Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

statyw Kingjoy VT-2500

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
statyw Kingjoy VT-2500
Kingjoy VT-2500
Opis i dane
Statyw wideo Kingjoy VT-2500 z głowicą.
Wysokiej jakości statyw wykonany z aluminium. Dwie wysuwane sekcje pozwalają uzyskać wysokość roboczą 154 cm (bez głowicy). Środkowa rozpórka umożliwia dokładne i stabilne rozłożenie nóg. Blokada wysuwu za pomocą solidnych zatrzasków. Nóżki posiadają gumowe antypoślizgowe podkładki. Statyw wyposażony jest również w technologie „half bowl” (stosowaną w statywach firmy Manfrotto) pozwalającą na dokładne wypoziomowanie zamocowanych na nim urządzeń bez potrzeby regulacji długości nóg.

Głowica video umożliwiająca płynne filmowanie panoram w zakresie 360 °. Sprawdzi się również przy robieniu zdjęć z ciężkimi teleobiektywami oraz przy pracy ze sprzętem obserwacyjnym. Wyposażona w regulowany uchwyt z możliwością przełożenia - lewa/prawa ręka, dwa pokrętła – blokada. Płytka z zabezpieczeniem przed wysunięciem, posiada zakres przesuwu 45 mm. Wyposażona jest w śrubę montażową 1/4". 

Dane techniczne

statyw Kingjoy VT-2500

Wysokość maksymalna 154 cm
Wysokość po złożeniu  76 cm
Ruchoma głowica tak
Wymienna stopka brak danych
Maksymalny udźwig 12 kg
Waga 3,3 kg
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  FoxFoto
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Kingjoy VT-2500, wpisz 1089675 w wyszukiwarce euro.com.pl.