Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

AllShare Play

Dotyczy Towarów marek:
Samsung
Bezprzewodowy dostęp i strumieniowe przesyłanie multimediów. Funkcja AllShare Play umożliwia strumieniowe przesyłanie m.in. filmów, zdjęć, muzyki i innych rodzajów plików z kompatybilnych urządzeń znajdujących się w pobliżu, w tym z komputerów. Usługę AllShare Play można by określić jako funkcjonalność AllShare, ale w wymiarze globalnym z nowymi dodatkowymi możliwościami. W AllShare Play mamy możliwość komunikować nasze urządzenia nie tylko w obrębie jednej sieci bezprzewodowej w domu, a w obrębie każdego miejsca na świecie, w którym jesteśmy w stanie połączyć się z internetem. W usłudze tej korzystamy z zewnętrznego serwera czyli chmury.
Terminy powiązane:
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację