Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

stacja dokująca z głośnikiem Bowers & Wilkins Zeppelin Air

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
stacja dokująca z głośnikiem Bowers & Wilkins Zeppelin Air
Bowers & Wilkins Zeppelin Air
2 699 zł
Opis i dane
Zeppelin Air jest wyjątkowym bezprzewodowym systemem hi-fi wyposażonym w AirPlay®. To najlepsza dźwiękowo stacja dokująca Bowers & Wilkins przeznaczona do iPoda i wyposażona w technologię AirPlay, pozwalająca na wysokiej jakości bezprzewodowe strumieniowanie z iTunes® lub urządzeń iOS.

Jego w pełni aktywna konfiguracja 2.1 oznacza, że każdy z pięciu głośników zasilany jest indywidualnie przez dedykowany audiofilski wzmacniacz klasy D, specjalnie zaprojektowany dla Bowers & Wilkins. Większość z opracowanych na zamówienie przetworników o mocy wyjściowej 4x25W i 1x50W jest teraz mniejsza w porównaniu z tymi stosowanymi w poprzedniej wersji Zeppelina, dzięki czemu poprawiło się rozpraszanie dźwięku. Zaimplementowanie technologii Flowport Bowers & Wilkins oraz cyfrowe przetwarzanie sygnału w znaczący sposób polepszyło reprodukcję niskich częstotliwości. Unowocześniony został również przetwornik C/A, obsługujący rozdzielczość 24-bit/96 kHz.

Technologia AirPlay wprowadzona przez Apple umożliwia bezprzewodowe strumieniowanie muzyki z komputerów Mac lub PC do Zeppelina Air. Możliwe jest także pominięcie komputera i strumieniowanie wysokiej jakości dźwięku bezpośrednio z urządzeń takich jak iPhone, iPad lub iPod touch. Wszystko bez konieczności dokowania urządzenia. Jeśli masz więcej stacji Zeppelin Air, możesz wykorzystać je jako elegancki system w całym domu.
Strumieniowo przesyłaj muzykę z urządzeń Apple
Strumieniowo przesyłaj muzykę z urządzeń Apple
Urządzenie jest w pełni kompatybilne z technologią AirPlay – co oznacza, że użytkownik może w wygodny, bezprzewodowy sposób odtwarzać muzykę z komputerów Mac, a także z iPoda, iPhona lub iPada. Dzięki temu można się cieszyć dowolną piosenką dostępną na iTunes na własnym systemie audio.
Zyskaj wsparcie urządzeń Apple
Aby zapewnić najlepszą możliwą jakość, firma Apple opracowała dla producentów specjalne wymagania dotyczące zgodności z ich produktami. Dzięki takiemu certyfikatowi Made for iPod/iPhone wydobędziesz potencjał muzyczny z tych urządzeń, ułatwiając ich sterowanie.
Zyskaj wsparcie urządzeń Apple
Podłącz i graj
Podłącz i graj
Dzieki interfejsowi USB system audio oferuje szybki, wszechstronny i bezproblemowy dostep do materiału audio na nosnikach USB.

Dane

stacja dokująca z głośnikiem Bowers & Wilkins Zeppelin Air

AirPlay tak
Złącze USB tak
Funkcje dodatkowe  USB - odtwarzanie dźwięku
Paramerty fizyczne   
Kolor  czarny
Wymiary  6,2 kg
Waga  173 x 640 x 208 mm
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Bowers & Wilkins Zeppelin Air, wpisz 351218 w wyszukiwarce euro.com.pl.