Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

webOS 3.0

Najwyższą jakość rozrywki w telewizorach LG zapewnia także łatwy w obsłudze i funkcjonalny system operacyjny webOS 3.0. A wszystko to ma tylko jeden cel - dać Ci jak najwięcej radości z oglądania Twoich ulubionych programów.

Wybrane funkcje systemu webOS 3.0
 
  • Funkcja Magic Zoom - służy do powiększania obrazu bez zatrzymywania go. Aby przyjrzeć się detalom obrazu, wystarczy nacisnąć przycisk Zoom na pilocie.
  • Funkcja Magic Mobile Connection - dzięki niej, na ekranie telewizora można łatwo wyświetlać treści ze smartfona. Ponadto, korzystając z łącza Wi-Fi, w głośnikach telewizora odtwarzać muzykę, a na jego dużym ekranie wyświetlać aplikacje ze smartfona.
  • Pilot Magic Remote - umożliwia obsługiwanie każdej funkcji telewizora oraz tunera cyfrowego przy użyciu gestów oraz poleceń głosowych. Dzięki temu zapewnia nowy poziom wygody podczas domowej rozrywki. Teraz można znacznie szybciej poruszać się po menu telewizora i wyszukiwać treści, dzięki czemu pozostaje więcej czasu na prawdziwą rozrywkę.
  • Aplikacja LG TV Plus - można z niej korzystać w trybie pilota (smartfon lub tablet), w którym mamy dostęp do sterowania telewizorem, zarządzania jego aktualizacjami, touchpada, a nawet skrótów do zainstalowanych w odbiorniku aplikacji i funkcji.
  • Dostępne aplikacje na systemie webOS 3.0 to min. Youtube, ipla, FilmBox, Netflix

*pilot Magic Remote jest kompatybilny z wybranymi modelami telewizora (współpracuje ze wszystkimi modelami TV z systemem webOS 3.0 oprócz serii UH625/UH620/UH615/UH610/UH605/UH603V/LH604/LH590/LH570
*pilot Magic Remote sprzedawany jest oddzielnie dla telewizorów z serii UH661/UH650/UH635/UH630

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację