Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

słuchawki przewodowe Astell & Kern Billie Jean (niebieski)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
Kolor:
niebiesko-czarny
słuchawki przewodowe Astell & Kern Billie Jean (niebieski)
Astell & Kern Billie Jean (niebieski)
Opis i dane
Billie Jean to wynik najnowszej współpracy pomiędzy Astell & Kern i Jerry Harvey Audio przy tworzeniu najwyższej klasy monitorów dousznych (IEM). Posiadają one nowy system przetworników Dual Balanced Armature (BA). Jest to kolejny mistrzowski produkt stworzony dzięki połączeniu doświadczenia i know-how w projektowaniu słuchawek dousznych Jerry Harvey, wraz z najwyższą jakością produkcji Astell & Kern.

Billie Jean wnoszą prawdziwe życie do wrażeń odsłuchowych, które przenoszą Twoją muzykę na wyższy poziom. Wykorzystując nasze doświadczenie przy tworzeniu nagradzanych IEM serii SIREN, które są uwielbiane przez najbardziej wymagających miłośników muzyki na całym świecie, byliśmy w stanie osiągnąć nowy poziom brzmienia dla słuchaczy, którzy oczekują doznań audio najwyższych lotów.

Billie Jean posiadają opatentowaną, autorską technologię Freqphase ™ od Jerry Harvey Audio z nowym wewnętrznym wylotem dźwiękowym, która zapewnia czysty, nieskazitelnie zbalansowany dźwięk poczynając od sub-basu, aż po emanującą wyrazistością górę. Nowe korpusy tych IEM zostały zoptymalizowane pod kątem dopasowania do ucha, wykorzystują 2-drożną konstrukcję 2-BA (podwójną zbalansowaną), srebrny kabel Tinsel oraz wtyczkę typu L – wszystko to w małej, kompaktowej obudowie. Rezultatem jest genialna para monitorów dousznych zaprojektowanych i zbudowanych przez Jerry’ego Harveya, wynalazcę customowych IEM-ów oraz Astell & Kern, światowego lidera branży Hi-Fi audio.

Poznaj Billie Jean, pierwsze monitory douszne typu Universal-fit z podwójnym przetwornikiem od Astell & Kern i Jerry Harvey Audio. IEM’y Billie Jean prezentują kultowe, rockowe brzmienie Jerry’ego; dobrze wyważona i szeroka scena dźwiękowa, nieporównywalna dynamika oraz opatentowana przez Jerry Harvey Audio technologia Freqphase ™ sprawiają, że mamy do czynienia z produktem prawdziwie wyjątkowym. Naturalnie, Billie Jean stanowią idealną parę z każdym odtwarzaczem Astell & Kern.

Technologie Billie Jean
Jerry Harvey Audio opracował zupełnie nowy zbalansowany przetwornik armaturowy, aby stworzyć IEM’y jakości referencyjnej do zastosowań profesjonalnych, np. masteringu, czy montażu dźwięku. Przetwornik wysokotonowy został zaprojektowany tak, aby dostarczyć dźwięku o minimalnych zniekształceniach, podczas gdy głośnik średniotonowy zapewnia doskonały, jednolity dźwięk od 10 Hz do 5 kHz.

Większość słuchawek dousznych z wieloma przetwornikami cierpi z powodu problemów z fazą i czasem. Przetworniki nisko-, średnio- i wysokotonowe mają różne czasy impulsów. Im jest wyższy, tym krótszy jest czas impulsu sterownika BA. Im jest niższy, tym wolniejsza prędkość reakcji. Powoduje to niewłaściwe czasy przybycia i przesunięcia fazowe.

Zbalansowane przetworniki Balanced Armature stosowane w Billie Jean, to customowe BA, dostępne wyłącznie od Jerry Harvey Audio, mające na celu dostarczyć więcej mocy przy mniejszej wadze. Billie Jean zaskoczą Cię wydajnym i mocnym dźwiękiem.

Technologie Jerry Harvey Audio: Freqphase ™, Timphase i Waveguide umożliwiają tym 2-kanałowym 2-BA monitorom dousznym dostarczenie pełnego zakresu wydajności audio za każdym razem. Specjalna konstrukcja komory akustycznej z wylotem dźwiękowym została starannie zaprojektowana, aby zapewnić szeroką scenę dźwiękową o nieporównywalnym zakresie dynamicznym, bez dodawania jakichkolwiek zakłóceń.

Ich konstrukcja została zoptymalizowana po serii badań różnych kształtów kanałów słuchowych u mężczyzn i kobiet w różnym wieku. Pasują i leżą idealnie w Twoich uszach bez odczucia nadmiernej objętości.

Billie Jean są idealnym towarzyszem dla zastosowań profesjonalnych, takich jak np. monitorowanie dźwięku. Dzięki izolacji akustycznej i know-how IEM od Jerry Harvey Audio, uzyskasz najlepsze dopasowanie i komfort, jednocześnie ciesząc się ulubioną muzyką w całkowicie nowy sposób.

Kabel zastosowany w Billie Jean nie jest pospolitą miedzią. Zamiast tego, jest to kabel miedziany pokryty srebrem.

Kabel ten jest wytwarzany poprzez pierwotne prasowanie posrebrzanego drutu miedzianego, który następnie zostaje spłaszczany i zwijany w stałych odstępach, a następnie jest owijany wokół Kevlaru. Ten nowo opracowany kabel ma zadziwiającą wytrzymałość na rozciąganie i zapewnia pełen zakres dynamiczny muzyki. W zestawie znajduje się kabel niezbalansowany 3,5 mm.

Jest bardzo lekki i trwalszy niż nylon i ma tę zaletę, że jest bardzo wytrzymały. Ponieważ jest wykonany z lekkich organicznych polimerów, takich jak węgiel, azot i wodór, jest 5 razy bardziej wytrzymały niż stal. Kevlar jest szczególnie odporny na tarcie i jest powszechnie stosowany do produkcji zbroi i opon lotniczych ze względu na doskonałą amortyzację.

Specyfikacja
  • Model: Billie Jean Blue
  • Rodzaj słuchawek: douszne monitory typu Universal fit
  • Przetworniki: 2 przetworniki 2-drożne (wysokotonowy, pełnozakresowy (średnio- i niskotonowy)) / 2BA na stronę
  • Impedancja: 18 omów
  • Izolacja hałasu: -26dB
  • Zastosowane technologie dźwięku: Freqphase ™ Time | Phase Waveguide / New Sound Bore
  • Akcesoria w zestawie: kabel niezbalansowany 3,5mm, 3 pary silikonowych końcówek dousznych (S, M, L), futerał

Dane techniczne

słuchawki przewodowe Astell & Kern Billie Jean (niebieski)

Typ słuchawek douszne
Dynamika (SPL) 26 dB
Impedancja 16 Ω
Średnica przetwornika  13 mm
Regulacja głośności nie
Złącze 3,5 mm
Aktywna redukcja szumów nie
Mikrofon nie
Składana konstrukcja nie
Łączność bezprzewodowa Bluetooth
Informacje dodatkowe  Zastosowane technologie dźwięku: Freqphase ™ Time | Phase Waveguide / New Sound Bore
Kolor  niebiesko-czarny
Przeznaczenie  uniwersalne, Hi-Res
Wyposażenie   
Wyposażenie   adaptery douszne (S, M, L), instrukcja obsługi, pokrowiec - etui
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  MIP Sp. z o.o.
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Astell & Kern
  • Rodzaj słuchawek: słuchawki przewodowe
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Astell & Kern Billie Jean (niebieski), wpisz 1176295 w wyszukiwarce euro.com.pl.