Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass oferuje graczom najlepsze gry po najniższych cenach. Za niewielką miesięczną opłatą (29 zł miesięcznie) zyskujesz dostęp do katalogu Xbox Game Pass, który zawiera ponad 100 wspaniałych gier, w tym popularne gry ze wsteczną zgodnością z Xbox 360 czy hity na Xbox One. Co miesiąc będą dodawane (a niekiedy też usuwane) gry do katalogu Xbox Game Pass, co oznacza, że zawsze będziesz mieć w co grać. Pobierz gry od najlepszych wydawców i graj w nie w pełnej wierności offline przez nawet 30 dni. Xbox Game Pass to Twój bilet do niekończącej się zabawy.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację