Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

kubek termiczny Contigo West Loop 470 ml (czarny)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
kubek termiczny Contigo West Loop 470 ml (czarny)
Contigo West Loop 470 ml (czarny)
149,99 zł
Opis i dane
West Loop jest to termiczny kubek podróżny wyposażony w opatentowany system zamknięcia AUTOSEAL®, który zamyka się automatycznie pomiędzy kolejnymi łykami, gwarantujac 100% ochrony przed przeciekaniem i 100% ochrony przed rozlaniem płynu.
Podwójne ścianki wykonane w technologii próżniowej mają świetne właściwości izotermiczne, jednocześnie zapobiegają skraplaniu się pary wodnej na kubku przy dużych różnicach temperatur. Dzięki temu West Loop utrzymuje temperaturę ciepłego napoju przez 4 godziny, natomiast zimnego nawet przez 12 godzin!

Doskonale wyprofilowany, ergonomiczny kształt ułatwia trzymanie i przenoszenie, natomiast podwójne ścianki wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej czynią go odpornym na uderzenia i trwałym. Średnica dna kubka pasuje do większości uchwytów samochodowych.

Opis

kubek termiczny Contigo West Loop 470 ml (czarny)

Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  20 x 6,50 x 20 cm
Waga z opakowaniem  0,35 kg
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Contigo West Loop 470 ml (czarny), wpisz 1009211 w wyszukiwarce euro.com.pl.