Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
RTV - LG - telewizory - RATA GRATIS - 0524 - belka 396x116
Super rabaty! + Cashback 50za500 - 0524 - belka 1024x85 do srody

Telewizory Toshiba (38)

Telewizor Toshiba 43LV2E63DG 43" LED Full HD Smart TV DVB-T2
 • Ekran:  43 ", Full HD / 1920 x 1080
 • Smart TV:  Smart TV
 • Częstotliwość odświeżania ekranu:  50 Hz / 60 Hz
 • Technologia obrazu:  LED

Warianty produktu

Ekran:  43 "
32 ",  40 "
 • 32,47
  × 40 rat 0%

  Do sierpnia nie płacisz!

  32,47
  × 40 rat 0%
  Zmień
  Do sierpnia nie płacisz!
Telewizor Toshiba 55QV2363DG 55" QLED 4K VIDAA HDMI 2.1 DVB-T2
 • Ekran:  55 ", 4K UHD / 3840 x 2160
 • Smart TV:  Smart TV
 • Częstotliwość odświeżania ekranu:  50 Hz / 60 Hz
 • Technologia obrazu:  QLED, LED

Warianty produktu

Ekran:  55 "
43 ",  50 ",  65 "
 • 109,95
  × 20 rat 0%

  Do sierpnia nie płacisz!

  109,95
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do sierpnia nie płacisz!
Zobaczyłeś 20 z 38 produktów

Telewizory Toshiba – najwyższa jakość za niską cenę

Telewizory Toshiba to nowoczesne modele wyposażone w wiele dodatkowych funkcji, co jeszcze bardziej utrudnia wybór konkretnego modelu. Sprzęt zaskakuje przede wszystkim fenomenalnym stosunkiem jakości do ceny. Warto zatem dokładnie przyjrzeć się specyfikacji, aby kupić wymarzony telewizor dla siebie. Wbudowana technologia High Dynamic Range, integracja z systemem Android TV czy wbudowany tuner satelitarny to nie jedyne genialne funkcjonalności większości nowych telewizorów Toshiba. Obojętnie, czy wybiera się telewizor Toshiba 32 cale, 42 cale, czy może nawet 60 cali – w każdym przypadku zyskuje się najwyższą jakość obrazu w bardzo konkurencyjnej cenie.

Telewizory Toshiba – dostępne funkcje i opcje

Japońska marka Toshiba to precyzja i nowoczesność. Jest to wyraźnie zauważalne na przykładzie telewizorów. Wybierając najlepszy telewizor do domu, warto zapoznać się z zaimplementowanymi funkcjami tych urządzeń, aby zawęzić wybór w oparciu o ich analizę i nasze potrzeby. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ wszystkie współczesne telewizory Toshiba oferują naprawdę bardzo wysoką jakość. Składają się na nią nie tylko rozdzielczość i długość przekątnej matrycy, ale dużą rolę odgrywa w tym zakresie technologia. Z tego powodu większość telewizorów Toshiba wykorzystuje technologię High Dynamic Range (HDR). Głęboka czerń, wysoki kontrast, jasne rozświetlenia i płynne, niesamowicie efektowne zmienianie się tysięcy barw zapewnią największe doznania estetyczne całej rodzinie. Współcześnie Smart TV coraz częściej stają się kompatybilne z różnymi systemami operacyjnymi. Warto zdecydować się na telewizor Toshiba, który będzie zintegrowany z systemem Android TV. Dzięki temu można uzyskać darmowy i nielimitowany dostęp do obsługi tysięcy fantastycznych aplikacji. To jednak nie wszystko – za pomocą wykorzystanej w telewizorach Toshiba technologii PVR Ready, możliwe staje się nagrywanie wszystkiego, co aktualnie jest wyświetlane na ekranie. Za pomocą wygodnego złącza USB do urządzeń Toshiba bez trudu można podłączyć także dowolny dysk twardy (HDD, SDD). Kolejną zaletą większości telewizorów tej marki jest wbudowany tuner, służący do odbioru sygnału satelitarnego. Najwyższa jakość transmitowana będzie w ultra szybki i pewny sposób tak, aby zapewnić odbiorcom najwyższy poziom komfortu.

Na jaką wielkość matrycy telewizora Toshiba warto się zdecydować?

Funkcje, jakość obrazu i wbudowane technologie wydają się najważniejszymi czynnikami przy wyborze telewizora. Z drugiej strony to właśnie wielkość ekranu wpływa bezpośrednio na możliwe wrażenia estetyczne. Osobom, którym zależy na dostrzeżeniu wszelkich szczegółów polecić można telewizor Toshiba z rozdzielczością FullHD. Może to być sprzęt z matrycą 32 cale lub 42 cale. W przypadku większych ekranów coraz częściej spotkać się można z rewelacyjną rozdzielczością telewizorów 4K, pozwalającą na dostrzeżenie na ekranie jeszcze większej liczby drobiazgów.

Więcej