Przejdź do opisu produktu

Samsung Addwash WD90T754ABH

pralko-suszarka

Samsung
nr kat.
1223384

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Wymiary (GxSxW)  65 x 60 x 85 cm
Pojemność (pranie/suszenie)  9 kg / 6 kg
Poziom hałasu (pranie/suszenie)  54 dB / 59 dB
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Charakterystyka

Urządzenie posiada dwie funkcje

Pralko-suszarka 2w1

Oszczędność miejsca oraz zwiększony komfort użytkowania.

Krótszy czas prania

QuickDrive™

Rewelacyjne efekty prania nawet o połowę szybciej.

Aktywna piana usuwa brud w niskich temperaturach

EcoBubble™

Aktywna piana skutecznie usuwa brud już w niskich temperaturach.

Automatyczne dostosowanie ustawień

Panel AI Control

Ustawienia dostosowywane na podstawie indywidualnych nawyków użytkowania.

Dodawanie zapomnianych ubrań w trakcie prania

AddWash™

Zapomniane ubrania dodać można do bębna już po rozpoczęciu cyklu.

Odświeżenie tkanin

AirWash

Odświeżone tkaniny bez konieczności używania środków piorących.

Zalety pralko-suszarki

Pralko-suszarka Samsung to połączenie zalet dwóch urządzeń w jednym. Takie rozwiązanie zapewnia oszczędność miejsca, czasu i pieniędzy. Wystarczy nacisnąć przycisk, a już po krótkim czasie wyjmiesz z bębna nie tylko uprane, ale i suche ubrania - gotowe do założenia!

Więcej miejsca

Oszczędność miejsca

Świetnie sprawdzi się w małych łazienkach lub pomieszczeniach gospodarczych.

Większa oszczędność pieniędzy

Oszczędność pieniędzy

Płacisz raz, a zyskujesz podwójnie.

Wygodne użytkowanie

Komfort użytkowania

Koniec z pracochłonnym rozwieszaniem ubrań na sznurkach suszarki.

Ochrona tkanin

Bezpieczne ubrania

Niska temperatura prania chroni tkaniny przed utratą koloru czy fasonu.

QuickDrive™. Krótszy czas prania o 50%

Oszczędność czasu dzięki krótszemu cyklu prania

Pralka z QuickDrive™ pozwoli Ci zaoszczędzić czas, skracając pranie aż o 50%* - skuteczność działania zostanie zachowana. Bęben Q-Bubble™ dynamicznie się obraca, a w połączeniu z funkcją Speed Spray tworzy silne i bardziej obfite bąbelki. Sprawiają one, że pranie przebiega szybciej i jest łagodne dla tkanin.

* Testowany na serii Samsung WW7000T w porównaniu z WW6500K. Oszczędność do 50% czasu przy programie Bawełna (40°C, połowa wsadu) z jakością prania ±5% na podstawie danych Intertek.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Jeśli chcesz uzyskać świetne efekty podczas prania w niskich temperaturach*, wybierz urządzenie z technologią EcoBubble™. Woda, powietrze i detergent łączą się ze sobą, tworząc aktywną pianę, która wnika w tkaniny i ułatwia usuwanie zabrudzeń. Jej działanie jest łagodne dla tkanin - chroni ich strukturę i kolor. Niska temperatura prania to także oszczędność prądu i pieniędzy**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić.  ** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła aktywnej piany EcoBubble

Termometr przedstawiający niską temperaturę

Pranie w niskiej temperaturze

Wnikając głęboko we włókna tkanin, aktywna piana skutecznie pozbywa się plam.

Ochrona tkanin przed utratą koloru

Dodatkowa ochrona tkanin

Sposób działania technologii EcoBubble™ chroni tkaniny przed utratą koloru czy fasonu.

Funkcja ECO zmniejsza rachunki za prąd

Zwiększona energooszczędność

Niższa temperatura prania umożliwia zmniejszenie wydatków na rachunki za prąd.

Inteligentny panel AI Control

Pralko-suszarka Samsung wyposażona jest w panel AI Control, który usprawni codzienne pranie i suszenie. Sztuczna inteligencja, analizując nawyki użytkowania, podpowiada odpowiednie ustawienia, dopasowując je do Twoich wymagań, sezonowości czy pogody. Dobierze odpowiedni program suszenia do wybranego wcześniej programu prania. Za pomocą aplikacji SmartThings włączysz urządzenie zdalnie, gdziekolwiek się znajdujesz. Znajdziesz w niej także wskazówki, jakich ustawień użyć dla danego rodzaju tkanin*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Kobieta w stroju sportowym siedzi na podłodze i opiera się o piłkę gimnastyczną

Personalizacja ustawień i parametrów

Panel AI Control, opierając się na wybieranych wcześniej przez użytkownika cyklach, wskaże optymalne ustawienia programów i funkcji.

Wygodne użytkowanie za pomocą aplikacji SmartThings

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Poprzez aplikację SmartThinkgs możliwe jest uruchomienie pralko-szuszarki zdalnie i ustawienie harmonogramu prania. Sprawdzisz za jej pomocą najlepsze rozwiązanie napotkanego w trakcie użytkowania problemu.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Możliwość dodawanie ubrań w trakcie prania za pomocą dodatkowych drzwi AddWash

Jeśli włączyłeś już pranie, ale zapomniałeś o części garderoby, możesz teraz dodać ją do prania nawet w trakcie działania urządzenia! Posłużą do tego drzwi AddWash™, które umożliwią dodanie również miarki detergentu lub wypranych ręcznie ubrań wyłącznie na czas płukania i wirowania*. Otwierając drzwiczki po skończonym praniu, łatwo wywietrzysz wnętrze bębna.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Praktyczne programy prania i suszenia

AirWash

Kiedy Twoje ubrania nasiąkną niepożądanymi zapachami, np. szafy lub dymu tytoniowego, nie musisz już poddawać ich praniu. Wystarczy włączyć program AirWash, który bez użycia wody i detergentów odświeży Twoją odzież. Gorące powietrze za jednym razem poradzi sobie z 1 kilogramem ubrań.

Higienicznie czyste pranie

Nie musisz już używać Prania wstępnego, jeśli chcesz pozbyć się trudniejszych zabrudzeń. Program Higieniczna para aktywuje uwalnianie się pary wodnej z dna bębna, która następnie wysyca tkaniny i ułatwia pozbycie się brudu. Dodatkowo usuwa nawet do  99,9% bakterii* i alergenów**.

 

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Krótszy czas prania w 39 minut

Czyste ubrania w 39 minut

Czyste pranie wyjmiesz z bębna już po 39 minutach* - wystarczy włączyć program Super szybki. Silny natrysk wody Speed Spray sprawia, że proces płukania przebiega krócej, a szybkie obroty bębna dodatkowo przyspieszają usuwanie wody z tkanin.


* Na podstawie testów dla wsadu 5 kg przy użyciu programu Super szybkiego.

Co jeszcze oferuje pralko-suszarka Samsung?

Urządzenie 2w1 od Samsung zostało skonstruowane z myślą o ułatwieniu domowych obowiązków. Czyszczenie pralko-suszarki nie będzie już aż tak pracochłonne, dzięki specjalnym rozwiązaniom czyszczenia szuflady i bębna bez użycia detergentów. Funkcja Aktywnej piany to doskonałe narzędzie w walce z uporczywymi zabrudzeniami. Bezszczotkowy silnik Digital Inverter pracuje wydajnie**, a do tego wyjątkowo cicho*.

 

* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym. ** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Silne wirowanie oraz mocny strumień wody pozwalają na wyczyszczenie bębna

Czyszczenie bębna+

Włącz program Czyszczenie bębna+, by pozbyć się brudu z bębna, membrany oraz drzwi pralko-suszarki. Silne wirowanie oraz mocny strumień wody wyeliminuje również do 99,9% bakterii*, które mogą powodować powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Kiedy konieczne będzie użycie programu, powiadomi Cię o tym specjalny sygnał**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

Szuflada posiada system regularnego przepłukiwania wodą dzięki temu pozostaje czysta

Szuflada StayClean

Możesz zapomnieć o ręcznym czyszczeniu szuflady na detergent. StayClean posiada specjalny system, który regularnie przepłukuje ją wodą, eliminując osadzające się ściankach resztki środków piorących. Koniec z zaciekami i nieestetycznymi osadami.

Funkcja Aktywna piana pozwala pozbyć się trudnych plam

Aktywna piana

Nawet mocno zabrudzone tkaniny - poplamione obrusy czy dziecięce ubrania nie będą wyzwaniem, jeśli użyjesz funkcji Aktywnej piany. Spowoduje ona, że tkaniny zostaną namoczone w aktywnej pianie już na samym początku prania, co usprawni usuwanie nawet uporczywych zabrudzeń*.

 

* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Pralko - suszarka posiada pojemne wnętrze pozwalające wyprać 9 kilogramów prania

 Duża pojemność

Pojemne wnętrze pralko-suszarki pozwoli Ci za jednym razem wysuszyć 6 kg ubrań lub wyprać 9 kg tkanin.

Cicha praca silnika Digital Inverter

Digital Inverter

Silnik o bezszczotkowej konstrukcji pracuje cicho i wydajnie. Digital Inverter uzyskał też 10-letnią gwarancję.

Konstrukcja bębna zapobiega rozciąganiu tkanin

Bęben Diamond

Bęben pralko-suszarki posiada liczne otwory w kształcie diamentów. Taka konstrukcja zabezpiecza tkaniny przed mechaceniem czy zaciąganiem się włókien.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

Porównaj produkty

 
Przód pralko - suszarki Samsung
Przód pralko - suszarki Samsung
Przód pralko - suszarki Samsung
 

WD90T754ABH

WD90T954ASH

WD80T554DBX

QDrive™

-

AddWash™

EcoBubble™

AI control

Pranie parowe

Super Speed

39 min

39 min

-

AirWash

Kompresor Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

Aktywna piana

Szuflada StayClean

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek prania

9 kg

9 kg

8 kg

Załadunek suszenia

6 kg

6 kg

5 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

22

23

22

Kolor

Biały

Biały

Inox

Kolor drzwi

Czarny

Czarny

Czarny

Wyświetlacz

Better

Best

Basic

Poziom głośności prania

54 dB(A)

49 dB(A)

54 dB(A)

Poziom głośności suszenia

59 dB(A)

62 dB(A)

59 dB(A)

Klasa energetyczna prania

B

A

C

Klasa energetyczna prania i suszenia

E

E

E

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x600

600x850x600

600x850x600

Waga netto

71 kg

81 kg

71 kg

Warto wiedzieć

Pralko-suszarka - czy warto?

Pralko-suszarka to jeden sprzęt o dwóch funkcjonalnościach. Zajmuje dwa razy mniej miejsca niż dwa urządzenia, a potrafi wyprać i wysuszyć ubrania. Pozwoli Ci lepiej zagospodarować przestrzeń i uzyskać więcej miejsca, które możesz przeznaczyć na kabinę prysznicową lub dodatkową szafkę. Skutecznie pierze oraz suszy tkaniny, eliminując konieczność rozstawiania klasycznej suszarki. Pozwala również zaoszczędzić czas i pracę, gdyż nie musisz już rozwieszać prania, ani nawet przekładać go z jednego do drugiego urządzenia. A do tego Samsung zadbał, by urządzenie było wygodne w obsłudze.

Czy AirWash wyeliminuje z ubrań zapach dymu tytoniowego? 

Dzięki technologii AirWash podgrzane powietrze usunie z ubrań nieprzyjemne zapachy, takie jak dym tytoniowy, środki chemiczne czy zapachy powstałe przy gotowaniu. Program nadaje się do odświeżenia koszuli, którą założyłeś, a nie chcesz jeszcze prać oraz do wełnianych płaszczy, bawełnianych kurtek czy garniturów.

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Ile programów ma pralko-suszarka Samsung?

Model WD90T754ABH posiada aż 22 automatyczne programy, które pozwolą Ci osiągnąć idealne rezultaty prania i suszenia. Są one dedykowane wielu rodzajom ubrań np.: odzieży wierzchniej, sportowej czy koszulom. Uwzględniają także różne tkaniny: bawełna, wełna czy syntetyki. Jeśli Ci się spieszy, możesz wybrać Program szybki, gdy chcesz jedynie odświeżyć odzież użyj programu AirWash, natomiast do zdezynfekowania tkanin posłuży Ci Higieniczna para. O czystość wnętrza pomoże Ci zadbać program Czyszczenie bębna+.

Dane techniczne

pralko-suszarka Samsung Addwash WD90T754ABH

Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 65 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Pojemność - pranie 9 kg
Pojemność - pranie z suszeniem 6 kg
Dobór wody do wielkości załadunku automatyczny
Klasa energetyczna prania z suszeniem E
Klasa energetyczna prania B
Klasa prania A
Klasa wirowania B
Czas trwania cyklu prania  03:42
Czas trwania cyklu prania z suszeniem  07:51
Zużycie prądu pranie (100 cykli)  57 kWh
Zużycie prądu pranie z suszeniem (100 cykli)  377 kWh
Zużycie wody pranie 50 litrów
Zużycie wody pranie z suszeniem 90 litrów
Poziom hałasu (pranie/suszenie)  54 dB / 59 dB
Poziom hałasu wirowania  72 dB
Klasa poziomu hałasu wirowania  A
Opóźnienie startu pracy  skokowe
Wyświetlacz elektroniczny tak
Programy prania bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki
Funkcje dodatkowe AddWash, Air Wash - odświeżanie podgrzanym powietrzem, bęben Diamond - konstrukcja bębna o specjalnym profilu, funkcja "Eco Bubble", QuickDrive, silnik Digital Inverter, wyświetlacz LCD
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  blokada panelu sterowania
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  75 x 66 x 68 cm
Waga z opakowaniem  70 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 2 000 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność - pranie: duża (od 8 do 9 kg)

Ocena klientów

4,5 na podstawie 5 ocen
5
(3)
4
(1)
3
(1)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • jakość prania
  • jakość suszenia
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
#akcjawnajlepszymporzadku
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
11-02-2021,
Ewa 64
Potwierdzony zakup

Pralko-suszarka zaskoczyła mnie łatwością obsługi. Ma ładny wygląd. Pierwsze pranie i suszenie nie zawiodło moich oczekiwań . Brakuje mi jedynie programu do prania mieszanego bawełny i syntetyku razem.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
#akcjawnajlepszymporzadku
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
05-01-2021,
Njord
Potwierdzony zakup

#akcjawnajlepszymporzadku Sprzęcik bardzo fajny, to pierwsza nasza pralko-suszarka i nie ma co porównywać do starej wysłużonej pralki. Mnogość programów, automatyczne ważenie i dostosowywanie czasu prania do wagi, cicha praca, suszenie to rewelacja choć sporo to trwa, komunikacja poprzez wifi - fajna apka - działa. Wymiary pralki szer. 59,5cm wys. 85cm i głębokość 74cm!!! - nie 60 czy 65cm jak to ogólnie można wyczytać na stronach tylko 74cm!!! - robi różnicę? U nas wlazła na styk.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralko-suszarka
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
06-01-2021,
Krzysiek
Potwierdzony zakup

Polecam ten sprzęt dobra jakość prania i suszenia. Cichy sprzęt

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Awaryjny sprzęt
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
05-07-2021,
Michał

Co trzy miesiące trzeba wzywać serwis do oczyszczania filtra od grzałki. Nie dopiera rzeczy i jest strasznie głośna. Wcześniej miałem Boscha i był bezawaryjny, Samsung to porażka.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralko - Suszarka
jakość prania:
jakość suszenia:
ustawienia:
energooszczędność:
głośność pracy:
długość programów:
10-01-2021,
Kinga

Bardzo fajny cichy sprzęt, to pierwsza moja pralko-suszarka. Duży wybór programów i automatyczne ważenie. Trzeba jednak wziąć pod uwagę jej głębokość - razem z elementami wystającymi i z tyłu miejscem na wąż - to 74 cm, duża różnica. #AkcjaWNajlepszymPorządku.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (1)

Powiadom o pytaniach
Jaka jest rzeczywista głębokość z drzwiczkami?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung Addwash WD90T754ABH, wpisz 1223384 w wyszukiwarce euro.com.pl.