Przejdź do opisu produktu

Samsung Galaxy A71 (niebieski)

smartfon

Samsung
nr kat.
1207610

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Promocja
smartfon Samsung Galaxy A71 (niebieski)
Aparaty tylny/przedni  64 Mpix + 12 Mpix + 5 Mpix + 5 Mpix / 32 Mpix
Pamięć  6 GB / 128 GB
Wyświetlacz  6,7 ", 2400 x 1080 pikseli, 16 mln kolorów SUPER AMOLED
Procesor  8-rdzeniowy Qualcomm Snapdragon 730
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

 

Cechy Galaxy A71

 
Bezramkowy ikona kolor

Duży 6,7-calowy wyświetlacz Infinity-O niemal pozbawiony ramek, wykonany w technologii Super AMOLED

Ultraszeroki ikona kolor

Uchwyć na jednej fotografii zapierające dech w piersiach, rozległe panoramy

Aparat ikona kolor

Cztery tylne obiektywy, w tym główny o imponującej rozdzielczości 64 MP, a do tego nowy obiektyw makro

Wydajnosc ikona kolor

Zwiększoną wydajność podczas gier zapewniają funkcje Game Booster i Frame Booster

Bateria ikona kolor

Pojemna bateria 4500 mAh oraz superszybkie ładowanie 25 W to komfort użytkowania smartfona

Linie papilarne ikona kolor

Wygodny w obsłudze czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran

Bezramkowy ikona kolor

 Eleganckie wzornictwo. Bezramkowy wyświetlacz

Samsung Galaxy A71 wygląda luksusowo. Posiada smukłą obudowę o zaokrąglonych brzegach. Zyskał duży, niemal bezramkowy wyświetlacz Infinity-O z jedynie niewielkim wycięciem na aparat do selfie. Zapewnia niezakłócone wrażenia wizualne podczas oglądania filmów, grania i przeglądania Internetu.

4 aparaty ikona kolor

Poznaj fotograficzne nowości. Cztery aparaty tylne

Jeszcze bardziej rozbudowany system aparatów umożliwi Ci robienie zdjęć o bardziej zróżnicowanej tematyce. Główny obiektyw rejestruje w wyjątkowo wysokiej rozdzielczości 64 MP, a obiektyw przedni to aż 32 MP. Dodatkowo otrzymujesz nowy obiektyw makro, obiektyw ultraszerokokątny oraz obiektyw głębi.

Bateria ikona kolor

Zawsze gotowy do działania. Pojemna bateria i superszybkie ładowanie

Samsung Galaxy A71 otrzymał akumulator o wyjątkowo dużej pojemności 4500 mAh. Wspiera go inteligentne oprogramowanie, dbając o jak najbardziej efektywne zużycie energii. A superszybkie ładowanie 25 W pozwoli Ci w krótszym czasie naładować urządzenie.

Linie papilarne ikona kolor

Chroni Twoje dane. Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych został wbudowany w ekran. Jest wygodny w obsłudze oraz skutecznie troszczy się o zapisane na urządzeniu pliki, uniemożliwiając osobom nieupoważnionym odblokowanie smartfona.

Pack przy ikonach
 

Zachwycający wyświetlacz Infinity-O

 

Ekran, na który chce się patrzeć w nieskończoność

Tak duży 6,7-calowy* wyświetlacz Infinity-O pozwoli Ci cieszyć się każdym filmem i obrazem w najwyższej jakości. Ma rozdzielczość FHD+, czyli 2400 x 1080 pikseli i proporcje ekranu 20:9. A matryca Super AMOLED wydobywa z każdego kadru całą paletę barw, świetny kontrast i bardzo dobre kąty widzenia.

* Wyświetlacz Infinity 6,7": ekran mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt bez uwzględnienia zaokrąglonych rogów. Rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone narożniki i wycięcie kamery.

 

Zaawansowane możliwości aparatu i wideo

 

Zarejestruj wszystkie cenne chwile

W smartfonie Samsung Galaxy A71 masz aż 4 tylne aparaty. Główny rejestruje obrazy z wyjątkową szczegółowością 64 MP. Nasz nowy obiektyw makro pozwoli Ci zbliżyć się do fotografowanych obiektów i stworzyć fotografie o zachwycającej perspektywie. Z obiektywem ultraszerokokątnym możesz wyruszyć w teren lub na spotkanie ze znajomymi, a obiektyw głębi umożliwi Ci sterowanie głębią ostrości na zdjęciach. Dzięki Funkcji Rozpoznawania Scen nie musisz zastanawiać się nad parametrami ekspozycji, aparat sam je dobierze, by każde ujęcie było perfekcyjne.

Uchwyć więcej, bez kompromisów

Samsung Galaxy A71 posiada inteligentne oprogramowanie, które zasugeruje Ci użycie ultraszerokokątnego obiektywu, gdy wykryje, że taki kadr najlepiej sprawdzi się w danej sytuacji. Umożliwi Ci tym samym zarejestrowanie obszaru obejmującego kąt 123°. To tyle, ile widzi ludzkie oko, by nic nie umknęło Twojemu aparatowi.

* Ultraszerokokątne ujęcia rejestruje tylko aparat tylny.

Fotografia bez ograniczen

Zdjęcia bez ograniczeń

Nie musisz przycinać ciekawych widoków. Obiektyw panoramiczny zarejestruje rozległe krajobrazy, dzięki czemu na jednej fotografii zmieścisz wszystko, co interesujące.

Zdjecia panoramiczne v1

Panorama

Panoramowanie to robienie zdjęć z równoczesnym delikatnym obracaniem aparatu. Umożliwia zarejestrowanie jeszcze rozleglejszego widoku.

Tryb makro - odkryj świat, którego dotąd nie dostrzegałeś

Nie potrzebujesz lustrzanki, by robić zdjęcia skupiające się na detalu. Samsung Galaxy A71 został wyposażony w obiektyw makro o ogniskowej 40 mm. Pozwoli Ci zarejestrować szczegóły, których dotąd nie dostrzegałeś. Przekonaj się, jak niezwykle wyglądają owady, kwiaty czy rzeczy codziennego użytku, gdy zbliżysz do nich aparat.

* Makro ujęcia rejestruje tylko aparat tylny.

Male jest piekne

Małe jest piękne

Nic nie stoi na przeszkodzie, by zbliżyć aparat do fotografowanego obiektu. Nawet zdjęcia zrobione z odległości kilku centymetrów będą wyraźne i zachwycą podejściem do tematu.

Naturalnie rozmyte tlo

Naturalnie rozmyte tło

Ze względu na niewielką odległość od przedmiotu, fotografia makro charakteryzuje się niewielką głębią ostrości. Wyraźny jest pierwszy plan, a tło naturalnie rozmywa się.

Wyróżnij się, dzięki efektom Live Focus

Obiektyw głębi 5 MP umożliwia zaakcentowanie fotografowanych osób i rzeczy, przy równoczesnym rozmyciu tła. Efekt bokeh możesz uzyskać w trybie Podglądu i Galerii. A dostosować go do swoich preferencji w Galerii.

* Efekt Spin, Zoom i Punkt barwny dostępne tylko w trybie Galerii, nie są dostępne w Podglądzie.

Oryginal v1

Oryginał

Blur v1

Rozmycie

Spin bokeh v1

Efekt „Spin”

zoom bokeh v1

Efekt „Zoom”

Color point v1

Punkt barwny

Twoje fantastyczne selfie

Rób selfie i włącz funkcję Selfie Focus. Pozwoli Ci rozmyć tło w autoportretach. Wszelkie niedoskonałości usuniesz prostym retuszem, dzięki Smart Beauty. Wzbudzisz jeszcze większe zainteresowanie, dodając do zdjęć naklejki AR, różnorodne pieczątki oraz filtry*.

* Działanie filtrów zależy od jakości oryginalnego obrazu; poszczególne wyniki mogą się różnić. Efekt upiększania można zastosować tylko podczas korzystania z przedniego aparatu. Efekty upiększające nie mogą być regulowane podczas nagrywania wideo. Wszystkie obrazy i funkcje mogą ulec zmianie.  Dostępność może się różnić w zależności od regionu / kraju. AR Emoji pozwala tylko tworzyć i edytować emoji oraz wysyłać naklejki emoji. Za pomocą Emoji możesz zrobić selfie lub wideo. Naklejki AR mogą rozpoznać do trzech osób jednocześnie.

Zdjęcia bez skazy

Teraz smartfon Samsung Galaxy A71 pomoże Ci zrobić idealne zdjęcia w każdej sytuacji. I sam podpowie Ci, by jeszcze raz wcisnąć migawkę, gdy fotografowana osoba zmrużyła oczy, zdjęcie jest niewyraźne lub obiekt uchwycony pod światło.

* Dokładność funkcji wykrywania wad Flaw Detection może się różnić w zależności od warunków otoczenia lub obiektu. Wykrywanie mrugnięć i nieostrości działa najlepiej wtedy, gdy w obiektywie są trzy osoby lub mniej, znajdujące się maksymalnie 1,5 m od aparatu. Funkcja wykrywania podświetlenia tła informuje o wadach raz na 24 godziny. Wykrywanie podświetlenia działa, gdy funkcja HDR jest wyłączona.

 

Stabilizacja podczas filmowania

 

Kamera. Akcja!

Kręć filmy akcji lub filmuj sam będąc w ruchu. Twoje wideo zawsze będzie płynne. Tryb Super Steady* pozwoli Ci rejestrować wszystkie chwile bez poruszenia obrazu. Więc działaj śmiało i rejestruj wszystkie swoje niewiarygodne przygody.

* Dostępne tylko podczas nagrywania za pomocą obiektywu ultraszerokokątnego w jakości Full HD.

 

Wciągająca rozgrywka, dzięki sztucznej inteligencji

 

Większa wydajność dzięki Game Booster

Każda mobilna gra dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Funkcja Game Booster wykorzystuje sztuczną inteligencję do poprawy wydajności rozgrywki, a Frame Booster optymalizuje grafikę, zapewniając jej płynność i świetną jakość obrazu.

Wieksza wydajnosc Game Booster
Kafelek bateria v1

4500 mAh 

Smartfon Samsung Galaxy A71 posiada bardzo pojemne ogniwo 4500 mAh (typowa)*. Dla większego komfortu użytkowania wspiera superszybkie ładowanie 25 W. Działa dłużej na jednym naładowaniu, które zajmuje teraz mniej czasu.

* Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych innych firm. Nominalna (minimalna) pojemność jest mniejsza. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.samsung.com.

Wygodna obsluga One Ui

Wygodna obsługa One UI

Przemyślany interfejs One UI umożliwia łatwą obsługę smartfona Samsung Galaxy A71 jedną ręką. Wszystkie elementy klikalne masz na dole ekranu, by łatwo sięgnąć do nich palcem, a informacje wyświetlane są powyżej.

Dual messenger

Dual Messenger

Ustaw na pulpicie dwa skróty do dwóch kont komunikatorów. Będziesz mógł korzystać z jednego do celów prywatnych, a drugiego do służbowych. To wygodniejsza organizacja i sprawny dostęp do wielu portali społecznościowych.

Always on display

Always on Display

Nie musisz wybudzać smartfona, by sprawdzić czy przyszła nowa wiadomość lub ile procent naładowania baterii pozostało. Włącz na stałe lub co jakiś czas ekran powiadomień i wybierz, które informacje mają być na nim prezentowane.

 

Bezpieczeństwo danych

 

Łatwo odblokuj smartfona

W ekranie umieszczony jest skaner linii papilarnych*. To wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci szybko odblokować urządzenie.

* Czytnik linii papilarnych jest ograniczony do wyznaczonego obszaru odblokowania.

Bezpieczny folder

Bezpieczny Folder

Skorzystaj z Bezpiecznego Folderu, gdy przechowujesz na smartfonie ważne dla Ciebie pliki. Dodatkowo zaszyfrowane będą w nim lepiej chronione.

Wielowarstwowe zabezpieczenie

Samsung Knox

Samsung Knox to wbudowana w telefon Galaxy A71 wielopoziomowa platforma oraz rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo Twoich danych. Zapobiega włamaniom, złośliwemu oprogramowaniu i innym zagrożeniom.

Dual sim

Dual SIM

Smartfon Samsung Galaxy A71 posiada aż trzy sloty. Możesz używać dwóch kart SIM oraz równocześnie założyć kartę microSD*.

* Karta jest sprzedawana osobno.

Rozbudowa pamieci

Zwiększ pamięć

Samsung Galaxy A71 posiada aż 128 GB wbudowanej pamięci. Jeśli chcesz przechowywać więcej plików, możesz rozszerzyć pamięć o nawet 512 GB, zakładając kartę microSD*.

* Karta jest sprzedawana osobno.

 

Dźwięk DolbyATMOS

 

Wspaniałe, przestrzenne brzmienie

Wsłuchaj się we wspaniałą jakość brzmienia. Usłyszysz pełen zakres dźwięków: od wspaniałych basów po wyraźne tony niskie. Technologia Dolby Atmos sprawi, że muzyka otoczy Cię z wszystkich stron.

 

W pudełku

 
 

Porównaj modele

 
 
samsung-a71-tabela
samsung-a70 tabela
 

Galaxy A71

Galaxy A70

WZORNICTWO

3D Glasstic, 

Zminimalizowana ramka

3D Glasstic

EKRAN

6,7- calowy wyświetlacz Super AMOLED Full HD+ (2400 x 1080)
Infinity-O Display

6,7-calowy wyświetlacz Super AMOLED Full HD+ (2400 x 1080)
Infinity-U Display 

SYSTEM OPERACYJNY

Android 10

Android 9 Pie

RAM

6 GB

6 GB

PAMIĘĆ

128 GB

+ slot na kartę MicroSD* aż do 512 GB

* Karta sprzedawana jest osobno

128 GB

+ slot na kartę MicroSD* aż do 512 GB

* Karta sprzedawana jest osobno

APARAT Z TYŁU

64 Mpix AF (F1.8) + 12 Mpix (Ultraszerokokątny) FF (F2.2) 

 + 5 Mpix (Macro) FF (F2.4) + 5 Mpix FF (F2.2)

32 Mpix AF (F1.7) + 8 Mpix (Ultraszerokokątny) FF (F2.2) 

 5 Mpix FF (F2.2)

APARAT Z PRZODU

32 Mpix FF (F2.0)

32 Mpix (F2.0)

PROCESOR

SDM730 

Dual 2.2 GHz + Hexa 1.8 GHz

SDM675

Dual 2.0 GHz  + Hexa 1.7 GHz

BATERIA

4500 mAh (szybkie ładowanie 25 W)

4500 mAh (szybkie ładowanie 25 W)

WYMIARY

163,5  x 75,9 x 7,9 mm

164,3  x 76,7 x 7,9 mm

POZOSTAŁE

Czytnik linii papilarnych w ekranie, USB typu C, szybkie ładowanie 25 W, Samsung Knox

Czytnik linii papilarnych w ekranie, USB typu C, szybkie ładowanie 25 W, Samsung Knox

 

Dowiedz się więcej

 

Czym charakteryzuje się Samsung One UI?

Nowy interfejs zyskał bardziej czytelne i intuicyjne elementy wizualne. Pozwala na wygodniejszą obsługę aplikacji w smartfonie. Ekran dzielony jest na dwie strefy: treści oraz interakcji. Elementy klikalne znajdują się w dolnej części wyświetlacza, by łatwo było je dosięgnąć i obsłużyć jedną ręką. Nowy interfejs umożliwia również obsługę telefonu za pomocą gestów. Posiada także ciemny motyw graficzny, komfortowy dla wzroku zwłaszcza w nocy i oszczędzający energię.

Czym jest pamięć rozszerzalna?

Galaxy A71 posiada do 128 GB ( w zależności od modelu) wbudowanej pamięci wewnętrznej, ale dzięki slotowi na kartę MicroSD* możesz zyskać aż do 512 GB dodatkowej przestrzeni na zewnętrznej karcie MicroSD. Zachowasz znacznie więcej filmów, zdjęć i wszystkiego, co jest dla Ciebie warte zapamiętania. 

* Karta jest sprzedawana osobno.

Jak działa czytnik linii papilarnych?

W Galaxy A71 zastosowano optyczny czytnik linii papilarnych, który został umieszczony pod wyświetlaczem. Wystarczy przyłożyć palec do ekranu, a oprogramowanie rozpoznaje układ linii papilarnych i odblokowuje telefon.

Czy opis produktu jest dla Ciebie wyczerpujący?
Nie, brakuje mi...?
Dziękujemy na cenne uwagi! :)
Dziękujemy za opinię. Bardzo się staramy :)
Masz uwagi do opisu?
Błąd w opisie
Informacje nieprzydatne
Informacje nie pasują do tego sprzętu
Inne uwagi lub szczegóły błędu

Dane techniczne

smartfon Samsung Galaxy A71 (niebieski)

Dane podstawowe   
Przekątna wyświetlacza 6,7 "
Rozdzielczość ekranu 2400 x 1080 pikseli
Częstotliwość odświeżania ekranu  60 Hz
Wyświetlacz  16 mln kolorów SUPER AMOLED
Aparat tylny  64 Mpix + 12 Mpix + 5 Mpix + 5 Mpix
System operacyjny Android 10
Procesor  Qualcomm Snapdragon 730 8-rdzeniowy
Pamięć RAM 6 GB
Pamięć wbudowana 128 GB
Czytnik kart pamięci microSD tak do 512 GB
Pojemność baterii 4500 mAh
Menu w języku polskim  tak
Złącza  słuchawkowe typ 3,5 mm jack, USB typ C
Łączność bezprzewodowa   
Wi-Fi tak
LTE tak
Płatność zbliżeniowa (NFC) tak
Bluetooth tak v5.0
Zakresy częstotliwości pracy LTE  2500, 2100, 1900, 1700, 850, 800, 700
HSDPA / HSUPA / HSPA+  tak / tak / tak
Zakres częstotliwości pracy UMTS/WCDMA  850, 900, 1900, 2100
GPRS / EDGE  tak / tak
Zakresy częstotliwości pracy GSM  850, 900, 1800, 1900
Funkcje multimedialne   
Aparat tylny 64 Mpix + 12 Mpix + 5 Mpix + 5 Mpix
Funkcje aparatu  Live Focus, nagrywanie filmów Ultra HD 4K, tryb makro
Aparat przedni  32 Mpix
Rozdzielczość nagrywania wideo  4K
Przysłona obiektywu  64 Mpix - f/1.8 - tylny główny
  5 Mpix - f/2.2 - tylny głębia
  12 Mpix - f/2.2 - tylny ultraszerokokątny
  5 Mpis - f/2.4 - tylny makro
  32 Mpix - f/2.2 - przód
Nawigacja: odbiornik GPS  tak / GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, Beidou
Odtwarzacz MP3 tak
Odtwarzacz audio  AAC, AMR, AWB, FLAC, M4A, MIDI, WAV, WMA
Funkcje telefonu   
Standardy wysyłania/odbierania wiadomości  e-mail, MMS, SMS
Rodzaj karty SIM nano SIM
Dual SIM tak
Czujniki  akcelerometr, czujnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych
Funkcje dodatkowe  Google Play, HD Voice, obsługa USB OTG, Wi-Fi Direct
Czytnik linii papilarnych  w ekranie
Parametry fizyczne   
Obudowa klasyczna - ekran dotykowy
Kolor obudowy  niebieski
Pojemność baterii  4500 mAh
Ładowanie szybkie/bezprzewodowe  tak / -
Wymiary (wys. x szer. x głęb.)  163,60 x 76,00 x 7,70 mm
Wyposażenie   
W opakowaniu  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, ładowarka sieciowa
Ładowarka  tak
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 1 000 zł - 1 499 zł
  • Marka: Samsung
  • Rodzaj: smartfon

Ocena klientów

5 na podstawie 84 ocen
5
(78)
4
(4)
3
(2)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • Design
  • Jakość wyświetlacza
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
super produkt
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
25-11-2020,
Iza w-wa
Potwierdzony zakup

Telefon w pełni spełnia moje oczekiwania. mam go nad rok i nic się z nim nie dzieję. od zawsze korzystam z Samsunga i na pewno nigdy nie zmienię marki telefonu. Jest rewelacyjny :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (14) (14) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung Galaxy A71
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
18-12-2020,
mlaszcz
Potwierdzony zakup

Jak narazie sprawuje się bardzo dobrze przy użytkowaniu bateria starcza na półtora dnia

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
ok
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Design:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
16-03-2021,
coach
Potwierdzony zakup

Żona zadowolona więc ok.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Telefon
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
04-11-2020,
Beata
Potwierdzony zakup

Świetny telefon, super funkcje

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
polecam
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
04-11-2020,
Grzegorz
Potwierdzony zakup

Bardzo fajny telefon w tej cenie. jedyny mankament to biometria odcisków palców, nie zawsze działa.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Design:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
18-01-2021,
Małgorzata
Potwierdzony zakup

Telefon w pełni spełnia moje oczekiwania. mam go nad rok i nic się z nim nie dzieję. od zawsze korzystam z Samsunga i na pewno nigdy nie zmienię marki telefonu. Jest rewelacyjny :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Telefon idealny do filmów
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Design:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
26-01-2021,
Inez
Potwierdzony zakup

Jeśli ktoś nie szuka telefonu z wodotryskami, będzie zadowolony. Procesor działa płynnie, bez zacięć, wyświetlacz ma soczyste kolory (no i jest spory). Duży plus za 3 tryby głośności podczas rozmowy. Głośnik mógłby być lepszy, bateria w stanie bezczynności traci nawet kilka %, co powinno być usunięte z jakąś aktualizacją. Aparat ok, ale tryb makro mocno umowny. Polecam zakupić od razu z etui ze względu na plastikową obudowę.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobra jakość
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
08-12-2020,
Ania
Potwierdzony zakup

Telefon funkcjonalny spory wyświetlacz ładne zdjęcia Jestem zadowolona z zakupu

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry wybór
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
09-12-2020,
MagK
Potwierdzony zakup

Aparat robi świetne zdjęcia. Telefon jest poręczny i doskonale pasuje do dłoni. Jedyny minus za baterię- moglaby trzymać dłużej

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung Galaxy A71
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
12-12-2020,
Agnieszka
Potwierdzony zakup

Smartfon godny polecenia. Jak na kilka dni użytkowania to działa bez zastrzeżeń. Aparat robi bardzo dobre zdjęcia nawet w nocy. Bateria trzyma bardzo dobrze.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi (9)

Powiadom o pytaniach
Dlaczego gdy zaznaczam, że chcę kupić na raty to wykasowuje mi w formularzu NIP?
Witam, czy posiada 5G?
Witam,telefon chcę kupić córce ponieważ bateria w jej dotychczasowym IPhonie bez podpiętego powerbanka nie wytrzymuje 1h😂 Oglądaliśmy ostatnio w sklepie tego samsunga i bardzo jej się spodobał...Podpowiedzcie jak wypada bateria gdy telefon jest mocno użytkowany ? Wolałbym żeby młodsze pokolenie coś ciekawego o tym modelu napisało 🤙 TikToki,BrawlStars itp.😏😝
Czy w opakowaniu są słuchawki? Oraz kabel Usb-Usb c?
można na raty kupić?
Czy można w nim używać dwóch kart sim?
Na zdjęciach pokazana jest hybryda, a w opisie, że są trzy sloty. To w końcu jak?
Witam dostaje smsie ile to nie zaoszczędzić moge bo jest specjalna promocja dla mnie na Samsung A71 A on od tygodnia kosztuje tyle samo jedna wielka sciema
Czy na pewno dla tego modelu system operacyjny to android 9, a nie jak w każdym innym sklepie 10?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung Galaxy A71 (niebieski), wpisz 1207610 w wyszukiwarce euro.com.pl.