Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

słuchawki z mikrofonem ASUS Echelon Navy

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
słuchawki z mikrofonem ASUS Echelon Navy
ASUS Echelon Navy
Opis i dane

 

Opracowany z myślą o najlepszych grach


Echelon Navy nawiązuje do popularnej serii gier i ma przywoływać na myśl emocje związane z grami FPS. Wiele tego typu gier umożliwia ustawianie kamuflażu, tekstur, broni i ubrań. Słuchawki Echelon Navy podkreślają również ten aspekt. Kamuflaż typu "digital" zastosowany na słuchawkach jest bardzo popularny w grach. Na bocznych płytkach umieszczony został symbol totemu, który ma oznaczać przewagę, jaką użytkownik słuchawek Echelon Navy ma nad innymi graczami..

 

Najwyższej jakości przetworniki wykonane z magnesów neodymowych


Duże neodymowe przetworniki o średnicy 50mm zapewniają znacznie lepsze pozycjonowanie dźwięku, dzięki czemu gracze są w stanie skuteczniej zlokalizować swoich przeciwników. Głębokie basy sprawiają, że wszystko - od muzyki po dźwięki eksplozji - brzmi dużo lepiej. Większy zakres częstotliwości zapewnia czyste brzmienie i znacznie ogranicza wszelkie zniekształcenia. Słuchawki zostały zoptymalizowane do stosowania w grach poprzez wzmocnienie reprodukcji dźwięków kroków i strzałów.


Odczepiany mikrofon filtrujący szumy


W oparciu o opinie graczy, Echelon Navy wyposażono w ulepszony mikrofon, który umożliwia łatwiejszą regulację i wygodne przechowywanie, kiedy nie jest używany. Mikrofon z technologią filtracji szumów jest dużo wrażliwszy na głos, zapewniając skuteczną komunikację podczas gry.
 

Skuteczna izolacja szumów 30dB


Zakłócenia są dla profesjonalnych graczy jednym z największych problemów. Rozpraszają i często powodują podejmowanie niewłaściwych decyzji, co z kolei obniża liczbę punktów i miejsce w rankingu. Zestaw Echelon został wykonany tak, by w pełni pokrywać uszy, a technologia izolacji szumów zapewnia graczom znacznie lepsze warunki gry, gdyż blokuje zakłócenia, takie jak dźwięki otoczenia i głos ludzki - dwa główne elementy rozpraszające podczas dużych rozgrywek. Nawet dyskretne dźwięki mogą zakłócać odbiór gry, dlatego też warto upewnić się, że Twój sprzęt pozwala na pełne zanurzenie w rozgrywce – podejmij właściwy wybór.

 


Opracowane dla graczy


Siła nacisku słuchawek została zoptymalizowana na podstawie badań przeprowadzonych na bardzo różnych typach i rozmiarach głów użytkowników. Słuchawki Echelon Navy doskonale dopasowują się do kształtu głowy i zapewniają stały komfort. 

 

Pełnowymiarowe, 100 mm nauszniki


Poduszki na uszy o średnicy 100 mm pokryte są sztuczną skórą wysokiej jakości i nie powodują bólu uszu przy dłuższym używaniu. 

2,5 m pleciony kabel z pozłacanymi wtyczkami


Zestaw Echelon Navy wyposażono w wytrzymały, pleciony kabel z pozłacanymi wtyczkami zapewniający większą wytrzymałość i mniejsze zakłócenia. Kabel o długości 2,5 m daje graczom dodatkową swobodę ruchu.

 

Działa z komputerami PC i Mac...


Dzięki słuchawkom Echelon Navy nie musisz się martwić kompatybilnością, ponieważ działają praktycznie z każdym urządzeniem. Dołączony jest do nich 1,2-metrowy kabel rozgałęziający, zapewniający kompatybilność z komputerami PC i Mac.

 
 

…a nawet z konsolami, smartfonami i tabletami


Echelon Navy są tez idealne do smartfonów, tabletów i PlayStation® 4 dzięki dwufunkcyjnej wtyczce 3,5 mm audio/mikrofonu. Wystarczy podłączyć urządzenie mobilne, aby utrzymać kontakt z rodziną i przyjaciółmi lub konsolę PlayStation® 4, aby cieszyć się grami. Nasze badania pokaząły, że 1,2 m to idealna długość kabla dla użytkowników mobilnych lub osób korzystających z PlayStation® 4 - koniec z plątającymi się przewodami!.

 

Dane techniczne

słuchawki z mikrofonem ASUS Echelon Navy

Typ słuchawek nauszne
Rodzaj słuchawek przewodowe
Regulacja głośności nie
Typ podłączenia  jack 3,5 mm
Długość przewodu  1,2 m
Przeznaczenie  PC, PlayStation 4, tablet, smartfon
Kolor  moro - niebieski
Informacje dodatkowe  50mm przetworniki, Impedancja: 32 Ohm, Pasmo przenoszenia 20-20000 Hz,
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Rozszerz ochronę o przypadkowe uszkodzenia! 
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  ASUSTeK Computer Inc.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: ASUS
  • Typ słuchawek: nauszne
  • Rodzaj słuchawek: przewodowe
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących ASUS Echelon Navy, wpisz 1055284 w wyszukiwarce euro.com.pl.