Przejdź do opisu produktu

Leifheit Linomatic 600 Deluxe Cover

suszarka ogrodowa

Leifheit
nr kat.
1242520

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Długość linek  60 m
Gwarancja  24 miesiące
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Linomatic 600 Deluxe Cover wyposażona jest w wielokrotnie sprawdzony mechanizm zwijania linek i zapewnia ogromną wygodę suszenia prania na świeżym powietrzu oraz oszczędność energii. Tak jak we wszystkich suszarkach Linomatic, linki są schowane w ramionach, które chronią je przed zabrudzeniem – czyste linki, czyste pranie! Suszarkę Linomatic 600 Deluxe Cover otwiera się niemal bez wysiłku, ponieważ zoptymalizowany system Easy-Lift zmniejsza nakład siły o 20% w porównaniu z pozostałymi modelami Linomatic. Wystarczy pociągnąć za sznurek, aby napiąć linki. Dzięki małym zapadkom linki będą wciąż mocno napięte nawet po wielu latach użytkowania suszarki. Mechanizm automatycznego wciągania chroni linkę napinającą, która nie leży na ziemi, dzięki czemu nikt się o nią nie potknie i nie będzie stwarzała zagrożenia np. w czasie koszenia trawy. Dzięki systemowi zamykania Easy-Close suszarkę składa się wygodnie i bez trudu. Znajdujący się na wysokości oczu przycisk umożliwia łatwe odblokowanie. Dzięki temu suszarkę Linomatic 600 Deluxe Cover można wygodnie złożyć bez schylania, używając do tego tylko jednego palca. Sprawdzony mechanizm automatycznie zwija linki, które chowają się w ramionach suszarki. Przy kolejnym rozkładaniu suszarki linki automatycznie się napinają. Brudne linki, które w przypadku tradycyjnych suszarek zostawiają nieładne paski na praniu, należą już do przeszłości. Dodatkowy pokrowiec ochronny marki Leifheit wykonany z materiału odpornego na rozerwanie i warunki atmosferyczne zapewnia stałą, niezawodną ochronę wszystkich suszarek ogrodowych. Linki o całkowitej długości 60 metrów sprawiają, że Linomatic 600 Deluxe Cover oferuje wystarczająco dużo miejsca na jednoczesne suszenie na świeżym powietrzu prania odpowiadającego aż sześciu wsadom pralki. W ten sposób pranie suszy się łagodnie i naturalnie na wietrze, nie generując nawet najmniejszych kosztów energii elektrycznej. Na każdym ramieniu suszarki znajdują się dodatkowo dwa uchwyty na wieszaki do suszenia ośmiu bluzek lub koszul, które dzięki temu wyschną bez zagnieceń. Na zewnętrznych linkach o długości 2,03 metra suszarki Linomatic 600 Deluxe Cover można swobodne rozwiesić nawet duże pranie, takie jak prześcieradła czy obrusy. Wszystkie użyte materiały są odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Zestaw zawiera pokrowiec ochronny i podstawę do zabetonowania. Jako akcesoria dostępna jest wkręcana podstawa ogrodowa oraz praktyczne uchwyty EasyClip do powieszenia do 38 sztuk drobnej garderoby bez użycia spinaczy. Wyprodukowano w Niemczech.

 • Suszarka z mechanizmem automatycznego wciągania linek zapewniającym czyste linki i czyste pranie
 • Gdy suszarka jest złożona, linki są schowane w jej ramionach, które chronią je przed zabrudzeniem
 • System Easy-Lift umożliwia łatwe rozkładanie niemal bez wysiłku
 • Mechanizm automatycznego zwijania linki napinającej chroniący przed uszkodzeniem
 • System Easy-Close umożliwiający wygodne składanie bez schylania się poprzez przycisk odblokowujący na ramieniu na wysokości oczu
 • 8 uchwytów na wieszaki na krawędziach końcowych ramion suszarki zapewniających dodatkowe miejsce na pranie
 • linki o długości 60 metrów zapewniają miejsce na prawie sześć zawartości pralki
 • Zawiera pokrowiec do niezawodnej i całkowitej ochrony suszarki
 • Zestaw zawiera podstawę ogrodową do zabetonowania
 • Wyprodukowano w Niemczech 

Dane techniczne

suszarka ogrodowa Leifheit Linomatic 600 Deluxe Cover

Długość linek  60 m
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  215 x 16 x 16 cm
Waga z opakowaniem  5 kg
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  LEIFHEIT AG
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Leifheit
 • Rodzaj: suszarka ogrodowa

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Leifheit Linomatic 600 Deluxe Cover

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Leifheit Linomatic 600 Deluxe Cover, wpisz 1242520 w wyszukiwarce euro.com.pl.