Garett Sport 11 (czerwony)

Smartwatch

Garett
nr kat.
1145924

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Współpracujący system operacyjny  Apple iOS, Google Android
Komunikacja  Bluetooth 4.0
Wykonanie koperty  tworzywo sztuczne
Zobacz pełny opis
Kolor:
czerwony
Opcje zakupowe
Smartwatch Garett Sport 11 (czerwony)
Garett Sport 11 (czerwony)
Opis i dane

Smartwatch Garett Sport 29

Garett Sport 11 to nie tylko typowy smartwatch do sportu, bo oferuje wiele cennych funkcji przydatnych w każdej sytuacji. Między innymi powiadamia o przychodzących połączeniach, mailach, SMS-ach i wiadomościach z Facebooka i Twittera. W nocy monitoruje puls i raportuje o jakości snu. Jest przy tym odporny na zanurzenie do 30 minut. O tym, czy jest to smartwatch sportowy damski, czy też męski, decyduje w zasadzie kolor paska, a warto dodać, że paski są wymienne. Koperta natomiast posiada dizajn uniwersalny, czyli typowo sportowy. Typowo sportowe są też funkcje, takie jak pulsometr, ciśnieniomierz, pulsoksymetr, krokomierz, a także Monitor Braku Aktywności. Dzięki nim Twój trening będzie zbilansowany, bezpieczny, a także systematyczny.

Powiadomienia o przychodzących połączeniach i wiadomościach

Trudno jest ćwiczyć z telefonem w dłoni. Dlatego dobre smartwatche sportowe informują swoich użytkowników o tym, że ktoś dzwoni lub pisze (również wiadomości z Facebooka i Twittera).

Pulsometr, Ciśnieniomierz i Pulsoksymetr

Czujniki optyczne, które monitorują puls, ciśnienie i natlenienie krwi podczas treningu. Każdy smartwatch do sportu po prostu musi to mieć!

Krokomierz

Twój sportowy smartwatch każdego dnia przedstawi Ci raport o pokonanym przez Ciebie dystansie i spalonych dzięki temu kaloriach.

Kolorowy wyświetlacz

Sport kocha kolory! Kolorowe są dresy i trykoty, kolorowy jest sprzęt treningowy… I dlatego smartwatch sportowy także jest kolorowy!

Wymienne paski

Na treningu może zdarzyć się kontuzja… paska. Na szczęście wymiana jest prosta, a pasków jest bogaty wybór. Wystarczy jedna chwila i Twój smartwatch sportowy jest sprawny i gotowy!

Monitor braku aktywności

Sportowe smartwatche kryją wiele niespodzianek. Potrafią ocenić, czy użytkownik należycie dba o swoją kondycję. W przypadku dłuższej przerwy w ćwiczeniach pojawia się motywujące upomnienie.

Monitor snu

Nawet najlepszy smartwatch sportowy nie na wiele się przyda, gdy nie będziesz mieć sił na trening. Wbudowany czujnik skontroluje Twój puls w nocy i nad ranem dostaniesz raport, czy Twój sen jest prawidłowy.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów