Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

statyw Fotopro RM-110S z przyssawkami

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
statyw Fotopro RM-110S z przyssawkami
Fotopro RM-110S z przyssawkami
0 zł
Opis i dane
  • Statyw Fotopro RM-110S to urządzenie, które rozszerzy Twoje możliwości fotografowania i filmowania. Dzięki swojej nowoczesnej, opatentowanej budowie statyw mimo swojej elastyczności może udźwignąć aparat lub kamerę o wadze do 1kg.
  • Statyw wyposażony jest w standardowy gwint 1/4" i umożliwia przykręcenie praktycznie każdego aparatu i każdej kamery o odpowiedniej wadze. Do statywu można także dołączyć głowicę, należy jednak pamiętać o tym, że ciężar głowicy i aparatu nie powinien przekraczać 1kg.
  • Statyw posiada trzy czterosegmentowe nogi. Segmenty połączone są przegubami kulowymi, dzięki czemu możemy praktycznie dowolnie zmieniać ustawienia nóg. Statyw może być wykorzystywany do mocowania aparatu czy kamery np. na gałęzi, słupku itd.
  • Na końcach nóg znajdują się  gwinty do zamocowania różnych mocowań.
  • Gumowe stopki znajdują zastosowanie na stołach, podłogach itp, wszędzie tam gdzie podłoże jest na tyle gładkie, że statyw mógłby się przesunąć.
  • Przyssawki możemy wykorzystać do zamocowania aparatu na np. szybie samochodowej, prostym elemencie karoserii czy na innych gładkich i płaskich powierzchniach.
  • Metalowe kolce posłużą nam do ustawienia aparatu na ziemi czy w leśnym runie.

Dane techniczne

statyw Fotopro RM-110S z przyssawkami

Wysokość maksymalna 30 cm
Wysokość po złożeniu  24 cm
Wymienna stopka nie
Maksymalny udźwig 1 kg
Pokrowiec  tak
Waga brak danych
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  FoxFoto
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Fotopro RM-110S z przyssawkami, wpisz 1022065 w wyszukiwarce euro.com.pl.