Przejdź do opisu produktu

Suszarka Hoover H-Dry 500 Pro Slim NDP4 H7A2TCBEX-S

suszarka

Hoover
nr kat.
1247207

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Zakres od A+++ do D Karta produktu

Razem taniej!

Produkt, który aktualnie
przeglądasz:
Hoover H-Dry 500 Pro Slim NDP4 H7A2TCBEX-S
2 549 zł
Hoover H-Dry 500 Pro Slim NDP4 H7A2TCBEX-S
+
62,99 zł
-10%
59,49 zł
-15%
55,99 zł
-20%
69,99 zł
53,99 zł
-10%
50,99 zł
-15%
47,99 zł
-20%
59,99 zł
Wybierz inny produkt
206,10 zł
-10%
194,65 zł
-15%
183,20 zł
-20%
229 zł
Antenka podtrzymująca przewód  tak
Gwarancja  36 miesięcy
98,99 zł
-10%
93,49 zł
-15%
87,99 zł
-20%
109,99 zł
Gwarancja  36 miesięcy
242,10 zł
-10%
228,65 zł
-15%
215,20 zł
-20%
269 zł
Antenka podtrzymująca przewód  tak
Gwarancja  36 miesięcy
Wybierz inny produkt
8,99 zł
-10%
8,49 zł
-15%
7,99 zł
-20%
9,99 zł
Przeznaczenie  deski do prasowania, suszarki, suszarki do ubrań, żelazka
Cena razem:
Oszczędzasz

Akcesoria

Opis produktu

Wybierz swoją suszarkę Hoover

Postaw na najlepsze technologie, gwarantujące idealną czystość, w połączeniu z najwyższą dbałością o tkaniny
Hoover NDP4 H7A2TCBEX-S

DANE TECHNICZNE

Załadunek suszenia 7 KG

W tym urządzeniu masz możliwość wysuszyć 7 kg tkanin jednocześnie!

 

47 cm głębokości

Suszarka Slim - jedynie 47 cm głębokości.

DANE TECHNICZNE

Klasa A++

Urządzenie pracuje w klasie energetycznej A++.

DANE TECHNICZNE

Pompa ciepła

Suszarka z pompą ciepła gwarantuje niskie zużycie energii.

01

Czytelny wyświetlacz

Duży i czytelny wyświetlacz LED nie tylko sprawia, że konfiguracja urządzenia jest niezwykle prosta, ale nadaje mu również nowoczesnego charakteru.

02

Delikatne suszenie

Łagodne suszenie to gwarancja ochrony najdelikatniejszych tkanin - urządzenie równomiernie rozprowadza gorące powietrze, zapewniając ubraniom najlepsze warunki.

03

Zatrzymuj i dorzucaj

Wciśnij pauzę, otwórz bęben i dorzuć zapomnianą rzecz - zatrzymanie suszenia jest teraz bardzo proste i bezpieczne.

04

Suszenie na miarę

Urządzenie dostosuje automatycznie czas suszenia do wielkości załadunku, by zapewnić najwyższą ochronę tkaninom i ograniczyć ilość zagnieceń niemal do zera.

Poznaj kluczowe funkcje
suszarki

Hoover NDP4 H7A2TCBEX-S

4 stopnie suszenia

Wszystkie suszarki bębnowe Hoover są wyposażone w cztery opcje suszenia. Ready to Iron - pozostawia niewielką ilość wilgoci w odzieży, by ułatwić jej prasowanie. Dry Hanger - przeznaczony dla odzieży gotowej do powieszenia. Dry Wardrobe - dedykowany odzieży gotowej do przechowywania. Extra Dry - do całkowicie suchej odzieży.

Active Dry

H-DRY 500 jest wyposażony w funkcję Active Dry, zaprojektowaną w celu zaspokojenia potrzeby szybkiego i skutecznego odświeżenia odzieży. W bezpieczny sposób usuwa brzydkie zapachy, zarazki, zarodniki i bakterie oraz delikatnie pielęgnuje Twoje ubrania, gwarantując doskonałe rezultaty w bardzo krótkim czasie. Wystarczy 20 minut i Twoje ubrania będą gotowe. To idealny program do odkażania odzieży osobistej i dziecięcej, zapewniający najlepszą higienę i opiekę Twojej rodzinie.

Optymalne wykorzystanie wody

Opatentowany przez Hoover wygodny zbiornik Aquavision sprawia, że ​​zawsze możesz sprawdzić poziom wody i optymalnie ją wykorzystać do wszelkich innych zastosowań, gdy zostanie jej nadwyżka. Zbiornik można łatwo wyjąć i włożyć do suszarki. To oryginalny i praktyczny dodatek, który wyróżnia produkty Hoover.

Kompletny zestaw 9 cykli pielęgnacyjnych

H-DRY 500 to wyjątkowa suszarka bębnowa, która oferuje pełny zestaw 9 cykli pielęgnacyjnych, pozwalających na dłuższe i bezwysiłkowe utrzymanie wszystkich ulubionych ubrań w idealnym stanie.

Szybkie odświeżanie ubrań

Funkcja szybkiego odświeżania ubrań skutecznie likwiduje m.in. zapachy jedzenia po wizycie w restauracji, bez konieczności prania ubrań. W trosce o Twoje zdrowie program bezpiecznie neutralizuje bakterie przy pomocy pary wodnej.

Pielęgnacja Twoich ubrań

Hoover zadbał o wszystko, więc nie musisz się już martwić mechaceniem ubrań i ich odkształcaniem. Certyfikat Woolmark to pewność, że nawet wełna nie ulegnie uszkodzeniom. Innowacyjne rozwiązania gwarantują dobranie odpowiedniej temperatury tak, by zachować gładki fason, właściwy rozmiar i krój Twoich ubrań.

Suszenie na miarę

Urządzenie automatycznie dostosowuje czas suszenia do wielkości załadunku, by zapewnić najlepszą ochronę tkaninom i ograniczyć ilość zagnieceń niemal do zera. Funkcja optymalnego suszenia, przy jednoczesnym zastosowaniu pary, zapewnia ochronę tkanin bez ryzyka utraty ich kształtu.

Technologia, która dba o środowisko

"Technologia, która dba o środowisko", to zdecydowanie nie jest hasło bez pokrycia. Zastosowana w tym urządzeniu pompa ciepła skutecznie usuwa wilgoć z wnętrza suszarki, a zamknięty obwód gwarantuje niskie straty ciepła, co znacznie ogranicza zużycie energii. Dodatkowo dzięki funkcji automatycznego dopasowania czasu suszenia do wagi odzieży umieszczonej w bębnie, również znacznie obniżamy koszty energetyczne, przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska.

Pełna ochrona bez utraty kształtu

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w tym urządzeniu sprawiają, że ubrania suszone są skutecznie, a zarazem delikatnie. Automatyczny dobór temperatury oraz właściwy dla każdej tkaniny ruch bębna suszarki gwarantują, że ubrania pozostają bezpieczne, a ryzyko ich odkształcenia nie występuje.

Więcej możliwości dzięki aplikacji

Zwiększ możliwości swojej suszarki dzięki nowej aplikacji hOn i uzyskaj dostęp do wielu dodatkowych funkcji. Ponad 20 dodatkowych cykli, powiadomienia o zakończeniu pracy urządzenia, wskazówki dotyczące suszenia (również w formie wideo), możliwość zaplanowania konserwacji, sterowanie suszeniem, śledzenie stanu urządzenia oraz nawyków użytkowania w czasie rzeczywistym.

Odkryj nowe możliwości suszenia dzięki aplikacji hOn! Dzięki niej możesz sprawdzać stan swojego prania nie wstając z fotela, a dzięki zintegrowanemu systemowi będziesz otrzymywał powiadomienia o zakończeniu cyklu prania, aby nigdy o nim nie zapomnieć. Dodatkowo uzyskasz ponad 40 dodatkowych cykli, aby móc zadbać o określoną odzież lub tkaninę.

H-Dry 500 jest wyposażona w silnik inwerterowy Eco-Power nowej generacji, najtrwalszą i najmocniejszą technologię inwerterową dostępną na rynku. Dzięki nowemu silnikowi inwerterowemu możesz cieszyć się najbardziej niezawodną i długotrwałą wydajnością, osiągając przy tym najwyższe efekty prania. Dodatkowo silnik inwerterowy znacząco zmniejsza hałas podczas wirowania, przez co możesz bez wstawić pranie o każdej porze dnia!

Suszarki H-DRY 500 zostały wyposażone w funkcję Active Dry, która została zaprojektowana w celu szybkiego odświeżenia Twoich ubrań. W naturalny sposób usuwa brzydkie zapachy, zarazki i bakterie oraz delikatnie pielęgnuje Twoją odzież w jedyne 20 minut! Program idealnie nadaje się również do odkażania odzieży dziecięcej, zapewniając najlepszą higienę i opiekę dla Twojej rodziny.

Dzięki Aquavision, nowo zaprojektowanemu sposobowi opróżniania zbiornika na wodę, możesz zarządzać i ponownie wykorzystać odwirowaną wodę w najbardziej efektywny dla Ciebie sposób. Tym samym troszczysz się o środowisko, minimalizując ilość zbędnych odpadów!

Dzięki pojemności 125 litrów, bęben serii H-DRY 500 jest najbardziej pojemnym na rynku! Nowe, miękkie linie pozwalają na skierowanie silniejszego przepływu powietrza w bębnie, umożliwiając tym samym delikatne suszenie odzieży i głębszą penetrację powietrza w głąb tkaniny. Nie musisz się już więcej martwić o jakość swoich ulubionych ubrań, nasze suszarki świetnie się nimi zaopiekują.

Odkryj więcej funkcji

Hoover NDP4 H7A2TCBEX-S

Zdalny monitoring urządzenia

Dzięki aplikacji hOn możesz zdalnie sterować urządzeniem, rozpocząć nowy cykl z telefonu lub tabletu, otrzymać powiadomienie o zakończeniu programu, sprawdzić zużycie energii i monitorować ogólny stan Twojego urządzenia.

Porady dotyczące suszenia

Asystent do spraw suszenia na wyciągnięcie ręki? Bardzo proszę. W aplikacji hOn masz dostęp do mnóstwa porad i wskazówek dotyczących programów suszenia, codziennej pielęgnacji i czyszczenia ubrań.

Tworzenie dodatkowych programów

Podstawowy zestaw programów suszenia to wciąż za mało? Nie ma problemu! W aplikacji hOn możesz wybierać spośród dostępnych 20 dodatkowych cykli, edytować je i zapisywać swoje ulubione, a także planować suszenie, gdy nie ma Cię w domu.

   Czy wiesz, że...?

Dzięki pojemności 125 litrów, bęben serii H-DRY 500 jest najbardziej pojemnym na rynku! Nowe, miękkie linie pozwalają na skierowanie silniejszego przepływu powietrza w bębnie, umożliwiając tym samym delikatne suszenie odzieży i głębszą penetrację powietrza w głąb tkaniny. Nie musisz się już więcej martwić o jakość swoich ulubionych ubrań, nasze suszarki świetnie się nimi zaopiekują.

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy to prawda, że suszarka nie niszczy ubrań?

  Zdecydowanie tak! Suszarki Hoover to urządzenia z zaawansowaną pompą ciepła, która umożliwia suszenie nawet najdelikatniejszych tkanin w łagodnych temperaturach. Dodatkowo, regularnie suszone wełniane ubrania wykazują znacznie mniejsze tendencje do mechacenia.

 • Czy suszarki to urządzenia energooszczędne?

  Tak, suszarki marki Hoover pracują w najwyższej klasie efektywności energetycznej A, co przekłada się na bardzo niskie zużycie prądu, oszczędności oraz korzystnie wpływa na środowisko.

 • Czy programy suszenia są bardzo długie?

  Długość suszenia zależy od obciążenia bębna oraz efektu jaki chcemy uzyskać czyli wyboru odpowiedniego programu. Suszarka Hoover mierzy poziom wilgotności ubrań oraz dostosowuje czas do wielkości załadunku, optymalizując długość wybranego cyklu. Urządzenie oferuje programy szybkiego suszenia, które trwają mniej niż godzinę.

 • Jak mogę zarejestrować swoją suszarkę i korzystać z aplikacji hOn?

  Należy pobrać aplikację na swoje urządzenie, można to zrobić m.in. poprzez zeskanowanie kodu QR znajdującego się w instrukcji suszarki. Aplikacja jest dostępna na urządzeniach z systemem Android i iOS - zarówno na tabletach, jak i smartfonach. Następnie należy otworzyć aplikację, utworzyć profil użytkownika i zarejestrować suszarkę zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

Dane techniczne

suszarka Hoover H-Dry 500 Pro Slim NDP4 H7A2TCBEX-S

Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 46,5 x 59,6 x 85 cm
Typ suszarki kondensacyjna
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  czarny, chrom
Programator (sterowanie) elektroniczny
Wyświetlacz elektroniczny  tak
Możliwość zabudowy pod blatem nie
Możliwość montażu na pralce tak
Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi nie
Pompa ciepła tak
Silnik inverter  tak
Menu w języku polskim  tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność 7 kg
Klasa energetyczna A++
Roczne zużycie prądu 212 kWh = 163,24 zł rocznie
Suszarka automatyczna tak
Zużycie energii załadunek pełny / częściowy 1,8 kWh / 0,9 kWh
Zużycie energii tryb wyłączenia / czuwania 0,4 W / 0,75 W
Klasa wydajności skraplania załadunek pełny / częściowy B / B
Poziom hałasu  67 dB
Suszarka do zabudowy  nie
Programy i funkcje   
Programy suszenia all in one, antyalergiczny, automatyczny, bawełna, białe, delikatny, do prasowania, do szafy, jeans, koszule, program 30 min., program 45 min., sport/fitness, syntetyki, wełna
Czas trwania programu załadunek pełny / częściowy 125 minut / 125 minut
Opóźnienie startu pracy  tak
Czujnik wilgotności tak
Wskaźnik potrzeby opróżnienia pojemnika na wodę  tak
Wskaźnik potrzeby oczyszczenia filtra tak
Wskaźnik przebiegu programu  nie
Wyświetlanie pozostałego czasu   tak
Sygnał akustyczny końca programu  tak
Wybór stopnia suszenia  tak
Wybór czasu suszenia tak
Mniej zagnieceń tak
Funkcje dodatkowe  zdalne sterowanie
Zastosowane technologie  boczne panele redukujące drgania, certyfikat Woolmark, zbiornik Hoover Aquavision
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  blokada panelu sterowania
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  53 x 65 x 88 cm
Waga z opakowaniem  39 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, zbiornik na wodę
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Candy Hoover Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Cena: od 2 000 zł
 • Marka: Hoover
 • Pojemność: 7 kg

Ocena klientów

5 na podstawie 19 ocen
5
(17)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(1)
Najwyżej ocenione cechy:
 • bezawaryjność
 • szybkość suszenia
94% osób oceniło ten produkt wysoko
Ocena wysoka oznacza 3, 4 lub 5 gwiazdek
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup, pozostałe opinie
Potwierdzony zakup (17)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (0)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (2)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Szuszarka hoover
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
15-11-2021,
Agnes
Potwierdzony zakup

Wygląda bardzo ładnie. Aplikacja rewelacja. Ma bardzo dużo programów. Woda zbierana jest do pojemnika na drzwiach. Łatwa prosta w obsłudze dzięki aplikacji. Polecam, udany zakup!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Udany zakup
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
28-11-2021,
Gundek
Potwierdzony zakup

Suszarke oceniam bardzo pozytywnie. Suszy jak trzeba, elegancko wygląda i jest prosta w obsłudze. Miałem tylko problem z ustawieniem języka polskiego w menu, który przy wyborze kryje się pod językiem serbskim. Ogólnie sprzęt bardzo polecam!

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (7) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Witam, czy ubrania po wysuszeniu w tej suszarce mają jakiś nieprzyjemny zapach? czy ten "problem" dotyczy tylko pralko-suszarek?..
Lenaxxx*** zapytał 17-12-2021
Odpowiedz
Zwiń pytania
Suszarka hoover
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
08-12-2021,
Jarek B.
Potwierdzony zakup

Nieduża suszarka a bęben całkiem spory do 7 kg. załadunku. Rzeczywiście nie jest to ciche urządzenie ale w łazience to nie przeszkadza. Trochę słabo wygląda brak możliwości ustawienia polskiego menu na wyświetlaczu, kiedy można Np. serbski czy horwacki ale to menu i tak nie jest potrzebne. Ogólnie dobre wrażenia i polecam.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Mogę prosić całkowity wymiar głębokości (ze wszystkimi wystającymi rzeczami)?? Okazuje się, że producenci zakłamują rzeczywistość i podają wymiary blatu urządzenia.
Ulek1985 zapytał 10-05-2022
Odpowiedz
Zwiń pytania
Suszarka
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
08-12-2021,
Arkadio
Potwierdzony zakup

Dobra maszyną sterowanie z telefonu suche ubrania w domu w 1.5 godziny

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pierwsza suszarka
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
15-12-2021,
Miceuro
Potwierdzony zakup

Jestem zadowolony z zakupu. Dobra jakość, suszy i to najważniejsze. Jednak przy krótszych programach zauważam że ubrania trochę się kurczą. Gdy ustawiam programy 2 godzinne nie mam tego problemu. Ergonomia na 5.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jaka jest realna głębokość suszarki liczona razem z odstającymi drzwiczkami i tylną obudową?
Adam zapytał 18-12-2021
Odpowiedz
Zwiń pytania
Suszarka Hoover
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
19-12-2021,
Bekon
Potwierdzony zakup

Suszy jak wściekła, trochę przy tym robi hałasu ale żadna nie jest cicha, obsługa prosta i intulicyjna, szczególnie poprzez sterowanie telefonem. Bardzo łatwe czyszczenie filtrów, co do bezawaryjności za wcześnie się określić [dopiero miesiąc użytkowania]

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ustawienie jezyka
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
19-12-2021,
Dynda
Potwierdzony zakup

Za pierwszym razem ustawiamy język angielski. Później wciskamy równocześnie przycisk koszulki z wiatraczkem i klawisz z klepsydrą. Trzymamy przez 3 sekundy aż pojawi się wybór języka. Szukamy polskiego bo jest i akceptujemy klawiszem start(trójkącie). Teraz jest ustawiony język polski.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (7) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Mam tą suszarkę i nie posiada języka polskiego. Pod serbskim też go nie ma.
Adam zapytał 21-12-2021
Odpowiedz
Zwiń pytania
Robi robotę ...
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
07-02-2022,
Halina
Potwierdzony zakup

Jestem zadowolona ! Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie - prosta w obsłudze , świetnie suszy , fajny myk ze zbiornikiem wody . Stoi na pralce Samsung WW8NK52E0VX AddWash i to ładny "słupek"... Co do języka - przed uruchomieniem pod serbskim był ... serbski . Po połączeniu suszarki ze smartfonem po wifi , pod serbskim był już polski i menu suszarki jest po polsku . Wyśmienitą funkcją jest programowanie przez smartfon ! Ustawiam pokrętło na wifi i w smartfonie mam po polsku wszystkie programy , wybieram odpowiedni - uruchamiam i mam wyświetlany czas do końca suszenia ...mogę też zmieniać program na inny w trakcie ... POLECAM !!!

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jakiego łącznika Pani używała?
Jack zapytał 28-02-2022
Odpowiedz
Zwiń pytania
Wspaniały sprzęt
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
02-06-2022,
Ulek1985
Potwierdzony zakup

Zanim kupiłem dużo o tym czytałem. Ograniczałą mnie głębokość, bo suszarka stoi w szafie przesuwnej. Wybór idealny. Aplikacja świetna, możliwość uruchomienia z pracy. Ludzie narzekają na głośność. Bzdura totalna. Suszarka hałasuje troche mocniej jak zmywarka, albo pralka przy wirowaniu na najniższych obrotach. Wnętrzności się obracają, pracuje silnik, nagrzewnica. Musi wytwarzać jakiś hałas. Aplikacja wskazuje 18 cykli uruchomionych w ciągu 14 dni. Nie patrzymy na metki, suszymy wszystko. Nic się nie dzieje z ubraniami. Mam wrażenie, że pranie na sznurku na balkonie w pełnym słońcu było bardziej narażone na zniszczenie. Ciuchy pięknie pachną, a nie dodajemy płynów do płukania. Pachną czystością i świeżością. ubrania mięciusieńkie. Polecam szczerze.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
szybkość suszenia:
poziom głośności pracy:
ustawienia temperatury:
energooszczędność:
łatwość czyszczenia:
bezawaryjność:
02-12-2021,
Jkasia 85
Potwierdzony zakup

Bardzo fajna suszarka, jedynie co to szkoda że nie ma menu w języku polskim do sterowania manualnego. Fajna aplikacja do sterowania suszarka.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Autor tej opinii jest naszym klientem. Nie możemy potwierdzić, że kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup, pozostałe opinie
Potwierdzony zakup (17)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (0)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (2)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.

Pytania i odpowiedzi (19)

Powiadom o pytaniach
Czy można postawić suszarkę na pralkę Whirlpool FWSG 71283 BV PL N? Jaki łącznik jest rekomendowany?
Czy ten wentylator u dołu włącza się co jakiś czas automatycznie? Zauważyłem że u mnie w ogóle się nie uruchamia i nie wiem czy to nie wada egzemplarza.
dzień dobry. Chcę zakupić suszarkę, żeby ją postawić na 8-letniej pralko-suszarce WDYNS 642 . Jaki łącznik będzie pasował do takiego zestawu?
Witam, posiada, pralkę Haier I-Pro 7 Slim HW80-B14979, czy suszarkę Hoover H-Dry 500 Pro Slim NDP4 H7A2TCBEX-S można na niej postawić? Jeżeli tak to jaki łącznik zakupić?
Dzien dobry, jaki lacznik uzyc do tej suszarki i Pralki LG F2WV5S8S1E?? Dziekuje
Dzień dobry ! Jaki łącznik użyć dla tej suszarki i pralki samsung WW60K4 o głębokości 45 cm?
Jaki jest Rozstaw nóżek w tej suszarce
Jaki łącznik zastosować żeby ta suszarkę postawic na pralce electrolux perfectcare 600 ew6s226spi
JAKI ŁĄCZNIK ZASTOSOWAĆ ŻEBY POSTAWIĆ BEZPIECZNIE TĄ SUSZARKE NA PRALCE - Pralka Electrolux EW6SN326SPI PerfectCare 600
Czy da się ją postawić na pralce AEG Lavamat L85470SLP i jaki powinien być element łączący?
Czy mozna postawic ja na pralce samsunga i jakie mocowanie jest wtedy odpowiednie?
Czy komuś również suszarka kłaki wyrzuca poza filtr?Jeśli tak, to czy jest na to jakaś rada?
Czy suszarka posiada jakieś filtry, jeżeli tak to gdzie one są umieszczone
Dzień dobry, w którym kierunku otwierają się drzwi? I czy istnieje możliwość zmiany kierunku. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Czy istnieje możliwość przyłączenia bezpośrednio do kanalizacji, bez konieczności wylewania wody po suszeniu?
Czy suszarka nr modelu NDP4 H7A2TCBEX-S, może być zamontowana na pralce o nr modelu Hoover HWP4 37AMBC/1-S? Jeśli tak, jakie elementy są niezbędne do montażu w tzw. słupku i czy są dostępne w Państwa sklepie w ofercie sprzedaży?
Czy ma silnik inverterowy?
Jaka jest rzeczywista głębokość suszarki wraz z pokrętłem, drzwiczkami i elementami z tyłu urządzenia?
Jak zmienić błędnie wybrane menu
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Hoover H-Dry 500 Pro Slim NDP4 H7A2TCBEX-S, wpisz 1247207 w wyszukiwarce euro.com.pl.