Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

SimpLink

Dotyczy Towarów marek:
LG
Można wygodnie kontrolować i korzystać z różnych urządzeń multimedialnych podłączonych przez HDMI za pomocą pilota TV. Po uruchomieniu urządzenia multimedialnego, można od razu oglądać treści z urządzenia na ekranie telewizora bez konieczności ustawiania czegokolwiek.

*Ta funkcja działa tylko z urządzeniami z logo SIMPLINK . Sprawdź, logo SIMPLINK na urządzeniu zewnętrznym. Jeżeli urządzenie nie spełnia wymaganych specyfikacji, korzystanie z funkcji może nie być możliwe.
*Kabel HDMI z funkcją CEC (Consumer Electronics Control) jest konieczny do korzystania SIMPLINK. Pin 13 kabla HDMI jest używany do przesyłania danych między urządzeniami.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów