Przejdź do opisu produktu

MOZA AirCross 2 Professional Kit

stabilizator ręczny

MOZA
nr kat.
1217835

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Akcesoria

Opis produktu

STABILIZATOR DO APARATU MOZA AIRCROSS 2 PRO KIT

Moza Aircross 2 to uniwersalny stabilizator do aparatów i kamer, który łączy w sobie wszechstronne możliwości takie jak niewielkie konstrukcja przy jednoczesnym dużym udźwigu, dzięki czemu może obsługiwać nawet większe, profesjonalne urządzenia o większych gabarytach. Dodatkowo gimbal ma możliwość poruszania się w zakresie 360 stopni we wszystkich osiach oraz funkcję fizycznego blokowania obrotu.

Śledzenie obiektów

Gimbal posiada możliwość zamontowania smarftona nad aparatem/kamerą, dzięki czemu widok na ekranie smartfona jest spójny z widokiem na aparacie. Funkcja ta umożliwia śledzenie celu w aplikacji i rejestrowanie dłuższych ujęć w prosty sposób.

Mimic Motion Control

Gimbal posiada przełącznik umożliwiający niezależne sterowanie każdą osią, naśladując w ten sposób ruchy z telefonu. Dodatkowo większą kontrolę może zapewnić dostosowanie czułości ruchu gimbala.

Intuicyjny panel sterowania

Możesz osiągnąć płynne ujęcia filmowe za pomocą jednej ręki, dzięki konfigurowalnym przyciskom i inteligentnemu pokrętłu. Umożliwiają one użytkownikowi na natychmiastowe, płynne sterowanie kamerą.

Lekkość i moc

AirCross 2 został wyposażony w silnik, który obsługuje maksymalne obciążenie do 3 kg, co umożliwia zamontowanie większości dostępnych na rynku lustrzanek i bezlusterkowców. Dzięki zaawansowanej technologii oprogramowania możliwe jest ustawienie ramienia obrotowego MOZA AirCross 2 z każdej strony, co daje możliwość montażu kamery z lewej lub prawej strony, ułatwiając w ten sposób zmianę środku ciężkości łożyska i łatwiejsze balansowanie.

MOZA Spark Power Supply System 2.0

Możesz cieszyć się pracą aż do 12 godzin dzięki dużej pojemności baterii 3000 mAh, która może zostać w pełni naładowana w zaledwie 1,5 godziny przy użyciu szybkiej ładowarki.

Inception 3.0

Tryb Inception Mode 3.0 został wyposażony w automatyczny obrót, regulację prędkości i kontrolę kąta nachylenia, dzięki czemu nie ma konieczności ręcznego sterowania joystickiem podczas fotografowania.

Trzyosiowa blokada

Łatwiejsza praca i oszczędność czasu dzięki konstrukcji z trzyosiową blokadą. Umieszczenie zatrzasku na każdej z osi daje możliwość na niestandardową konfigurację balansu dzięki czemu twórcy wideo pracujący w biegu będą mogli w prosty sposób przenosić gimbal bez konieczności ponownej konfiguracji zestawu. Moza AirCross 2 posiada jeden otwór 1/4” i dwa 3/8”, które umożliwiają montaż w dowolny sposób akcesoriów. Dodatkowo możliwe jest wykorzystanie dwóch Follow Focusów lub innego sprzętu w celu uzyskania niestandardowej kontroli dzięki portom Multi-CAN.

Aplikacja MOZA otwiera przed Tobą kinowe funkcje filmowania

Profesjonalne ustawienia dla trybów zdjęć i filmów, dzięki aplikacji MOZA. Możesz używać wbudowanych przycisków na uchwycie do przeglądania zdjęć, powiększania, ustawiania ostrości, odtwarzania w zwolnionym tempie, wykonywania panoram, zmieniania ISO, otwierania migawki, EV i balansu bieli. Aplikacja MOZA obsługuje również ustawienia RGB do uzyskania nietypowych efektów filtrów.

Oszałamiający efekt Time-Lapse

Aplikacja MOZA Genie dzięki użyciu efektu Time-Lapse daje możliwość na zrobienie za pomocą smartfona niesamowitych zdjęć takich jak przesuwające się po nocnym niebie gwiazdy, czy zapierających dech zachodów lub wschodów słońca.

Tryb sportowy

MOZA AirCross 2 posiada tryb sportowy, po którego włączeniu aparat podąża z większą prędkością niż w podstawowym trybie za ruchem obrotu prawo-lewo. Daje to efekt podobny do widoku z okna szybko jadącego samochodu.

Tryb FPV

Tryb FPV idealnie nadaje się do blogowania ponieważ po trzykrotnym naciśnięciu przycisku spustu gimbal obrócił się o 180 ° w kierunku operatora.

Ustawienia profilu

Dzięki możliwości zapisania indywidualnych danych profili dla często używanych kamer stabilizator nie będzie musiał być konfigurowany za każdym razem na nowo.

Pełna kontrola

Niezawodną kontrolę zapewnia bezszczotkowy silnik Micro, który posiada wysoki moment obrotowy oraz niski poziom szumu. Łożyska i osprzęt, które zostały dobrane

Dane techniczne

stabilizator ręczny MOZA AirCross 2 Professional Kit

Specyfikacja techniczna   
Rodzaj gimbala  ręczny
Konstrukcja stopu magnezu z aluminium
Stabilizacja  3-osiowy
Zakres obrotu poszczególnych osi  360°
Czas pracy  12 godzin
Funkcje dodatkowe  timelapse, Motionlapse, panorama
Udźwig 3,2 kg
Waga 1 kg
Producent   
Nazwa producenta / importera  Action SA
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: MOZA
  • Rodzaj: stabilizator ręczny
  • Przeznacznie: DSLR

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące MOZA AirCross 2 Professional Kit

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących MOZA AirCross 2 Professional Kit, wpisz 1217835 w wyszukiwarce euro.com.pl.