Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

soundbar Samsung HW-J7501 Curved

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
soundbar Samsung HW-J7501 Curved
Samsung HW-J7501 Curved
Opis i dane
SoundbarJ7501_KV_800
 

Wybrane cechy i funkcje320 watów mocy
Głośniki 8.1


Dolby Digital 5.1 &
DTS DigitalSurround 2.0


Bezprzewodowe łączenie z telewizorem
 


Bezprzewodowy
subwoofer


Wi-Fi
Multiroom Link


Wielofunkcyjny pilot
lub sterowanie smartfonem
 
 

Poznaj lepiej  Soundbar  HW-J7501

SoundbarJ7501_benefit1

System głośników 8.1 o łącznej mocy 320 W |  Większa moc dźwięku Twojego telewizora

Zakrzywiony Soundbar z systemem aktywnych głośników 8.1 i łącznej mocy 320 watów doskonale uzupełni brzmienie telewizora. Średnio- i wysokotonowe głośniki rozmieszczono celowo tak, aby uzyskać efekt głębi akustyki. Każdy posiada dedykowany mu wzmacniacz, który sprawia, że dźwięk jest czysty, pełnych detali, a zarazem mocny i głęboki.

 
SoundbarJ7501_subwoofer

Bezprzewodowy subwoofer | Poczujesz uderzenie dźwiękiem 

Subwoofer wypełni pokój silnym, wibrującym brzmieniem, podkreślając mocne momenty, jak eksplozje w filmie akcji czy uderzenie w struny gitary basowej. Bogaty i wielowarstwowy dźwięk wzmacnia efekt zanurzenia w akcji. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu z telewizorem subwoofer może być postawiony w dowolnym miejscu, bez bałaganu i kabli.

 
SoundbarJ7501_akustyka

Szeroka przestrzeń akustyczna  | Usłyszysz wszystko wyraźnie

 • Udoskonalony dźwięk z większym zasięgiem - funkcja Surround Sound Expansion poszerza przestrzeń odsłuchu dźwięku, dzięki czemu każde miejsce przed telewizorem gwarantuje takie same wrażenia.
 • Strefa dźwięku unosi się do poziomu ekranu, a Ty masz wrażenie, że pochodzi wprost z telewizora.
 • Boczne głośniki na końcach soundbara imitują trójwymiarowe pole akustyczne i pogłębiają wrażenie naturalnego otoczenia dźwiękami, rozchodzącymi się po całym pomieszczeniu.
 
SoundbarJ7501_wzmacniacz

Wzmacniacz cyfrowy | Czystszy i dokładniejszy dźwięk

W przeciwieństwie do większości systemów audio, Soundbar Curved wykorzystuje oddzielne wzmacniacze do wysokich, średnich i niskich tonów. Każdy z nich koryguje określone częstotliwości, redukując zakłócenia. W rezultacie otrzymujesz bogactwo całego spektrum czystych dźwięków o pełnej mocy.

 
 
 
DolbyDigital&DTSSurround

Dolby Digital 5.1 & DTS DigitalSurround 2.0

Wspaniały dźwięk muzyki i ścieżek dźwiękowych filmów i programów telewizyjnych. Dwa współpracujące systemy audio dają głębsze, bogatsze i zarazem bardziej szczegółowe brzmienie.

 
Słyszalne_dialogi

Wyraźne, doskonale słyszalne dialogi

Czysty, wyrażniejszy dźwięk dialogów dzięki technologii Clear Voice. Zaprojektowana specjalnie, by uwydatniać słowa, oddzielając je od szumu i dźwięków tła.

 
 
 
Dekodowane_formaty

Wielość dekodowanych formatów 

Z funkcją High resolution audio 3D Video Pass - through możesz oglądać filmy 3D, doświadczając wrażenia trójwymiaru brzmienia. Dekodowane formaty to MP3, WMA, AAC, OGG, FLAC, WAV, dzięki którym przybliżysz się do oryginalnych wykonań.

 
Tryby_dźwięku

Lepsze brzmienie dzięki trybom dźwięku 

Do wyboru dostępne są różne tryby dźwięku — Cinema (kino) / Sport / Głos / Muzyka / Standard (Oryginalny Dźwięk), które w zależności od typu odtwarzanej zawartości lepiej podkreślają charakter obrazu.

 
 

Nowoczesne wzornictwo 

SoundbarJ7501_design

Design klasy premium |  Stworzony dla zakrzywionych ekranów

Soundbar stanowi uzupełnienie wbudowanych głośników telewizora, łącząc funkcjonalność z designem klasy premium. Metalowa, srebrna, frezowana obudowa korespondująca z ramką telewizora, o eleganckim, aluminiowym wykończeniu. Do tego smukłość delikatnego łuku wzdłuż linii ekranu oraz dźwięk najwyższej jakości.
Bez zbędnych kabli, w samym centrum salonu. Dyskretny urok elegancji.

 

Sterowanie i łączność

SoundbarJ7501_sterowanie

Wbudowany Bluetooth |  Bezprzewodowe łączenie z telewizorem

Soundbar odtwarza dźwięk z telewizora dzięki technologii TV SoundConnect wykorzystującej Bluetooth, dostępnej w telewizorach Samsung*. Obsługa obu urządzeń jest możliwa smartfonem lub tylko jednym pilotem**. Uruchomisz je szybko i łatwo, wybierając odpowiednią opcję w aplikacji na smartfonie, jeśli tylko głośniki są podłączone do źródła zasilania. Bez kabli, bez bałaganu, bez przeszkód.

Funkcja kompatybilna tylko z wybranymi modelami Samsung. Kompletną listę znajdziesz na www.samsung.com/pl.
**Pilot TV pozwala jedynie włączać/wyłączać Soundbar i kontrolować jego głośność.

 
SoundbarJ7501_streaming

Streaming |  Szybkie łączenie z innymi urządzeniami

Wyposażenie w Bluetooth służy też do bezprzewodowego, szybkiego łączenia z innymi urządzeniami wyposażonymi w funkcję Bluetooth, jak tablet czy komputer i przesyłania z nich dżwięku. Otwórz strumień nieprzebranych możliwości i zacznij słuchać ulubionej muzyki z soundbara, skądkolwiek bije jej źródło*.

*Wymagane kompatybilne urządzenie wyposażone w Bluetooth.

 
SoundbarJ7501_sterowanie_smartfonem

Sterowanie za pomocą smartfona i aplikacji | Ulubiona muzyka w każdym pokoju

 • Dzięki wbudowanemu połączeniu Wi-Fi po podłączeniu listwy Soundbar do urządzenia inteligentnego z aplikacją Multiroom 2.0, można bezprzewodowo połączyć ze sobą wiele urządzeń Multiroom firmy Samsung.
 • Łatwo i szybko będziesz sterować zdalnie głośnością i utworami na wszystkich Twoich urządzeniach: telewizorze, Soundbarze, innych głośnikach czy odtwarzaczu Blu-ray, z dowolnego miejsca i w dowolnym pokoju.
 • Aplikacja Samsung MultiRoom 2.0 ułatwiaj kontrolę i udostępnianie muzyki pomiędzy kilkoma odtwarzaczami bez względu na źródło, czy to jest Twoja kolekcja płyt, Internet jak TuneIN Radio, Deezer czy program telewizyjny.

*Dostępna tylko dla urządzeń kompatybilnych z funkcją Multiroom Link. Pełna lista urządzeń dostępna jest na stronie www.samsung.com.pl/.

 
 
 
J7501_HDMI

Opcjonalne połączenia kablem HDMI, optycznym lub audio 

Podłącz soundbar używając dwóch połączeń cyfrowych, poprzez kabel HDMI albo kabel optyczny. Możesz także wykorzystać analogowe gniazdo wejściowe audio, dodając mocne brzmienie do swoich ulubionych programów telewizyjnych.

 
J7501_USB

Wbudowany port USB 

Możesz podłączyć i odtwarzać pliki muzyczne z zewnętrznych urządzeń pamięci wyposażonych w USB, jak np. odtwarzacze MP3 i cieszyć się muzyką bez przeszkód.

 
 

Cechy i funkcje - porównanie zakrzywionych soundbarów  

Samsung Curved Soundbar

  HW-J8500/8501 HW-J7500/7501 HW-J6000/6001
DŹWIĘK
System / Moc 9.1 ch / 350W 8.1 ch / 320W 6.1 ch / 300W
Kompa­tybilność z systemem Samsung Multiroom
 
 
 
Głośnik nisko­tonowy bezprzewodowy, aktywny
 
 
 
Dolby Digital 5.1 ch 5.1 ch 2 ch
DTS Digital Surround 2 ch 2 ch 2 ch
Obsługa plików audio wyso­kiej rozdziel­czości (HD audio)
 
 
 
Tryby przetwa­rzania dźwięku muzyka, głos, sport, kino muzyka, głos, sport, kino muzyka, głos, sport, kino
ŁĄCZNOŚĆ
Bluetooth / Zdalne włą­czanie urządzenia
 
/
 
 
/
 
 
/
 
TV SoundConnect - bezprze­wodowe przesy­łanie dźwięku z TV Samsung*
 
 
 
Bezprze­wodowy kodek HD
 
 
 
Dedy­kowana aplikacja do stero­wania    
 
USB
 
 
 
HDMI / Przesy­łanie sygnału 3D / Kanał zwrotny Audio
 
 
 
Bezprze­wodowa karta sieciowa (Wi-Fi)
 
 
 
Ethernet (LAN)
 
 
 
Opty­czne wejście audio
 
 
 
Analo­gowe wejście audio
 
 
 

*Funkcja TV Sound Connect jest dostępna w wybranych modelach telewizorów Samsung.

Możliwość rozbudowy - elastycznie dopasowuj system audio do swoich potrzeb 

Zawartość pudełka

SoundbarJ7501_zawartość_pudełka
 • Soundbar HW-J7501
 • Subwoofer
 • Pilot zdalnego sterowania
 • Przewód AUX, przewód USB
 • Uchwyt do zawieszenia razem z TV*
 • Bateria  (3V : CR2032)

*Kompatybilny z telewizorami UE65JS9500, UE65JS9000, UE55JS9000, UE65JS8500, UE55JS8500, UE65JU7500, UE65JU6500, UE65JU6640.

 

 

Często zadawane pytania 

Jak łatwo podłączę sprzęt do telewizora?

Bardzo łatwo i na kilka sposobów. Dźwięk z telewizora można odtwarzać przez zestaw Soundbar podłączony do telewizora firmy Samsung, który obsługuje funkcję TV SoundConnect. Funkcja TV SoundConnect (SoundShare) jest obsługiwana przez większość telewizorów firmy Samsung*. Innym sposobem połączenia z telewizorem jest użycie cyfrowych kabli HDMI lub optycznego**, a także przy pomocy załączonego analogowego kabla audio.
*Przed rozpoczęciem sprawdź, czy dany telewizor obsługuje funkcję TV SoundConnect (SoundShare). Aby uzyskać więcej informacji, patrz instrukcja obsługi telewizora. 
**Sprzedawany osobno.

 

Co znaczy moc 320W?

Ogólnie przyjmuje się, że wysoka moc oznacza wysoką jakość danego przetwornika i jest czymś w pełni pożądanym. Ponadto stanowi jeden z czynników, które mają największy wpływ na jakość dźwięku. 320W (watów) to bardzo wysoka moc natężenia oraz jakość dźwięku.

 

Czy soundbar ma dźwięk 3D?

Soundbar posiada funkcję Surround Sound Expansion, która poszerza przestrzeń odsłuchu dźwięku o optymalnej jakości, dzięki czemu każde miejsce przed telewizorem jest centralne i pozwala cieszyć się takim samym brzmieniem. Dodatkowo, unosząc falę dźwiękową na  wysokość telewizora, pogłębia wrażenie przestrzenności dźwięku. Pełen efekt 3D i otoczenie dźwiękiem można uzyskać poprzez rozbudowę systemu audio, dostawiając bezprzewodowe głośniki z tyłu*, takie jak np. w bezprzewodowym systemie audio Multiroom. Każdy głośnik podłączony jest zdalnie, co umożliwia ich przenoszenie i dowolne komponowanie. Można zgrupować je w pokoju z telewizorem, tworząc realny dźwięk 3D tak jak w kinie domowym, lub rozmieścić je w osobnych pokojach. Głośniki mogą też łączyć się niezależnie, zatem na każdym z nich można słuchać innych utworów, jeśli tylko zostaną połączone z różnymi odtwarzaczami posiadającymi funkcję Bluetooth, tak że każdy z domowników może teraz mieć własny zestaw.   
 *Sprzedawane osobno.

 

Czy muszę używać osobnych pilotów do obsługi TV oraz Soundbara?

Wystarczy jeden pilot TV, którym włączysz/wyłączysz soundbar i wyregulujesz głośność. Drugi sposób to aplikacja na urządzenia mobilne, wystarczy raz połączyć soundbar ze smartfonem, by szybko i łatwo uruchamiać go poprzez odpowiednią opcję w telefonie. Z kolei Funkcja Power Link w pilocie soundbara pozwoli Ci na kontrolowanie telewizora pilotem do soundbara. Możesz też połączyć wszystkie swoje urządzenia do telewizora kablem HDMI tworząc sieć Anynet+*, którą możesz zarządzać tylko jendym pilotem Anynet+.**
* Sieć jest zarządzana poprzez specjalne menu, w które wyposażona jest większość telewizorów Samsung.
**Wszystkie urządzenia muszą obsługiwać Anynet+, aby umożliwić ich aktywację w sieci.

 
 
Rozkoszuj się doskonałym, mocnym dźwiękiem swoich ulubionych filmów i programów
Rozkoszuj się doskonałym, mocnym dźwiękiem swoich ulubionych filmów i programów
Soundbar z systemem głośników 8.1 doskonale uzupełni brzmienie telewizora. Uzyskaj autentyczny efekt przestrzenny do filmu, sportu, muzyki i gier. Wywołaj bogatsze, głębsze dźwięki, które sprawiają, że masz ochotę jeszcze bardziej uczstniczyć w każdej scenie odgrywanej na ekranie telewizora.
Stworzony do zakrzywionych ekranów
Pozwól, by wciągającą głębię obrazu dopełnił przestrzenny dźwięk. Soundbar Curved to elegancki design o estetycznym wykończeniu, tworzący stylistyczną jedność z zakrzywionymi telewizorami, pozwolając Ci stworzyć harmonijmy zestaw, który stanie się ozdobą każdego wnętrza.
Bogaty i intesywny bass
Aktywny subwoofer wypełni pokój silnym, wibrującym brzmieniem, podkreślając mocne momenty, jak eksplozje w filmie akcji, czy uderzenie w struny gitary basowej, a dzięki bezprzewodowemu połączeniu z telewizorem ustawimy go w dowolnym miejscu, bez bałaganu i kabli.
Bogaty i intesywny bass
Bezprzewodowy dostęp do streamingu
Bezprzewodowy dostęp do streamingu
Po nawiązaniu połączenia przez łącze Wi-Fi możliwe jest korzystanie z całej kolekcji nagrań - zarówno przechowywanych na domowym komputerze, jak i w zasobach serwera lub ulubionego serwisu muzycznego.
Ciesz sie bezprzewodowym przesyłaniem muzyki z innych urządzeń
Nie tylko filmy i programy telewizyjne brzmią lepiej dzięki głośnikowi. Również muzyka przechowywana w smartfonie, tablecie czy komputerze PC może być odtwarzana poprzez bezprzewodowe połączenie Bluetooth. Ciesz się krystalicznym brzmieniem bez obaw o zakłócenia sygnału muzycznego przez inne źródła.
Ciesz sie bezprzewodowym przesyłaniem muzyki z innych urządzeń
Ulubiona muzyka na wielu urządzeniach
Ulubiona muzyka na wielu urządzeniach
Multiroom Link ułatwia kontrolę i udostępnianie muzyki pomiędzy kilka odtwarzaczy. Aplikacja mobilna zdalnie steruje głosnością i utworami na telewizorze, soundbarze, kinie domowym czy odtwarzaczu Blu-ray.

*Dostępne tylko dla urządzeń kompatybilnych z funkcją Multiroom Link
Uprość przełączanie i obsługę systemu
Wejście i wyjście HDMI pozwala na jednoczesne podłączenie kilku urządzeń. Dzięki temu głośnik może posłużyć do emisji dźwięku ze wszystkich urządzeń podłączonych do telewizora, zapewniając wyższą jakość dźwięku. System wspiera tez HDMI ze zwrotnym kanałem audio (ARC), za pośrednictwem którego dźwięk z telewizora jest przesyłany z powrotem do głośnika soundbar.
Uprość przełączanie i obsługę systemu
Zamontuj soundbar na ścianie
Zamontuj soundbar na ścianie
Niezależnie od preferencji dotyczących montażu głośnika, soundbar z łatwością wkomponuje się w Twoje wnętrze. Urządzenie można umieścić na półce, a także zamontować na ścianie. Dzięki swoim gabarytom, soundbar nie zabiera dużo miejsca, za to oferuje wyjątkowy dźwięk, który wypełni Twoją przestrzeń.
Bezprzewodowa synchronizacja dźwięku z telewizorem
Łatwo połącz telewizor i soundbar przez Bluetooth z TV Sound Connect* i obsługuj  za pomocą jednego pilota.**  Brak kabli pozwala zaprezentować smukłe wzornictwo urządzeń, zachowując indywidualny styl mieszkania.

* Kompatybilny tylko z wybranymi urządzeniami marki Samsung.
** Pilot do telewizora steruje wyłącznie zasilaniem i poziomem głośności listwy głośnikowej.
Bezprzewodowa synchronizacja dźwięku z telewizorem
Udoskonalony dźwięk przestrzenny
Udoskonalony dźwięk przestrzenny
Funkcja Surround Sound Expansion sprawia, że dźwięk rozprzestrzenia się po pomieszczeniu, zapewniając bardziej realistyczne i wciągające wrażenia.

Dane techniczne

soundbar Samsung HW-J7501 Curved

Ogólne   
Zakrzywiony (curved) tak
Liczba kanałów 8.1
Moc całkowita 320 W
Moc głośników  8 x 20 W
Moc subwoofera  160 W
Typ głośników zintegrowane z jednostką centralną
Typ subwoofera aktywny, bezprzewodowy
Odtwarzane nośniki USB
Odtwarzanie wideo  nie
Odtwarzanie dźwięku MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, OGG
Odtwarzanie zdjęć  nie
Dekodery dźwięku Dolby Digital, DTS Digital Surround
Funkcje poprawy dźwięku  Clear Voice, Hi-Res Audio, Surround Sound Expansion
Aplikacja do sterowania nie
Informacje dodatkowe  możliwość montażu na ścianie, USB - muzyka, Anynet+, Auto Power Link, Samsung TV SoundConnect, Multiroom, dopasowany do TV serii S9 i S8 - 65" i 55"
Kompatybilny z systemem Multiroom Samsung Multiroom Link
Modele współpracujące z systemem multiroom  Samsung Multiroom Link - zobacz wiecej
Wejścia/wyjścia   
Wejście HDMI 1
Wyjście HDMI 1
Wejście optyczne 1
Wejścia koaksjalne nie
Wejścia audio 1
Wejście komponentowe nie
Wyjście komponentowe nie
Wejście kompozytowe nie
Wyjście kompozytowe nie
Złącze słuchawkowe nie
Złącze USB 1
Złącze Ethernet (LAN) tak
Łączność bezprzewodowa  Wi-Fi, Bluetooth
Parametry fizyczne   
Kolor  srebrny/szary
Wymiary jednostki centralnej  1230 x 48 x 170 mm
Waga jednostki centralnej  4 kg
Wymiary subwoofera  500 x 332 x 161 mm
Waga subwoofera  7,8 kg
Zasilanie   
Pobór mocy  70 W
Pobór mocy w trybie gotowości  0,75 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, pilot, kabel audio, kabel USB
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie

Ocena klientów

5 na podstawie 2 ocen
5
(2)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • wygląd
 • funkcjonalność
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
POLECAM!!!!
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
10-04-2016,
rufiks
Potwierdzony zakup

Prosty w obsłudze i łatwy w podłączeniu, Niesamowite brzmienie i super dźwięk!! Polecam!!!!!

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Niezły sprzęcik
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
22-12-2016,
adams446
Klient Euro

Muszę przyznać, że jak na soundbar dźwięk jest naprawdę dobry. Nie zastąpi on co prawda wysokiej jakości kina domowego ale w codziennym użytkowaniu sprawdza się bardzo dobrze. Jakość dźwięku w porównaniu do niższych modeli, to totalna przepaść, dlatego zdecydowanie polecam zakup tego modelu.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung HW-J7501 Curved, wpisz 1048892 w wyszukiwarce euro.com.pl.