Brakuje jakichś informacji?

Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Clear Motion Index
Dotyczy grup Towarowych:
Telewizory
Dotyczy Towarów marek:
Thomson
Clear Motion Index: Doskonała płynność obrazów w ruchu. Czystość oraz płynność obrazów w ruchu telewizora LED jest rezultatem czasu odpowiedzi, przetwarzania ruchu (jak podczas tworzenia obrazów interpolowanych) , a także zaawansowanej kontroli podświetlania. Najnowsze osiągnięcia pozwalają na wybór pomiędzy różnymi trybami jak na przykład Kino czy Sport, aby móc korzystać z realistycznego ruchu bez rozmyć czy drgań obrazu. Co więcej, technologia CMI oferuje nieporównywalną ostrość i płynność obrazów w ruchu. Atut nie do przecenienia podczas oglądania zawodów sportowych i filmów akcji!
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację