Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

tablet Wacom Cintiq 27QHD Pen & Touch

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
tablet Wacom Cintiq 27QHD Pen & Touch
Wacom Cintiq 27QHD Pen & Touch
Opis i dane
Nowy tablet LCD Cintiq® 27QHD touch. Narzędzia się zmieniają – twórczość pozostaje. Przygotuj się na następny etap ewolucji serii Cintiq: Nowe doznanie twórczego profesjonalizmu bezpośrednio na ekranie dzięki zapierającemu dech w piersiach 27-calowemu wyświetlaczowi o krystalicznie wyrazistej rozdzielczości i niezwykle realistycznych kolorach. Skalibruj precyzyjne odwzorowanie kolorów na swoim wyświetlaczu przy pomocy narzędzia Wacom Colour Manager (produkt dostępny oddzielnie).

Cintiq 27QHD to narzędzie twórcze, wspomagające każdą zaawansowaną pracę artystyczną, ponieważ wyświetla aż 1,07 miliarda kolorów oraz odwzorowuje 97% przestrzeni barw Adobe® RGB. Ekrany obu modeli tabletów Cintiq 27QHD są wyposażone w 27-calowy szklany wyświetlacz bez krawędzi i o rozdzielczości 2560 x 1440, umożliwiający tworzenie dużych prac z ogromną ilością szczegółów. Rysuj, maluj, projektuj i edytuj bezpośrednio na ekranie za pomocą pióra o 2048 poziomach czułości na nacisk, które zachowuje się tak jak tradycyjny pędzel lub marker. Przyśpiesz swój workflow, korzystając z pióra, ekranowych przycisków sterujących i menu okrągłego.
 

Pilot ExpressKey® sprawi, że zawsze będziesz miał kontrolę nad swoim Cintiq 27QHD. Ten mieszczący się w ręce zestaw przycisków z pierścieniem Touch Ring pozwala skoncentrować się na pracy. Można umieścić go gdziekolwiek, gdzie będzie on przydatny podczas rysowania – na ekranie, w dłoni lub obok klawiatury. Zwiększ swój komfort dzięki opcjonalnej podstawie, przy której poczujesz się tak, jakbyś pracował przy sztalugach lub stole kreślarskim.
 

Skorzystaj z szerokiego wyboru podstaw – można wykorzystać solidne, zintegrowane nóżki dwupozycyjne, ale także opcjonalną podstawę ergonomiczną Cintiq Ergo Stand lub ramię VESA oferowane przez innych producentów.

Dane techniczne

tablet Wacom Cintiq 27QHD Pen & Touch

Obszar roboczy X 596,7 mm
Obszar roboczy Y 335,6 mm
Rozdzielczość  5080
Kolor  czarny
Typ podłączenia  USB
Gwarancja   
Gwarancja  36 miesięcy
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Veracomp SA
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Wacom Cintiq 27QHD Pen & Touch, wpisz 1095981 w wyszukiwarce euro.com.pl.