Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

głowica Vanguard GH-200

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
głowica Vanguard GH-200
Vanguard GH-200
279,99 zł
Opis i dane
Głowica GH-200 przyciąga uwagę, podobnie jak jej zbierająca nagrody poprzedniczka, GH-100. GH-200 stabilnie podtrzymuje obiektywy standardowe i zoom. Dzięki specjalnej szybkozłączce, głowica umożliwia przesuwanie dużych teleobiektywów do przodu i do tyłu, utrzymując środek ciężkości. Uchwyt pistoletowy pozwala na obrót o 360 stopni i ułatwia blokowanie i uwalnianie pozycji sprzętu.

Całość można ustawiać jedną ręką, dzięki czemu druga dłoń może swobodnie regulować ustawienia zoomu. Rączkę głowicy można ustawiać pod każdym kątem. Możliwy jest ruch w zakresie 360 stopni (panorama) oraz pomiędzy -32 a +90 stopni wychylenia bocznego oraz od -8 do +90 wychylenia do przodu i do tyłu. Głowica automatycznie blokuje położenie po zwolnieniu uchwytu. Innym innowacyjnym rozwiązaniem jest system kontroli tarcia, dzięki czemu można dostosować opór głowicy do wagi sprzętu.

Głowica wyposażona jest w poziomicę, umieszczoną tuż przy szybkozłączce. Dodatkowo, głowica umożliwia wykonanie 72-etapowej panoramy: aparat przemieszcza się o 5 stopni, by wyeliminować przeskoki pomiędzy ujęciami.
  • Uniwersalna złączka
  • Podtrzymuje duże obiektywy zoom
  • Ergonomiczna rączka
  • Umożliwia lepsze zdjęcia panoramiczne
  • System kontroli tarcia

Dane techniczne

głowica Vanguard GH-200

Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Vanguard GH-200, wpisz 508481 w wyszukiwarce euro.com.pl.