Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

iSensoric

Dotyczy Towarów marek:
Siemens
Technologia iSensoric umożliwia działanie wielu inteligentnych funkcji w urządzeniach gospodarstwa domowego. Dzięki temu są one łatwe w obsłudze i wydajne w działaniu.

Do funkcji wspieranych technologią iSensoric zaliczamy m.in.:
  • System i-Dos w pralkach, który odpowiada za precyzyjne dozowanie detergentu przy jednocześnie doskonałych rezultatach prania. Specjalne czujniki określają wielkość załadunku i dostosowują do niego odpowiednią ilość detergentu. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze i środowisko nie tracąc, na jakości prania.

  • Funkcję freshSense w lodówkach, która mierzy temperaturę wewnątrz i na zewnątrz urządzenia, a w przypadku wykrycia zmiany podejmuje całkowicie automatyczne działania zaradcze. Obniża temperaturę wewnątrz lodówki, aby zapewnić doskonałe warunki do przechowywania żywności.
  • Czujniki w zmywarkach, które kontrolują proces zmywania i suszenia dopasowując do niego zużycie i temperaturę wody oraz czas trwania cyklu.
  • Funkcję bakingSensor w piekarnikach, która mierzy wilgotność wewnątrz urządzenia w celu określenia momentu, w którym potrawa będzie gotowa.
  • System sensoFlow w ekspresach do kawy, który zawsze podgrzewa wodę do odpowiedniej temperatury i utrzymuje ją przez cały proces parzenia.

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację