Przejdź do opisu produktu

Soundbar LG Eclair QP5W

soundbar

LG
nr kat.
1251034

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Moc  320 W
Łączność bezprzewodowa  Bluetooth
Dekodery dźwięku HD  Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DolbyTrue HD, DTS: X, DTS Digital Surround, DTS HD High Resolution Audio, DTS HD Master Audio
Złącza  2x HDMI, 1x optyczne, 1x USB
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Produkt, który aktualnie
przeglądasz:
LG Eclair QP5W
3 149 zł
LG Eclair QP5W
+
38,24 zł
-15%
35,99 zł
-20%
31,49 zł
-30%
44,99 zł
Długość  3 m
Rodzaj HDMI  High Speed HDMI
42,49 zł
-15%
39,99 zł
-20%
34,99 zł
-30%
49,99 zł
Długość  3 m
Rodzaj HDMI  High Speed HDMI with Ethernet
50,99 zł
-15%
47,99 zł
-20%
41,99 zł
-30%
59,99 zł
Długość  1,5 m
Rodzaj HDMI  High Speed HDMI with Ethernet
63,74 zł
-15%
59,99 zł
-20%
52,49 zł
-30%
74,99 zł
Długość  2 m
Rodzaj HDMI  High Speed HDMI with Ethernet
Wybierz inny produkt
25,49 zł
-15%
23,99 zł
-20%
20,99 zł
-30%
29,99 zł
Wtyczka (męski)  optyczna-toslink
Długość  1 m
110,49 zł
-15%
103,99 zł
-20%
90,99 zł
-30%
129,99 zł
Wtyczka (męski)  optyczna-toslink
Długość  1 m
Wybierz inny produkt
110,49 zł
-15%
103,99 zł
-20%
90,99 zł
-30%
129,99 zł
Długość  1,5 m
Cena razem:
Oszczędzasz

Akcesoria

Opis produktu

Na czarnym ekranie widoczny jest napis „Tego jeszcze nie było”. Napis znika, pojawia się soundbar i telewizor umieszczone na drewnianej podłodze, z lewej strony faluje kurtyna. W prawym rogu umieszczono logo nagród CES INNOVATION AWARDS. Na czarnym ekranie widoczny jest napis „Tego jeszcze nie było”. Napis znika, pojawia się soundbar i telewizor umieszczone na drewnianej podłodze, z lewej strony faluje kurtyna. W prawym rogu umieszczono logo nagród CES INNOVATION AWARDS.
Soundbar i subwoofer umieszczone na marmurowej posadzce, soundbar i subwoofer skierowane w przeciwne strony Soundbar i subwoofer umieszczone na marmurowej posadzce, soundbar i subwoofer skierowane w przeciwne strony

Mniejszy rozmiar, który zmieści się wszędzie 

Dużych rozmiarów soundbar umieszczony na szerokiej szafce, z lewej strony stoi subwoofer. Zmiana sceny, kompaktowy soundbar pojawia się na mniejszej szafce, subwoofer umieszczono z lewej strony. Dużych rozmiarów soundbar umieszczony na szerokiej szafce, z lewej strony stoi subwoofer. Zmiana sceny, kompaktowy soundbar pojawia się na mniejszej szafce, subwoofer umieszczono z lewej strony.
Kolaż trzech ilustracji - soundbar i subwoofer w białym salonie z lewej strony, zbliżenie z prawej strony: soundbar pośrodku oraz soundbar i subwoofer umieszczone na drewnianej szafce, z prawej strony kolażu. Kolaż trzech ilustracji - soundbar i subwoofer w białym salonie z lewej strony, zbliżenie z prawej strony: soundbar pośrodku oraz soundbar i subwoofer umieszczone na drewnianej szafce, z prawej strony kolażu.

Dźwięk 3.1.2-kanałowy oraz Dolby Atmos 

Ciesz się jeszcze bardziej realistycznymi dźwiękami. Wybierz Soundbar LG Eclair QP5  i zyskaj zestaw, który gwarantuje potężny i wyjątkowy dźwięk. Stwórz klimat kina w swoim domu.
Kompaktowy soundbar umieszczony na białej podłodze, następnie pokazano przetworniki wewnątrz obudowy - efekt drgających fal dźwiękowych wydostających się z soundbaru. Scena zmienia się, ukazując soundbar od zewnątrz, a następnie zmienia się ponownie, soundbar umieszczony jest w przytulnym salonie. Po raz kolejny widać efekt drgających fal dźwiękowych wydostających się z soundbaru. Kompaktowy soundbar umieszczony na białej podłodze, następnie pokazano przetworniki wewnątrz obudowy - efekt drgających fal dźwiękowych wydostających się z soundbaru. Scena zmienia się, ukazując soundbar od zewnątrz, a następnie zmienia się ponownie, soundbar umieszczony jest w przytulnym salonie. Po raz kolejny widać efekt drgających fal dźwiękowych wydostających się z soundbaru.

 

Jeszcze lepszy dźwięk - bardziej czysty i donośny

Poznaj soundbar LG Eclair QP5, który posiada dwukierunkowy subwoofer. Zyskaj czystszy dźwięk i ciesz się lepszym odbiorem muzyki oraz filmów. 
Soundbar umieszczony na drewnianym stole, subwoofer znajduje się na drewnianej podłodze. Łagodny efekt fal dźwiękowych wypływających z subwoofera na podłogę. Nad soundbarem znajduje się telewizor. Samochód wyścigowy na ekranie telewizora pędzi z dużą prędkością dynamicznie pokonując tor, w menu ekranowym zwiększa się głośność. Soundbar umieszczony na drewnianym stole, subwoofer znajduje się na drewnianej podłodze. Łagodny efekt fal dźwiękowych wypływających z subwoofera na podłogę. Nad soundbarem znajduje się telewizor. Samochód wyścigowy na ekranie telewizora pędzi z dużą prędkością dynamicznie pokonując tor, w menu ekranowym zwiększa się głośność.

 

Mniejsze drgania obudowy a przy tym głębszy i czystszy bas

Minimalizowanie niepożądanych drgań obudowy przez dwukierunkowy subwoofer soundbara Eclair. Ciesz się potężnymi basami, które daje tak małe urządzenie.
Subwoofer umieszczono na białej podłodze. Zmiana sceny: zbliżenie na dwa podzespoły wewnątrz subwoofera, które lekko drgają, efekt fal dźwiękowych wydostających się z obydwu podzespołów. Tekst na ekranie: Wytwarzane przez obydwa porty drgania mają przeciwne zwroty, przez co znoszą się wzajemnie. Zmiana sceny: oddalenie, ukazany zostaje subwoofer od zewnątrz. Subwoofer umieszczono na białej podłodze. Zmiana sceny: zbliżenie na dwa podzespoły wewnątrz subwoofera, które lekko drgają, efekt fal dźwiękowych wydostających się z obydwu podzespołów. Tekst na ekranie: Wytwarzane przez obydwa porty drgania mają przeciwne zwroty, przez co znoszą się wzajemnie. Zmiana sceny: oddalenie, ukazany zostaje subwoofer od zewnątrz.

Procesor sztucznej inteligencji z telewizora LG

Podziwiaj dźwięk z soundbarów dzięki procesorowi sztucznej inteligencji α9 AI. TV Sound Mode Share pozwala korzystać z mocy wbudowanego w telewizor procesora i możliwości technologii AI Sound Pro tak, aby wszystkie ścieżki dźwiękowe brzmiały równie czysto i wyraźnie, niezależnie od źródła. 
Obraz układu alfa 9 w telewizorze, tuż poniżej znajduje się soundbar. Efekt fal dźwiękowych wydostających się z soundbara. Obraz układu alfa 9 w telewizorze, tuż poniżej znajduje się soundbar. Efekt fal dźwiękowych wydostających się z soundbara.
*Dostępność funkcji TV Sound Mode Share zależy od modelu telewizora.**Wersja procesora TV AI zależy od modelu telewizora
 

Jeszcze lepszy dźwięk

Poznaj innowacyjne i eleganckie rozwiązania dotyczące dźwięku wysokiej jakości firmy Meridian. Meridian odgrywa ważną rolę w tworzeniu i wdrażaniu wielu nowoczesnych rozwiązań.

Jako pionier technologii audio wysokiej rozdzielczości (Hi-Res Audio) i mistrz cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP)

Zbliżenie na prawą stronę soundbaru LG i logo LG w prawym dolnym rogu produktu. Zbliżenie na prawą stronę soundbaru LG i logo LG w prawym dolnym rogu produktu.

AI Sound Pro w soundbarach LG Eclair

Identyfikacja głosu, efektu i częstotliwości, aby zoptymalizować dźwięk pod kątem określonego gatunku i zapewnić jeszcze bardziej wciągające wrażenia.

Telewizor zawieszony na ścianie. Na ekranie widownia klaszcze podczas koncertu, po przełączeniu kanału wyświetlana jest scena z filmu fabularnego, w której samochód jedzie przez las, a następnie, po przełączeniu kanału, na ekranie pojawia się prezenter wiadomości. Soundbar LG znajduje się bezpośrednio pod telewizorem, na drewnianej półce. Telewizor zawieszony na ścianie. Na ekranie widownia klaszcze podczas koncertu, po przełączeniu kanału wyświetlana jest scena z filmu fabularnego, w której samochód jedzie przez las, a następnie, po przełączeniu kanału, na ekranie pojawia się prezenter wiadomości. Soundbar LG znajduje się bezpośrednio pod telewizorem, na drewnianej półce.

Dźwięki, który zachwyca

Poznaj i zachwyć się dźwiękiem! Technologia HDMI eARC (Enhanced Audio Return Channel) umożliwia bezstratne przesyłanie nieskompresowanego sygnału audio 5.1 i 7.1, a nawet HBR (High Bit Rate), takiego jak Dolby Atmos® i DTS: X®, z kompatybilnego telewizora.
Telewizor zawieszony na ścianie. Na ekranie telewizora występuje zespół muzyczny widoczny jako czarne sylwetki. Soundbar LG znajduje się bezpośrednio pod telewizorem, na szarej półce. Pod soundbarem znajduje się ikona HDMI eARC. Telewizor zawieszony na ścianie. Na ekranie telewizora występuje zespół muzyczny widoczny jako czarne sylwetki. Soundbar LG znajduje się bezpośrednio pod telewizorem, na szarej półce. Pod soundbarem znajduje się ikona HDMI eARC.

 

Doskonała synchronizacja dźwięku i obrazu

Zyskaj wyjątkowy obraz i dźwięk. Soundbar LG Eclair QP5 dostarcza treść w jakości 4K, włącznie z HDR i Dolby Vision.
Telewizor zawieszony na ścianie. Na ekranie telewizora mężczyzna surfuje na ogromnej fali. Soundbar LG znajduje się bezpośrednio pod telewizorem, na białej półce. Tuż obok soundbaru stoi wazon z kwiatkiem. Logo Dolby Vision znajduje się w prawym dolnym rogu. Telewizor zawieszony na ścianie. Na ekranie telewizora mężczyzna surfuje na ogromnej fali. Soundbar LG znajduje się bezpośrednio pod telewizorem, na białej półce. Tuż obok soundbaru stoi wazon z kwiatkiem. Logo Dolby Vision znajduje się w prawym dolnym rogu.
Zielony obraz pełen pokrytych liśćmi drzew, przez które widać kawałek nieba. Główny tekst: "Lepiej dla planety", pogrubioną czcionką Zielony obraz pełen pokrytych liśćmi drzew, przez które widać kawałek nieba. Główny tekst: "Lepiej dla planety", pogrubioną czcionką
Pomagamy środowisku produkując nasze soundbary z plastiku, tkanin i opakowań pochodzących z recyklingu
 • Soundbar znajduje się na małej ławie, subwoofer z lewej strony, telewizor nad soundbarem. Pomieszczenie utrzymane jest w białej kolorystyce.

  Wygląd, który odmieni Twoje wnętrze

  Stylowe i kompaktowe wzornictwo w elegancki sposób wpasuje się w dowolne miejsce w domu.

 • Soundbar znajduje się na drewnianej szafce pod telewizorem, subwoofer umieszczono z lewej strony. Efekt fal dźwiękowych wydostających się z soundbara.

  Dźwięk 3.1.2-kanałowy z Dolby Atmos

  Dźwięk 3.1.2-kanałowy oraz Dolby Atmos, który zapewnia wyjątkowe doznania.

  Ciesz się wyjątkowym dźwiękiem.

 • Subwoofer umieszczono na białej podłodze. Pokazano dwa podzespoły wewnątrz subwoofera.

  Subwoofer o niskim poziomie drgań

  Soundbar LG Eclair QP5 wyposażony jest w dwukierunkowy subwoofer, który minimalizuje poziom niepożądanych drgań, bez obaw o zakłócanie ciszy nocnej podczas długich seansów filmowych.

Wybierz ten subwoofer, który najbardziej pasuje do Ciebie 

 • Lewy kraniec wszystkich trzech soundbarów

  LG Eclair QP5W

  Meridian, dźwięk 3.1.2-kanałowy Dolby Atmos & DTS:X, subwoofer o niskim poziomie drgań

 • Lewy kraniec wszystkich trzech soundbarów

  Soundbar LG SP7Y

  Meridian, dźwięk o wysokiej rozdzielczości, autentyczny dźwięk 5.1-kanałowy DTS Virtual:X

 • Lewy kraniec wszystkich trzech soundbarów

  Soundbar LG SP2

  Dźwięk 2.1-kanałowy, wybudowany subwoofer

Dane techniczne

soundbar LG Eclair QP5W

Soundbar   
Liczba kanałów  3.1.2
Moc 320 W
Dekodery dźwięku HD Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DolbyTrue HD, DTS: X, DTS Digital Surround, DTS HD High Resolution Audio, DTS HD Master Audio
Łączność bezprzewodowa  Bluetooth
Odtwarzane nośniki USB
Standard HDMI  eARC
Aplikacja do sterowania tak
Funkcje poprawy dźwięku  AI Sound Pro, Hi-Res Audio, technologia dźwięku Meridian
Informacje dodatkowe  LG Wireless Sound Sync, Simplink, tryb gra (Game Mode), USB - muzyka, zgodność z formatem 4K, zgodność z HDR
Subwoofer   
Subwoofer w zestawie bezprzewodowy
Moc subwoofera  220 W
Obsługiwane formaty   
Odtwarzanie dźwięku MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, OGG
Odtwarzanie wideo  nie
Odtwarzanie zdjęć  nie
Złącza   
Wejście HDMI 1
Wyjście HDMI 1
Wejście optyczne 1
Wejścia koaksjalne nie
Wejścia audio nie
Złącze słuchawkowe nie
Złącze USB 1
Złącze Ethernet (LAN) nie
Parametry fizyczne   
Kolor  biały
Wymiary soundbara  296 x 60 x 126 mm
Waga soundbara  1,6 kg
Wymiary subwoofera  388 x 291 x 185 mm
Waga subwoofera  7,6 kg
Pobór mocy i zasilanie   
Pobór mocy  74 W
Pobór mocy w trybie gotowości  0,5 W
Zasilanie  110 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, pilot, bateria do pilota
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  LG Electronics Polska Sp. Z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: LG
 • Liczba kanałów: 3.1.2
 • Subwoofer w zestawie: bezprzewodowy

Ocena klientów

5 na podstawie 1 ocen
5
(1)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione cechy:
 • wygląd
 • sterowanie
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Ocena wysoka oznacza 3, 4 lub 5 gwiazdek
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup
Potwierdzony zakup (1)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (0)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (0)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Nowość godna polecenia
wygląd:
sterowanie:
funkcjonalność:
jakość dźwięku:
moc:
11-11-2021,
cla250
Potwierdzony zakup

Od 2 tygodni użytkuję z zakupionym w komplecie TV LG 65QNED913PA . Współpraca wyśmienita bardzo małe wymiary soundbara robią wrażenie na gościach. SUBWOOFER mógłby być trochę mocniejszy. Poprzednio posiadałem komplet Loewe Suondprojector z subwooferm Focal to podłoga drżała ale wygląd się zestarzał co źle wyglądało z czarnym TV LG. Polecam zakup bardzo serdecznie.

Pokaż całość
Przydatna opinia? (9) (6) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Opinia dotyczy wariantu:
czarny
Przejdź do produktu
Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Autor tej opinii jest naszym klientem. Nie możemy potwierdzić, że kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup
Potwierdzony zakup (1)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (0)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (0)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące LG Eclair QP5W

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących LG Eclair QP5W, wpisz 1251034 w wyszukiwarce euro.com.pl.