Przejdź do opisu produktu

Pralka Samsung WW80T754ABH Q-bubble Addwash

pralka

Samsung
nr kat.
1223229

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Charakterystyka

Niskie zużycie energii

EcoBubble™

Skuteczne działanie w niskich temperaturach zmniejsza zużycie prądu.

Panel Al Control umożliwia automatyczną personalizację ustawień

Panel AI Control

Spersonalizowane podpowiedzi wyboru programów i ustawień. 

pranie krótsze o połowę

QuickDrive™

Pranie szybsze nawet o 50%.

php0eQaHk icon klasa 2021 151x151px (1)-02

Klasa energetyczna B

Klasa energetyczna B to możliwość zmniejszenia rachunków za prąd.

Dodatkowe drzwi AddWash umożliwiają dodanie ubrań w trakcie prania

AddWash™

Przez dodatkowe drzwi, do prania dodać można zapomniane części garderoby nawet w trakcie trwającego cyklu.

Higieniczna para dezynfekuje ubrania

Higieniczna para

Higienicznie czyste i zdezynfekowane pranie dzięki programowi parowemu.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Pozbądź się nawet najtrudniejszych zabrudzeń już podczas prania w niskich temperaturach - z technologią EcoBubble™ jest to możliwe*. Aktywna piana powstaje na początkowym etapie cyklu poprzez połączenie wody, powietrza i detergentu. Wnika ona głęboko w tkaniny, co pozwala pozbyć się zabrudzeń i plam. Działanie EcoBubble™ jest łagodne dla tkanin, a jednocześnie ogranicza zużycie energii elektrycznej**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

niska temperatura na termometrze

Pranie w niskiej temperaturze

Już podczas prania w niskich temperaturach uzyskasz świetne rezultaty.

Ochrona tkanin

Dodatkowa ochrona tkanin

Działanie aktywnej piany jest łagodne dla Twoich ubrań.

oszczędność prądu dzięki praniu w niskich temperaturach

Zwiększona energooszczędność

Skuteczne pranie w niskich temperaturach pozwoli Ci zmniejszyć rachunki za prąd.

Inteligentny panel AI Control

Bardziej komfortowe i łatwiejsze pranie dzięki panelowi AI Control. Sztuczna inteligencja analizuje sposób, w jaki korzystasz z pralki, a następnie dopasowuje do Twoich potrzeb jej ustawienia. Podpowie Ci także odpowiedni program suszenia dostosowany do wybranego cyklu prania. Za pośrednictwem aplikacji SmartThings będziesz mógł zdalnie sterować działaniem pralki*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Personalizacja ustawień i parametrów

Na podstawie Twoich nawyków korzystania z pralki, panel AI Control wysyła podpowiedzi najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb ustawień cyklu.

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Auto Cycle Link to funkcja, która automatycznie wyświetla rekomendowany program suszenia do wybranego cyklu prania*.

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

Zdalne sterowanie

Korzystając z aplikacji SmartThings, możesz sterować pracą pralki zdalnie, ustawić harmonogram prania lub znaleźć rozwiązanie napotkanych problemów.

Oszczędzaj czas z QuickDrive™

Redukcja czasu prania bez obniżania efektywności

Z QuickDrive™ skrócisz czas prania nawet o połowę, zachowując przy tym wysoką skuteczność działania*. Funkcja Speed Spray oraz intensywne wirowanie bębna Q-Bubble™ powodują, że we wnętrzu pralki tworzą się gęste i wyjątkowo silne bąbelki, które jeszcze szybciej wnikają pomiędzy włókna tkaniny, co skraca czas prania, nie niszcząc ubrań.

 

* Testowany na serii Samsung WW7000T w porównaniu z WW6500K. Oszczędność do 50% czasu przy programie Bawełna (40°C, połowa wsadu) z jakością prania ±5% na podstawie danych Intertek.

 Klasa energetyczna B to możliwość zmniejszenia rachunków za prąd

Pralka została odznaczona klasą efektywności energetycznej B. Oznacza to, że zużywa mniej prądu, co pozwala zmniejszyć rachunki za energię elektryczną. Jest także bardziej przyjazna dla środowiska w porównaniu do pralek o niższej klasie.

Dodatkowe drzwi AddWash™

AddWash™ umożliwia Ci dodanie zapomnianej części garderoby w trakcie włączonego cyklu prania. Poprzez dodatkowe drzwi dodasz też wyprane ręcznie ubrania wyłącznie na czas wirowania i płukania lub uzupełnisz pranie dodatkową miarką detergentu*. Po wyjęciu ubrań z bębna użyj drzwi AddWash™, aby w wygodny sposób przewietrzyć jego wnętrze.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Pranie dopasowane do Twoich potrzeb

 
Higieniczne czyste pranie bez bakterii i alergenów

Higienicznie czyste pranie

Zamiast Prania wstępnego możesz aktywować program Higieniczna para. Doskonale sprawdzi się nawet do mocno zabrudzonych ubrań. Uwalniana z dna bębna para wodna wnika w tkaniny, ułatwiając pozbycie się zabrudzeń i aż do 99,9% bakterii* i alergenów**

 

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Czyste pranie w 39 minut

Czyste ubrania w 39 minut

Czyste ubrania już w 39 minut każdego dnia. Pralka wyposażona jest w specjalny bęben, który skraca czas prania, a dodatkowo zainstalowana dysza zmniejsza czas wirowania i płukania. Tkaniny są chronione - ich kolor i faktura nie ulegają uszkodzeniu.


* W oparciu o użycie programu Super szybki przy domyślnych ustawieniach z obciążeniem 5 kg.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Pralka WW80T754ABH od Samsung posiada szereg udogodnień, które ułatwią jej codzienne użytkowanie. Szufladę na detergent oraz wnętrze pralki bez wysiłku utrzymasz w czystości dzięki zautomatyzowanym systemom mycia. Aktywna piana jest doskonałym orężem w walce z zabrudzeniami, a silnik Digital Inverter, dzięki swojej unikalnej konstrukcji, zapewnia wydajną i cichą* pracę. Zużywa też mniej energii elektrycznej niż tradycyjne silniki innych pralek**.

 

* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Czyszczenie bębna za pomocą silnego strumienia wody

Czyszczenie bębna+

Czyszczenie bębna+ to program, który wykorzystując działanie wody i intensywnego wirowania, usunie zabrudzenia i do 99,9% bakterii* (mogą być one przyczyną powstawania nieprzyjemnego zapachu) z bębna, drzwi i membrany pralki. Pralka powiadomi Cię automatycznie, gdy konieczne będzie czyszczenie**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

 funkcji StayClean pomaga pozostawić wnętrze szuflady czyste

Szuflada StayClean

Szuflada StayClean wyposażona jest w specjalny system przemywania wodą, który zapewnia lśniącą czystość szuflady na detergenty przez cały czas. Możesz zapomnieć o nieestetycznych zaciekach i osadach ze środków czystości.

Aktywna piana pomaga pozbyć się trudnych plam

Aktywna piana

Aktywna piana to doskonały sposób, by pozbyć się uporczywych plam z kawy, owoców czy produktów do makijażu. Tworzy się ona już na samym początku cyklu i wnika pomiędzy włókna tkanin. Z namaczanych w ten sposób ubrań, zanieczyszczenia są łatwiej i szybciej usuwane*.

 

* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Silnik Digital Inverter zapewnia cichą prace i 10 letnią gwarancję

Digital Inverter

Bezszczotkowa konstrukcja silnika Digital Inverter oraz wykorzystanie specjalnych magnesów sprawiło, że pracuje on cicho i wydajnie. Długą żywotność silnika potwierdza aż 10-letnia gwarancja producencka. 

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

Porównaj produkty

 
Przód pralki Samsung
Przód pralki Samsung
Przód pralki Samsung
 

WW80T754ABH

WW10T654DLH

WW90T954ASX

EcoBubble™

AddWash™

AI control

AI Wash

-

-

-

QDrive™

-

Pranie parowe

Super Speed

39 min

59 min

39 min
Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

Aktywna piana

Szuflada StayClean

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

8 kg

10,5 kg

9 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

22

22

22

Kolor

Biały

Biały

Inox

Wyświetlacz

Better

Good

Best

Poziom głośności

53 dB(A)

53 dB(A)

49 dB(A)

Klasa energetyczna

B

A

A

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x550

600x850x600

600x850x600

Waga netto

67 kg

77 kg

77 kg

Warto wiedzieć

Jak połączyć pralkę ze SmartThings?

W celu połączenia pralki Samsung do aplikacji SmartThings, należy uruchomić tryb punktu dostępu. W celu połączenia pralki z aplikacją SmartThings sprawdź czy masz stabilne połączenie Wi-Fi, czy Twój smartfon jest połączony z kontem Samsung oraz czy Twój model pralki jest kompatybilny ze SmartThings. Następnie, otwórz aplikację SmartThings. W menu aplikacji, dotknij “Urządzenia” a następnie dotknij ikonę plus (+). Jeżeli Twoje urządzenie nie zostanie wykryte automatycznie, wybierz kategorię “Pralka”. Jeżeli Twoja pralka nadal nie zostanie wykryta, możesz dodać ją ręcznie. W tym celu, dotknij ikonę szukaj i wprowadź model swojego urządzenia. Wykonaj czynności wskazane na ekranie, w celu zakończenia procesu łączenia Twojej pralki.  

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Jakie programy posiada pralka Samsung?

W pralce Samsung masz do dyspozycji aż 22 programy prania, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Skorzystaj z programu Super szybkiego albo odśwież odzież w programie Pranie Szybkie 15’. Pralka posiada wiele programów dedykowanych różnym typom odzieży: sportowej, dżinsowej, koszulom czy odzieży wierzchniej oraz rodzajom tkanin: między innymi programy do wełny, syntetyków czy tkanin delikatnych. Higieniczną czystość Twoich ubrań czy pościeli zapewni program z parą, usuwający bakterie i alergeny. Inteligentna pralka posiada również specjalny cykl służący utrzymaniu jej wnętrza w czystości Czyszczenie bębna+.

Jakie programy prania posiada pralka Samsung

Do wyboru masz 22 programów, które oszczędzą Twój czas, a także dzięki wysokiej klasie energetycznej rachunki za prąd. Prócz wspomnianych już programów takich jak Higieniczna para czy Czyszczenie bębna, masz do wyboru inne, dedykowane programy do tkanin. Są to m.in.: Bawełna, Syntetyki czy program Wełna/Delikatne dla wymagających tekstyliów. Zależy Ci na ekonomicznym praniu? Nic prostszego. Do wyboru masz pranie w niskiej temperaturze Eco 40-60, Ekonomiczne czy Pranie Szybkie'15, które znacząco skróci czas odświeżenia ubrań. A jeśli chcesz wyprać pościel, w pralkach Samsung znajdziesz do tego również odpowiedni program.

Dane techniczne

pralka Samsung WW80T754ABH Q-bubble Addwash

Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 55 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  czarny
Programator (sterowanie) elektroniczne: pokrętło, przyciski
Wyświetlacz elektroniczny LCD
Kierunek otwierania drzwiczek w lewo
Silnik inverter tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność (maksymalny załadunek) 8 kg
Klasa energetyczna B
Zużycie prądu (100 cykli)  55 kWh = 34,10 zł rocznie
Roczne zużycie wody 8100 litrów
Zużycie prądu (cykl) 0,56 kWh
Zużycie wody (cykl) 48 litrów
Poziom hałasu - wirowanie 72 dB
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Wilgotność resztkowa 44 %
Klasa prania A
Klasa wirowania B
Klasa poziomu hałasu wirowania  A
Programy i funkcje   
Programy prania bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki
Czas trwania programu "eco 40–60"  3:38
Czyszczenie bębna  tak
Opóźnienie startu pracy tak
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Regulacja temperatury tak
Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie) nie
Równomierne rozłożenie ładunku  tak
Kontrola piany tak
Automatyka wagowa tak
Automatyka prania tak
Funkcje dodatkowe  Aktywna piana, start/pauza z opcją dołożenia prania, zdalne sterowanie smartfonem, dodanie pary do cyklu
Dodatkowe informacje  menu w języku polskim
Zastosowane technologie  aplikacja Samsung Smart Control, bęben Samsung QuickDrive, dodatkowe drzwi Samsung AddWash, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska (panelu sterowania) tak
Inne zabezpieczenia  ochrona przed skokami napięcia
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  66 x 67 x 88 cm
Waga z opakowaniem  70 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 2 500 zł - 2 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność: duża (od 8 do 9 kg)

Ocena klientów

5 na podstawie 28 ocen
5
(26)
4
(0)
3
(1)
2
(1)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • jakość prania
  • pojemność
96% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
09-07-2021,
Krystyna
Potwierdzony zakup

Pralka świetna, przejrzysty i różnorodny program, estetyczny i nowoczesny styl

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
30-07-2021,
Kasiek
Potwierdzony zakup

Jest to nasza pierwsza pralka z ładunkiem od przuodu bo wcześniej byliśmy właścicielami pralek ładowanej od góry. Pralka jest zintegrowana z suszarką Samsung DV90T8240SH. Oba sprzęty uzupełniają się. Super. Co do prania...jest bardzo intuicyjne, proste. Pranie czyste, pachnace. Cicha praca i wirowanie. Wzięliśmy 8kg, chociaż powiem szczerze że chyba jednak mogliśmy zdecydować się na 9kg ( przy 4 os rodzinie). To tylko taka dygresja. Co do samej pralki uważam że dobry zakup ( po 2 tyg użytkowania).

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Bez rewelacji za tę cenę
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
01-09-2021,
klientt
Potwierdzony zakup

Wcale nie jest cicha, raczej głośna. Według mnie, jednak programator gałkowy, gdy ma się opis programów "napisanych" na obudowie jest wygodniejsze niż w tym modelu. W tej pralce szuka się programu przesuwając pokrętłem. Program z dodatkiem pary bardzo długi. Jeżeli chce się używać programu z dodatkiem pary lepiej wybrać inną pralkę , chyba Elektrolux i Amica mają dodawanie pary do cyklu. Moja ocena- zdecydowanie za droga na to co feruje.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam!
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
19-09-2021,
daisy_i
Potwierdzony zakup

Pralkę używam od tygodnia i mogę z czystym sumieniem ją polecić. Posiada duży wybór programów, które dodatkowo można modyfikować według potrzeb (zmiana temperatury, prędkość wirowania itp). Istniej możliwość dołożenia w dowolnym momencie zapomnianego prania. Cechuje ją dość intuicyjna obsługa, ładny wygląd oraz cicha praca. Ma możliwość łączenia ze SmartThings co oznacza, że postęp prania i zakończenie można monitorować na smartfonie. Polecam! #AkcjaLaczProduktyDlaWygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Najlepszy wybór.
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
17-09-2021,
rm99
Potwierdzony zakup

Długo analizowałem, jaką pralkę wybrać dla rodziny 4 osobowej (8 kg, 1400 obrotów na minutę). Ta pralka wygrała zdecydowanie ze względu na najwyższą klasę prania A i najwyższą klasę wirowania A oraz bardzo wysoką (nową) klasę energetyczną B. Wszystko to w połączeniu z zastosowanymi technologiami, jak EcoBubble, QuickDrive, AddWash, Higieniczna para oraz wieloma dedykowanymi programami sprawiło, że przy tym rozsądnym poziomie cenowym wybór mógł być tylko jeden. Teraz czekam na potwierdzenie tego wszystkiego w trakcie użytkowania :-). #AkcjaLaczProduktyDlaWygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Niemiłe zaskoczenie
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
14-01-2021,
Maciej
Potwierdzony zakup

Pralka ma wadę fabryczną, po 8 praniu przetarł się fartuch, w praniu znajduje się pełno gumy. Podobno nie jest to odosobniony przypadek... Serwis po wymianie, nie zagwarantował że sytuacja się nie powtórzy...

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (5) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
bardzo miłe zaskoczenie
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
30-11-2020,
misiu
Potwierdzony zakup

brak negatywów :)) wygodne sterowanie z telefonu ,cicha praca :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jestem zadowolona
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
16-12-2020,
Alicja
Potwierdzony zakup

Pralkę testuję od kilku tygodni. Z pewnością mogę ją polecić. Największą zaletą jest szeroki wybór programów do prania. Jeśli ktoś nie jest specem od prania, wystarczy wybrać odpowiedni program, np. pościel i już widzi w jakiej temperaturze powinno się to robić. Dla bardziej zaawansowanych na pewno świetną opcją jest "edycja" każdego programu, ja bardzo często dodaję lub odejmuję temperaturę, płukania, obroty. Fajna jest też opcja prania w 15 min. (w praktyce ok. 20, jeśli dodać wirowanie). w pośpiechu super. Normalny program również szybki, generalnie czego bym nie włączyła każde pranie zamyka się w 1,5h, nawet jeśli dodam namaczanie, aktywną pianę czy dodatkowe kilka płukań. Korzystam z funkcji Quick Drogę i czas prania się skraca - ekstra! Pranie nie jest specjalnie wymięte nawet po wirowaniu na najwyższych obrotach. Program z parą super, jest ktoś chce się pozbyć bakterii lub alergenów. W porównaniu do starej pralki jest również bardzo cicha. Wirowanie to raczej pomruk niż hałas. :) Jedynym minusem jest brak oświetlenia w pralce, szczerze mówiąc byłam zaskoczona, że pralka w takiej cenie i z przyciemnianymi drzwiczkami nie ma oświetlenia. Nic nie widać co się w środku dzieje w trakcie prania :( Poza tym wszystko zgodne z opisem, polecam i na pewno kupiłabym drugi raz.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Rewelacja
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
14-01-2021,
Aneta
Potwierdzony zakup

To moja druga pralka Samsunga, wcześniej miałam "zwykłą" Eco Bubble - przetrwała 7 lat, a używana przez dużą rodzinę. Ta pralka jest zdecydowanie klasę wyżej, świetnie pierze, rzeczy nie są pomięte, fajny program sterowania, bęben nie niszczy ubrań. U mnie sprawdzają się dodatkowe drzwi, zdarza mi się zawieruszyć podczas wkładania jakąś skarpetkę. Polecam. #akcjazestawdobrzepołaczony

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super Sprzęt
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
06-01-2021,
Daniel
Potwierdzony zakup

Na pralkę Samsung zdecydowaliśmy się, gdyż mieliśmy już bardzo dobre doświadczenia ze sprzętem tej firmy. Dotychczasowa pralka od 12 lat ciągle działa bezawaryjnie. Nasz wybór nowego sprzętu padł na ten konkretny model z uwagi na: najlepszą klasę energetyczną, nowoczesny wygląd, zastosowaną technologię zdalnego sterowania smartfonem, możliwość dołożenia dodatkowej odzieży w trakcie prania oraz przede wszystkim funkcję pary. Pralka pięknie prezentuje się w zestawieniu z zakupioną jednocześnie do kompletu suszarką. Co ważne jest bardzo prosta w obsłudze, wręcz intuicyjna, ma mnóstwo różnorodnych programów do wyboru, które można spersonalizować, ma także możliwość komunikowania się z suszarką, co jest dużym atutem. Wyróżnia się skutecznością prania w dużo krótszym czasie, co jest bardzo istotne przy obecnym tempie życia. Taka pralka to dobra propozycja dla rodzin z dziećmi, ma wszelkie zabezpieczenia, a stosunkowo duży bęben pomieści sporą ilość prania. Przy częstym praniu ubranek dziecięcych bardzo często korzystamy z funkcji Eco Bubble stawiając na energooszczędność. Jest cicha nawet przy wirowaniu na najwyższych obrotach, solidnie wykonana, pierze bardzo dobrze. Jesteśmy bardzo zadowoleni, to sprzęt najwyższej jakości, który mogę polecić każdemu. #akcjazestawdobrzepołaczony

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2 3
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung WW80T754ABH Q-bubble Addwash

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung WW80T754ABH Q-bubble Addwash, wpisz 1223229 w wyszukiwarce euro.com.pl.