Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Media Remote

Dotyczy Towarów marek:
Sony
Aplikacja umożliwiająca sterowanie telewizorem za pomocą telefonu komórkowego. Smartfony wyposażone w system Android lub iOS pełnią tutaj rolę pilota, a telewizor może być drugim wyświetlaczem obrazów z internetu.
Czytaj więcej
Telefon w roli pilota. Aplikacja umożliwiająca sterowanie telewizorem za pomocą telefonu komórkowego. Dzięki darmowej aplikacji Twój iPhone lub smartfon z systemem Android może także pełnić funkcję pilota od telewizora. Można nim nie tylko zmieniać ustawienia funkcji, ale również zdalnie wpisywać na klawiaturze telefonu adresy stron www, wyszukiwane frazy itp. Dzięki funkcji Text by Voice szukaną frazę można nawet wprowadzić, mówiąc do telefonu! (smartfony Android z systemem Android OS 1.6 lub wyższym i tylko język angielski)
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację