Przejdź do opisu produktu

Huion A3 LED Light Pad

deska kreślarska

Huion
nr kat.
1225499

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Opis produktu

Huion A3 LED Light Pad

Deska kreślarska Huion A3 LED Light Pad wyróżnia się panelem akrylowym z dużym obszarem roboczym (415 x 330 mm) i podświetleniem LED, które charakteryzuje się temperaturą barwową w zakresie od 8000 do 10 000 K. Płynna regulacja jasności zapewnia wygodną pracę.

Poznaj Huion A3 LED Light Pad

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Deska kreślarska Huion A3 LED Light Pad jest wykorzystywana zarówno przez profesjonalistów w pracowniach architektonicznych, jak i amatorów w domu. Umożliwia wygodne i precyzyjne kopiowanie, przerysowywanie, rysowanie grafik, a nawet ćwiczenie kaligrafii.

DUŻY OBSZAR ROBOCZY

DUŻY OBSZAR ROBOCZY

Panel akrylowy o wymiarach 415 x 330 mm sprawia, że Huion A3 LED Light Pad jest uniwersalna i sprawdza się podczas pracy nad sporymi, wieloelementowymi grafikami. Pozwala nawet na oglądanie zdjęć rentgenowskich. W tym modelu ramki są zminimalizowane, aby obszar roboczy był jak największy.

REGULACJA PODŚWIETLENIA

REGULACJA PODŚWIETLENIA

Płynna regulacja podświetlenia sprawia, że użytkownik deski kreślarskiej ma pełną kontrolę nad jasnością obszaru roboczego. Skorzystaj z funkcji zapamiętywania ustawień przed wyłączeniem urządzenia, aby Huion A3 LED Light Pad automatycznie ustawiła wybrane parametry po ponownym uruchomieniu.

PANEL AKRYLOWY

PANEL AKRYLOWY

Ciesz się komfortową pracą nad rysunkami i wysoką trwałością deski kreślarskiej. Obszar roboczy jest wykonany z akrylu, który charakteryzuje się większą odpornością na uszkodzenia mechaniczne w porównaniu ze szklaną powierzchnią.

PRZYJAZNY DLA WZROKU

PRZYJAZNY DLA WZROKU

Regulowane podświetlenie LED o zmiennej temperaturze barwowej w zakresie od 8000 do 10 000 K nie męczy oczu. Użytkownik może dopasować barwę podświetlenia do własnych preferencji – zarówno pod kątem rysowania, jak i wzroku.

PROSTA OBSŁUGA

PROSTA OBSŁUGA

Możesz rozpocząć pracę z deską kreślarską Huion A3 LED Light Pad od razu po wyjęciu jej z pudełka. Nie wymaga instalowania żadnego oprogramowania. Urządzenie jest łatwe w obsłudze nawet dla osób, które do tej pory nie korzystały z tabletów graficznych.

Deska kreślarska Huion A3 LED Light Pad z bliska

1 NOWOCZESNY WYGLĄD

Panel akrylowy i smukła obudowa – Huion A3 LED Light Pad prezentuje się elegancko, dzięki czemu może być wykorzystywana nawet na biznesowych spotkaniach.

2 LEKKA KONSTRUKCJA

Niska waga sprzyja wygodnemu transportowaniu deski kreślarskiej do pracy. Zaledwie 1,65 kg nie obciąża nadmiernie nawet jednej dłoni.

3 PODŚWIETLENIE LED

Model Huion A3 LED Light Pad jest wyposażony w jasne i równomierne podświetlenie LED, które zapewnia doskonałą widoczność grafiki nawet przez kilka kartek o dużej grubości.

W opakowaniu Huion A3 LED Light Pad

1Deska kreślarska
2Zasilacz

Huion – marka godna zaufania

2 lata gwarancji

Rozwiązania dla profesjonalistów i hobbystów

Marka obecna w ponad 100 krajach na całym świecie

Dane techniczne

deska kreślarska Huion A3 LED Light Pad

Informacje ogólne   
Obszar roboczy X (szerokość) 415 mm
Obszar roboczy Y (wysokość) 330 mm
Zasilanie  sieciowe
Parametry fizyczne   
Wymiary (szer. x wys. x głęb)  479 x 360 x 8 mm
Kolor  czarny
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Producent   
Nazwa producenta / importera  Huion
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Huion
  • Rodzaj: deska kreślarska
  • Zasilanie: sieciowe

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Huion A3 LED Light Pad

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Huion A3 LED Light Pad, wpisz 1225499 w wyszukiwarce euro.com.pl.