Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

tablica interaktywna Smart SB660 - MP 64''

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
tablica interaktywna Smart SB660 - MP 64''
Smart SB660 - MP 64''
0 zł
Opis i dane

Tablica interaktywna działa jak dotykowy ekran, na którym można wyświetlać dowolną zawartość komputera, dokonywać notatek, pracować jak na zwykłej tablicy a następnie zapisać i wydrukować zawartość ekranu, notatek, obrazów itd. Przypomina dużą białą tablicę i umożliwia współdziałanie z podłączonym do niej komputerem oraz projektorem multimedialnym. Można ją porównać do wielkiego monitora, który reaguje na dotyk. W zależności od technologii, w której tablica została wykonana, można używać specjalnego pióra, każdego innego przedmiotu lub dłoni. Osoba korzystająca z tablicy może za jej pomocą obsługiwać dowolny program uruchomiony w komputerze. Interaktywna tablica zazwyczaj dysponuje też własnym specjalistycznym oprogramowaniem, które umożliwia przygotowanie zasobów do wykorzystania podczas wykładu, lekcji czy prezentacji.
Każdy materiał graficzny lub multimedialny nie jest tylko biernie odtwarzany przez prowadzącego, ale staje się częścią prezentacji, która powstaje podczas wykładu. Uczestnik prezentacji może pisać, notować, podkreślać i zaznaczać na dowolnej aplikacji, zdjęciu, grafice, filmie itd. Notatki mogą zostać zapisane w postaci filmu, strony www, prezentacji Power point lub pliku pdf. Zajęcia można też wcześniej zaplanować i zapisać w komputerze. Oprogramowanie tablicy obejmuje specjalnie opracowany zestaw elementów graficznych oraz szablonów. Utworzone materiały, mogą być zapisane na dysku komputera. Później można je przesłać pocztą elektroniczną, ponownie odtworzyć na kolejnych zajęciach lub wydrukować.
Jej działanie polega na przekazywaniu do komputera przez moduł elektroniczny danych na temat położenia względem osi X i Y tablicy specjalnego pisaka. Dane te są następnie obrazowane w postaci położenia kursora myszy na tablicy. W zależności od miejsca w którym znajduje się wskaźnik, trybu pracy tablicy (wybieranego programowo) oraz zdarzenia wywołanego wskaźnikiem następuje określone działanie, które dzięki projektorowi multimedialnemu, wizualizowany jest na tablicy.
Do efektywnej pracy każdej tablicy interaktywnej konieczny jest duet:
projektor multimedialny oraz komputer.
Przykładowe zastosowania:

  • szkoły - interaktywna klasa,
  • firmy szkoleniowe,
  • szkoły i kursy nauki jazdy,
  • działy marketingu, biura podróży,
  • medycyna,
  • studia telewizyjne,
  • sztaby wojskowe, centra kryzysowe, centra dowodzenia,
  • biura projektowe, firmy oferujące aranżacje wnętrz.

tablica interaktywna Smart SB660 - MP 64''

Przekątna robocza  64 cale
Wymiary robocze  130,2 x 97,2 cm
Technologia  rezystancyjna
Powierzchnia  utwardzony poliester, powierzchnia zoptymalizowana do projekcji, pisania pisakami suchościeralnymi oraz łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia
Tryby pracy  interaktywny, komputerowa tablica suchościeralna, tablica suchościeralna, ekran projekcyjny
Pisaki suchościeralne  tak
Obsługiwane systemy operacyjne  Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Mac OS X, Linux
Zasilanie przez USB  tak
Wymiary  139,1 x 105,7 cm
Waga  9,9 kg
Wyposażenie   
  zestaw do mocowania tablicy na ścianie, kabel USB 5 m, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, oprogramowanie, 4 pisaki suchościeralne, gąbka
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Smart SB660 - MP 64'', wpisz 411946 w wyszukiwarce euro.com.pl.