki dostęp do ulubionych treści oraz możliwość połączenia telewizora z telefonem dzięki nowej funkcji Magic Tap - to największe zalety najnowszego pilota Magic. 
*Pilot Magic Remote musi obsługiwać technologię NFC, aby można było korzystać z funkcji Magic Tap.**Dostępność pilota Magic Remote różni się w zależności od kraju
Ta karta opisuje polecenia głosowe. Logo LG ThinQ AI.
Powiedz to głośno

Wygoda, której nie może Ci zabraknąć

LG ThinQ rozpoznaje naturalną mowę umożliwiając sterowanie wszystkimi urządzeniami domowymi podłączonymi do IoT*.
*Obsługiwane menu i aplikacje mogą się różnić w zależności od kraju.**Wygląd menu może się różnić w zależności od wersji. ***Dostępność poleceń głosowych może się różnić w zależności od produktu i kraju.
To jest symulacja Web AR obrazu telewizora LG OLED. Obrazy telefonów komórkowych nałożone na minimalistyczną przestrzeń. W dolnym prawym rogu znajduje się kod QR. To jest symulacja Web AR obrazu telewizora LG OLED. Obrazy telefonów komórkowych nałożone na minimalistyczną przestrzeń. W dolnym prawym rogu znajduje się kod QR.

Umieszczanie telewizorów w rzeczywistejskali w przestrzeni wirtualnej

Graficzne objaśnienie funkcji symulatora obrazu, przy użyciu którego można umieścić wszystkie modele telewizorów LG w wirtualnej przestrzeni. Graficzne objaśnienie funkcji symulatora obrazu, przy użyciu którego można umieścić wszystkie modele telewizorów LG w wirtualnej przestrzeni.

Wirtualny podgląd w rzeczywistej skaliPrzestrzeń i telewizory

TV-NanoCell-14-Only-Color-Desktop TV-NanoCell-14-Only-Color-Mobile
*Ten produkt nie zawiera anteny ani przewodów do podłączenia anteny lub urządzeń zewnętrznych.

Dane techniczne

telewizor LED LG 65NANO913PA DVB-T2/HEVC

Obraz   
Rozmiar ekranu  65 cali / 164 cm
Format HD / Rozdzielczość 4K UHD / 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania ekranu 100 Hz / 120 Hz
Technologia obrazu  LED
Technologia i format HDR tak / HDR10, Dolby Vision, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Podświetlenie matrycy  Direct LED (Full Array Dimming)
Optymalizacja ruchu Refresh Rate 120 Hz
Tuner DVB-T (MPEG-4), DVB-T2 (HEVC), DVB-S, DVB-S2, DVB-C, analogowy
Podwójny tuner HD nie
Tryb gra / sport tak / tak
Technologie dla graczy  Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR), AMD FreeSync
Funkcje poprawy obrazu  ekran NanoCell, ULTRA Luminance, 4K Cinema HDR, AMD FreeSync, HDR Dynamic Tone Mapping, Dolby Vision IQ, FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), tryb HGiG, HDR10 Pro, AI Picture, AI Upscaling (Inteligente skalowanie), α7 Gen4 Intelligent Processor, Image Enhancing
Technologia 3D / Zakrzywiony ekran  nie / nie
Internet i multimedia   
Smart TV tak
System Smart  LG webOS 6.0
Wi-Fi tak
Łączność bezprzewodowa  Bluetooth, AirPlay 2, DLNA
Przeglądarka internetowa tak
Nagrywanie na USB tak
HbbTV tak
Funkcje Smart TV  Sklep LG (LG Content Store), Inteligentna platforma LG ThinQ AI, Galeria, Apple HomeKit, Alerty Sportowe (Sport Alert), Inteligentne rekomendacje, Inteligentny dom (AI Home), Łączenie z telefonem
Aplikacje Smart TV YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Go / Max
Kompatybilność z asystentem głosowym  Asystent Google, Amazon Alexa
Dźwięk   
System i moc głośników  system 2.2 / 2 x 10 W + 2 x 10 W
System dźwięku przestrzennego tak
Regulacja tonów  tak
Korektor dźwięku  tak
Technologie dźwięku  AI Sound (Inteligentna Kontrola Dźwięku), Bluetooth Audio, Bluetooth Surround Ready, Clear Voice (Czysty Głos), Dolby Atmos, HDMI eARC, Wireless Sound Sync
Funkcje   
Menu w języku polskim  tak
Telegazeta tak
Informacje dodatkowe  sterowanie głosem, wyszukiwanie głosowe, USB - zdjęcia, muzyka, film, SimpLink, Digital EPG, TimeShift, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart)
Złącza   
Liczba złączy HDMI 4 (2x HDMI 2.1 / 2x HDMI 2.0)
Liczba złączy USB 3
Złącze EURO nie
Czytnik kart pamięci  nie
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wejście komponentowe nie
Złącze VGA nie
Cyfrowe wyjście optyczne tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne nie
Złącze CI (Common Interface) 1
Wyjście słuchawkowe tak
Parametry fizyczne   
Seria (rok premiery)  LG Nano91 / 2021
Kolor obudowy  tytanowy
Możliwość montażu na ścianie tak / VESA 400x400 mm
Wymiary z podstawą (szer. x wys.x gł.)  145,2 x 90,3 x 33,6 cm
Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.)  145,2 x 83,9 x 4,5 cm
Szerokość podstawy  83,1 cm
Waga z podstawą / bez podstawy  30,3 kg / 28,6 kg
Wymiary opakowania  159 x 106 x 20 cm
Waga z opakowaniem  35 kg
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna SDR G
Zużycie energii SDR 134 kWh/1000h = 81,74 zł za 1000h
Klasa energetyczna HDR G
Zużycie energii HDR 195 kWh/1000h = 118,95 zł za 1000h
Rozmiar ekranu  65 cali / 164 cm
Rozdzielczość   3840 x 2160
Pobór mocy (tryb czuwania)  0,5 W
Zasilanie  110 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie i akcesoria   
Wyposażenie  2 baterie AA do pilota, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pilot Magic AN-MR21GA
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  LG Electronics Polska Sp. Z o.o.
Kod producenta  65NANO913PA.AEU
Znak zgodności   
Znak zgodności 
DIGITALEUROPE Ultra HD
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 4 000 zł - 4 999 zł
  • Marka: LG
  • Rozmiar ekranu: 65 cali

Ocena klientów

5 na podstawie 17 ocen
5
(16)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(1)
Najwyżej ocenione cechy:
  • wygląd
  • jakość użytkowania
94% osób oceniło ten produkt wysoko
Ocena wysoka oznacza 3, 4 lub 5 gwiazdek
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup (15)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (1)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (1)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Bardzo dobry telewizor za rozsądną cenę.
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
15-12-2021,
Tom
Potwierdzony zakup

To moj 3 telewizor od LG. Obraz bardzo dobrej jakości oraz dźwięk z głośników tez na plus i oczywiscie pilot magic - najlepsze sterowanie telewizorem. Generalnie polecam:)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
LG 65NANO913PA
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
08-01-2022,
Jurek
Potwierdzony zakup

W porównaniu do poprzedniego LED TV Panasonic jakość głosu znacznie lepsza Po użytkowaniu już około 1 miesiąca można pochwalić intuicyjne funkcje pilota Wyszukiwanie głosowe dobra rzecz Jakość obrazu w formacie 4K na plus Filmy oglądane z platformy Netflix w formacie 4K na plus Ogólnie można uznać za dobry zakup Trzeba trochę czasu żeby się do niego przyzwyczaić jeśli chodzi o menu , funkcje itd.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry telewizor
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
01-04-2022,
Mat8
Potwierdzony zakup

Telewizor mi się podoba zarówno jeżeli chodzi o obsługę, funkcjonalność czy kolory. Niestety jeżeli chodzi o podświetlanie to uważam że z tym jest bardzo duży problem. Na jednolitym tle widać nierówne podświetlenie (ciemniejsze paski) a na czarnym tle jeżeli występuje biały punkt to podświetlony jest jaśniejszy prostokąt. Żona nie zauważa tego a ja chyba będę musiał się przyzwyczaić. Dźwięk jak na głośniki z telewizora super. Obsługa intuicyjna. Miałem poprzednio telewizor sony na androidzie i zdecydowanie wolę ten pomimo wymienionej wady.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Oprogramowanie telewizora.
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
17-09-2021,
Hq
Potwierdzony zakup

Wszystko ok. W porównaniu do Samsung, Philipsa wg mnie lepsze oprogramowanie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (6) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super TV od LG
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
04-01-2022,
Mesio 69

Witam, tv nabyłem 22.12.2021. Bez większych oporów podeszłym do LG Nano Cell 65’. TV super w swojej klasie. Nie ma sensu pisać o bieli czerni, to dla ludzi którzy czepiają się bzdur. Wszystko jest w specyfikacji tv, jak dla mnie nie mam się czego czepiać , aby był dobry obraz kupiłem kabel hdmi 2.0 i daje radę, fonia dokupiłem razem z tv soundbar (był na promocji) tez trafiony zakup. Polecam markę LG która na rynku polskim jest nie doceniania a króluje przez wiele lat. Serdecznie pozdrawiam.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (6) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
LG 65NANO913PA
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
13-06-2021,
bgregor
Potwierdzony zakup

To jest mój kolejny telewizor LG , pierwsza myśl jak był wnoszony do domu " Łau chyba przesadziłem z wielkością " . Teraz uważam że jest w sam raz. Obraz bardzo dobry, dźwięk nie najgorszy , mnóstwo ustawień , więc każdy może dopasować pod siebie. Mimo że to nie OLED to to dla mnie rewelacja a żona ogląda swoje seriale z przyjemnością .

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (10) (6) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nie polecam !!!
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
18-12-2021,
Mega60
Klient Euro

Zanim kupisz przeczytaj!!! Przez 2 tyg. czytałem i słuchałem artykułów o najnowszych TV. Po kilku dodatkowych rozmowach ze sprzedawcami wybór padł na ten model. Po rozpakowaniu pierwsze czym byłem zawiedziony to stopa, TV chwieje się przy każdym dotknięciu. Później było lepiej. Świetny pilot, dobra intuicyjna obsługa, czytelne menu , rewelacyjny dźwięk (jak na TV), obraz, kolory poezja, Nanocel sie sprawdził, jednak... wieczorem gdy dzieci przestały oglądać kolorowe bajki...! Puściłem kilka testowych filmów. I doznałem SZOKU! Aby nie być posądzonym o nieuczciwość weź materiał ze scenami nocnymi i przed zakupem poproś o podłączenie pendrive do TV. Zobaczysz o co mi chodzi. TV zupełnie nie radzi sobie z czernią . Nie rozumiem pozytywnych opinii na temat czerni w telewizorach z lokalnym wygaszaniem podświetlenia. Wygaszanie i rozjaśnianie fragmentów ekranu trwa wolno. To swoisty taniec cieni i poświat. To po prostu trzeba zobaczyć, mgliste łuny i "duchy" przy każdym jasnym fragmencie obrazu na czarnym tle. Oglądanie na tym TV czegokolwiek przestało mi sprawiać przyjemność. Wylaczyłem lokalne przyciemnianie, ale.... :( Z flagowego LCD Premium stal sie zwykłym TV z dolnej półki . Czerń stała sie szara i nie pomagają żadne ustawienia. Sztuczna inteligencja i uczenie się TV ... To chyba miedzy bajki... Ostatni mankament, to utrata jakości obrazu oglądając pod kątem. Jedynie pozycja na wprost TV daje dobry obraz. Gdyby nie wyrzucony za wcześnie karton, walczyłbym o zwrot gotówki. Kończąc . TV dobry do oglądania jasnych materiałów, zupełnie nie nadaje sie do kina. Weź swój materiał i sprawdź, ja dałem sie nabrać na materiał demonstracyjny puszczany w sklepie. Ogólnie! Nie polecam .

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (23) (31) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Niestety
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
07-06-2021,
Archi
Potwierdzony zakup

Nasz egzemplarz jest wadliwy . Czekamy na serwis

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (10) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Można wiedzieć jaka to wada ?
bgregor zapytał 13-06-2021
Odpowiedz
pewnie duszki na krawędziach od podświetlenia na czarnym tle jak w całej serii 7xx i 8xx z podświetleniem krawędziowym . w sklepie obraz idealny a w domu wieczorem z netflixa nie da sie ogładać ciemnych scen
roccoo odpowiedział15-08-2021
ale ten ma full array a nie edge (krawędziowe) więc chyba duszków w tle nie powinno być...?
irek odpowiedział20-12-2021
Zwiń pytania
Tv
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
02-11-2021,
Dejw
Potwierdzony zakup

Bardzo fajny telewizor. Szybko da się przyzwyczaić do wielkości ekranu. Przyjemnie ogląda się filmy i seriale

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (4) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Rewelacja zmienił moje spojrzenie na TV
rozdzielczość:
jakość dźwięku:
kąt widzenia:
wygląd:
jakość użytkowania:
liczba złączy:
29-12-2021,
Wilimar
Potwierdzony zakup

Na TV LG przesiadłem się z 55 calowego Samsunga. Powiem tak TV LG pokazał mi jak powinien i jak wygląda dobrze zrobiony telewizor. Dźwięk jak na TV rewelacja obraz beż zastrzeżeń tylko OLED może być lepszy. Lecz LG nano cell zostawia w tyle TV Samsunga. Nie żałuję wydanych pieniędzy i polecam wszystkim w 100 % ten TV. Pilot to rewelacja wszystko łatwe i intuicyjne. Dziękuję firmie LG że robi tak dobre TV tak dalej a nie będziecie mieć konkurencji. Teraz tylko chcę się cieszyć bezawaryjności tego odbiornika TV

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (6) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Autor tej opinii jest naszym klientem. Nie możemy potwierdzić, że kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup (15)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (1)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (1)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.

Pytania i odpowiedzi (2)

Powiadom o pytaniach
Czy to normalne ze podczas rozgrywki na PS5 mam wrażenie jakby trawa na na stadionie miała różne odcienie była inaczej podświetlana co jest bardzo niesympatyczne, lub podczas gry w F1 2021 niebo również ma różne odcienie a powinno być takie samo.
Jaka jest różnica między modelem LG 65NANO913PA, a LG 65NANO863PA i LG 65NANO853PA
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących LG 65NANO913PA DVB-T2/HEVC, wpisz 1235208 w wyszukiwarce euro.com.pl.