Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

router przewodowy TP-LINK TD-8840T

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
router przewodowy TP-LINK TD-8840T
TP-LINK TD-8840T
Opis i dane
Zastosowanie produktu

Przewodowy router/modem ADSL2/2+ TD-8840T z 4 portowym przełącznikiem sieciowym jest urządzeniem łączącym funkcje modemu ADSL/routera NAT oraz 4 portowego przełącznika Ethernet 10/100Mb/s, zapewniającym dostęp do szybkiego łącza internetowego dla sieci domowych i małych firm. Urządzenie pozwala tworzyć przewodową sieć lokalną oraz umożliwia jednoczesny dostęp do łącza internetowego, dokumentów, plików muzycznych i graficznych 4 komputerom lub innym urządzeniom.

Prosta instalacja i obsługa


Do urządzenia dołączona jest płyta CD zawierająca kreator Easy Setup Assistant. Dzięki niemu użytkownik może krok po kroku skonfigurować połączenie internetowe. Po automatycznym uruchomieniu płyty można szybko i bez problemów dokonać konfiguracji urządzenia, nie pomijając żadnej z jego funkcji.

Urządzenie 2 w 1

Router TP-LINK TD-8840T to urządzenie 2 w 1 łączące funkcje modemu ADSL/routera NAT oraz 4 portowego przełącznika Ethernet 10/100Mb/s. Urządzenie pozwala tworzyć w domach lub w małych biurach szybką, przewodową sieć komputerową dla 4 komputerów lub innych urządzeń sieciowych bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń.

Dostęp do szybkiego połączenia internetowego


Urządzenie wspiera najnowsze standardy ADSL2/2+ zapewniając większą wydajność transmisji (pobieranie danych z prędkością 24Mb/s) i działanie w większej odległości od urządzeń dostawcy Internetu. W odróżnieniu od połączeń dial-up, urządzenie TD-8840T zapewnia ciągły dostęp do Internetu z użyciem łącza ADSL, nie powodując opóźnień w transmisji danych. Urządzenie ponadto wspiera protokół TR-069, co umożliwia dostawcom usług internetowych dokonywanie automatycznych aktualizacji firmware’u i zdalne wprowadzanie ustawień.

Wielofunkcyjność


Urządzenie TD-8840T obsługuje funkcje QoS, która umożliwia priorytetowanie ruchu sieciowego zapewniając płynne transmisje VoIP oraz wolne od opóźnień w transmisji gry online. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w zapory sieciowe Dual Active Firewall (filtrowanie pakietów oraz NAT) chroniące przed potencjalnymi atakami z Internetu. Router TD-8840T automatycznie sprawdza aktualne ustawienia ADSL. Zapewnia to prostą konfigurację urządzenia oraz szybkie zestawienie łącza internetowego.

Funkcja IP QoS - kontrola wykorzystania dostępnej przepustowości

Często zdarza się, iż jednoczesne wykorzystanie sieci internetowej przez wielu użytkowników w domach lub małych biurach prowadzi do zbyt małej przepustowości pasma, potrzebnej do transmisji danych. Router wspiera funkcję IP QoS, zapewniającą kontrolę wykorzystania pasma transmisji i jego pełne zagospodarowanie. Dzięki temu użytkownicy małych sieci wykorzystują określoną przepustowość łączy, a korzystanie z jakiejkolwiek aplikacji nie powoduje spadku wydajności sieci.

* Powyższe informacje dotyczą jedynie routera TD-8840T w wersji sprzętowej 4
Szybka łączność dzięki portom LAN
Szybka łączność dzięki portom LAN
Szybka łączność przewodowa z internetem dzięki wbudowanym 4 portom LAN. Dzięki temu nie musisz już się martić o to, że internet będzie się zawieszał.

Szybka konfiguracja dzięki WAN
Podłącz kabel od dostawcy internetu do wbudowanego portu WAN i szybko skonfiguruj połączenie internetowe w swoim domu.


Szybka konfiguracja dzięki WAN
Przyśpieszone działanie internetu dzięki QOS
Przyśpieszone działanie internetu dzięki QOS
QOS (Quality of Service) optymalizuje i ustala priorytety łącza internetowego, dzięki czemu zapewnia jeszcze szybsze przeglądanie stron i transfer plików.

Dane techniczne

router przewodowy TP-LINK TD-8840T

Rodzaj urządzenia router przewodowy
Obsługa WiFi tak
Przeznaczenie ADSL (stacjonarne, analogowe sieci telefoniczne Annex A), xDSL (telewizja kablowa, sieci lokalne)
Anteny antena wewnętrzna
Ilość USB 0
Liczba portów LAN 4
Porty LAN 10/100
Porty lan (typ) RJ45
Liczba portów WAN 1
Porty wan (typ) RJ11
Porty pozostałe (typ)  brak
Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej dla 5 GHz 0
QoS tak
Zapora ogniowa tak
Wymiary  165 x 108 x 28 mm
Gwarancja   
Gwarancja  36 miesięcy
Typ gwarancji  standardowa
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  TP-LINK POLSKA Sp. z o.o.
Kod producenta  TD-8840T
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: TP-LINK
  • Cena: do 99
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących TP-LINK TD-8840T, wpisz 1064311 w wyszukiwarce euro.com.pl.