Przejdź do opisu produktu

Pralka Samsung WW90T534DAE Autodose AI Control

pralka

Samsung
nr kat.
1221735

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Akcesoria

Opis produktu

Charakterystyka

Pranie w niskich temperaturach

EcoBubble™

Skuteczne i energooszczędne pranie uzyskasz już w niskich temperaturach.

Dostosowanie parametrów programów

Panel AI Control

Panel dostosuje parametry pracy oraz przedstawi rekomendacje programów na podstawie Twoich preferencji i nawyków.

Automatyczne dozowanie detergentów

Autodozowanie

Automatyczne dozowanie detergentów to rozwiązanie ekonomiczne i praktyczne.

php9zBSIt icon klasa 2021 151x151px (1)-01

Klasa energetyczna A

Możliwość zmniejszenia rachunków dzięki najwyższej klasie efektywności energetycznej.

Higieniczna para

Higieniczna para

Dezynfekuj ubrania za pomocą funkcji parowych, uzyskując higieniczną czystość.

Silnik posiada 10 lat gwarancji

Digital Inverter

Pracuje cicho, niezawodnie i otrzymasz na niego 10-letnią gwarancję.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Uporczywe plamy i zabrudzenia usuniesz już w niskich temperaturach* dzięki unikalnej technologii EcoBubble™*. Jej działanie polega na łączeniu detergentu, wody i powietrza, które przekształcają się w aktywną pianę, a ta wnika we włókna tkanin, usuwając z nich zabrudzenia. Niska temperatura prania nie naraża tkanin na uszkodzenia i sprawia, że pranie jest bardziej energooszczędne**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

Niska temperatura prania

Pranie w niskiej temperaturze

Efektywne usuwanie zabrudzeń w niskiej temperaturze za pomocą aktywnej piany, która wnika głęboko we włókna tkanin.

Dodatkowa ochrona tkanin

Dodatkowa ochrona tkanin

Nawet wymagające materiały nie stracą naturalnego koloru oraz faktury.

Mniejsze zużycie energii

Zwiększona energooszczędność

Pranie w niższych temperaturach zmniejsza zużycie prądu.

Inteligentny panel AI Control

Inteligentny panel AI Control analizuje sposób w jaki korzystasz z pralki i podpowiada Ci odpowiednie programy. Dostosowuje również ustawienia prania do Twoich indywidualnych preferencji. Za pomocą aplikacji SmartThings* połączysz się z pralką i włączysz ją lub sprawdzisz pozostały czas prania. Pomoże Ci ona również w rozwiązaniu drobnych problemów i usterek.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Personalizacja ustawień parametrów

Personalizacja ustawień i parametrów

Panel AI Control podpowie Ci wybór odpowiedniego programu opierając się na wcześniej wybieranych przez Ciebie ustawieniach.

Cykl suszenia

Rekomendacja cyklu suszenia

Auto Cycle Link to funkcja, która na podstawie wybranego przez Ciebie cyklu prania, wysyła do suszarki sygnał z sugestią odpowiedniego programu suszenia*.

 

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

Zdalne korzystanie z aplikacji

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Po włączeniu aplikacji SmartThings na swoim smartfonie, zdalnie włączysz pranie, wybierzesz dostosowane do załadunku ustawienia lub zaplanujesz kolejne prania.

Automatyczne dozowanie detergentów

phpa9wBKQ Automatyzacja ikona

Pojemny zbiornik

Wystarczy, że uzupełnisz zbiornik raz w miesiącu.

phpgmUP2e kalibracja ikona

Kalibracja

Porcja detergentu zostanie precyzyjnie odmierzona.
phpEaQFET alert ikona

Alert

Otrzymasz powiadomienie o kończącym się detergencie.
Dozowanie detergentów

Teraz możesz cieszyć się jeszcze większą wygodą i oszczędnością środków piorących podczas prania. Do każdego cyklu zostanie odrębnie dostoswana ilość detergentu i płynu zmiękczającego, aby uzyskać najlepszą skuteczność. Wystarczy, że napełnisz zbiornik zaledwie raz w miesiącu*.


* Jednorazowe napełnienie zbiornika na detergenty wystarczy na okres do 1 miesiąca (4 cykle prania tygodniowo). Wyniki mogą się różnić w zależności od ustawień i załadunku prania.

 

Najwyższa klasa energetyczna A

Pralkę WW90T534DAE cechuje najwyższa klasa efektywności energetycznej A, a więc zużywa ona mniej prądu, co pozwoli Ci zaoszczędzić na domowych rachunkach. Odznaczenie to oznacza również, że działanie pralki jest bardziej przyjazne dla środowiska niż urządzeń o niższej klasie.

Higienicznie czyste pranie

Działanie programu parowego polega na uwolnieniu z dna bębna pary wodnej, która wnikając w tkaniny ułatwia usuwanie plam bez użycia programu Prania wstępnego. Jej działanie umożliwia usunięcie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń oraz do 99,9% bakterii* i alergenów**.

 

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Pralka WW90T534DAE została stworzona, aby codzienne obowiązki były jeszcze łatwiejsze. Nie musisz już ręcznie czyścić bębna czy szuflady na detergent - specjalne funkcjonalności zrobią to za Ciebie. Dodatkowe rozwiązania zapewnią Ci skuteczne usuwanie nawet najbardziej uporczywych plam. Silnik Digital Inverter pracuje niezwykle cicho* i wydajnie**, zużywając mniej energii elektrycznej.

 

* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Czyszczenie bębna za pomocą intensywnego wirowania

Czyszczenie bębna

Bęben, membranę i środek drzwi pralki utrzymasz w doskonałej czystości bez użycia detergentów. Woda wtryskiwana pod wysokim ciśnieniem i intensywne wirowanie pozbędą się zanieczyszczeń i 99,9% bakterii*, które mogą być przyczyną powstawania nieprzyjemnego zapachu. Otrzymasz powiadomienie, kiedy pralka będzie wymagać czyszczenia**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

Szuflada StayClean pozostaje czysta

Szuflada StayClean

System przepłukiwania wodą zapewni Ci doskonałą czystość szuflady bez Twojej ingerencji. Zacieki i osad po środkach piorących zostaną usunięte automatycznie, dzięki czemu łatwiej będzie Ci zadbać o czystość urządzenia.

Aktywna piana pozwala pozbyć się zabrudzeń

Aktywna piana

Nawet mocno zabrudzone ubrania wypierzesz łatwo i z dbałością o tkaniny. Usuniesz nawet plamy z wina, trawy czy kawy dzięki aktywnej pianie, która tworzy się w pralce jeszcze przed rozpoczęciem właściwego cyklu prania. Wnikając w tkaniny, łatwo i skutecznie pozbywa się zabrudzeń*. 

 

* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Załadunek do 9 kilogramów

Załadunek aż 9 kg

Pojemny bęben pomieści załadunek ważący aż 9 kg, więc bez trudu wypierzesz ubrania całej rodziny za jednym razem.

Cicha praca silnika

Digital Inverter

Bezszczotkowa konstrukcja silnika Digital Inverter sprawiła, że urządzenie pracuje niezwykle cicho. Działa skutecznie i wydajnie - został objęty gwarancją na 10 lat.

Konstrukcja bębna zapobiega niszczeniu materiałów

Bęben Diamond

Specjalnie profilowane wnętrze bębna wykończone otworami w kształcie diamentów, minimalizuje ryzyko zaciągania się tkanin i niszczenia materiałów.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

Przód pralki

Porównaj produkty

 
Przód pralki
Przód pralki
Przód pralki
 

WW90T534DAE

WW10T654DLH

WW90TA046AE

EcoBubble™

AddWash™

-

-

AI Control

-

Automatyczne dozowanie

-

-

Pranie parowe

Super Speed

-

59 min

-

Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

Aktywna piana

Szuflada StayClean

SmartThings

-

Łączność Wi-Fi

-

Załadunek

9 kg

10,5 kg

9 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

22

22

22

Kolor

Biały

Biały

Biały

Wyświetlacz

Basic

Good

LED

Poziom głośności

53 dB(A)

52 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

A

A

A

Wymiary (WxSxG) mm

600 x 850 x 550

600 x 850 x 600

600 x 850 x 550

Waga netto

68 kg

77 kg

67 kg

Warto wiedzieć

Jak połączyć pralkę ze SmartThings?

W celu połączenia pralki Samsung do aplikacji SmartThings, należy uruchomić tryb punktu dostępu. W celu połączenia pralki z aplikacją SmartThings sprawdź czy masz stabilne połączenie Wi-Fi, czy Twój smartfon jest połączony z kontem Samsung oraz czy Twój model pralki jest kompatybilny ze SmartThings. Następnie, otwórz aplikację SmartThings. W menu aplikacji, dotknij “Urządzenia” a następnie dotknij ikonę plus (+). Jeżeli Twoje urządzenie nie zostanie wykryte automatycznie, wybierz kategorię “Pralka”. Jeżeli Twoja pralka nadal nie zostanie wykryta, możesz dodać ją ręcznie. W tym celu, dotknij ikonę szukaj i wprowadź model swojego urządzenia. Wykonaj czynności wskazane na ekranie, w celu zakończenia procesu łączenia Twojej pralki.  

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Co to jest funkcja Aktywnej piany?

Funkcja Aktywnej piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Po wybraniu tej funkcji pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki poprzez odpowiednią mechanikę bębna (obroty plus postój bębna) równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka. Nie ma potrzeby używania drogich odplamiaczy.

Dane techniczne

pralka Samsung WW90T534DAE Autodose AI Control

Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 55 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  czarny
Programator (sterowanie) elektroniczne: pokrętło, ekran dotykowy
Wyświetlacz elektroniczny tak
Kierunek otwierania drzwiczek w lewo
Silnik inverter tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność (maksymalny załadunek) 9 kg
Klasa energetyczna A
Zużycie prądu (100 cykli)  49 kWh = 30,38 zł
Roczne zużycie wody 9400 litrów
Zużycie prądu (cykl) 0,66 kWh
Zużycie wody (cykl) 50 litrów
Poziom hałasu - wirowanie 72 dB
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Wilgotność resztkowa 44 %
Klasa prania A
Klasa wirowania B
Klasa poziomu hałasu wirowania  A
Programy i funkcje   
Programy prania bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mieszane, super szybki
Czas trwania programu "eco 40–60"  3:48
Czyszczenie bębna  tak
Opóźnienie startu pracy tak
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Regulacja temperatury tak
Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie) nie
Kontrola piany tak
Automatyka wagowa tak
Automatyka prania tak
Wyświetlanie pozostałego czasu  tak
Funkcje dodatkowe  Aktywna piana, pamięć ulubionych ustawień, start/pauza, automatyczny system dozowania detergentów, namaczanie, dodanie pary do cyklu
Dodatkowe informacje  menu w języku polskim
Zastosowane technologie  aplikacja Samsung Smart Control, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska (panelu sterowania) tak
Zabezpieczenie przed zalaniem  wewnętrzne
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  64 x 68 x 90 cm
Waga z opakowaniem  68 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 1 800 zł - 1 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność: duża (od 8 do 9 kg)

Ocena klientów

5 na podstawie 14 ocen
5
(13)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • jakość prania
  • pojemność
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Dobry zakup
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
16-06-2021,
Atom
Potwierdzony zakup

Spełnia moje oczekiwania

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung WW90T534DAE
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
15-06-2021,
PrzemaS
Potwierdzony zakup

Witam, muszę przyznać że naprawdę pralka pracuje bardzo cicho, pojemny bęben 9kg. W połączeniu z telefonem przez aplikacje daje naprawdę dużo informacji oraz możliwości. #AkcjaWNajlepszymPorządku

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobra pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
06-08-2021,
Witoj
Potwierdzony zakup

Ogólnie pralka bardzo dobra. Brak większych zastrzeżeń do pracy. Zwykle brak najmniejszych problemów ze stabilnością i jak na pralkę nie generuje większego hałasu. W przypadku prania większych gabarytów w trybie mieszanym słychać było głośniejsze stukania, chociaż częściowo to moja wina, ponieważ pościel ma swój dedykowany program, a tutaj było maksymalne wirowanie. Dla mnie największym minusem pralki jest melodyjka programatora, której nie można wyłączyć. Przy włączaniu i zmianie radośnie pika, ale czasami chciałoby się mieć ciszej. Na koniec prania też odtwarzana jest melodyjka, ale tą już można wyłączyć. Jeśli chodzi o "smart" podłączenie do smartfona to tutaj wydaje się tylko zbędnym bajerem, bo niewiele sensownego da się z tego wyciągnąć.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung AI Control WW90T534DAE
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
10-08-2021,
Egismo
Potwierdzony zakup

Pralka jest rewelacyjna. Cicha, pojemna, obsługa intuicyjna. Co ważne składana w Polsce. Jestem mega zadowolony.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super sprzęt. Trafny wybór. Polecam
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
10-12-2020,
Stanley
Potwierdzony zakup

Trafny wybór w połączeniu z suszarką . Pranie to przyjemność. Polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest ok
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
20-12-2020,
Tomu
Potwierdzony zakup

Pralka ok. Zbiera się strasznie kurz na czarnym z zewnątrz. Tak elektryzuje. Poza tym pojemna i prosta w obsłudze.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
28-12-2020,
gk2324
Potwierdzony zakup

Dużo programów, cicha praca. Trafny wybór. #AkcjaWNajlepszymPorządku

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry produkt
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
23-01-2021,
pietro
Potwierdzony zakup

Cicha praca, ciekawa aplikacja, bardzo ładna. Pierze ok, wirowanie też cichutkie. #AkcjaWNajlepszymPorządku

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
17-02-2021,
Sixth
Potwierdzony zakup

Plusy: - bardzo cicha, - dobrze pierze i rewelacyjnie odwirowuje, - intuicyjny panel obsługi, - dużo funkcji, które można dopasować do potrzeb Minusy: - czasem małe części garderoby wpadają do uszczelki drzwi (np. skarpetka) - pralka posiada zbiorniczki na płyn do prania i płukania. Niestety na zakrętce pojemnika do płukania stale zalega woda Generalnie sprzęt jest ok.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka Samsung
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
20-02-2021,
Paweł
Potwierdzony zakup

Super pralka bardzo dobrze pierze super programy

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (3)

Powiadom o pytaniach
Czy suszarka Samsung AI Control DV90T5240AE będzie kompatybilna z tą pralką, aby postawić ją na pralce? I jaki łącznik?
Piotr Gdańsk zapytał 2 miesiące temu
Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi. Dodaj odpowiedź
Czy na tej pralce można ustawić suszarkę Samsung AI Control DV90T5240AE ?
Czy aby na pewno pralka ma wewnętrzne zabezpieczenie przed zalaniem? W instrukcji obsługi nie ma takiej informacji.
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung WW90T534DAE Autodose AI Control, wpisz 1221735 w wyszukiwarce euro.com.pl.