Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

szlifierka oscylacyjna Skil FOX 7220AC

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
szlifierka oscylacyjna Skil FOX 7220AC
Skil FOX 7220AC
Opis i dane
Szlifierka wielofunkcyjna Skil 7220 AC (Fox 3-in-1)

Optymalna wszechstronność: szlifierka typu delta, szlifierka oscylacyjna i szlifierka mimośrodowa – trzy narzędzia w jednym

‘Fox’ 3 w 1 oferuje optymalną wszechstronność dzięki połączeniu 3 szlifierek w jednym narzędziu: szlifierka oscylacyjna do szlifowania dużych powierzchni, szlifierka mimośrodowa do szlifowania okrągłych powierzchni oraz szybkiego usuwania materiału i szlifierka typu delta do szlifowania naroży, krawędzi i innych trudno dostępnych miejsc. Szlifierka wielofunkcyjna jest wyposażona w wydajny silnik 250 W, który umożliwia szybkie szlifowanie. Aby zapewnić czystszą pracę szlifierka wielofunkcyjna 3 w 1 multi posiada zintegrowany system odsysania, który odprowadza pył do pojemnika, oraz przyłącze, do którego można podłączyć większość odkurzaczy o standardowych wymiarach węża. Szlifierka wielofunkcyjna ‘Fox’ 3 w 1 jest dostarczana w wytrzymałej torbie z 2 różnymi tarczami podkładowymi i 10 arkuszami szlifierskimi.

Wydajne i niezwykle wszechstronne narzędzie

Szlifierka wielofunkcyjna Skil 7220 ‘Fox’ 3 w 1 łączy wydajny silnik 250 W z ruchem oscylacyjnym i mimośrodowym w zależności od wybranej tarczy podkładowej. W wersji z okrągła tarczą podkładową szlifierka wykonuje ruchy mimośrodowe, dzięki czemu jest idealnym narzędziem do szybkiego usuwania materiału z dużych powierzchni oraz do szlifowania powierzchni okrągłych. W wersji z tarczą podkładową delta szlifierka wykonuje ruchy oscylacyjne, umożliwiając dokładne szlifowanie dużych powierzchni oraz naroży, krawędzi i innych trudno dostępnych miejsc. Dzięki opatentowanemu systemowi z jedną śrubą wymiana stopy jest bardzo prosta. Dwa ustawienia prędkości umożliwiają dopasowanie prędkości do wykonywanego zadania: niższa prędkość zapewnia kontrolowane usuwanie materiału z delikatnych powierzchni (np. podczas usuwania farby), wyższa prędkość jest optymalna do szybkiego usuwania materiału.

Przydatne funkcje zapewniające większy komfort pracy

Aby zapewnić czystszą pracę, szlifierka wielofunkcyjna jest wyposażona we wbudowany system odsysania pyłu, który odprowadza pył do pojemnika na pył. Zintegrowane przyłącze umożliwia podłączenie większości odkurzaczy o standardowych wymiarach węża, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie czystości w miejscu pracy. Hamulec zapobiega uszkodzeniu materiału podczas przykładania narzędzia do powierzchni lub zdejmowania go. Szlifierka wielofunkcyjna ‘Fox’ 3 w 1 jest dostarczana w wytrzymałej torbie z 2 tarczami podkładowymi i 10 arkuszami szlifierskimi.

Dane techniczne

szlifierka oscylacyjna Skil FOX 7220AC

Przeznaczenie do użytku domowego
Moc (nominalna/wyjściowa) 250 W / -
Rozmiar materiału ściernego delta 92, tarcza 125 mm
Powierzchnia szlifierska 154 cm2
Mocowanie materiałów ściernych na rzepy
Prędkość bez obciążenia 26000 obr/min
Średnica oscylacji 2 mm
Poziom hałasu 86 dB
Wartość emisji drgań ah  10,7 m/s²
Informacje dodatkowe  zintegrowane odsysanie pyłu, pojemnik na pył
Zasilanie   
Zasilanie sieciowe
Parametry fizyczne   
Waga  1,3 kg
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Robert Bosch Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Rodzaj: szlifierka oscylacyjna
  • Przeznaczenie: do użytku domowego
  • Zasilanie: sieciowe
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Skil FOX 7220AC, wpisz 1077804 w wyszukiwarce euro.com.pl.