Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Bezszronowa (No Frost)

Technologia No Frost ogranicza osadzanie się szronu i lodu na ściankach części chłodzącej i/lub mrożącej lodówki, co eliminuje konieczność kłopotliwego i czasochłonnego rozmrażania. Wnętrze lodówki pokryte grubą warstwą szronu i lodu sprawia, że urządzenie pracuje mniej efektywnie i pobiera więcej energii. Jeżeli nie lubisz poświęcać wolnego czasu na rozmrażanie lodówki i chcesz ograniczyć zużycie energii wybierz urządzenie z systemem No Frost.

System cyrkulacji utrzymuje niską temperaturę oraz stały poziom wilgoci w lodówce. Ciepłe powietrze jest od razu usuwane ze środka lodówki, a w zamian – nadmuchiwane chłodne, regularnie osuszające wnętrze urządzenia.

W zależności od modelu lodówki system No Frost może występować w chłodziarce, zamrażarce lub w obu komorach.

Jakie są zalety systemu No Frost?
  • Ograniczona wilgoć we wnętrzu lodówki sprawia, że warzywa, wędliny i sery dłużej pozostają świeże.
  • W zamrażarkach z No Frost przechowywana żywność nie pokrywa się warstwą lodu i nie przywiera do pozostałej zawartości.
  • Lodówki bezszronowe są łatwiejsze do utrzymania w czystości, ponieważ zabrudzenia nie przywierają do warstwy lodu i szronu.
  • Lód, który gromadzi się w tradycyjnych lodówkach, może wpływać na efektywność pracy urządzenia. Z lodówką No Frost nie musisz się o to martwić.

Polecamy artykuł:
Lodówka bezszronowa – No Frost. Czy warto ją kupić?
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów