Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

WiDi - Intel Wireless Display

  WiDi (Intel Wireless Display) to funkcja dostępna w notebookach i laptopach wyposażonych w procesor Intel®Core™. Polega na bezprzewodowym przesyłaniu obrazu i dźwięku z ekranu laptopa na ekran telewizora. Można na nim wyświetlić zasoby dysku twardego, sieci domowej lub dowolnej strony internetowej. Obraz może być klonowany – na zewnętrznym wyświetlaczu jest wtedy pokazywane dokładnie to samo, co na ekranie komputera.

Istnieje też opcja rozszerzenia pulpitu w laptopie. Wówczas widać tylko te elementy, o których włączeniu zdecyduje użytkownik laptopa (na przykład zamiast całego pulpitu wyświetla w telewizorze jedynie pojedynczy film).
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację