Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

pralka Amica EMAWP 8123 LCLDW

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
pralka Amica EMAWP 8123 LCLDW
Amica EMAWP 8123 LCLDW
1 619 zł
Opis i dane

Pralka Amica ładowana od frontu z Silnikiem Logic Drive
EMAWP 8123 LCLDW

Ekologia

Klasa energetyczna A+++

Oszczędność nawet 21% energii elektrycznej w porównaniu do klasy energetycznej A+!

Auto sensor

Automatyczny dobór wody do rodzaju i ilości pranej odzieży!

Funkcjonalność

Program antyalergiczny

Idealnie sprawdzają się w przypadku odzieży dziecięcej oraz garderoby osób o wrażliwej skórze.

Skróć czas

Minimalne zużycie wody oraz energii elektrycznej bez utraty jakości prania!

Komfort

Child Lock

Ochrona przed przypadkową zmianą ustawień programów prania przez dzieci.

Opóźnienie startu 24h

Uruchom pralkę w najodpowiedniejszym momencie dnia – nawet 24 godziny później!

Technologia

Aqua Ball Effect

Automatyczne sterowanie prania zapewniające optymalne wykorzystanie środka piorącego.

Silnik Logic Drive

Cicha praca i przedłużona żywotność silnika pralki.

Auto sensor

Pobór wody dopasowany do ilości i rodzaju odzieży!

Wypróbuj zastosowaną w pralkach Amica funkcję Auto Sensor, powodującą, że urządzenie w automatyczny i możliwie najbardziej optymalny sposób dobierze poziom wody do ilości oraz rodzaju pranej odzieży! Jest to możliwe dzięki specjalnemu czujnikowi poziomu wody, który sprawia, że cały proces prania jest w pełni zoptymalizowany, a Ty możesz podziwiać najlepsze efekty prania!

Pearl Drum

Maksymalna ochrona tkanin podczas prania i wirowania!

Nie musisz dłużej martwić się o delikatne ubrania podczas prania ich w pralce! Dzięki urządzeniom Amica możesz zatroszczyć się o ich bezpieczeństwo. Pearl Drum, to unikalna struktura bębna pralki, która zapewnia Ci maksymalną ochronę odzieży podczas prania i wirowania. Nowa konstrukcja bębna daje gwarancję utrzymania wysokiej jakości tkanin Twojej ulubionej odzieży!

Programy antyalergiczne

Stworzony z myślą o wrażliwej skórze!

Jeśli jesteś uczulony na detergenty lub masz inne problemy skórne - Amica wychodzi naprzeciw potrzebom osób z wrażliwą skórą lub alergią! Programy antyalergiczne sprawdzą się także idealnie w wypadku prania ubranek dziecięcych. Wszystko dzięki specjalnemu cyklowi płukania, w którym woda zostaje podgrzana do temperatury 30°C, a cały cykl powtarzany jest aż 4 krotnie! Teraz zyskujesz pewność, że wyprane w detergencie ubrania nie podrażnią Twojej skóry!

System równomiernego rozmieszczania wsadu

Miarowe rozłożenie odzieży w Twojej pralce!

Masz dość pralki przemieszczającej się po Twojej łazience? Zastosowany w urządzeniach Amica system równomiernego rozmieszczenia wsadu przed rozpoczęciem wirowania, powoduje miarowe rozłożenie odwirowanych tkanin, a Twoja pralka zawsze pozostanie na swoim miejscu!

Silnik Logic Drive

Trwały i niezawodny silnik pralki na lata!

Wyższa trwałość i niezawodność silnika pralki jest możliwa dzięki szeregowi innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w obrębie Silnika Logic Drive! Dzięki niemu zyskujesz cichszą pracę urządzenia, a także jego dużo wyższą trwałość i niezawodność na lata! Jest to możliwe między innymi dzięki wyeliminowaniu z konstrukcji szczotek, stanowiących jedną z najczęstszych przyczyn awarii oraz jednocześnie najszybciej zużywający się element mechaniczny silnika. To nie wszystko! Silnik Logic Drive zwiększa także energooszczędność Twojej pralki!

Apparel Care Licensee

Wyjątkowa troska o najbardziej wymagające tkaniny.

Po szczegółowych testach The Woolmark Company, wybrane pralki Amica zostały wyróżnione specjalnym certyfikatem Apparel Care. Oznacza to, że nasze urządzenia piorą wyjątkowo delikatnie, zachowując w doskonałym stanie nawet bardzo wymagające tkaniny, takie jak wełna. Teraz możesz być spokojny o Twoją wełnianą odzież i powierzyć jej czyszczenie wyspecjalizowanemu w tej dziedzinie urządzeniu.

Zobacz filmy

Cicha praca i większa trwałość Twojego urządzenia- dzięki silnikowi Logic Drive!

Unikalna struktura bębna pralki- dla ochrony delikatnych tkanin!

Najwyższa klasa energetyczna- oszczędność i dbałość o środowisko.

 

Poznaj dodatkowe cechy pralki

01

Szerokie okno 48 cm

Szerokie na 48 cm okno pralki to jeszcze łatwiejsze wkładanie i wyjmowanie prania, nawet dużych rozmiarów!

02

Wyświetlacz LED

Wyraźny i czytelny wyświetlacz zwiększa komfort użytkowania urządzenia.

 
03

Elektromagnetyczna blokada drzwi

Drzwi pralki otworzysz bez czekania, tuż po zakończeniu cyklu prania!

04

Child Lock

Uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień i programów prania przez dzieci.

 
Dzięki nowej konstrukcji zespołu piorącego w pralkach Amica wraz z automatycznym sterowaniem prania, zyskujesz nawet do 100% optymalnego wykorzystania środka piorącego!
Wypierz bieliznę pościelową, ręczniki oraz inne tkaniny bawełniane, dzięki zastosowaniu najbardziej popularnego programu do prania tkanin białych i kolorowych.
Zapomnij na dobre o praniu ręcznym! Dzięki specjalnemu programowi opracowanemu z myślą o tkaninach delikatnych, w którym temperatura nie przekracza 30°C, a pralka nie odpompowuje wody, Twoje delikatne ubrania pozostaną w wodzie i nie będą narażone na zagniecenia.
Efektywne pranie to cecha, która charakteryzuje wszystkie pralki Amica. Dzięki wyspecjalizowanym programom dostosowanym do różnych typów tkanin, Twoje ubrania wyjęte z pralki zawsze będą czyste!
Nawet najbardziej wymagający użytkownicy docenią wyjątkowo szeroki zakres temperatur prania, oferowany w pralkach Amica.
Unikalna struktura bębna pralki – Pearl Drum zapewni Ci maksymalną ochronę tkanin podczas prania i wirowania. Dzięki zastosowaniu nowej konstrukcji bębna możesz dłużej cieszyć się swoimi ulubionymi ubraniami.
Posiadasz ubrania, które nie powinny być wirowane w pralce? Dzięki zastosowaniu płynnej regulacji obrotów wirowania urządzenie kończy cykl prania podczas ostatniego płukania z wodą w bębnie.
Zyskaj prawdziwą oszczędność czasu i energii dzięki nowemu programowi przeznaczonemu do odświeżania odzieży. Twoje lekko zabrudzone ubrania odzyskają świeżość w temperaturze 30°C zaledwie w 15 minut!
Program Sport został stworzony z myślą o osobach aktywnych fizycznie. Jest on skrócony nawet do 40 minut, a pełny cykl zapewnia efektywne pranie w rekordowym tempie.
Pranie chemiczne nie musi być koniecznością! Twoje koszule będą idealnie czyste i łatwe w prasowaniu, dzięki specjalnemu programowi, który automatycznie dobierze odpowiednie parametry dostosowane do prania tkanin delikatnych.
Zapisz ustawienia pralki, których używasz najczęściej, aby później w każdej chwili móc szybko do nich wrócić! Dzięki jeszcze prostszej obsłudze ustawisz program przytrzymując wybrane klawisze przez jedynie 3 sekundy.
Dzięki szeregu innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w Silniku Logic Drive, zyskujesz nie tylko jego dłuższą żywotność, ale również cichą pracę urządzenia.
Dzięki specjalnemu programowi do tkanin syntetycznych z maksymalną temperaturą 60°C, możesz wyprać nawet dużą ilość lekko zabrudzonej odzieży syntetycznej.
Funkcja trybu szybkiego skraca całkowity czas prania przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii oraz wody. Sprawdza się ona szczególnie w przypadku prania słabo zabrudzonej odzieży.
Specjalne wymagania dotyczące prania swetrów nie będą stanowiły dłużej Twojego problemu! Program wełna zapewnia delikatne ruchy bębna i automatycznie redukuje prędkość wirowania, zapobiegając jednocześnie niszczeniu wełnianej odzieży.
Pralka w automatyczny sposób dobierze wodę do rodzaju i ilości pranej odzieży, dzięki zastosowaniu czujnika poziomu wody. Proces prania zyskuje pełną optymalizację, a Ty możesz cieszyć się jego efektywnością!
Funkcja uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień i programów prania przez najmłodszych, dlatego stanowi idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Jak uruchomić blokadę? To proste – wystarczy, ze wciśniesz i przytrzymasz jednocześnie dwa przyciski pralki.
Dzięki zaawansowaniu technicznym pralek Amica i najwyższej klasie energetycznej A+++, zyskujesz oszczędność zużycia energii w stosunku do pralki w klasie A, która przekłada się nawet na 75 darmowych cykli prania rocznie* (* w programie "bawełna" z pełnym załadunkiem).
Nie musisz dłużej czekać, aż uzbiera się odpowiednia ilość odzieży do prania! Dzięki programowi mix, przeznaczonemu do jednoczesnego prania różnorodnych tkanin, możesz wyprać wszystko w jednym wsadzie. Twoje ubrania mogą trafić do jednego bębna bez wstępnej selekcji!
Funkcja opóźnienia startu daje Ci możliwość zaprogramowania pralki tak, aby uruchomiła się w wybranym przez Ciebie momencie – nawet do 24 h później! Teraz bez problemu będziesz mógł wykorzystać najkorzystniejszą taryfę opłat za energię elektryczną.
Funkcja dodatkowego płukania odzieży daje Ci gwarancję dokładnego usunięcia detergentu. Jest ona szczególnie przydatna przy praniu bielizny, a także ubrań przeznaczonych dla osób o wrażliwej skórze. Funkcję możesz załączyć przy większości dostępnych programów prania.
Pralki Amica zostały wyposażone w specjalny zespół zbieraków, zapewniających intensywne pranie deszczowe. Dzięki niemu woda oraz detergenty są miarowo rozprowadzane wewnątrz bębna, zapewniając Ci doskonałe efekty prania i płukania.
Dzięki zastosowaniu dodatkowego programu przed praniem zasadniczym, usuniesz nawet trudne do usunięcia plamy z mocno zabrudzonej odzieży.
Program idealnie sprawdzający się przy praniu ubranek dziecięcych i odzieży osób o wrażliwej skórze. Woda do każdego cyklu płukania jest specjalnie podgrzewana do temperatury 30°C, a cały cykl powtarzany jest aż 4 krotnie!
Nie masz czasu na pranie ręczne? Pralka Amica zrobi to za Ciebie, dzięki zastosowaniu specjalnego programu do prania ręcznego, który jest zalecany zwłaszcza do tkanin lnianych i wiskozowych.
Dzięki zastosowaniu równomiernego rozmieszczenia wsadu przed rozpoczęciem wirowania, Twoja pralka zawsze pozostanie w miejscu, w którym ją ustawiłeś!
Poprzez zminimalizowanie zużycia energii elektrycznej i wody, pralki Amica maksymalnie skracają czas prania, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości.
Dzięki intuicyjnemu sterowaniu od lewej do prawej i napisach na panelach sterowania w języku polskim, możesz zapomnieć o używaniu instrukcji obsługi podczas nastawiania każdego cyklu prania!
Dzięki elektromagnetycznej blokadzie okna, zyskujesz możliwość otwarcia drzwi pralki tuż po zakończeniu cyklu prania – nie musisz czekać, tak jak w przypadku blokady termicznej.
Dzięki temu, że łożyska w pralkach Amica nie są na stałe zamocowane w wannie pralki, możesz wymienić je samodzielnie lub skorzystać z usług serwisanta.

Dlaczego pralki Amica są idealne dla Ciebie?

Dowiedz się więcej o funkcjach pralek Amica.

Wysoka klasa energetyczna

Nowoczesna technologia nierozerwalnie idzie w parze z odpowiedzialnością za środowisko naturalne. Z myślą o Twoich potrzebach, Amica robi wszystko, co tylko może, aby jak największa ilość urządzeń była proekologiczna. Zastosowanie szeregu inteligentnych rozwiązań powoduje, że zmywarki posiadają jedne z najwyższych klas energetycznych – A, A+, A++ oraz A+++!

Komfort użytkowania

Amica dokłada wszelkich starań, aby jak największa ilość urządzeń była przede wszystkim projektowana z myślą o komforcie użytkowania. Właśnie dlatego większość pralek jest wyposażonych w duży i czytelny wyświetlacz oraz intuicyjny System Navigator, który pozwoli Ci na szybki i przejrzysty wybór odpowiednich parametrów prania - z myślą o Twojej wygodzie!

Innowacyjne technologie

Amica postanowiła wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom, łącząc ze sobą szereg innowacyjnych rozwiązań. Na przykład niezwykle wydajny Silnik Logic Drive lub zastosowanie nowej, unikalnej konstrukcji bębna pralki – Pearl Drum, który zapewni Ci maksymalną ochronę tkanin podczas prania i wirowania. Będziesz mógł cieszyć się swoimi ulubionymi ubraniami znacznie dłużej!

Wymienne części

Serwis pralek Amica został tak stworzony, aby był możliwie jak najprostszy! Dzięki specjalnemu systemowi mocowania grzałki w pralkach Amica, możesz w łatwy i szybki sposób dokonać jej wymiany w przypadku uszkodzenia. Podobnie w przypadku łożysk, które nie są na stałe zamocowane w wannie pralki, a ich ewentualna wymiana może odbyć się samodzielnie lub z pomocą serwisanta.

Amica - marka godna zaufania

Produkt polski

Prestiżowe nagrody

Obecność na 50 rynkach zagranicznych

70 lat doświadczenia

Dane techniczne

pralka Amica EMAWP 8123 LCLDW

Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 56,5 x 59,5 x 85 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  biało-czarny
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Dobór wody do wielkości załadunku automatyczny
Programator (sterowanie) elektroniczny
Wyświetlacz elektroniczny LED
Opóźnienie startu pracy płynne
Regulacja temperatury wyświetlacz elektroniczny
Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie) nie
Miękkie otwieranie drzwi nie
Możliwość zabudowy pod blatem nie
Programy prania antyalergiczny, bawełna, delikatny, jeans, kolory, koszule, krótki, pranie ręczne, ręczniki, sport, syntetyki, ulubiony, wełna
Funkcje dodatkowe  Aqua Ball (Amica), Auto Sensor, bęben Pearl drum, dodatkowe płukanie, kontrola piany, możliwość skrócenia czasu prania, opisowy panel sterowania, silnik Logic Drive
Efektywność energetyczna   
Pojemność 8 kg
Klasa energetyczna A+++
Roczne zużycie prądu 196 kWh = 107,80 zł rocznie
Roczne zużycie wody 10780 litrów
Klasa wirowania B
Maksymalna prędkość wirowania 1200 obr/min
Poziom hałasu (pranie/wirowanie) 54 dB / 74 dB
Wilgotność resztkowa 53 %
Zużycie prądu 0,94 kWh
Zużycie wody 49 litrów
Klasa prania A
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska tak
Bezpieczeństwo użytkowania  wbudowane zabezpieczenie przed zalaniem, blokada panelu sterowania, blokada przedwczesnego otwarcia drzwi
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  61 x 64 x 88 cm
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Amica Handel i Marketing Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Amica
  • Cena: od 1 600 do 1 799

Ocena klientów

4,5 na podstawie 12 ocen
5
(7)
4
(3)
3
(1)
2
(0)
1
(1)
Najwyżej ocenione zalety:
  • pojemność
  • energooszczędność
91% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Super pralka Amica
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
06-09-2016,
Misiek
Potwierdzony zakup

Pralka jest bardzo ładna, super cicha w stosunku do mojego poprzedniego Aristona. Bęben jest głęboki i pojemny, a struktura "plastra miodu" nie niszczy tkanin. Pralka posiada intuicyjne menu wyświetlacza i prostą obsługę programatora - polskie napisy i dedykowane programy. Instrukcja obsługi (mimo, że jest czytelna i posiada dokładną tabelę programową) właściwie jest niepotrzebna, bo w parę minut można nauczyć się obsługi pralki. Liczne programy prania pozwalają na znalezienie czegoś odpowiedniego. Program 15 minutowy jest idealny do szybkiego odświeżenia ubrań, które założyłem kilka razy. Opcja "Skróć czas" pozwala na ograniczenie czasu prania nawet o 20-30 minut. Najczęściej korzystam z programów Ręczniki i Jeansy, które służą również do prania średnio- lub mocno- zabrudzonej bawełny. Przy opcji "Skróć czas" można wyprać wsad z bawełny na jednym z tych programów w jedyne 57 minut. Jedyne zastrzeżenie jakie mam do programów, to maksymalna temperatura 90 stopni C w programie Koszule, a jej brak w programie Bawełna. Właściwie program Koszule jest też dobry do prania bawełny, jednak 90 stopni w programie Bawełna byłoby bardziej racjonalne. Po zakończonym praniu podajnik na proszek i płyn jest idealnie wypłukany. Amica podczas prania, jak i wirowania zachowuje się w sposób niezwykle przewidywalny - nie przesuwa się nawet o milimetr. Podejrzewam, że jest w tym duża zasługa profesjonalnej i miłej ekipy RTV Euro AGD, która w ofercie instalacyjnej za jedyne 1 zł dostarczyła, rozpakowała, odblokowała, wypoziomowała i podłączyła tę pralkę. Dużym plusem odnośnie długiej eksploatacji jest możliwość wymiany łożysk w tej pralce i skręcany, a nie klejony bęben. Mam nadzieję, że pralka będzie pracowała długo i bezawaryjnie, jednak sam fakt, że istnieje możliwość jakiejkolwiek naprawy, mnie uspokaja. Podsumowując, pralka polskiej firmy Amica z silnikiem bezszczotkowym jest bardzo dobrym wyborem. Mam w domu wiele produktów Amica, które od wielu lat bezproblemowo eksploatuję, dlatego zdecydowałem się na kolejny wyrób tej firmy. Trzeba wspierać polskich producentów!

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
4+
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
14-11-2016,
River
Potwierdzony zakup

Pralka przyzwoita - pranie ok, chociaż głośność pracy jest większa niż w poprzednim 10 letnim Simensie. Podczas wirowania słychać umiarkowane stukanie bębna mimo dobrze wypoziomowanej pralki. Jak za tę cenę jest ok głownie za sprawą sporej ładowności.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Świetna pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
26-01-2017,
Milena
Potwierdzony zakup

Jak na chwilę obecną pralka działa bez zarzutu. Jest cicha i pojemna. Brakuje mi jedynie programu takiego na max 1h. ogólnie polecam!

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Słaba jakość, beznadziejny serwis
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
17-03-2017,
kowald
Klient Euro

Po 6 miesiącach popsuły się łożyska. Od miesiąca czekam na naprawę. Serwis beznadziejny. Nie polecam. Pierwszy i ostatni raz kupiłem Amicę.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nie mogę napisać ciągu dalszego więc piszę w zapytaniu. W pralce po raz drugi popsuły się łożyska - poprzednie były wymieniane luty/marzec 2017. TRAGEDIA! Na razie naprawia to serwis na gwarancji ale niedługo gwarancja się skończy...
kowald zapytał 16-01-2018
Odpowiedz
Zwiń pytania
Awaryjna
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
16-01-2018,
kowald
Klient Euro

Pralka drugi raz na gwarancji właśnie jest w serwisie, drugi raz będą wymieniane łożyska. Pierwszy pobyt w serwisie trwał miesiąc. Na razie naprawy są gwarancyjne ale wkrótce gwarancja się skończy. Więcej urządzeń firmy Amica na pewno nie kupię.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
WIELKA JEDYNA
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
10-11-2016,
PolskiShit
Klient Euro

Pralka kupiona 5go listopada 2016, i tego samego dnia po 4tym praniu (dosłownie) zaczęła cieknąć. Serwis gwarancyjny nie funkcjonuje, ponieważ po zgłoszeniu usterki mają AŻ 7 dni, zanim ktoś z serwisu się odezwie i USTALI termin diagnozy/naprawy. WSZYSTKO zgodnie z kartą gwarancyjną, czyli CAŁY czas od chwili zgłoszenia do NAPRAWY trwa do 30 dni. Producenta nie interesuje, że to nie jest piekarnik, tylko pralka i ciężko się funkcjonuje. TRZEBA czekać, prać, i latać z mopem, aby sprzątać to co pralka wylewa.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Głośna!
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
05-10-2015,
Agnieszka
Klient Euro

Mamy tę pralkę od 2-ch tygodni, działa bardzo fajnie, niektóre programy są za długie wg mnie, ale pranie jest czyste. Minusem jest jej głośność, Amica chwali się, że to tylko 35dB i albo to jest bardzo dużo, albo coś z moim egzemplarzem jest nie tak. Przy każdym pobieraniu wody i przez całe płukanie stuka, szumi, buczy... W ciągu dnia okej, ale nie nadaje się, żeby nastawić ją wieczorem, bo aż boję się, że zaraz zastukają wkurzeni sąsiedzi.

Pokaż całość
Pytania (1)
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Według których danych ma ona 35dB. Bo w opisie jest Poziom hałasu (pranie/wirowanie) 54 dB / 74 dB
mikemm zapytał 18-05-2016
Odpowiedz
Zwiń pytania
elegancka!
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
25-05-2016,
Jaszu
Klient Euro

Pralka spełnia wymagania, jest cicha, łatwa w obsłudze, duży kąt otwarcia okna oraz duże okno.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
super
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
19-09-2015,
Hola

Śmiało jak na razie mogę polecić, pralka jest bardzo pojemne i funkcjonalna, a co jeszcze ważne ekonomiczna. Dobrze też że ma bardzo szerokie okno i duży kąt otwarcia drzwi. Prócz automatycznych programów których jest sporo pralka może zapamiętać nasze ulubione ustawienia. Ma też dodatkowe funkcje jak extra płukanie, pranie wstępne itp. Całościowo wypada bardzo fajnie!

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
godna polecenia zdecydowanie
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
06-06-2016,
tiksa

Bez dwóch zdań warto było kupić Amicę. Wykonanie OK, programator mega prosty w obsłudze mimo tylu możliwości jakie ma pralka a całość była w bdb cenie. Programy są super, szczególnie delikatny, antyalergiczny oraz opcja odświeżania ubrań w kwadrans. Dodatkowo fajnie że można skracać czas programów oraz pauzować pranie i dorzucać dodatkowe :)

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Amica EMAWP 8123 LCLDW, wpisz 1057757 w wyszukiwarce euro.com.pl.