Przejdź do opisu produktu

Samsung WW90T534DAE

pralka

Samsung
nr kat.
1221735

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Nowość

Razem taniej!

Opis produktu

Charakterystyka

phpJVESBq Ecobubble ikona-1

EcoBubble™

Skuteczne i energooszczędne pranie uzyskasz już w niskich temperaturach.

phpNzUpGp smart ikona

Panel AI Control

Panel dostosuje parametry pracy oraz przedstawi rekomendacje programów na podstawie Twoich preferencji i nawyków.

phpGpSt7b autodozowanie 1 ikona

Autodozowanie

Automatyczne dozowanie detergentów to rozwiązanie ekonomiczne i praktyczne.

phpbpAWoy Klasa energetyczna ikona

Klasa energetyczna A+++

Możliwość zmniejszenia rachunków dzięki najwyższej klasie efektywności energetycznej.

phpHaKsxC para pranie ikona

Higieniczna para

Dezynfekuj ubrania za pomocą funkcji parowych, uzyskując higieniczną czystość.

phptt5YMA digital-inverter-ikona

Digital Inverter

Pracuje cicho, niezawodnie i otrzymasz na niego 10-letnią gwarancję.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Uporczywe plamy i zabrudzenia usuniesz już w niskich temperaturach* dzięki unikalnej technologii EcoBubble™*. Jej działanie polega na łączeniu detergentu, wody i powietrza, które przekształcają się w aktywną pianę, a ta wnika we włókna tkanin, usuwając z nich zabrudzenia. Niska temperatura prania nie naraża tkanin na uszkodzenia i sprawia, że pranie jest bardziej energooszczędne**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

phpUFIYss niskie temperatury ikona

Pranie w niskiej temperaturze

Efektywne usuwanie zabrudzeń w niskiej temperaturze za pomocą aktywnej piany, która wnika głęboko we włókna tkanin.

phpSXS4GX ochrona tkanin ikona

Dodatkowa ochrona tkanin

Nawet wymagające materiały nie stracą naturalnego koloru oraz faktury.

phpo2WG0l tryb eco ikona

Zwiększona energooszczędność

Pranie w niższych temperaturach zmniejsza zużycie prądu.

Inteligentny panel AI Control

Inteligentny panel AI Control analizuje sposób w jaki korzystasz z pralki i podpowiada Ci odpowiednie programy. Dostosowuje również ustawienia prania do Twoich indywidualnych preferencji. Za pomocą aplikacji SmartThings* połączysz się z pralką i włączysz ją lub sprawdzisz pozostały czas prania. Pomoże Ci ona również w rozwiązaniu drobnych problemów i usterek.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

phpEnyQFX WW90T534DAE personalizuje cykle prania-personalizacja-2

Personalizacja ustawień i parametrów

Panel AI Control podpowie Ci wybór odpowiedniego programu opierając się na wcześniej wybieranych przez Ciebie ustawieniach.

phpy5YSaQ WW90T534DAE rekomendacje cyklu-2

Rekomendacja cyklu suszenia

Auto Cycle Link to funkcja, która na podstawie wybranego przez Ciebie cyklu prania, wysyła do suszarki sygnał z sugestią odpowiedniego programu suszenia*.


* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

phpCKenj6 WW90T534DAE funkcjonalnosci-2

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Po włączeniu aplikacji SmartThings na swoim smartfonie, zdalnie włączysz pranie, wybierzesz dostosowane do załadunku ustawienia lub zaplanujesz kolejne prania.

Automatyczne dozowanie detergentów

phpa9wBKQ Automatyzacja ikona

Pojemny zbiornik

Wystarczy, że uzupełnisz zbiornik raz w miesiącu.

phpgmUP2e kalibracja ikona

Kalibracja

Porcja detergentu zostanie precyzyjnie odmierzona.
phpEaQFET alert ikona

Alert

Otrzymasz powiadomienie o kończącym się detergencie.
php1H4AQX WW90T534DAE dozownik plynu

Teraz możesz cieszyć się jeszcze większą wygodą i oszczędnością środków piorących podczas prania. Do każdego cyklu zostanie odrębnie dostoswana ilość detergentu i płynu zmiękczającego, aby uzyskać najlepszą skuteczność. Wystarczy, że napełnisz zbiornik zaledwie raz w miesiącu*.


* Jednorazowe napełnienie zbiornika na detergenty wystarczy na okres do 1 miesiąca (4 cykle prania tygodniowo). Wyniki mogą się różnić w zależności od ustawień i załadunku prania.

Najwyższa klasa energetyczna A+++

Pralkę WW90T534DAE cechuje najwyższa klasa efektywności energetycznej A+++, a więc zużywa ona mniej prądu, co pozwoli Ci zaoszczędzić na domowych rachunkach. Odznaczenie to oznacza również, że działanie pralki jest bardziej przyjazne dla środowiska niż urządzeń o niższej klasie.

Higienicznie czyste pranie

Działanie programu parowego polega na uwolnieniu z dna bębna pary wodnej, która wnikając w tkaniny ułatwia usuwanie plam bez użycia programu Prania wstępnego. Jej działanie umożliwia usunięcie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń oraz do 99,9% bakterii* i alergenów**.


* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Pralka WW90T534DAE została stworzona, aby codzienne obowiązki były jeszcze łatwiejsze. Nie musisz już ręcznie czyścić bębna czy szuflady na detergent - specjalne funkcjonalności zrobią to za Ciebie. Dodatkowe rozwiązania zapewnią Ci skuteczne usuwanie nawet najbardziej uporczywych plam. Silnik Digital Inverter pracuje niezwykle cicho* i wydajnie**, zużywając mniej energii elektrycznej.


* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

phppVGDma WW90T534DAE Czyszczenie bebna plus-3

Czyszczenie bębna

Bęben, membranę i środek drzwi pralki utrzymasz w doskonałej czystości bez użycia detergentów. Woda wtryskiwana pod wysokim ciśnieniem i intensywne wirowanie pozbędą się zanieczyszczeń i 99,9% bakterii*, które mogą być przyczyną powstawania nieprzyjemnego zapachu. Otrzymasz powiadomienie, kiedy pralka będzie wymagać czyszczenia**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

php06TkNa WW90T534DAE szuflada stay clean-3

Szuflada StayClean

System przepłukiwania wodą zapewni Ci doskonałą czystość szuflady bez Twojej ingerencji. Zacieki i osad po środkach piorących zostaną usunięte automatycznie, dzięki czemu łatwiej będzie Ci zadbać o czystość urządzenia.

phpKb8gft WW90T654DLH aktywna piana-1

Aktywna piana

Nawet mocno zabrudzone ubrania wypierzesz łatwo i z dbałością o tkaniny. Usuniesz nawet plamy z wina, trawy czy kawy dzięki aktywnej pianie, która tworzy się w pralce jeszcze przed rozpoczęciem właściwego cyklu prania. Wnikając w tkaniny, łatwo i skutecznie pozbywa się zabrudzeń*. 


* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

phpfjW6Jy WW90T534DAE zaladunek-az-do-9kg

Załadunek aż 9 kg

Pojemny bęben pomieści załadunek ważący aż 9 kg, więc bez trudu wypierzesz ubrania całej rodziny za jednym razem.

phpupTNUx WW90T534DAE digital inverter-3

Digital Inverter

Bezszczotkowa konstrukcja silnika Digital Inverter sprawiła, że urządzenie pracuje niezwykle cicho. Działa skutecznie i wydajnie - został objęty gwarancją na 10 lat.

phpk8bsVg WW90T534DAE beben diamond-3

Bęben Diamond

Specjalnie profilowane wnętrze bębna wykończone otworami w kształcie diamentów, minimalizuje ryzyko zaciągania się tkanin i niszczenia materiałów.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

phpz1wtXa opakowanie WW90T654DLH

Porównaj produkty

phpMgmSZx tabela WW90T534DA S6
phpGRtD5M tabela WW10T654DLH S6
phpIurEsN tabela WW90TA026AE

WW90T534DAE

WW10T654DLH

WW90TA046AE

EcoBubble™

AddWash™

-

-

AI Control

-

Automatyczne dozowanie

-

-

Pranie parowe

Super Speed

-

59 min

-

Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

-

-

Aktywna piana

Szuflada StayClean

SmartThings

-

Łączność Wi-Fi

-

Załadunek

9 kg

10,5 kg

9 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

22

22

22

Kolor

Biały

Biały

Biały

Wyświetlacz

Basic

Good

5000 UI

Poziom głośności

53 dB(A)

52 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

A+++

A+++

A+++

Wymiary (WxSxG) mm

600 x 850 x 550

600 x 850 x 600

600 x 850 x 550

Waga netto

68 kg

76 kg

65 kg

Warto wiedzieć

Jak połączyć pralkę ze SmartThings?

W celu połączenia pralki Samsung do aplikacji SmartThings, należy uruchomić tryb punktu dostępu. W celu połączenia pralki z aplikacją SmartThings sprawdź czy masz stabilne połączenie Wi-Fi, czy Twój smartfon jest połączony z kontem Samsung oraz czy Twój model pralki jest kompatybilny ze SmartThings. Następnie, otwórz aplikację SmartThings. W menu aplikacji, dotknij “Urządzenia” a następnie dotknij ikonę plus (+). Jeżeli Twoje urządzenie nie zostanie wykryte automatycznie, wybierz kategorię “Pralka”. Jeżeli Twoja pralka nadal nie zostanie wykryta, możesz dodać ją ręcznie. W tym celu, dotknij ikonę szukaj i wprowadź model swojego urządzenia. Wykonaj czynności wskazane na ekranie, w celu zakończenia procesu łączenia Twojej pralki.  

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Co to jest funkcja Aktywnej piany?

Funkcja Aktywnej piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Po wybraniu tej funkcji pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki poprzez odpowiednią mechanikę bębna (obroty plus postój bębna) równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka. Nie ma potrzeby używania drogich odplamiaczy.

Czy opis produktu jest dla Ciebie wyczerpujący?
Nie, brakuje mi...?
Dziękujemy na cenne uwagi! :)
Dziękujemy za opinię. Bardzo się staramy :)
Masz uwagi do opisu?
Błąd w opisie
Informacje nieprzydatne
Informacje nie pasują do tego sprzętu
Inne uwagi lub szczegóły błędu

Dane techniczne

pralka Samsung WW90T534DAE

Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 55 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  czarny
Programator (sterowanie) elektroniczne: pokrętło, ekran dotykowy
Wyświetlacz elektroniczny tak
Kierunek otwierania drzwiczek w lewo
Silnik inverter tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność (maksymalny załadunek) 9 kg
Klasa energetyczna A+++
Roczne zużycie prądu 130 kWh = 79,30 zł rocznie
Roczne zużycie wody 9400 litrów
Zużycie prądu (cykl) 0,66 kWh
Zużycie wody (cykl) 43 litry
Poziom hałasu (pranie/wirowanie) 53 dB / 74 dB
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Wilgotność resztkowa 44 %
Klasa prania A
Klasa wirowania A
Programy i funkcje   
Programy prania bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mieszane, super szybki
Czas trwania standardowego programu Bawełna w 40 st.C (załadunek częściowy)  284 minuty
Czas trwania standardowego programu Bawełna w 60 st.C (załadunek częściowy/pełny)  284 minuty / 314 minut
Czyszczenie bębna  tak
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Regulacja temperatury tak
Kontrola piany tak
Automatyka wagowa tak
Automatyka prania tak
Wyświetlanie pozostałego czasu  tak
Funkcje dodatkowe  Aktywna piana, pamięć ulubionych ustawień, start/pauza, automatyczny system dozowania detergentów, namaczanie, dodanie pary do cyklu
Dodatkowe informacje  menu w języku polskim
Zastosowane technologie  aplikacja Samsung Smart Control, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska (panelu sterowania) tak
Zabezpieczenie przed zalaniem  wewnętrzne
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  64 x 68 x 90 cm
Waga z opakowaniem  68 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 2 000 zł - 2 499 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność: duża (od 8 do 9 kg)

Ocena klientów

Pytanie i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung WW90T534DAE

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung WW90T534DAE, wpisz 1221735 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów