Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

soundbar Samsung HW-J450

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
Opis i dane
SoundbarJ450_KV_800
 

Wybrane cechy i funkcje300 watów mocy
Głośniki 2.1


Bardzo dobra
jakość dźwięku


Bezprzewodowe łączenie z telewizorem
 


Bezprzewodowy
subwoofer


Wi-Fi


Wielofunkcyjny pilot
lub sterowanie smartfonem
 
 

Poznaj Soundbar HW-J450

SoundbarJ450_benefit1

Głośniki o łącznej mocy 300 W  Większa moc dźwięku Twojego telewizora

Soundbar z systemem głośników 2.1 i łącznej mocy 300 watów doskonale uzupełni brzmienie telewizora. Osobne głośniki przenoszą całą szerokość słyszalnego dla ucha pasma dźwiękowego, z uwydatnionymi wyższymi tonami i znakomitym odwzorowaniem częstotliwości basowych. Ciesz się doskonałym, mocnym dźwiękiem swoich ulubionych filmów i programów.

 
SoundbarJ450_subwoofer

Bezprzewodowy subwoofer | Poczujesz uderzenie dźwiękiem

Subwoofer soundbara HW-J450 wypełni pokój silnym, wibrującym brzmieniem, podkreślając mocne momenty, jak eksplozje w filmie akcji, czy uderzenie w struny gitary basowej. Bogaty i wielowarstwowy dźwięk wzmacnia efekt zanurzenia w akcji. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu z telewizorem subwoofer może być postawiony w dowolnym miejscu, bez bałaganu i kabli.

 
SoundbarJ450_akustyka

Szeroka przestrzeń akustyczna | Efekt w pełni stereofoniczny

 • Udoskonalony dźwięk z większym zasięgiem - funkcja Surround Sound Expansion poszerza przestrzeń odsłuchu dźwięku, dzięki czemu każde miejsce przed telewizorem gwarantuje takie same wrażenia.
 • Wbudowane stereofoniczne głośniki imitują trójwymiarowe pole akustyczne i pogłębiają wrażenie naturalnego otoczenia dźwiękami, rozchodzącymi się po całym pomieszczeniu. 
 • Strefa dźwięku unosi się do poziomu ekranu, a Ty masz wrażenie, że pochodzi wprost z telewizora.
 
 
 
Soundbar_dts_dolby_digital

Dolby Digital & DTS DigitalSurround

Bardzo dobra jakość muzyki i ścieżek dźwiękowych filmów oraz programów telewizyjnych. Dwa współpracujące systemy audio dają głębsze, bogatsze i zarazem bardziej szczegółowe brzmienie.

 
Soundbar_słyszalne_dialogi

Wyraźne, doskonale słyszalne dialogi

Czysty, wyrażniejszy dźwięk dialogów dzięki technologii Clear Voice. Zaprojektowana specjalnie, by uwydatniać słowa, oddzielając je od szumu i dźwięków tła.

 
 
 
Soundbar_dekodowane_formaty

Wielość dekodowanych formatów

Z funkcją High resolution audio 3D Video Pass-through możesz oglądać filmy 3D, doświadczając wrażenia trójwymiaru brzmienia. Dekodowane formaty to MP3, WMA, AAC, OGG, FLAC, WAV, dzięki którym przybliżysz się do oryginalnych wykonań.

 
Soundbar_czysty_dżwięk

Czystość dźwięku z Crystal Sound Pro

Technologia Crystal Sound Pro wspomaga system audio dźwiękiem najczystszej jakości. Szumy i zakłócenia zostają  odfiltrowane tak, aby nic nie przeszkadzało w delektowaniu się brzmieniem.

 

Sterowanie i łączność

Soundbarj450_bezprzewodowe_łączenie_z_telewizorem

Wbudowany Bluetooth | Bezprzewodowe łączenie z telewizorem

Soundbar HW-J450 odtwarza dźwięk z telewizora dzięki technologii TV SoundConnect wykorzystującej Bluetooth, dostępnej w telewizorach Samsung*. Obsługa obu urządzeń jest możliwa smartfonem lub tylko jednym pilotem**. Uruchomisz je szybko i łatwo, wybierając odpowiednią opcję w aplikacji na smartfonie, jeśli tylko głośniki są podłączone do źródła zasilania. Bez kabli, bez bałaganu, bez przeszkód.

* Pilot TV pozwala jedynie włączać/wyłączać Soundbar i kontrolować jego głośność.
**Funkcja kompatybilna tylko z wybranymi modelami Samsung. Kompletną listę znajdziesz na www.samsung.com/pl.

 
Soundbarj450_streaming

Streaming | Szybkie łączenie z innymi urządzeniami

Wyposażenie w Bluetooth służy też do bezprzewodowego, szybkiego łączenia z innymi urządzeniami wyposażonymi w funkcję Bluetooth, jak tablet czy komputer i przesyłania z nich dżwięku. Otwórz strumień nieprzebranych możliwości i zacznij słuchać ulubionej muzyki z soundbara, skądkolwiek bije jej źródło*.

*Wymagane kompatybilne urządzenie wyposażone w Bluetooth.

 
Soundbar_sterowanie_smartfonem

Aplikacja Samsung Audio Remote  | Sterowanie za pomocą smartfona i aplikacji 

Kontroluj Soundbar za pomocą urządzeń mobilnych i aplikacji Samsung Audio Remote*. Włączaj lub wyłączaj, ustaw głośność oraz kontroluj multimedia. Automatycznie podłączysz każde urządzenie wyposażone w Bluetooth.

*Dostępna tylko dla urządzeń mobilnych Samsung z systemem operacyjnym Android.

 
 
 
Soundbar_HDMI

Opcjonalne połączenia kablem HDMI, optycznym lub audio

Podłącz soundbar używając dwóch połączeń cyfrowych, poprzez kabel HDMI albo kabel optyczny. Możesz także wykorzystać analogowe gniazdo wejściowe audio, dodając mocne brzmienie do swoich ulubionych programów telewizyjnych.

 
Soundbar_USB

Wbudowany port USB

Możesz podłączyć i odtwarzać pliki muzyczne z zewnętrznych urządzeń pamięci wyposażonych w USB, jak np. odtwarzacze MP3 i cieszyć się muzyką bez przeszkód.

 
 

Nowoczesne wzornictwo

Soundbarj450_design

Najwyższej klasy design | Stworzony dla Twojego telewizora

Soundbar stanowi uzupełnienie wbudowanych głośników telewizora, łącząc funkcjonalność z designem najwyszej klasy o eleganckim, aluminiowym wykończeniu. Metalowa, frezowana obudowa koresponduje z ramką telewizora, smukły subwoofer może być podwieszony tuż pod soundbarem, a bezprzewodowe połączenie nie zaśmieci Twojego salonu kablami. Dyskretny urok elegancji.

 

Cechy i funkcje - porównanie prostych soundbarów

Samsung Soundbar

 
DŹWIĘK
System/Moc
Kompa­tybilność z systemem Samsung Multiroom
Głośnik nisko­tonowy bezprze­wodowy, aktywny
Głośnik nisko­tonowy prze­wodowy, pasywny
Dolby Digital
DTS Digital Surround
Obsługa plików audio wyso­kiej rozdziel­czości (HD audio)
Tryby przetwa­rzania dźwięku
ŁĄCZNOŚĆ
Bluetooth / Zdalne włą­czanie urządzenia
TV SoundConnect - bezprze­wodowe przesy­łanie dźwięku z TV Samsung*
Bezprze­wodowy kodek HD
Dedy­kowana aplikacja do stero­wania
USB
HDMI / Przesy­łanie sygnału 3D / Kanał zwrotny Audio
Bezprze­wodowa karta sieciowa (Wi-Fi)
Ethernet (LAN)
Opty­czne wejście audio
Analo­gowe wejście audio
HW-H750/751 HW-J650/651 HW-J550/551 HW-J470 HW-J450 HW-J355 HW-J250
 
4.1 ch / 320 W 4.1 ch / 320 W 2.1 ch / 320 W 4.1 ch / 460W 2.1 ch / 300W 2.1 ch / 120W 2.2 ch / 80 W
 
 
         
 
 
 
 
 
   
         
 
 
4.1 ch 5.1 ch 2 ch 5.1 ch 2 ch 2 ch 2 ch
2 ch 2 ch 2 ch 2 ch 2 ch 2 ch 2 ch
 
 
         
mu­zyka, głos, sport, kino mu­zyka, głos, sport, kino mu­zyka, głos, sport, kino   mu­zyka, głos, sport, kino mu­zyka, głos, sport, kino głos, sport
 
 
/
 
 
/
 
 
/
 
 
/
 
 
/
 
 
/
 
 
/
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
         
 
 
         
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

*Funkcja TV Sound Connect jest dostępna w wybranych modelach telewizorów Samsung.

Zawartość pudełka 

Soundbarj450_zawartość_pudełka
 • Soundbar HW-J450
 • Subwoofer
 • Pilot zdalnego sterowania
 • Kabel optyczny*, przewód USB
 • Uchwyt do zawieszenia razem z TV*
 • Bateria  (3V : CR2032) 

* Kabel HDMI jest sprzedawany osobno.

 

 

Często zadawane pytania

Jak łatwo podłączę sprzęt do telewizora?

Bardzo łatwo i na kilka sposobów. Dźwięk z telewizora można odtwarzać przez zestaw Soundbar podłączony do telewizora firmy Samsung, który obsługuje funkcję TV SoundConnect. Funkcja TV SoundConnect (SoundShare) jest obsługiwana przez większość telewizorów firmy Samsung*. Innym sposobem połączenia z telewizorem jest użycie cyfrowych kabli HDMI** lub optycznego (w pudełku), a także przy pomocy analogowego kabla audio**.
*Przed rozpoczęciem sprawdź, czy dany telewizor obsługuje funkcję TV SoundConnect (SoundShare). Aby uzyskać więcej informacji, patrz instrukcja obsługi telewizora.
**Sprzedawany osobno.

 

Co znaczy moc 300W?

Ogólnie przyjmuje się, że wysoka moc oznacza wysoką jakość danego przetwornika i jest czymś w pełni pożądanym. Ponadto stanowi jeden z czynników, które mają największy wpływ na jakość dźwięku. 300W (watów) to bardzo wysoka moc natężenia oraz jakość dźwięku.

 

Czy soundbar ma dźwięk 3D?

Soundbar posiada funkcję Surround Sound Expansion, która poszerza przestrzeń odsłuchu dźwięku o optymalnej jakości, dzięki czemu każde miejsce przed telewizorem jest centralne i pozwala cieszyć się takim samym brzmieniem. Dodatkowo, unosząc falę dźwiękową na wysokość telewizora, pogłębia wrażenie przestrzenności dźwięku. Pełen efekt 3D i otoczenie dźwiękiem można uzyskać poprzez rozbudowę systemu audio, dostawiając bezprzewodowe głośniki z tyłu*, takie jak np. w bezprzewodowym systemie audio Multiroom. Każdy głośnik podłączony jest zdalnie, co umożliwia ich przenoszenie i dowolne komponowanie. Można zgrupować je w pokoju z telewizorem, tworząc realny dźwięk 3D tak jak w kinie domowym, lub rozmieścić je w osobnych pokojach. Głośniki mogą też łączyć się niezależnie, zatem na każdym z nich można słuchać innych utworów, jeśli tylko zostaną połączone z różnymi odtwarzaczami posiadającymi funkcję Bluetooth, tak że każdy z domowników może teraz mieć własny zestaw.
*Sprzedawane osobno.

 
 

Czy muszę używać osobnych pilotów do obsługi TV oraz Soundbara?

Wystarczy jeden pilot TV, którym włączysz/wyłączysz soundbar i wyregulujesz głośność. Drugi sposób to aplikacja na urządzenia mobilne, wystarczy raz połączyć soundbar ze smartfonem, by szybko i łatwo uruchamiać go poprzez odpowiednią opcję w telefonie.

 
 
Rozkoszuj się doskonałym, mocnym dźwiękiem swoich ulubionych filmów i programów
Rozkoszuj się doskonałym, mocnym dźwiękiem swoich ulubionych filmów i programów
Soundbar z systemem głośników 2.1 doskonale uzupełni brzmienie telewizora. Uzyskaj autentyczny efekt przestrzenny do filmu, sportu, muzyki i gier. Wywołaj bogatsze, głębsze dźwięki, które sprawiają, że masz ochotę jeszcze bardziej uczstniczyć w każdej scenie odgrywanej na ekranie telewizora.
Bogaty i intesywny bass
Aktywny subwoofer wypełni pokój silnym, wibrującym brzmieniem, podkreślając mocne momenty, jak eksplozje w filmie akcji, czy uderzenie w struny gitary basowej, a dzięki bezprzewodowemu połączeniu z telewizorem ustawimy go w dowolnym miejscu, bez bałaganu i kabli.
Bogaty i intesywny bass
Ciesz sie bezprzewodowym przesyłaniem muzyki z innych urządzeń
Ciesz sie bezprzewodowym przesyłaniem muzyki z innych urządzeń
Nie tylko filmy i programy telewizyjne brzmią lepiej dzięki głośnikowi. Również muzyka przechowywana w smartfonie, tablecie czy komputerze PC może być odtwarzana poprzez bezprzewodowe połączenie Bluetooth. Ciesz się krystalicznym brzmieniem bez obaw o zakłócenia sygnału muzycznego przez inne źródła.
Uprość przełączanie i obsługę systemu
Wejście i wyjście HDMI pozwala na jednoczesne podłączenie kilku urządzeń. Dzięki temu głośnik może posłużyć do emisji dźwięku ze wszystkich urządzeń podłączonych do telewizora, zapewniając wyższą jakość dźwięku. System wspiera tez HDMI ze zwrotnym kanałem audio (ARC), za pośrednictwem którego dźwięk z telewizora jest przesyłany z powrotem do głośnika soundbar.
Uprość przełączanie i obsługę systemu
Zamontuj soundbar na ścianie
Zamontuj soundbar na ścianie
Niezależnie od preferencji dotyczących montażu głośnika, soundbar z łatwością wkomponuje się w Twoje wnętrze. Urządzenie można umieścić na półce, a także zamontować na ścianie. Dzięki swoim gabarytom, soundbar nie zabiera dużo miejsca, za to oferuje wyjątkowy dźwięk, który wypełni Twoją przestrzeń.
Bezprzewodowa synchronizacja dźwięku z telewizorem
Łatwo połącz telewizor i soundbar przez Bluetooth z TV Sound Connect* i obsługuj  za pomocą jednego pilota.**  Brak kabli pozwala zaprezentować smukłe wzornictwo urządzeń, zachowując indywidualny styl mieszkania.

* Kompatybilny tylko z wybranymi urządzeniami marki Samsung.
** Pilot do telewizora steruje wyłącznie zasilaniem i poziomem głośności listwy głośnikowej.
Bezprzewodowa synchronizacja dźwięku z telewizorem

Dane techniczne

soundbar Samsung HW-J450

Ogólne   
Zakrzywiony (curved) nie
Liczba kanałów 2.1
Moc całkowita 300 W
Moc głośników  2 x 80 W
Moc subwoofera  140 W
Typ subwoofera aktywny, bezprzewodowy
Odtwarzane nośniki USB
Odtwarzanie wideo  nie
Odtwarzanie dźwięku MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, OGG
Odtwarzanie zdjęć  nie
Dekodery dźwięku Dolby Digital
Radio nie
Aplikacja do sterowania nie
Informacje dodatkowe  możliwość montażu na ścianie, możliwość aktualizacji oprogramowania, USB - muzyka, Anynet+, Auto Power Link, Samsung TV SoundConnect
Kompatybilny z systemem Multiroom nie
Wejścia/wyjścia   
Wejście HDMI 1
Wyjście HDMI 1
Wejście optyczne 1
Wejścia koaksjalne nie
Wejścia audio 1
Wejście komponentowe nie
Wyjście komponentowe nie
Wejście kompozytowe nie
Wyjście kompozytowe nie
Złącze słuchawkowe nie
Złącze USB 1
Złącze Ethernet (LAN) nie
Łączność bezprzewodowa  Bluetooth
Parametry fizyczne   
Kolor  czarny
Wymiary jednostki centralnej  958 x 60 x 67 mm
Waga jednostki centralnej  1.62 kg
Wymiary subwoofera  179 x 361 x 300 mm
Waga subwoofera  4.6 kg
Zasilanie   
Pobór mocy  25 W
Pobór mocy w trybie gotowości  0,45 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, pilot, bateria do pilota, kabel audio, kabel USB, wspornik naścienny
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie

Ocena klientów

5 na podstawie 34 ocen
5
(26)
4
(7)
3
(0)
2
(1)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • wygląd
 • funkcjonalność
97% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Fajniusie to-to
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
19-09-2015,
wlomaz
Potwierdzony zakup

Sporo kupuję w RTV na razie bez problemowo wszytko działa .Co do soundbar Samsung HW-J450 jest OK.Dla mnie basik wystarczający z TV w 4K przyjemnie się ogląda /Polecam

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
OK
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
11-10-2015,
Yerzyq
Potwierdzony zakup

Spełnia moje oczekiwania, działa bez problemów.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Do sypialni
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
04-12-2015,
Tomek
Potwierdzony zakup

Soundbar świetnie wzbogaca dźwięk tv. Kupiłem go z przeznaczeniem do sypialni. W tym pomieszczeniu nie ma potrzeby stosować więcej głośników, a po odpowiednim podłączeniu uruchamia się i wyłącza automatycznie z tv.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung HW-J450
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
16-11-2015,
zabros
Potwierdzony zakup

Spełniło moje oczekiwania i wystarczy do obudzenia sąsiadów .

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Do salonu
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
13-12-2015,
martomczyk
Potwierdzony zakup

Fajny sprzęt za niewielkie pieniądze, szkoda tylko że tak długo zwlekaliśmy z zakupem. Fajnie ogląda się filmy i słucha muzyki. Polecam

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Rewelacja
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
02-01-2016,
Julia
Potwierdzony zakup

szczerze ?! nie spodziewałam się takiego efektu po takim urządzeniu. zajmuje mało miejsca (w porównaniu z kinem domowym). łatwe do zamontowania - można zwiesić. Subwoofer ustawiłam w drugim końcu pokoju i działa be zrzutu. Do małych pomieszczeń rewelacyjny sprzęt. Przede wszystkim ładnie wykonany, co ma znaczenie przynajmniej dla Nas kobiet :) Ostatnio zwracam uwagę na drobiazgi, gdyż dbałość o szczegóły naprawdę podwyższa standard sprzętu. Niby to samsung ale jak dla mnie super sprzęt, który będzie służył mi długie lata (mam nadzieję). Na tej firmie nie zawiodłam się ani razu. Zero napraw gwarancyjnych i po gwarancyjnych. Producent trzyma poziom.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
31-12-2015,
Piotr
Potwierdzony zakup

Ładnie współpracuje z TV Samsung włącza i wyłącza się wraz z telewizorem. Gra dosyć głośno. Mała skala regulacji tonów niskich i wysokich. Sprzęt godny polecenia.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
mam taki sam jak podlaczyles ze razem z tv sie wlacza
andreass zapytał 04-01-2016
Odpowiedz
Zwiń pytania
ok
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
06-01-2016,
zbik
Potwierdzony zakup

sprzęt po odpowiednim ustawieniu daje dobre efekty, bardzo łatwo łączy się z tv. super efekt po sparowaniu przez bluta z laptopem,łatwy w obsłudze, włączanie z tv jednym pilotem, jedyny minus to gniazda do podłączania kabli z zasileniem prądu przy lekkich ruchach sprzętem wypadają z gniazd. Mimo wszystko polecam, głośniki tv wysiadają. Raty 40 X 20,25  złotego śmieszne.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
sounbar samsung HW-J450
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
15-01-2016,
marcin
Potwierdzony zakup

Wygląda fajnie ale jak dla mnie to z jakością dżwięku już gorzej, możę to dlatego że mam starszy TV i nie łą czy się przez bluta ani kablen HDMI. Podłączony jest kablem optycznym, na którym traci na jakości, a do tego muszę używać trzeć pilotów, ogólnie nie jestem zadowolony.

Pokaż całość
Pytania (2)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
to nie wina soundbara, że masz stary telewizor :P
mgmg zapytał 24-04-2017
Odpowiedz
Dziwne podłączenie kablem optycznym daje najwyższą jakość
jano zapytał 16-04-2016
Odpowiedz
Zwiń pytania
HW-J540
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
13-02-2017,
Olo
Potwierdzony zakup

Ciekawie grający sprzęt za niewielkie pieniądze. Wystarczający do pokoju 20m2. Godny uwagi.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung HW-J450, wpisz 1048880 w wyszukiwarce euro.com.pl.