Przejdź do opisu produktu

Veikk A30

tablet

Veikk
nr kat.
1232478

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

Veikk A30

Stwórz grafiki zachwycające detalami za pomocą tabletu graficznego Veikk A30 z wielodotykowym touchpadem, programowalnymi przyciskami i czułym piórkiem.

Poznaj Veikk A30

DUŻE POLE ROBOCZE

DUŻE POLE ROBOCZE

Wybierz Veikk A30 z dużą przestrzenią roboczą, która nie będzie ograniczała swobodnych ruchów dłoni i realizacji kreatywnych pomysłów. Ten model charakteryzuje się sporym polem do rysowania (254 x 152 mm). Umożliwia wygodne kreślenie i dodawanie nowych elementów. Sprzyja także tworzeniu obszernych map myśli i innych graficznych notatek.

PRECYZYJNY RYSIK

PRECYZYJNY RYSIK

Nie przerywaj kreatywnego natchnienia, aby naładować rysik do tabletu. W komplecie z tym modelem otrzymujesz bezbateryjne piórko z wymiennymi wkładami – nie wymaga ładowania! Do jego atutów należą także dwa programowalne przyciski, którym można przypisać najczęściej używane funkcje, aby przyspieszyć i ułatwić prace nad grafikami.

FUNKCJE POD RĘKĄ

FUNKCJE POD RĘKĄ

Niestety nawet wysoce kreatywne umysły zmagają się z powtarzalnymi czynnościami, które nudzą i wydłużają czas pracy. Na szczęście programowalne przyciski w Veikk A30 mogą usprawnić włączanie wybranych funkcji podczas rysowania. Każdemu z czterech przycisków możesz przyporządkować często uruchamianą opcję, aby nie tracić czasu na jej szukanie w rozległym interfejsie programu graficznego.

DUŻA KOMPATYBILNOŚĆ

DUŻA KOMPATYBILNOŚĆ

Pracujesz na różnych komputerach, laptopach i innych urządzeniach mobilnych? Veikk A30 jest kompatybilny z takimi systemami, jak Android, Mac OS i Windows. Prezentowany model jest ceniony także pod względem obsługi różnorodnych programów, m.in. Photoshopa, Gimpa czy Illustratora.

ZACHWYCAJĄCA PRECYZJA

ZACHWYCAJĄCA PRECYZJA

Lekkie piórko Veikk Pen P001 charakteryzuje się aż 8192 poziomami nacisku, co oznacza, że wyczuwa, jak mocno przyciskasz je do tabletu. W efekcie możesz delikatnie kreślić detale i mocniej zaznaczać punkty na pierwszym planie. Wysokie próbkowanie (250 pps) gwarantuje rysowanie bez opóźnień w przenoszeniu ruchów dłoni na ekran, a rozdzielczość na poziomie 5080 lpi zapewnia zadowalającą jakość obrazu.

PROSTA OBSŁUGA

PROSTA OBSŁUGA

Jesteś osobą początkującą w świecie grafiki komputerowej? Veikk A30 pomoże Ci stawiać udane pierwsze kroki w rysowaniu. Programowalne przyciski, czuły touchpad, precyzyjny rysik i intuicyjna obsługa sprawiają, że zafascynujesz się nowym hobby, a może nawet pomyślisz o przebranżowieniu się? Ten model zadowala także bardziej doświadczonych użytkowników.

Tablet graficzny Veikk A30 z bliska

1 ELEGANCKI WYGLĄD

Zależy Ci na tablecie graficznym, który cieszy nie tylko praktycznymi funkcjami, ale także designem? Ciemne wykończenie, minimalistyczna konstrukcja, cienka obudowa i subtelne oznaczenia nadają Veikk A30 nowoczesny charakter.

2 WIELODOTYKOWY TOUCHPAD

Touchpad z obsługą wielodotykowych gestów ułatwia pracę nad grafikami, a szczególnie nad skomplikowanymi rysunkami, w których ważny jest każdy detal. Możesz przybliżać i oddalać szkic oraz powiększać wybrane obszary.

3 ZŁĄCZE OTG

Tablet graficzny Veikk A30 komunikuje się z różnymi urządzeniami mobilnymi dzięki złączu OTG (On-The-Go). To rozwiązanie sprzyja wygodnej pracy także poza domem, chociażby w podróży, kiedy masz do dyspozycji smartfon i tablet.

W opakowaniu Veikk A30

1Tablet graficzny
2Pióro bezbateryjne
3Wkłady do pióra
4Narzędzie do wyjmowania wkładów
5Futerał
6Adapter (z USB na USB typu C)
7Adapter (z USB na microUSB)
8Karta gwarancyjna
9Instrukcja obsługi w języku polskim

Veikk – marka godna zaufania

Marka doceniana na całym świecie

Producent tabletów i wyświetlaczy graficznych

Ponad 10 lat doświadczenia

Dane techniczne

tablet Veikk A30

Obszar roboczy X 254 mm
Obszar roboczy Y 152 mm
Rozdzielczość 5080 lpi
Liczba poziomów nacisku 8192
Wysokość odczytu  10 mm
Kolor  czarny
Zasilanie  USB
Typ podłączenia USB-C
Dodatkowe informacje  cztery programowalne przyciski dotykowe, touchpad
Wymiary (szer. x wys. x głęb)  332 x 212 x 9 mm
Waga  535 g
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Producent   
Nazwa producenta / importera  FoxFoto
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie

Ocena klientów

Pytanie i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Veikk A30

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Veikk A30, wpisz 1232478 w wyszukiwarce euro.com.pl.