Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

stacja dokująca z głośnikiem Samsung DA-E651

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
stacja dokująca z głośnikiem Samsung DA-E651
Samsung DA-E651
699 zł
Opis i dane
Przy użyciu podwójnej stacji dokującej systemu użytkownik może dokować, ładować, a następnie odtwarzać pliki w urządzeniu Galaxy firmy Samsung lub urządzeniu firmy Apple przez wbudowane w system głośniki. Podłącz i odtwarzaj pliki muzyczne z zewnętrznych urządzeń pamięci masowej USB, takich jak odtwarzacze MP3, pamięć Flash USB itp. za pomocą funkcji USB HOST Bezprzewodowego systemu audio ze stacją dokującą.
 
Bezprzewodowy system audio ze stacją dokującą Samsung to składnik Twojego centrum rozrywki, na którym możesz polegać. Jest to pierwszy na świecie bezprzewodowy system audio z hybrydową stacją dokującą, która umożliwia odtwarzanie muzyki z wielu urządzeń przenośnych, w tym z telefonów Samsung Galaxy S II, Galaxy S III i Galaxy Note oraz z innych produktów, takich jak iPhone, iPod cz iPad. Taka wszechstronność ułatwia konfigurację systemu audio oraz eliminuje wiele problemów związanych z koniecznością wprowadzania dodatkowych składników pasujących do danego urządzenia przenośnego.

Nie musisz wydawać majątku na dodatkowe urządzenia, aby móc cieszyć się głębokimi niskimi tonami. W przeciwieństwie do sprzętu innych producentów bezprzewodowy system audio ze stacją dokującą Samsung wyposażony jest we wbudowany subwoofer. Jego obecność to gwarancja wyjątkowych wrażeń związanych z jakością odtwarzania niskich tonów.

Jeżeli jakość dźwięku Twojego telewizora nie spełnia Twoich oczekiwań, skorzystaj z możliwości, jakie daje funkcja SoundShare. Bezprzewodowy system audio ze stacją dokującą Samsung stanowi gwarancję głębokich niskich tonów i najwyższej jakości odwzorowania dźwięku pochodzącego z telewizora. Skorzystaj z funkcji automatycznego parowania, aby połączyć ze sobą bezprzewodowo telewizor i system, a następnie przygotuj się na moc wrażeń.
Odtwarzaj muzykę poprzez Bluetooth
Odtwarzaj muzykę poprzez Bluetooth
Odtwarzaj co chcesz, skądkolwiek zechcesz. Nieistotne czy używasz iOS, Android, Windows, Mac czy PC. Głośnik obsłuży dźwięk z każdego urządzenia posiadającego Bluetooth.
Zadokuj urządzenie ze złączem 30-pin
Żadna scena nie może być lepsza dla Twojego urządzenia Apple, aby zaprezentować swoje możliwości. System nagłośnienia zaprojektowano z myślą o idealnej integracji z Twoim telefonem iPhone oraz odtwarzaczem iPod, dzięki wbudowanej stacji dokującej.
Zadokuj urządzenie ze złączem 30-pin
Odtwarzaj swoje ulubione nagrania poprzez gniazdo AUX
Odtwarzaj swoje ulubione nagrania poprzez gniazdo AUX
Poza odtwarzaniem muzyki bezprzewodowo, można podłączyć dodatkowe źródło dźwięku za pomocą kabla i wejścia AUX.
Zyskaj wsparcie urządzeń Apple
Aby zapewnić najlepszą możliwą jakość, firma Apple opracowała dla producentów specjalne wymagania dotyczące zgodności z ich produktami. Dzięki takiemu certyfikatowi Made for iPod/iPhone wydobędziesz potencjał muzyczny z tych urządzeń, ułatwiając ich sterowanie.
Zyskaj wsparcie urządzeń Apple
Podłącz i graj
Podłącz i graj
Dzieki interfejsowi USB system audio oferuje szybki, wszechstronny i bezproblemowy dostep do materiału audio na nosnikach USB.

Dane

stacja dokująca z głośnikiem Samsung DA-E651

Bluetooth tak
Stacja dokująca Apple 30-pin, microUSB
Wejście liniowe audio (3,5 mm) tak
Złącze USB tak
Funkcje dodatkowe  USB - odtwarzanie dźwięku
Paramerty fizyczne   
Kolor  czarny
Wymiary  631 x 163 x 192 mm
Waga  3,2 kg
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung DA-E651, wpisz 351291 w wyszukiwarce euro.com.pl.