Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

słuchawki bezprzewodowe MODECOM MC-950B Spider

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
słuchawki bezprzewodowe MODECOM MC-950B Spider
MODECOM MC-950B Spider
169,99 zł
Opis i dane
MODECOM MC-950B SPIDER to wysokiej jakości bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth dzięki któremu możliwe jest w pełni swobodne słuchanie muzyki, czy też rozmowa przez telefon komórkowy bez jakichkolwiek ograniczeń.  Prezentowany przez nas zestaw słuchawkowy działa w oparciu o technologię Bluetooth®, co oprócz tego, że daje użytkownikowi nieograniczone możliwości działania to również przesyłany za pomocą tej technologii dźwięk jest niezakłócony ze strony innych urządzeń, jak to często bywa w przypadku tradycyjnej technologii radiowej.


Zestaw słuchawkowy MODECOM MC-950B SPIDER pozwala na nieograniczoną swobodę działania. Dzięki sięgającemu aż do 10 metrów zasięgowi możesz swobodnie cieszyć się ulubioną muzyką bez ograniczeń w postaci plączących się wszędzie przewodów. Wystarczy, że podłączysz nasze słuchawki do dowolnego, wyposażonego  w moduł Bluetooth urządzenia, i możesz cieszyć się ze swoich ulubionych utworów w dowolnym miejscu np. na kanapie.  Swoboda w słuchaniu muzyki to nie jedyna zaleta tego produktu. Teraz dzięki słuchawkom MC-950B SPIDER możesz bez potrzeby ciągłego siedzenia przy komputerze kontynuować rozmowę z przyjaciółmi za pośrednictwem darmowych komunikatorów internetowych.  Nasze najnowsze słuchawki możesz także połączyć do swojego telefonu komórkowego, czyniąc tym samym rozmowy bardziej komfortowymi.
Rozmawiaj wygodnie!
Rozmawiaj wygodnie!
Słuchawki  te mają wbudowany mikrofon, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu rozmawiać ze swoimi najbliższymi przez internetowe komunikatory albo telefon, bez potrzeby przykładania słuchawki do ucha. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie gdy przemieszczasz się po mieście. 
Ciesz się pełnym brzmieniem!
Słuchawki wokółuszne bez problemu wytłumią wszystkie dźwięki otoczenia i pozwolą Ci cieszyć się pełnym i mocnym dźwiękiem. Ich kształt i miękkie poduszki czynią je ponadto bardzo wygodnymi i nieinwazyjnymi dla ucha. To idealne rozwiązanie gdy chcesz odpłynąć w świat muzyki. 
Ciesz się pełnym brzmieniem!
Słuchawki bezprzewodowe
Słuchawki bezprzewodowe
Dzięki technologii Bluetooth nie będziesz musiał martwić się o splątane kable! Słuchawki są absolutnie bezprzewodowe – wystarczy, że podłączysz zdalnie swój telefon albo komputer, aby cieszyć się muzyką!
 

Dane techniczne

słuchawki bezprzewodowe MODECOM MC-950B Spider

Typ słuchawek nauszne
Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz
Dynamika (SPL) 113 dB
Impedancja 64 Ω
Regulacja głośności nie
Aktywna redukcja szumów nie
Mikrofon tak
Składana konstrukcja nie
Łączność bezprzewodowa Bluetooth
Zasięg  10 metrów
Kolor  czarny
Waga  175 g
Przeznaczenie  uniwersalne, do telefonów
Wyposażenie   
Wyposażenie   instrukcja obsługi, przewód USB
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Producent   
Nazwa producenta / importera  MODECOM S.A.
Kod producenta  MC-950B SPIDER
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 150 do 199
  • Rodzaj słuchawek: słuchawki bezprzewodowe
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących MODECOM MC-950B Spider, wpisz 1070947 w wyszukiwarce euro.com.pl.