Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki

Dotyczy:
Lodówki

Lodówka samoczynnie odszrania chłodziarkę, dzięki czemu na wewnętrznych ściankach lodówki nie ma osadzającego się szronu.

  • Automatyczne odszranianie – lodówka skrapla w wodę szron osadzający się na wewnętrznych ściankach chłodziarki. W postaci pary oprowadza ją na zewnątrz.
  • No Frost – lodówka nie pozwala, żeby na ściankach w chłodziarce tworzył się szron. Temperatura i wilgotność powietrza wewnątrz chłodziarki są takie same na wszystkich poziomach. Te funkcje zmniejszają częstotliwość mycia urządzenia.
  • TwinTech - system bezszronowy dzięki, któremu w komorze chłodziarki utrzymywana jest większa, optymalna wilgotność w stosunku do tradycyjnego systemu No Frost. Największymi zaletami systemu jest odpowiednia wilgotność do codziennego przechowywania żywności, brak konieczności przechowywania jedzenia w pudełkach i nieprzenikalność zapachów między komorami, dzięki dwóm osobnym obiegom powietrza. W przypadku zamrażarki jest to również absolutny brak szronu i konieczności odmrażania.

Polecamy artykuł:
Lodówka bezszronowa – No Frost. Czy warto ją kupić?
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów