Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

inteligentny głośnik Hama Mini głośnik z google assistant (biały)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
inteligentny głośnik Hama Mini głośnik z google assistant (biały)
Hama Mini głośnik z google assistant (biały)
Opis i dane
Asystent głosowy. W każdym miejscu w Twoim domu.
Twój dom nie musi ograniczać się do miejsc, w których umieszczono gniazdka. TicHome Mini wyposażono we wbudowany akumulator oraz zadbano o wysoką klasę wodoszczelności na poziomie IPX6. Czyni to TicHome Mini najbardziej wszechstronnym i inteligentnym bezprzewodowym zestawem głośnomówiącym. Zabierz go w dowolne miejsce w Twoim domu i doświadcz nowych możliwości z Google Assistant u Twego boku.

Bezprzewodowo – bezproblemowo
Żyjemy w bezprzewodowym, mobilnym świecie. Dlaczego więc mamy ograniczać się do inteligentnych głośników podłączonych przewodem do gniazdka? Wbudowany akumulator TicHome Mini pozwala Ci na odbieranie połączeń, ustawianie przypomnień lub odpoczynek podczas sesji medytacyjnej: bezprzewodowo – bez skrępowania, do 6 godzin.

Nowa definicja śpiewania. Pod prysznicem.
Uwielbiasz słuchać muzyki gdy jesteś pod prysznicem? Wodoodporność na poziomie IPX6* oraz obsługa głosowa TicHome Mini pozwolą Ci codziennie poczuć się jak na prawdziwej scenie muzycznej.
*Klasa wodoszczelności IPX6 zabezpiecza urządzenie przed silnymi strumieniami wody. Jednak urządzenia nie wolno zanurzać.

Inteligentny wybór dla inteligentnego domu
Zabierz TicHome Mini w dowolne miejsce Twojego domu i korzystaj ze wszystkich najnowszych rozwiązań smart home dostępnych dla Google Assistant – steruj nimi za pomocą TicHome Mini. Obiecujemy, będzie to jeden z najlepszych wyborów dla Twojego inteligentnego domu.

Mały rozmiar. Duży dźwięk.
TicHome Mini to przede wszystkim przenośny głośnik Bluetooth. Bez względu na to, czy jesteś na rodzinnym pikniku czy imprezie tanecznej z przyjaciółmi, TicHome Mini Cię nie zawiedzie i zapewni świetne brzmienie Twoich ulubionych kawałków.

Dynamiczny dźwięk 360°
Skierowany w dół głośnik 360° został zaprojektowany tak, by nieść Ci możliwie najpotężniejszy dźwięk dostępny dla urządzeń tej klasy.

Poznaj TapConnect
Wykorzystana w TicHome Mini technologia TapConnect umożliwia szybkie i ciągłe połączenie Bluetooth ze smartfonem wyposażonym w funkcjonalność NFC. Wystarczy przyłożyć telefon do głośnika i urządzenia są połączone.

Nagroda Good Design 2017
Każdy produkt z przeznaczeniem domowym musi być zaprojektowany ze szczególna dbałością o detale. Mając to na uwadze TicHome Mini zostało wyróżnione japońską nagrodą Good Design 2017, nie tylko za walory wizualne, ale również za dostosowanie urządzenia do specyfiki domowego życia.

Specyfikacja:
 • Oprogramowanie: Google Assistant
 • Wymiary: Średnica 110 mm; wysokość: 43 mm
 • Waga: 276 g
 • Wi-Fi: 802.11a/b/g/n dual band
 • Łączność Bluetooth: tak
 • NFC: kompatybilność TapConnect z telefonami obsługującymi NFC
 • Żywotność baterii: do 6 godzin
 • Wodoszczelność: IPX6

W opakowaniu:
 • TicHome Mini
 • kabel ładujący micro-USB
 • instrukcja obsługi

Opis

inteligentny głośnik Hama Mini głośnik z google assistant (biały)

Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Producent   
Nazwa producenta / importera  Hama Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Hama Mini głośnik z google assistant (biały), wpisz 1164565 w wyszukiwarce euro.com.pl.