Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

WiDi - Intel Wireless Display

  WiDi (Intel Wireless Display) to funkcja dostępna w notebookach i laptopach wyposażonych w procesor Intel®Core™. Polega na bezprzewodowym przesyłaniu obrazu i dźwięku z ekranu laptopa na ekran telewizora. Można na nim wyświetlić zasoby dysku twardego, sieci domowej lub dowolnej strony internetowej. Obraz może być klonowany – na zewnętrznym wyświetlaczu jest wtedy pokazywane dokładnie to samo, co na ekranie komputera.

Istnieje też opcja rozszerzenia pulpitu w laptopie. Wówczas widać tylko te elementy, o których włączeniu zdecyduje użytkownik laptopa (na przykład zamiast całego pulpitu wyświetla w telewizorze jedynie pojedynczy film).
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów