Przejdź do opisu produktu

Smartfon Samsung Galaxy A51 (niebieski)

smartfon

Samsung
nr kat.
1207586

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

smartfon Samsung Galaxy A51 (niebieski)
Aparaty tylny/przedni  48 Mpix + 12 Mpix + 5 Mpix + 5 Mpix / 32 Mpix
Pamięć  4 GB / 128 GB
Wyświetlacz  6,5 ", 2400 x 1080 pikseli, 16 mln kolorów SUPER AMOLED
Procesor  8-rdzeniowy Samsung Exynos 9611
Zobacz pełny opis produktu

Akcesoria

Opis produktu

 

Cechy Galaxy A51

 
Bezramkowy ikona kolor

Niemal pozbawiony ramek z wyświetlaczem Infinity-O o przekątnej 6,5 cala i wykonany w technologii Super AMOLED

Ultraszeroki ikona kolor

Uchwyć na zdjęciu zapierające dech w piersiach krajobrazy, dzięki ultraszerokokątnemu obiektywowi

Aparat ikona kolor

Zaawansowany system aparatów z obiektywem głównym o wysokiej rozdzielczości i obiektywem makro

Wydajnosc ikona kolor

Game Booster oraz Frame Booster zwiększają wydajność i przyjemność podczas grania

Bateria ikona kolor

Stały kontakt ze znajomymi zapewnia pojemna bateria 4000 mAh oraz możliwość jej szybkiego ładowania

Linie papilarne ikona kolor

Wygodny w obsłudze czytnik linii papilarnych, który skutecznie chroni Twoje dane

Bezramkowy ikona kolor

Stylowywygląd. Bezramkowy wyświetlacz

Smartfon Samsung Galaxy A51 charakteryzuje się luksusowym wzornictwem. Otrzymał duży, niemal pozbawiony ramek wyświetlacz Infinity-O, pośrodku którego znajduje się niewielki otwór z przednim aparatem. Obudowa telefonu jest smukła, ma zaokrąglone brzegi i lśniące wykończenie.

4 aparaty ikona kolor

Odkryj nowe oblicze fotografii. Cztery aparaty tylne

4 tylne aparaty pozwolą Ci rozwijać swoje fotograficzne pasje. Aparat główny zyskał wysoką rozdzielczość 48 MP, a aparat do selfie rejestruje zdjęcia w rozdzielczości 32 MP. Pozwolą uchwycić obiekty pełne detali i z dużą ostrością. Nowy obiektyw makro umożliwi Ci robienie zdjęć detalom i pokazanie zupełnie odmiennej perspektywy.

Bateria ikona kolor

Długi czas działania. Pojemna bateria i superszybkie ładowanie

Bateria o dużej pojemności 4000 mAh oraz energooszczędne zarządzanie zasilaniem sprawiają, że smartfon może pracować dłużej na jednym ładowaniu. Dla Twojej wygody urządzenie wspiera szybkie ładowanie 15 W co sprawia, że uzupełnienie energii zajmuje mniej czasu.

Linie papilarne ikona kolor

Zabezpieczenie biometryczne. Czytnik linii papilarnych

Optyczny czytnik linii papilarnych umieszczono w ekranie. Wystarczy przyłożyć do niego palec i już można korzystać z urządzenia. To nie tylko wygoda, ale również dobre zabezpieczenie danych przed dostępem osób niepowołanych.

Pack przy ikonach
 

Rewelacyjny ekran Infinity-O i stylowy design

 

Ekran, który budzi zachwyt

Smartfon Samsung Galaxy A51 ma duży, 6,5-calowy wyświetlacz*. Jego rozdzielczość to 2400 x 1080 pikseli, a proporcje wynoszą 20:9. Ramki zostały ograniczone do minimum, a przedni aparat został umieszczony w niewielkim, centralnie położonym wycięciu. Matrycę wykonano w technologii Super AMOLED. Oznacza to, że oglądane obrazy będą miały bogactwo kolorów, świetny kontrast i bardzo dobre kąty widzenia. Każdy film i gra zachwyci Cię jakością obrazu.

* Wyświetlacz Infinity 6,5": ekran mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt bez uwzględnienia zaokrąglonych rogów. Rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone narożniki i wycięcie kamery.

 

Zaawansowane możliwości aparatu i wideo

 

Najwyższa jakość fotografii i filmów

Jeśli lubisz rejestrować cenne chwile, smartfon Samsung Galaxy A51 oferuje Ci jeszcze więcej możliwości. Zyskał aparat główny o dużej rozdzielczości 48 MP oraz po raz pierwszy aparat Makro, do kompletu posiada jeszcze aparat ultraszerokokątny oraz aparat głębi. Funkcja Rozpoznawania Scen ułatwi Ci wybór najkorzystniejszych ustawień, w zależności od fotografowanej sceny, dobierając optymalne parametry.

Uchwyć więcej, bez kompromisów

Ultraszerokokątny obiektyw pozwoli Ci uchwycić na jednym zdjęciu obszar obejmujący aż 123° pola widzenia. To tyle, ile swoim zasięgiem obejmuje ludzkie oko. Dla ułatwienia, sztuczna inteligencja podpowie Ci, jeśli w danej sytuacji najlepiej sprawdzi się ujęcie panoramiczne. Tobie pozostaje wybór kadru i wciśnięcie migawki.

* Ultraszerokokątne ujęcia rejestruje tylko aparat tylny.

Fotografia bez ograniczen

Zdjęcia bez ograniczeń

Wspaniały widok? Teraz zarejestrujesz go w całości. Nie musisz już martwić się, że piękny widok nie zmieści się na jednej fotografii.

Zdjecia panoramiczne

Panorama

Poznaj technikę panoramowania, która pozwoli Ci zarejestrować jeszcze rozleglejsze sceny. Wykonaj zdjęcie, powoli podążając aparatem za obiektem.

Tryb makro - odkryj świat, którego dotąd nie dostrzegałeś 

Tego jeszcze w żadnym smartfonie nie miałeś. Samsung Galaxy A51 oddaje do Twojej dyspozycji obiektyw makro o ogniskowej 40 mm. Dzięki niemu poznasz świat makrofotografii i będziesz chciał rejestrować świat z bliskiej odległości. Zobacz, jak fantastycznie na zdjęciu makro wygląda biedronka, kwiat czy każdy przedmiot.

* Makro ujęcia rejestruje tylko aparat tylny.

Male jest piekne

Małe jest piękne

Podejdź bliżej do fotografowanego obiektu. Możesz zbliżyć do niego aparat nawet na odległość kilku centymetrów. Otrzymasz fotki w skali 1:1 lub w powiększeniu. Będą wyraźne i niezwykle interesujące.

Naturalnie rozmyte tlo

Naturalnie rozmyte tło

Tryb makro umożliwia uzyskanie bardzo naturalnego efektu rozmycia, jeszcze lepszego niż pozwala na to samo oprogramowanie. Zaakcentujesz w ten sposób, co jest dla Ciebie ważne na fotografii.

Wyróżnij się, dzięki efektom Live Focus

Obiektyw głębi tworzy piękny i naturalny efekt bokeh. Możesz go ustawiać w trybie Podglądu i Galerii. Dodatkowo, w Galerii możesz kontrolować głębię ostrości i wybierać sposób rozmycia tła.

* Efekt Spin, Zoom i Punkt barwny dostępne tylko w trybie Galerii, nie są dostępne w Podglądzie.

Oryginal v1

Oryginał

Blur v1

Rozmycie

Spin bokeh v1

Efekt „Spin”

zoom bokeh v1

Efekt „Zoom”

Color point v1

Punkt barwny

Zawsze wyglądaj fantastycznie

Poznaj funkcję Selfie Focus – umożliwi Ci rozmycie tła w autoportretach. Do tego możesz skorzystać ze Smart Beauty, prostego sposobu umożliwiającego retusz fotografii. Rób zdjęcia i wzbogacaj je naklejkami AR, pieczątkami oraz fantastycznymi filtrami*.

* Działanie filtrów zależy od jakości oryginalnego obrazu; poszczególne wyniki mogą się różnić. Efekt upiększania można zastosować tylko podczas korzystania z przedniego aparatu. Efekty upiększające nie mogą być regulowane podczas nagrywania wideo. Wszystkie obrazy i funkcje mogą ulec zmianie.  Dostępność może się różnić w zależności od regionu / kraju. AR Emoji pozwala tylko tworzyć i edytować emoji oraz wysyłać naklejki emoji. Za pomocą Emoji możesz zrobić selfie lub wideo. Naklejki AR mogą rozpoznać do trzech osób jednocześnie.

Zdjęcia bez skazy

Samsung Galaxy A51 pomoże Ci robić perfekcyjne zdjęcia. Sam wykryje, gdy fotografowana osoba zmrużyła oczy, na zdjęciu brakuje ostrości lub jest prześwietlone. W każdej takiej sytuacji, otrzymasz powiadomienie, by jeszcze raz wcisnąć migawkę i uzyskać idealną fotografię*.

* Dokładność funkcji wykrywania wad Flaw Detection może się różnić w zależności od warunków otoczenia lub obiektu. Wykrywanie mrugnięć i nieostrości działa najlepiej wtedy, gdy w obiektywie są trzy osoby lub mniej, znajdujące się maksymalnie 1,5 m od aparatu. Funkcja wykrywania podświetlenia tła informuje o wadach raz na 24 godziny. Wykrywanie podświetlenia działa, gdy funkcja HDR jest wyłączona.

 

Stabilizacja podczas filmowania

 

Kamera. Akcja!

Funkcja Super Steady umożliwia rejestrowanie filmów bez efektu drżącej ręki. Możesz nagrywać filmy, będąc w ruchu lub rejestrując szybką akcję. Wideo będzie płynne i świetnej jakości*.

* Dostępne tylko podczas nagrywania za pomocą obiektywu ultraszerokokątnego w jakości Full HD.

 

Wciągająca rozgrywka, dzięki sztucznej inteligencji

 

Większa wydajność dzięki Game Booster

Oparty na sztucznej inteligencji Game Booster poprawi Ci wrażenia podczas grania. Dodatkowo Frame Booster zoptymalizuje grafikę, wspierając procesor AP.

Wieksza wydajnosc Game Booster
Wygodna obsluga One Ui

Wygodna obsługa One UI

Interfejs jest łatwy do obsługi jedną ręką. U góry umieszczone są informacje, a poniżej elementy klikalne. Wygodne korzystanie ze smartfona Samsung Galaxy A51 w nocy zapewnia Tryb Nocny, chroniący oczy przed zmęczeniem.

Kafelek bateria v2

4000 mAh

Urządzenie wyposażono w pojemną baterię 4000 mAh (typowa)*, która umożliwi Ci korzystanie z niego przez bardzo długie godziny. Dodatkowo, gdy się rozładuje, dzięki wsparciu szybkiego ładowania 15 W nie będziesz musiał długo czekać na naładowanie.

* Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych innych firm. Nominalna (minimalna) pojemność jest mniejsza. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.samsung.com.

Always on display

Always on Display

Nie musisz wybudzać telefonu, by sprawdzić ważne dla Ciebie informacje. Kalendarz, istotne powiadomienia czy procent naładowania baterii są zawsze widoczne. Możesz nawet wybrać styl ekranu, jaki Ci najbardziej pasuje.

Dual messenger

Dual Messenger

Ustaw na swoim telefonie dwie aplikacje do czatowania. Możesz jedną wykorzystać do prywatnych rozmów, a drugą do spraw służbowych. Komunikator obsługuje wiele portali społecznościowych.

 

Bezpieczeństwo danych

 

Łatwo odblokuj smartfona

Wbudowany w ekran czytnik linii papilarnych umożliwia proste i szybkie odblokowanie urządzenia*.

* Czujnik linii papilarnych jest ograniczony do wyznaczonego obszaru odblokowania.

Bezpieczny folder v4

Bezpieczny Folder

Umieść wszystkie Twoje najcenniejsze pliki w specjalnym, zaszyfrowanym folderze. To dodatkowa warstwa ochronna do przechowywania ważnych informacji.

Wielowarstwowe zabezpieczenie v1

Samsung Knox

Korzystasz z aplikacji bankowych, monitorujesz swój stan zdrowia? Wszystkie te poufne informacje chroni wielopoziomowa platforma. Zabezpiecza smartfona przed atakiem hakerskim i wyciekiem prywatnych danych.

Dual sim v1

Dual SIM

Samsung Galaxy A51 posiada gniazdo Dual SIM z aż 3 slotami. Możesz używać równocześnie dwóch kart SIM: prywatnej i służbowej, a do tego założyć kartę microSD*.

* Karta jest sprzedawana osobno.

                                                          

 

Rozbudowa pamieci v1

Zwiększ pamięć

Na pliki i aplikacje otrzymujesz aż 128 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli jednak potrzebujesz więcej, możesz ją rozszerzyć o nawet 512 GB, zakładając kartę microSD*.

* Karta jest sprzedawana osobno.

 

Dźwięk DolbyATMOS

 

Rewelacyjne, przestrzenne brzmienie

Technologia Dolby Atmos sprawia, że dźwięk staje się przestrzenny i masz odczucie, jakby Cię otaczał. Usłyszysz pełen zakres dźwięków, od tonów wysokich po basy. Niezależnie od tego gdzie akurat jesteś, poczujesz się jak w centrum wydarzeń.

 

W pudełku

 
 

Porównaj modele

 
 
samsung-a51-tabela v2
samsung-a50-tabela v2
 

Galaxy A51

Galaxy A50

WZORNICTWO

3D Glasstic, prawie bezramkowy

3D Glasstic

EKRAN

6,5- calowy wyświetlacz Super AMOLED Full HD+ (2400 x 1080)
Infinity-O Display

6,4-calowy wyświetlacz Super AMOLED Full HD+ (2220 x 1080), Infinity-U Display

SYSTEM OPERACYJNY

Android 10

Android 9 Pie

RAM

4 GB

4 GB

PAMIĘĆ

128 GB

+ slot na kartę Micro SD* do 512 GB

* Karta jest sprzedawana osobno

128 GB

+ slot na kartę Micro SD* do 512 GB

* Karta jest sprzedawana osobno

APARAT Z TYŁU

48 Mpix AF (F2.0) + 12 Mpix FF (F2.2)
5 Mpix FF (F2.2) + 5 Mpix FF (F2.4)

25 Mpix ( F1.7), 8 Mpix (F2.2), 5 Mpix (F2.2)

APARAT Z PRZODU

32 Mpix FF (F2.0)

25 Mpix (F2.0)

PROCESOR

Ośmiordzeniowy Exynos 9611
Quad 2.3 GHz + Quad 1.7 GHz

Ośmiordzeniowy Exynos 9610
 Quad 2.3 GHz + Quad 1.7 GHz 

BATERIA

4000 mAh (szybkie ładowanie 15 W)

4000 mAh (szybkie ładowanie 15 W)

WYMIARY

158,5 x 73,6 x 7,9 mm

158,5 x 74,5 x 7,8 mm

POZOSTAŁE

Czytnik linii papilarnych w ekranie, USB typu C, szybkie ładowanie, Samsung Knox

 Czytnik linii papilarnych w ekranie, szybkie ładowanie, Samsung Knox
 

Dowiedz się więcej

 

Czym charakteryzuje się Samsung One UI?

Nowy interfejs zyskał bardziej czytelne i intuicyjne elementy wizualne. Pozwala na wygodniejszą obsługę aplikacji w smartfonie. Ekran dzielony jest na dwie strefy: treści oraz interakcji. Elementy klikalne znajdują się w dolnej części wyświetlacza, by łatwo było je dosięgnąć i obsłużyć jedną ręką. Nowy interfejs umożliwia również obsługę telefonu za pomocą gestów. Posiada także ciemny motyw graficzny, komfortowy dla wzroku zwłaszcza w nocy i oszczędzający energię.

Czym jest pamięć rozszerzalna?

Galaxy A51 posiada do 128 GB ( w zależności od modelu) wbudowanej pamięci wewnętrznej, ale dzięki slotowi na kartę MicroSD* możesz zyskać aż do 512 GB dodatkowej przestrzeni na zewnętrznej karcie MicroSD. Zachowasz znacznie więcej filmów, zdjęć i wszystkiego, co jest dla Ciebie warte zapamiętania. 

* Karta jest sprzedawana osobno.

Jak działa czytnik linii papilarnych?

W Galaxy A51 zastosowano optyczny czytnik linii papilarnych, który został umieszczony pod wyświetlaczem. Wystarczy przyłożyć palec do ekranu, a oprogramowanie rozpoznaje układ linii papilarnych i odblokowuje telefon.

Dane techniczne

smartfon Samsung Galaxy A51 (niebieski)

Dane podstawowe   
Przekątna wyświetlacza 6,5 "
Rozdzielczość ekranu 2400 x 1080 pikseli
Częstotliwość odświeżania ekranu 60 Hz
Wyświetlacz  16 mln kolorów SUPER AMOLED
Aparat tylny  48 Mpix + 12 Mpix + 5 Mpix + 5 Mpix
System operacyjny Android 10
Procesor  Samsung Exynos 9611 8-rdzeniowy
Pamięć RAM 4 GB
Pamięć wbudowana 128 GB
Czytnik kart pamięci microSD tak do 512 GB
Pojemność baterii 4000 mAh
Menu w języku polskim  tak
Złącza  słuchawkowe typ 3,5 mm jack, USB typ C
Łączność bezprzewodowa   
Wi-Fi tak
LTE tak
Płatność zbliżeniowa (NFC) tak
Bluetooth tak v5.0
Zakresy częstotliwości pracy LTE  2500, 1900, 1700, 850, 700
HSDPA / HSUPA / HSPA+  tak / tak / tak
Zakres częstotliwości pracy UMTS/WCDMA  850, 900, 1700, 1900, 2100
GPRS / EDGE  tak / tak
Zakresy częstotliwości pracy GSM  850, 900, 1800, 1900
Funkcje multimedialne   
Aparat tylny 48 Mpix + 12 Mpix + 5 Mpix + 5 Mpix
Funkcje aparatu  ledowa lampa błyskowa, Live Focus, nagrywanie filmów Full HD 1080p, nagrywanie filmów Ultra HD 4K, stabilizator obrazu, tryb makro
Aparat przedni  32 Mpix
Rozdzielczość nagrywania wideo  4K
Przysłona obiektywu  48 Mpix - f/2.0 - tylny główny
  5 Mpix - f/2.2 - tylny głębia
  12 Mpix - f/2.2 - tylny ultraszerokokątny
  5 Mpis - f/2.4 - tylny makro
  32 Mpix - f/2.2 - przód
Nawigacja: odbiornik GPS  tak / GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, Beidou
Odtwarzacz MP3 tak
Odtwarzacz audio  AAC, AMR, AWB, FLAC, M4A, MIDI, OGG, WAV, WMA
Odtwarzacz wideo  H.263, H.264, MPEG4
Funkcje telefonu   
Standardy wysyłania/odbierania wiadomości  e-mail, MMS, SMS
Rodzaj karty SIM nano SIM
Dual SIM tak
Czujniki  akcelerometr, czujnik światła otoczenia, czytnik linii papilarnych
Funkcje dodatkowe  Google Play, HD Voice, obsługa USB OTG, szybkie ładowanie baterii, Wi-Fi Direct
Czytnik linii papilarnych  w ekranie
Parametry fizyczne   
Obudowa klasyczna - ekran dotykowy
Kolor obudowy  niebieski
Bateria  4000 mAh
Ładowanie szybkie/bezprzewodowe  tak / -
Wymiary (wys. x szer. x głęb.)  158,50 x 73,60 x 7,90 mm
Waga  172 g
Wyposażenie   
W opakowaniu  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, ładowarka sieciowa, słuchawki
Ładowarka  tak
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 700 zł - 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Rodzaj: smartfon

Ocena klientów

5 na podstawie 46 ocen
5
(43)
4
(2)
3
(1)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • Design
  • Jakość wyświetlacza
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Polecam
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Design:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
05-06-2021,
AA
Potwierdzony zakup

Bardzo fajny telefon i za dobrą cenę. polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (5) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadowolony
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Design:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
16-06-2021,
Marpat 85
Potwierdzony zakup

Jestem bardzo zadowolony z zakupu

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Wyświetlacz
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Design:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
17-06-2021,
Monika
Potwierdzony zakup

Fatalnej wytrzymałości.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
.
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Design:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
27-06-2021,
Paweł
Potwierdzony zakup

JEST OK JAK DO TEJ PORY

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Potwierdzony zakup
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Design:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
19-06-2021,
Jp
Potwierdzony zakup

Telefon użytkuje tydzień i jestem zadowolona, zdjęcia super ,bateria super jedynie co tu się nie sprawdzą to odcisk palca na wyświetlaczu.. wogole nie łapie

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Opinia
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Design:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
06-05-2021,
rudzisko
Potwierdzony zakup

Telefon bardzo delikatny,idealny w obsłudze. Cieszę się,że go mam:-)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
A51
Jakość wyświetlacza:
Żywotność baterii:
Design:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
11-05-2021,
Paula
Potwierdzony zakup

Fajny tel, wszystko sprawnie działa i kolor boski.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung a51
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
20-02-2020,
Roksana
Potwierdzony zakup

Super niezawodny telefon :) to moj kolejny Samsung, chyba mam do nich sentyment :) jestem bardzo zadowolona z wyboru a51. Telefon bardzo łatwy w obsludze. Bateria wytrzymała, aparat super i co najwazniejsze dla mnie dużą pamięć wbudowana i w koncu nie muszę dokupywac dodatkowej :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
31-03-2020,
Joanna
Potwierdzony zakup

To mój trzeci Samsung z kolei i na pewno nie zmienię firmy. Wszystko jak najbardziej ok, na razie nie widzę wad.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Co jest w opakowaniu? Czy są tam słuchawki?
Telefon zapytał 16-03-2021
Odpowiedz
Zwiń pytania
Telefon
Jakość wyświetlacza:
Design:
Żywotność baterii:
Bezawaryjność:
Wytrzymałość:
Łatwość użycia:
13-03-2020,
Mch
Potwierdzony zakup

Fajnie się z niego korzysta, bateria wytrzymuje 1-1,5 dnia. Duży wyświetlacz, szybko się ładuje, ogólnie dobrze się z niego korzysta.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (16)

Powiadom o pytaniach
Czy ten telefon posiada funkcję w ustawieniach jak aMirrorlink bardzo pilne
Czy ma ładowanie indukcyjne?
Przepraszam zagram na tym telefonie w fortnite?
Czy macie problem z czujnikiem zbliżeniowym? Czy ekran sam się Wam włącza w trakcie rozmowy?
Formatuje się baterie?
Klientka01 zapytał 10 miesięcy temu
Pytanie dotyczy wariantu:
biały
Przejdź do produktu
Ile trzyma bateria?
Karoolaa zapytał 11 miesięcy temu
Pytanie dotyczy wariantu:
czarny
Przejdź do produktu
Czy w tym telefonie można używać równocześnie 3 kart ? 2 SIM + 1 micro SD ? Czy też może tylko ; 2 SIM lub 1 SIM + 1 micro SD ? Proszę o konkretną i wyczerpującą odpowiedź na to pytanie, gdyż co innego jest w opisie telefonu, a co innego widać na przedstawionych zdjęciach. Z góry dziękuję za odpowiedź.
A.M zapytał 11 miesięcy temu
Pytanie dotyczy wariantu:
czarny
Przejdź do produktu
Czy w tym telefonie będzie działać Etui View Wallet Cover. Chodzi mi o smoczynne blokowanie czy też wybudzenie telefonu po podniesieniu pokrywy.
Bartek70 zapytał 1 rok temu
Pytanie dotyczy wariantu:
czarny
Przejdź do produktu
Ile czasu zajmuje ładowanie tego telefonu? (Od 0% do 100%)
Cześć tu PITBULL zapytał 1 rok temu
Pytanie dotyczy wariantu:
biały
Przejdź do produktu
Czy jest wodoodporny?
Pietas123 zapytał 1 rok temu
Pytanie dotyczy wariantu:
czarny
Przejdź do produktu
Czy można w nim używać dwóch kart sim?
jurrrek zapytał 1 rok temu
Pytanie dotyczy wariantu:
czarny
Przejdź do produktu
Arkas 94-MHL-3M czy ten model będzie współpracował z tym kablem
Marcin98 zapytał 1 rok temu
Pytanie dotyczy wariantu:
czarny
Przejdź do produktu
Czy ma funkcję rozpoznawania twarzy ?
ladyjulie zapytał 1 rok temu
Pytanie dotyczy wariantu:
biały
Przejdź do produktu
Czy w tym tego nie jest dioda sygnalizująca powiadomienie?
roski6 zapytał 1 rok temu
Pytanie dotyczy wariantu:
czarny
Przejdź do produktu
Czy telefon jest wodoszczelny?
Pyzik123 zapytał 1 rok temu
Pytanie dotyczy wariantu:
biały
Przejdź do produktu
Czy 4 gb ramu dają naprawdę radę w tym telefonie?
Daniel7711 zapytał 1 rok temu
Pytanie dotyczy wariantu:
biały
Przejdź do produktu
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung Galaxy A51 (niebieski), wpisz 1207586 w wyszukiwarce euro.com.pl.