Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

SmartPlug Edimax SP-2101W

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
SmartPlug Edimax SP-2101W
Edimax SP-2101W
Opis i dane

Monitorowanie i zarządzanie energią

SP-2101W, SmartPlug nowej generacji, umożliwia zdalne włączanie / wyłączanie podłączonych do niego urządzeń, a także monitorowanie zużywanej energii, za pomocą smartfonu lub tabletu. Czytelny wykres zużytej energii w łatwy sposób kontrolować dzienny, tygodniowy czy miesięczny pobór mocy.

Kontrola wydatków
SmartPlug posiada funkcję kontroli wydatków, która umożliwia wyznaczenie dziennego, tygodniowego lub miesięcznego limitu. Gdy ustalony limit zostanie osiągnięty SP-2101W automatycznie wyłączy podłączone urządzenie i wyśle na adres mailowy informację o osiągnięciu limitu. Zarówno limit, jak i historia może być wyświetlona w kWh lub walucie, dzięki czemu w łatwy sposób można kontrolować wydatki. SmartPlug przechowuje historię z ostatnich dwunastu miesięcy, co umożliwia analizę jaki pobór mocy mają poszczególne urządzenia.

Łatwa konfiguracja i powiadomienia
Konfiguracja SP-2101W jest bardzo prosta, wystarczy zainstalować aplikację EdiPlug z AppStore lub z Google Play, włączyć SmartPlug i połączyć się z nim bezprzewodowo, a następnie uruchomić aplikację i dokończyć proces instalacji. Po uruchomieniu i skomfigurowaniu SP-2101W może wysyłać na adres mailowy informacje o przekroczeniu limitu, włączeniu/wyłączeniu urządzenia, a także raporty o aktualnym zużyciu energii.

Zalety
  • Oszczędność czasu i pieniędzy
  • Łatwe zarządzanie zasilaniem innych urządzeń
  • Prosta obsługa za pomocą smartfonu lub tabletu

Opis

SmartPlug Edimax SP-2101W

Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  EDIMAX Technology Europe
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Koszt gospodarowania odpadami
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Edimax SP-2101W, wpisz 1047395 w wyszukiwarce euro.com.pl.