Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

kubek termiczny Rockland Cosmic (metalik kasztanowy)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
kubek termiczny Rockland Cosmic (metalik kasztanowy)
Rockland Cosmic (metalik kasztanowy)
49,99 zł
Opis i dane
Zalety kubka i funkcjonalność termosu – oto, czym wyróżnia się kubek Cosmic. Po prostu wlej swój ulubiony napój i zabierz go tam gdzie chcesz – do pracy, do szkoły, w góry.

Kubek został wykonany ze stali nierdzewnej. Izolowany próżniowo utrzymuje temperaturę ciepłego napoju do 6 godzin a zimnego do 12 godzin. Jego dodatkową zaletą jest możliwość picia napoju bezpośrednio z pojemnika, bez potrzeby posiadania dodatkowego kubka. Zakrętka wykończona jest antypoślizgową obręczą z tworzywa sztucznego, ułatwiającą odkręcanie. W zakrętce znajduje się zawór regulujący ciśnienie wewnątrz pojemnika. Całkowicie szczelna zakrętka sprawia, że kubek można nosić w plecaku i torbie bez obawy, że coś się z niego wyleje.
Podwójne ścianki pozwalają uniknąć poparzenia rąk, mimo gorącej zawartości. Elegancki, subtelny design i wyrafinowana kolorystyka z pewnością dostarczy pozytywnych wrażeń estetycznych podczas użytkowania kubka i zadowoli każdego wymagającego użytkownika.

  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Pojemność: 330 ml
  • Wymiary: 17cm x 7 cm (wysokość x średnica)
  • Waga: 250 g

Opis

kubek termiczny Rockland Cosmic (metalik kasztanowy)

Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  7 x 7 x 19 cm
Waga z opakowaniem  0,61 kg
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Raven Sp. J.
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Rockland Cosmic (metalik kasztanowy), wpisz 1015799 w wyszukiwarce euro.com.pl.