Przejdź do opisu produktu

Pralko-suszarka Samsung WD90T954ASH QuickDrive AddWash

pralko-suszarka

Samsung
nr kat.
1223385

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Wymiary (GxSxW)  60 x 60 x 85 cm
Pojemność (pranie/suszenie)  9 kg / 6 kg
Poziom hałasu (pranie/suszenie)  52 dB / 62 dB
Zobacz pełny opis produktu

Akcesoria

Opis produktu

Charakterystyka

W jednym urządzeniu dwie funkcjonalności

Pralka i suszarka 2w1

Oszczędność miejsca i zysk dwóch funkcjonalności.

Krótszy czas prania o połowę

QuickDrive™

Idealne efekty prania w czasie krótszym o połowę.

Skuteczne pranie w niskich temperaturach

EcoBubble™

Skuteczne pranie możliwe w niskich temperaturach.

Możliwość personalizacji ustawień

Panel AI Control

Personalizuje ustawienia do Twoich potrzeb.

Możliwość dodania zapomnianej odzieży

AddWash™

Dodatkowe drzwi pozwalają dodać zapomnianą odzież po rozpoczęciu cyklu.

Dezynfekcja za pomocą ciepłego powietrza

AirWash

Ciepłe powietrze odświeża i dezynfekuje ubrania.

Zalety pralko-suszarki

Czy zakup pralko-suszarki to rozwiązanie dla Ciebie? Jeśli masz ograniczoną przestrzeń, zdecydowanie powinieneś rozważyć zakup urządzenia typu 2w1. Zyskasz miejsce, a dodatkowo czas i pieniądze. Usprawni zarówno pranie, jak i suszenie odzieży. Nowa linia urządzeń Samsung jest niezwykle intuicyjna w obsłudze, więc jeszcze łatwiej uzyskasz czyste i suche ubrania.

Większa oszczędność przestrzeni

Oszczędność miejsca

Nadaje się nawet do mniejszych łazienek.

Oszczędność pieniędzy

Oszczędność pieniędzy

Płacisz raz, używasz do prania i suszenia odzieży.

Komfort podczas użytkowania

Komfort użytkowania

Z Twojego salonu i sypialni może zniknąć tradycyjna suszarka.

Zapewnienie ochrony tkaninom

Bezpieczne ubrania

Specjalne programy dla tkanin delikatnych.

QuickDrive™ to krótszy o 50% czas prania

Pranie krótsze o 50% i oszczędzające 20% energii elektrycznej dzięki technologii QuickDrive™*. Bęben Q-Drum™ otrzymał specjalną konstrukcję złożoną z bębna właściwego oraz pulsatora, czyli niezależnie obracającej się płyty tylnej. Skutkiem tego pranie porusza się w wielu kierunkach, a zabrudzenia eliminowane są szybciej i efektywniej.

* Testowany na serii Samsung WW8000T w porównaniu z WW6500K. Oszczędność do 50%  i 20% energii elektrycznej czasu przy programie Bawełna (40°C, połowa wsadu) z jakością prania ±5% na podstawie danych Intertek.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Technologia EcoBubble™ odpowiada za doskonałe rezultaty prania w niskich temperaturach*. Wykorzystuje do tego aktywną pianę stworzoną na początku cyklu z połączenia detergentu, wody i powietrza. W takiej postaci szybciej przenika włókna tkanin, eliminując z nich zabrudzenia. Pranie w niższych temperaturach jest bezpieczniejsze dla Twoich ubrań, a co równie ważne - oszczędza energię elektryczną**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić.  ** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła aktywnej piany EcoBubble

Termometr wskazuje niską temperaturę

Pranie w niskiej temperaturze

Skuteczne działanie dzięki aktywnej pianie.

Dodatkowa ochrona tkanin

Dodatkowa ochrona tkanin

Zmniejszone ryzyko rozciągania tkanin i utraty kolorów.

Tryb ECO pozwala zwiększyć energooszczędność

Zwiększona energooszczędność

Piorąc w niskich temperaturach zużywasz mniej prądu.

Inteligentny panel AI Control

Dla jeszcze prostszego prania i suszenia odzieży urządzenie otrzymało inteligentny panel AI Control. Jest intuicyjny w obsłudze. Zapamiętuje wybierane przez Ciebie opcje i na ich podstawie dostosowuje ustawienia. Otrzymasz również podpowiedź, który program suszenia wybrać w zależności od programu prania. Możesz komfortowo kontrolować i sterować pracą pralko-suszarki zdalnie, za pomocą aplikacji SmartThings*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Kobieta w stroju sportowym siedzi na podłodze i opiera się i piłkę gimnastyczną

Personalizacja ustawień i parametrów

Urządzenie zapamiętuje wybierane przez Ciebie programy i dostosowuje ustawienia na panelu AI Control, podpowiadając Ci wybór najlepszych opcji, dostosowanych do Twojego trybu życia.

Aplikacja SmartThings pozwala na uruchomienie urządzenia w każdym momencie

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Włącz aplikację SmartThings, by z dowolnego miejsca uruchomić urządzenie, wybrać najlepszy cykl dla danego rodzaju tkanin, zaplanować harmonogram prania czy zapoznać się z rozwiązaniami problemów.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Dodawanie odzieży w trakcie prania dzięki dodatkowym drzwiom AddWash

Dodatkowe drzwi Addwash™ pozwolą Ci dodać w trakcie prania zapomnianą odzież albo ręcznie wyprane ubrania tylko na czas płukania i wirowania. Możesz także uzupełnić detergent lub płyn zmiękczający*. Świetnie sprawdzą się też do wietrzenia wnętrza urządzenia po skończonym cyklu.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Praktyczne programy prania i suszenia

AirWash

Nieprzyjemne zapachy dymu tytoniowego czy smażonych potraw możesz teraz usunąć bez prania odzieży i bez używania detergentów. Technologia AirWash używa wyłącznie podgrzanego powietrza, by odświeżyć tkaniny.

Higienicznie czyste pranie

Skuteczne usuwanie zabrudzeń jest możliwe przy użyciu programu Higieniczna para. Nie trzeba wtedy aktywować Prania wstępnego. Uwolniona z dołu bębna para przenika przez ubrania i usuwa z nich do 99,9% bakterii* oraz alergenów**.

 

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Możliwość ustawienia trybu szybkiego prania w 39 minut

Czyste ubrania w 39 minut

W programie Super szybkim wypierzesz ubrania w zaledwie 39 minut, zachowując pełną skuteczność prania*. Intensywny natrysk Speed Spray umożliwia skrócenie czasu płukania, a maksymalne wirowanie odpowiada za szybsze usunięcie wody z ubrań.

 

* Na podstawie testów dla wsadu 5 kg przy użyciu programu Super szybkiego.

Co jeszcze oferuje pralko-suszarka Samsung?

Pralko-suszarka Samsung WD90T954ASH to szybkie, skuteczne i komfortowe pranie oraz suszenie odzieży. Dodatkowo łatwiej utrzymasz jej wnętrze w czystości, dzięki specjalnie zaprojektowanym systemom. Bez trudu pozbędziesz się nawet trudnych plam. Z pewnością docenisz też cichą* i wydajną** pracę urządzenia, za którą odpowiada nowoczesny silnik Digital Inverter.

 

* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym. ** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Czyste wnętrze bębna bez osadów

Czyszczenie bębna+

Czyszczenie bębna+ pozwala utrzymać wnętrze pralki w czystości. Usuwa pleśń, brud oraz do 99,9% bakterii*, które mogą gromadzić się na bębnie, membranie czy drzwiach pralko-suszarki. O konieczności aktywacji programu, poinformuje Cię komunikat**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki. ** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

Szuflada StayClean pozostaje czysta bez pozostałości po środkach piorących

Szuflada StayClean

Za sprawą specjalnie zaprojektowanego systemu przepłukiwania wodą szuflada StayClean zapewnia wymycie pozostałości po środkach piorących i nieestetycznych osadów. Będzie czystsza i bardziej higieniczna, bez konieczności mycia ręcznego.

Usuwanie trudnych zabrudzeń dzięki aktywnej pianie

Aktywna piana

Trudne plamy z wina, owoców czy soków stają się łatwiejsze do usunięcia z funkcją Aktywnej piany. Jeśli ją włączysz, tkaniny przed rozpoczęciem prania zostaną namoczone w aktywnej pianie, która efektywnie rozpuści zabrudzenia*.


* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Wnętrze bębna pomieści do 9 kilogramów tkanin

 Duża pojemność

Podczas cyklu prania możesz zmieścić do 9 kg tkanin w bębnie. Wyjmij część z nich przed włączeniem suszenia, tak by zostało do 6 kg ubrań na jeden cykl.

Silnik Digital Inverter pracuje cicho i posiada 10 lat gwarancji

Digital Inverter

Bezszczotkowy silnik Digital Inverter pracuje cicho i wydajnie. Może pochwalić się dłuższą żywotnością, dlatego otrzymał aż 10 lat gwarancji.

Konstrukcja wnętrza bębna zapobiega rozciąganiu tkanin

Bęben Swirl+

Otwory w bębnie zostały wypolerowane, by zapobiegać niszczeniu tkanin. Ograniczone zostało zaciąganie ich włókien i mechacenie.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

Porównaj produkty

 
Przód pralko - suszarki Samsung
Przód pralko - suszarki Samsung
Przód pralko - suszarki Samsung
 

WD90T954ASH

WD90T754ABH

WD80T554DBX

QDrive™

-

AddWash™

EcoBubble™

AI control

Pranie parowe

Super Speed

39 min

39 min

-

AirWash

Kompresor Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

Aktywna piana

Szuflada StayClean

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek prania

9 kg

9 kg

8 kg

Załadunek suszenia

6 kg

6 kg

5 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

23

23

22

Kolor

Biały

Biały

Inox

Kolor drzwi

Czarny

Czarny

Czarny

Wyświetlacz

Best

Better

Basic

Poziom głośności prania

49 dB(A)

54 dB(A)

54 dB(A)

Poziom głośności suszenia

62 dB(A)

59 dB(A)

59 dB(A)

Klasa energetyczna prania

A

B

C

Klasa energetyczna prania i suszenia

E

E

E

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x600

600x850x650

600x850x600

Waga netto

81 kg

71 kg

71 kg

Warto wiedzieć

Czy warto kupować pralko-suszarkę?

To świetne rozwiązanie, gdy masz ograniczoną przestrzeń. W jednym urządzeniu zyskujesz dwie funkcjonalności. Pomoże Ci wyprać i wysuszyć odzież. Kupując urządzenie 2w1 zyskujesz więcej miejsca, które możesz wykorzystać na kabinę prysznicową albo szafkę na ręczniki. Dodatkowo nie będziesz już potrzebować tradycyjnej suszarki. To wygoda oraz oszczędność czasu, gdy nie trzeba już rozwieszać prania ani przekładać odzieży z pralki do suszarki. Wybierając urządzenie Samsung możesz liczyć na jego intuicyjną, prostą obsługę.

Do czego służy technologia AirWash?

Technologia AirWash wykorzystuje podgrzane powietrze, by usunąć z odzieży nieprzyjemne zapachy dymu tytoniowego, środków chemicznych, smażonych potraw czy potu. Taka dezodoryzacja przeznaczona jest do ubrań, które założyłeś i nie chcesz ich jeszcze prać albo do odzieży zewnętrznej: kurtek, wełnianych płaszczy, marynarek.

Czy na wypranych w pralce Samsung ubraniach pozostają resztki detergentu?

W technologii EcoBubble™ detergent łączy się z wodą i powietrzem na początku prania, tworząc aktywną pianę. Wypłukanie z tkanin rozpuszczonego proszku jest więc łatwiejsze, nie pozostają także zacieki na ciemnych ubraniach.

Do czego służy funkcja Aktywnej piany?

To najlepszy sposób, by usunąć uporczywe plamy z ubrań czy obrusu. Tkaniny przed właściwym praniem zostają namoczone w aktywnej pianie, która tworzy się z detergentu, wody i powietrza przez poruszający się bęben. Bąbelki równomiernie wnikają w ubrania i rozpuszczają zanieczyszczenia. Nie musisz już kupować drogich odplamiaczy.

Jakie programy ma pralko-suszarka Samsung?

Pralko-suszarka Samsung WD90T954ASH otrzymała aż 23 automatyczne programy. Pomogą Ci uzyskać perfekcyjne rezultaty prania i suszenia. Są przeznaczone dla różnych ubrań np.: dla odzieży wierzchniej, sportowej czy dla koszul. W zależności od rodzaju tkanin możesz wybrać program dla bawełny, tkanin delikatnych, syntetycznych lub wełnianych. Posiada program Pranie Szybkie 15’, który możesz użyć gdy Ci się spieszy. Do odświeżenia tkanin skorzystaj z programu AirWash, a gdy chcesz mieć higienicznie czyste ubrania użyj programu Higieniczna para. Nie musisz ręcznie myć bębna – także do tego masz specjalny program Czyszczenie bębna+.

Dane techniczne

pralko-suszarka Samsung WD90T954ASH QuickDrive AddWash

Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 60 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Pojemność - pranie 9 kg
Pojemność - pranie z suszeniem 6 kg
Dobór wody do wielkości załadunku automatyczny
Klasa energetyczna prania z suszeniem E
Klasa energetyczna prania A
Klasa prania A
Klasa wirowania B
Czas trwania cyklu prania  03:05
Czas trwania cyklu prania z suszeniem  07:48
Zużycie prądu pranie (100 cykli)  49 kWh
Zużycie prądu pranie z suszeniem 3,77 kWh
Zużycie prądu pranie z suszeniem (100 cykli)  377 kWh
Zużycie wody pranie 50 litrów
Zużycie wody pranie z suszeniem 90 litrów
Poziom hałasu (pranie/suszenie)  52 dB / 62 dB
Poziom hałasu - wirowanie  72 dB
Klasa poziomu hałasu wirowania  A
Opóźnienie startu pracy  skokowe
Wyświetlacz elektroniczny tak
Programy prania bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki
Programy suszenia bawełna, odświeżanie, syntetyki
Funkcje dodatkowe AddWash, Air Wash - odświeżanie podgrzanym powietrzem, bęben Swirl+, funkcja "Eco Bubble", QuickDrive, silnik Digital Inverter, wyświetlacz LCD
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  blokada panelu sterowania
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  70 x 66 x 88 cm
Waga z opakowaniem  88 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 2 000 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność - pranie: duża (od 8 do 9 kg)

Ocena klientów

4.5 na podstawie 46 ocen
5
(37)
4
(3)
3
(3)
2
(0)
1
(3)
Najwyżej ocenione cechy:
  • ustawienia
  • jakość prania
93% osób oceniło ten produkt wysoko
Ocena wysoka oznacza 3, 4 lub 5 gwiazdek
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup (31)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (9)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (6)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Polecam
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
02-10-2021,
GABI
Potwierdzony zakup

Różne słyszałam opinie, nie kupuj pralko suszarki bo sie nie sprawdza, nie dosusza ciuchow i takie tam. Niestety na dwa osobne urzadzenia nie mam miejsca, wiec zdecydowalam sie, na zakup pralko-suszarki i powiem szczerze, ze lepszej decyzji ni moglam podjąć. Od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczka tego sprzętu i jestem mega zadowolona, pojemna, cicha, pranie wyciagam suche, mięciutkie. No i najwazniejsze, suszarka nie graci pokoju i sterta prasowania nie czeka 😊 polecam, przy dwójce dzieci sprawdza sie idealnie #akcjalaczproduktydlawygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Serdecznie Polecam
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
06-10-2021,
Beata

Pralko-suszarka firmy Samsung można powiedzieć, że zakup strzał w dziesiątkę, jedno urządzenie super sprawdza się w małej łazience, gdy nie ma za dużo miejsca a my akurat mieszkamy w bloku. To moje pierwsze takie urządzenie ale muszę przyznać, że skradła moje serce. Jakość prania super, do suszenia też nie można się przyczepić :) wysuszone pranie jest pachnące i mięciutkie, do tego bardzo cicho chodzi ! Fajną opcją jest funkcja add wash zwłaszcza jak mąż zapomni wszystko wrzucić do prania a tu hop i do pralki. #akcjalaczproduktydlawygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
#AkcjaLaczProduktyDlaWygody Pralko - suszarka godna polecenia.
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
10-10-2021,
Ewa.P

Pralko suszarka Samsung WD90T954ASH dotarła do mnie 06.10.2021 roku i tego samego dnia została podłączona oraz wypróbowana. Na pierwszy „ogień” poszły ręczniki. Pranie połączone z suszeniem trwało 3 godziny. Ku mojemu miłemu zaskoczeniu suche, jeszcze ciepłe ręczniki po wyjęciu z bębna były miękkie, puszyste i bardzo miłe w dotyku. Dotychczas po wypraniu w zwykłej pralce i wysuszeniu musiałam je dodatkowo przeprasować aby przynajmniej w znikomym stopniu zbliżyć się do efektu jaki pozwolił osiągnąć mój nowy nabytek. Po godzinnej przerwie postanowiłam wyprać pościel (tym razem bez suszenia). Na 2 kg prania użyłam jednej kapsułki (3 w 1). Tym razem również wszystko przebiegało jak należy. Powłoki i prześcieradła były bardzo dobrze odwirowane i pachnące. Następnego dnia w całym pomieszczenie gdzie pranie się suszyło, roznosił się świeży i przyjemny zapach. Moja poprzednia pralka nie dawała takich efektów. Teraz to nawet cieszę się, że uległa awarii, bo dzięki temu mam nowego Samsunga. Nowa pralko – suszarka bardzo ładnie prezentuje się w łazience, ma nowoczesny design, a jej obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Nie wspomnę już o możliwościach jakie daje aplikacja smartthings. Pralka połączyła się z domową siecią Wi-Fi i poprzez aplikację mogłam śledzić przebieg prania, a później otrzymałam informację o zakończeniu pracy. Nowa pralko – suszarka ma jeszcze wiele bardzo przydatnych i ciekawych funkcji. Już nie mogę się doczekać kolejnych prań i nowych wrażeń. Na tę chwilę jestem bardzo zadowolona z zakupu i z całkowitą pewnością mogę stwierdzić, to urządzenie warte jest wydanych pieniążków. Szczerze polecam. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
21-02-2021,
Adam

Klasa sama w sobie, jakość, wykonanie - sprzęt na najwyższym poziomie. Polecam #akcjazestawdobrzepołaczony

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
#akcjalaczyproduktydlawygody
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
17-10-2021,
AdamWasik
Klient Euro

Witam. Jeden z najlepszych wyborow pralkosuszarki jaki dokonalem. Bardzo cicha pracy , bardzo duzy wybor programow . Mozemy smialo wlaczyc pralke w baRdzo poznych godzinach nocnych i nie bedzie ona przeszkadzac naszym sasiadom ;-) Programy aktywnej piany , ktore ulatwiaja schodzenie plam , dodatkoeo program z para ktora ulatwia prasowanie i zminiejsza ilosc zagniecen . Sterowanie zdalne - dzieki polaczeniu z telefonem mozemy sterowac pralka z dowolnego miejsca z pracy , zakupow itd . Najnowsze programy dezynfektuja , zabijaja alergeny i niszcza bakterie . Programy szybkie nawet w 20 minut i pranie gotowe . Ondywidualne ustawienia wedlug naszych upodoban . Pomimo tak duzej ilosci funkcji i rozwiazan w tym suszenie pralka ma bardzo dobte wyniki poboru energii . Do tego dochodzi czyszczenie bebna bez uzywania detergentow . W czasie prania mozemy dorzucic rzeczy ktore nam sie gdzies zagubily w domu ;-) Super design i fajne wymiare ktore sprawdza sie nawet w malych mieszkaniach . Bardzo prosta obsluga . Jasne komunikaty . Do tego wsparcie od strony Samsung - poradniki itd . Wazenie wsadu i dostosowanie czadu prania , suszenia . Same plusy . #akcjalaczyproduktydlawygody Czasami 5 gwiazdek to za malo i tak jest w tym przypadku . Pozdrawiam serdecznie .

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
pralko suszarka
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
19-03-2021,
marek
Potwierdzony zakup

super polecam fajny sprzęt

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
03-07-2021,
Patrycja
Potwierdzony zakup

Do małej łazienki idealna (brak miejsca na osobne urządzenia). Ze względu na mieszkanie w bloku i bardzo dużą ilość prania (mały szkrab na pokładzie), a przez to zawilgocenie w pomieszczeniach przez stojące suszarki z praniem, zdecydowałam się na suszarkę. To moja pierwsza suszarka i trochę musiałyśmy się poznać :) ale im dłużej się znamy tym bardziej lubimy. Mój ulubiony program do prania to kolor a do suszenia program szybki (3 godz i z głowy). Bardzo przydatna rzecz przy małym dziecku a add wash rewelacja (mała wpadka i pyk do pralki). Jedynym minusem dla producenta (o którym pomyślałam przy zakupie ale ten pralki nie było na wystawie a reszta miała tył zasłonięty) - trzeba niestety dodać kilka cm z tyłu i ta pralka nie ma hmm chyba nazwę to parapet (takiej osłonki/daszku z tyłu pralki, która dochodzi do ściany - no cóż postawiłam koszyczki ale zawsze coś się zawieruszy i wpadnie za pralkę).

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Mam zamiar kupić ten model pralko - suszarki. Przeczytałam w instrukcji, że niektóre modele mają dwa węże dopływowe i muszą być podłączone do zimnej i ciepłej wody. jak jest w tym modelu?
Joanna zapytał 04-01-2022
Odpowiedz
Zwiń pytania
OKI
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
16-02-2022,
Arkadiusz29
Potwierdzony zakup

pralka + suszarka naprawdę daje rade koszt 3500 to sporo. u mnie się sprawdziła

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralko suszarka samsung
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
30-11-2021,
Sufit22
Potwierdzony zakup

Nie polecam .Urzadzenie mimo kilku prań nadal wydziela zapach spalonego plastiku w całym domu.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (5) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Potwierdzam. Pomimo wielu prań, program suszenia wydziela zapach palonego plastiku (albo gumy) - intensywny zapach czuć poza pralką a prane rzeczy przechodzą tym zapachem i nawet kilka dni po praniu czuć tę spaleniznę przy zakładaniu ubrań.
Maciej zapytał 28-04-2022
Odpowiedz
Również potwierdzam, ze przy suszeniu jest smród który potem zostaje na ciuchach :( Serwis przyjechał i powiedział że wszystko jest w porządku ona tak działa, dużo osób im to zgłasza, ale według producenta tak jest i tyle. :( Drugi raz bym nie kupił. Czasami muszę ciuchy przepierać jeszcze raz bezpośrednio po suszeniu bo nie da się ich nosić. Porażka
Kuba odpowiedział05-05-2022
Zwiń pytania
Wadliwe
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
14-10-2021,
Bob
Potwierdzony zakup

Nie polecam ! Cieknie z bębna po 2 praniu

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (4) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Autor tej opinii jest naszym klientem. Nie możemy potwierdzić, że kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup (31)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (9)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (6)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.

Pytania i odpowiedzi (4)

Powiadom o pytaniach
Jaka jest głębokość urządzenia przy maksymalnym otwarciu drzwi?
Witam kupiłam w/w pralkę ale podczas prania wstepnego ja i podczas pierwszego prania i suszenia czuc zapach spalonego plastiku .nawet ubrania przesiąkły tym zapachem .Nie wiem czy to normalne,bo nie pamiętam żebym w innych krajach tak smierdziało.
Jaka jest rzeczywista głębokość urządzenia po podłączeniu?
Czy jest to pralko suszarka z pompa ciepła?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung WD90T954ASH QuickDrive AddWash, wpisz 1223385 w wyszukiwarce euro.com.pl.