Sony HT-CT780

soundbar

Sony
nr kat.
1050952

Podaj numer katalagowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 9:00 - 21:00
sob.-niedz. 9:00 - 19:00

Dekodery dźwięku  Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS 96/24, DTS Digital Surround, DTS HD Master Audio
Łączność bezprzewodowa  Bluetooth, NFC
Typ subwoofera  aktywny, bezprzewodowy
Zobacz pełny opis
1 398 zł
1 679 zł
oszczędzasz 281 zł
Cena obowiązuje: 04.10.2017 - 30.11.2017
69,90 zł x 20 rat 0%
Sprawdź dostępność w sklepach
Brak możliwości dostawy
soundbar Sony HT-CT780
Sony HT-CT780
1 398 zł
1 679 zł
oszczędzasz 281 zł
Cena obowiązuje: 04.10.2017 - 30.11.2017
69,90 zł x 20 rat 0%
Sprawdź dostępność w sklepach
Brak możliwości dostawy
Zobacz także
Akcesoria
Opis i dane

 

Optymalna reprodukcja filmowych ścieżek dźwiękowych przez 2.1-kanałowy system


Dzięki temu 2.1-kanałowemu głośnikowi w formie listwy poczujesz pełną moc filmowej ścieżki dźwiękowej. Jego dwie jednostki głośnikowe zapewniają zrównoważoną reprodukcję pełnego pasma częstotliwości. Uzupełnia je bezprzewodowy subwoofer, dzięki któremu każdy niski dźwięk - wybuch albo sekwencja akcji - brzmi mocniej niż dawniej.

 

 

Dolby® TrueHD: dźwięk przestrzenny jak w kinie


Uzupełnieniem oglądanych filmów HD może być czysty, wierny dźwięk przestrzenny, będący zasługą bezstratnego kodowania Dolby® TrueHD. Dzięki sterowaniu przepływnością sygnału i reprodukcji dźwięku zbliżonego do studyjnego pierwowzoru Dolby® TrueHD zapewnia wyjątkowo wierne brzmienie nagrań z nośników Blu-ray Disc™, a także materiałów z Internetu

 

 

DTS-HD: dokładność godna nagrania studyjnego


Zgodność z systemem kodowania DTS-HD Master Audio pozwala oglądać filmy z płyt Blu-ray Disc i serwisów internetowych z oryginalną, niepoddaną kompresji ścieżką dźwiękową - w pełni zgodną z zamierzeniami reżysera. Kodowanie w systemie DTS-HD High-Resolution Audio umożliwia z kolei szczegółową reprodukcję występów muzycznych - tak aby każda nuta wybrzmiewała niemal równie pięknie jak w studiu.

 

 

Technologia S-Force PRO Front Surround: dźwięk rodem z kina


Wirtualny dźwięk przestrzenny jest źródłem intensywnych wrażeń. Technologia S-Force PRO Front Surround naśladuje sposób, w jaki mózg koreluje źródła dźwięku, i odpowiednio modyfikuje poziomy głośności, opóźnienia i widma fal dźwiękowych. Emulacja trójwymiarowego pola dźwiękowego gwarantuje bogate wierne brzmienie w rozległej strefie.

 

 

Wzmacniacz cyfrowy S-Master: prawdziwie czysty dźwięk


Wzmacniacz cyfrowy S-Master to gwarancja najlepszej reprodukcji cyfrowego dźwięku. Uproszczona, w pełni cyfrowa ścieżka sygnału oznacza wyeliminowanie szeregu stopni analogowych występujących w tradycyjnych wzmacniaczach. Rezultat to nie tylko większa moc, ale i znacznie mniej zniekształceń powodowanych przez wydzielające się ciepło.

 

 

ClearAudio+: bogatsza muzyka


Opracowany przez Sony tryb ClearAudio+ automatycznie koryguje ustawienia dźwięku i poprawia wrażenia przy słuchaniu. Jest owocem wieloletniego doświadczenia firmy Sony w cyfrowym przetwarzaniu sygnałów. Tryb ten optymalizuje jakość dźwięku nagranego w różnych formatach - bez względu na Twoje preferencje muzyczne.

 

 

Niezwykle smukła, nierzucająca się w oczy obudowa


Niezwykle smukłą, luksusowo wykończoną obudowę zaprojektowano tak, by można ją było ustawić przed telewizorem bez ryzyka zasłonięcia ekranu albo czujnika zdalnego sterowania. Elegancki wygląd jest również zaletą przy montażu na ścianie. Wymiary urządzenia (szerokość x wysokość x głębokość) wynoszą 90 x 5,1 x 11,7 mm. Niewielkie wymiary ma także bezprzewodowy subwoofer. Ułatwia to instalację w ograniczonej przestrzeni.
.

 

 

NFC: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem


Technologia NFC (Near Field Communication) eliminuje skomplikowane konfigurowanie łączonych urządzeń. Wybrane modele z technologią NFC można po prostu przyłożyć do symbolu N na obudowie i w ten sposób nawiązać połączenie oraz rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie przez łącze Bluetooth®. Nie masz NFC? Żaden problem. Połączenie Bluetooth można także nawiązać ręcznie, wybierając odpowiednie ustawienia w menu.

 

 

Bezprzewodowe przesyłanie przez Bluetooth


Odtwarzanie muzyki i dźwięków z aplikacji jest także możliwe bez żadnych kabli: przez łącze Bluetooth. Kiedy sparujesz swój smartfon lub tablet z tym głośnikiem z łączem Bluetooth, możesz nie tylko słuchać muzyki, lecz także regulować głośność, a nawet wybierać utwory do odtworzenia.

 

 

SongPal: przepustka do całej kolekcji nagrań


Użytkownicy smartfonów i tabletów mogą pobrać aplikację SongPal, która zapewnia pełną kontrolę nad słuchaną muzyką. Nawiązanie połączenia Bluetooth® pozwoli korzystać z całej kolekcji nagrań - zarówno przechowywanych w pamięci telefonu, jak i dostępnych za pośrednictwem ulubionych aplikacji muzycznych.

 

 

Łatwe podłączanie urządzeń do różnych portów HDMI


Trzy wejścia i jedno wyjście HDMI pozwalają na podłączenie dekodera, odtwarzacza Blu-ray Disc™, konsoli do gier i innych urządzeń. Cały zestaw kina domowego jest zintegrowany w jednym urządzeniu, nie trzeba więc dodawać zewnętrznego amplitunera.
.

 

 

Łatwiejsze konfigurowanie zestawu dzięki łączu HDMI ARC


Łącze HDMI ARC (Audio Return Channel — zwrotny kanał audio) pozwala przesyłać do głośnika sygnał audio ze współpracujących telewizorów — bez podłączania dodatkowego przewodu. Dzięki temu głośnik może posłużyć do reprodukcji dźwięku ze wszystkich urządzeń podłączonych do telewizora i zapewnić lepsze wrażenia przy słuchaniu.

 

 

Dwudrożna konstrukcja zapewniająca reprodukcję pełnego zakresu częstotliwości


Głośnik ma dwudrożną konstrukcję. Zastosowano w nim jednostkę nisko- i wysokotonową, które w połączeniu reprodukują zrównoważony i pełnozakresowy dźwięk stereo. Nowo opracowany system emisji filtruje i stabilizuje ostre dźwięki o wysokiej częstotliwości. Dzięki niemu przy każdej głośności uzyskuje się czyste, mocne brzmieniej.

 

 

Przejście sygnału 4K


Jakość 4K utrzymywana jest w całej ścieżce sygnału, od źródła po ekran. Funkcja przejścia sygnału 4K umożliwia przesyłanie danych 4K do telewizora lub projektora 4K - bez obniżenia jakości obrazu. W rezultacie głośnik znakomicie współpracuje z telewizorami oraz odtwarzaczami 4K i stanowi solidny fundament przyszłych zestawów rozrywkowych.

 

 

Zgodność z systemem ochrony przed kopiowaniem HDCP 2.2


HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) to technologia ochrony przed kopiowaniem najnowszej generacji przeznaczona do urządzeń 4K Ultra HD. Dzięki zaawansowanym technikom szyfrowania tworzy ona bezpieczne połączenie między źródłem sygnału a urządzeniem wyświetlającym i uniemożliwia nielegalne kopiowanie treści chronionych prawami autorskimi.

 
Rozkoszuj się doskonałym, mocnym dźwiękiem swoich ulubionych filmów i programów
Rozkoszuj się doskonałym, mocnym dźwiękiem swoich ulubionych filmów i programów
Soundbar z systemem głośników 2.1 doskonale uzupełni brzmienie telewizora. Uzyskaj autentyczny efekt przestrzenny do filmu, sportu, muzyki i gier. Wywołaj bogatsze, głębsze dźwięki, które sprawiają, że masz ochotę jeszcze bardziej uczstniczyć w każdej scenie odgrywanej na ekranie telewizora.
Bogaty i intesywny bass
Aktywny subwoofer wypełni pokój silnym, wibrującym brzmieniem, podkreślając mocne momenty, jak eksplozje w filmie akcji, czy uderzenie w struny gitary basowej, a dzięki bezprzewodowemu połączeniu z telewizorem ustawimy go w dowolnym miejscu, bez bałaganu i kabli.
Bogaty i intesywny bass
Ciesz sie bezprzewodowym przesyłaniem muzyki z innych urządzeń
Ciesz sie bezprzewodowym przesyłaniem muzyki z innych urządzeń
Nie tylko filmy i programy telewizyjne brzmią lepiej dzięki głośnikowi. Również muzyka przechowywana w smartfonie, tablecie czy komputerze PC może być odtwarzana poprzez bezprzewodowe połączenie Bluetooth. Ciesz się krystalicznym brzmieniem bez obaw o zakłócenia sygnału muzycznego przez inne źródła.
Nawiązuj łączności Bluetooth za jednym dotknięciem
Technologia NFC (Near Field Communication) pozwala zrezygnować z używania kabli i eliminuje skomplikowane konfigurowanie połączeń. Aby odtwarzać muzykę, wystarczy przyłożyć smartfon lub inne urządzenie z technologią NFC do symbolu N na obudowie.
Nawiązuj łączności Bluetooth za jednym dotknięciem
Uprość przełączanie i obsługę systemu
Uprość przełączanie i obsługę systemu
Wejście i wyjście HDMI pozwala na jednoczesne podłączenie kilku urządzeń. Dzięki temu głośnik może posłużyć do emisji dźwięku ze wszystkich urządzeń podłączonych do telewizora, zapewniając wyższą jakość dźwięku. System wspiera tez HDMI ze zwrotnym kanałem audio (ARC), za pośrednictwem którego dźwięk z telewizora jest przesyłany z powrotem do głośnika soundbar.
Zamontuj soundbar na ścianie
Niezależnie od preferencji dotyczących montażu głośnika, soundbar z łatwością wkomponuje się w Twoje wnętrze. Urządzenie można umieścić na półce, a także zamontować na ścianie. Dzięki swoim gabarytom, soundbar nie zabiera dużo miejsca, za to oferuje wyjątkowy dźwięk, który wypełni Twoją przestrzeń.
Zamontuj soundbar na ścianie
Obsługuj za pomocą smartfona lub tabletu
Obsługuj za pomocą smartfona lub tabletu
Czasy szukania pilota sterowania już dawno za nami. Teraz możesz kontrolować urządzenie wprost ze swojego smartfona lub tabletu, dzięki aplikacji sterującej, która dostępna jest za darmo z App Store lub Google Play.

Dane techniczne

soundbar Sony HT-CT780

Ogólne   
Zakrzywiony (curved) nie
Liczba kanałów 2.1
Moc całkowita 330 W
Moc głośników  2 x 105 W
Moc subwoofera  120 W
Typ głośników  zintegrowane z jednostką centralną
Typ subwoofera aktywny, bezprzewodowy
Odtwarzane nośniki nie
Odtwarzanie wideo  nie
Odtwarzanie dźwięku  LPCM
Odtwarzanie zdjęć  nie
Dekodery dźwięku Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS 96/24, DTS Digital Surround, DTS HD Master Audio
Funkcje poprawy dźwięku  ClearAudio+, S-Force PRO Front Surround, tryb nocny
Radio nie
Aplikacja do sterowania tak
Informacje dodatkowe  zgodność z formatem 4K, możliwość montażu na ścianie, możliwość aktualizacji oprogramowania, obsługa za pomocą telefonu lub tabletu (dedykowana aplikacja)
Kompatybilny z systemem Multiroom nie
Wejścia/wyjścia   
Wejście HDMI 3
Wyjście HDMI 1
Wejście optyczne 1
Wejścia koaksjalne nie
Wejścia audio  1
Wejście komponentowe nie
Wyjście komponentowe nie
Wejście kompozytowe nie
Wyjście kompozytowe nie
Złącze słuchawkowe nie
Złącze USB nie
Złącze Ethernet (LAN) nie
Łączność bezprzewodowa  Bluetooth, NFC
Parametry fizyczne   
Domiunujący odcień  czarny
Wymiary jednostki centralnej  1030 x 55 x 117 mm
Waga jednostki centralnej  2,8 kg
Wymiary subwoofera  191 x 382 x 390 mm
Waga subwoofera  7,9 kg
Zasilanie   
Pobór mocy  70 W
Pobór mocy w trybie gotowości  0,8 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, pilot, kabel optyczny, uchwyty montażowe do ściany
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Sony Europe Limited Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Sony
  • Rodzaj: głośnik typu soundbar
  • Liczba kanałów: 2.1
Ocena klientów
5 na podstawie 7 ocen
5
(5)
4
(2)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • wygląd
  • funkcjonalność
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Masz pytanie dotyczące sprzętu?
Zadaj je w zakładce pytania
i odpowiedzi na karcie produktu!
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
speakbar SONY
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
28-06-2015,
aniamiana
Potwierdzony zakup

polecam bo znacznie lepszy głos niż z telewizora , ale trochę brak mocy przy słuchaniu muzyki

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
REWELACJA!!!
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
10-09-2015,
joann
Potwierdzony zakup

Jak dla mnie rewelacyjny sprzęt do mniejszego mieszkania. W sam raz dla osób, które mają ograniczoną przestrzeń i dodatkowo nie chcą się "okablowywać". Rewelacyjna jakość dla niewymagających. Bez problemu łączy się z laptopem, tabletem i smartfonem - wystarczy Bluetooth.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Sony HT-CT780
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
25-09-2015,
ola1905
Potwierdzony zakup

dosyc dobry ale szukam czegos mocniejszego

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (6) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Rewelacja
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
21-08-2015,
flower33
Klient Euro

SONY HT-CT780 to jeden z najlepszych soundbarów na rynku. Jakość dźwięku jak i możliwości techniczne są zniewalające. Nadaje się zarówno do słuchania muzyki jak i oglądania filmó. Polecam!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (7) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
NAJLEPSZY
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
30-10-2016,
Maciej
Klient Euro

Mam pokoj 25m i zastanawialem sie nad tą mniejsza wersja 370 ale zdecydowalem sie wlasnie na ta ze wzgledu na tv 55" i nie zaluje. Ktos tam narzekal na bas...sa dwie opcje do podkrecania basu sam sub ma 0-6 i na pilocie doatkowo oprogramowanie 0-12...wiec jak sie podkreci polowe to juz sie meble trzesa a gdzie dalej...to ktos chyba sluchal na 0 ze narzeka nadal. ale w sumie kazdy ma inne uszy. jak dla mnie rewelacja i nie chce szajsungow ani innych wynalazkow. ten zestaw ma moc.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Sony ct780
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
21-05-2016,
gradziak
Klient Euro

Bardzo polecam sprzęt , który zakupiłem na gwiazdkę jako prezent. Porównanie dźwięku z głośników tv po przełączeniu na soundbara - bezcenne. Jak za tą cenę do bloku starcza połowa mocy. Pozdrawiam !!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (5) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Sony HT-CT780
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
21-05-2015,
Bob

Od tygodnia jestem posiadaczem tego zestawu, bardzo dlugo myslalem nad modelem Sony HT-CT770 z subwooferem skierowanym w podłogę, ale ze wzgledu na sąsiadów postanowilem wybrac opcje z gwizdkiem i glosnikiem niskotonowym skierowanym w przod. Bardzo dobry zestaw, nie jest to możne jakość którą dają kolumny, ale naprawdę wystarczająco zadowalające. Fantastyczna opcja sterowania, dodatkowy bajer to NFC, jedno dotkniecie telefonem i soundbar zamienia sie w zestaw muzyczny bez włączania tv. Po zainstalowaniu apliakcji ktora poleca producent nawet nie musze byc w pokoju, włączam przez telefon i słucham :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (17) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Usługi
Usługi Dodatkowe realizowane przy dostawie do domu
Wniesienie sprzętu na dowolne piętro
Wniesienie sprzętu na dowolne piętro

nr kat. 516 Więcej
29,90 zł
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania
Mam zużyty sprzęt do oddania

nr kat. 489 Więcej
Pasuje do
Przedłuż Gwarancję ®

Nie płać za naprawę lub wymianę sprzętu z własnej kieszeni. Z Przedłuż Gwarancję® przez najbliższe 3 lub 5 lat będziesz mieć zapewniony spokój i wygodę, aby w pełni cieszyć się nowym sprzętem.

 

Przedłuż Gwarancję® to umowa ubezpieczenia (polisa) zawierana między Tobą, a ubezpieczycielem. Polisa nie stanowi gwarancji jakości w rozumieniu art. 577-581 k.c., ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne. Zakres ochrony i wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczycieli opisują Warunki Ubezpieczenia.

 

Zyskujesz
Ochrona rozszerzona
Ochrona podstawowa
Standardowa gwarancja
Od dnia zakupu przez 12 miesięcy
Szybka naprawa w razie przypadkowego uszkodzenia
Szybka naprawa w razie przepięcia prądu
Po 2 latach od zakupu
Szybki i profesjonalny serwis w razie awarii
Wymiana na nowy, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Brak limitu napraw i ukrytych kosztów
Wygoda - wystarczy telefon, aby zgłosić awarię
Oszczędność pieniędzy - niska cena w stosunku do kosztów napraw
6,98 zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
7,77 zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
7,77 zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
11,66 zł miesięcznie
Warunki ubezpieczenia
Raty
Raty 20x0%
Raty 10x0%
Dobre Raty
20
69,90 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
10
139,80 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej
3 miesiące
48 miesięcy
3
479,98 zł
4
363,48 zł
5
293,58 zł
6
246,98 zł
7
213,69 zł
8
188,73 zł
9
169,31 zł
10
153,78 zł
11
141,07 zł
12
130,48 zł
13
121,52 zł
14
113,84 zł
15
107,18 zł
16
101,35 zł
17
96,22 zł
18
91,65 zł
19
87,56 zł
20
83,88 zł
21
80,55 zł
22
77,53 zł
23
74,76 zł
24
72,23 zł
25
69,90 zł
26
67,75 zł
27
65,76 zł
28
63,91 zł
29
62,19 zł
30
60,58 zł
31
59,08 zł
32
57,67 zł
33
56,34 zł
34
55,10 zł
35
53,92 zł
36
52,81 zł
37
51,76 zł
38
50,77 zł
39
49,83 zł
40
48,93 zł
41
48,08 zł
42
47,27 zł
43
46,49 zł
44
45,75 zł
45
45,05 zł
46
44,37 zł
47
43,72 zł
48
43,10 zł
Liczba rat
Wysokość raty
Zobacz więcej

Zarezerwuj towar przez internet, a następnie wypełnij wniosek kredytowy w sklepie z pomocą Doradcy.

  • Do 31 tys. złotych
  • Wsparcie doradcy w sklepie Euro
  • Przy kredycie do 5 tys. zł wystarczy dowód
  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut
Pytania i odpowiedzi (3)
Powiadom o pytaniach
Witam mam pytanie czy Sony HT-CT780 czy Sony HT-CT 380 działają dobrze z innym markami telewizorów np. Samsung KS 2016 ?
Mam zamiar kupić u Państwa sounbar SONY HT - CT 780 ,tylko zależy mi na odtwarzaniu z USB. Tymczasem różne źródła różnie podają raz jest odtwarzanie z usb a u Państwa nie ,?
Nie bardzo słyszę różnice przełączając tryb movie,music,itd.Wszyscy tak mają czy z moim soundbarem jest coś nie tak?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Sony HT-CT780, wpisz 1050952 w wyszukiwarce euro.com.pl.