Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

pojemnik bateryjny Newell BG-100D DO CANON 100D

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
pojemnik bateryjny Newell BG-100D DO CANON 100D
Newell BG-100D DO CANON 100D
0 zł
Opis i dane
Newell BG-100D do aparatu Canon 100D znacznie poprawia wygodę fotografowania. Grip ten jest wyposażony w dodatkowy spust migawki, który pozwala komfortowo fotografować w pionowym położeniu body. Lekkie naciśnięcie spustu pozwala na ustawienie ostrości, a wciśnięcie do końca wyzwala migawkę - dokładnie tak jak w samym aparacie.

Aparat, dzięki gripowi, może być zasilany do wyboru z jednej lub dwóch baterii typu LP-E12. Stosując dwie baterie można łączyć ogniwa różnych producentów i o rożnych pojemnościach. Aparat będzie wówczas pobierać prąd najpierw z jednej, a następnie drugiej baterii.

Korpus Canon 100D należy połączyć z gripem dodatkowym zewnętrznym kabelkiem, ponieważ ten model nie został zaprojektowany fabrycznie do stosowania tego rozwiązania.  Dzięki niemu realizowana jest funkcja dodatkowego spustu - bez niego grip będzie służyć wyłącznie jako pojemnik na baterie.

Kształt i konstrukcja urządzenia zostały tak dobrane, aby zapewnić jak największy komfort w czasie fotografowania zarówno w układzie poziomym jak i pionowym. W jego spodniej części znajduje się również gwint do mocowania aparatu na statywie.

Grip umożliwia lepsze trzymanie aparatu, poprawia komfort obsługi podczas robienia zdjęć w układzie pionowym oraz pozwala zwiększyć liczbę zdjęć możliwych do zrobienia jednym kompletem baterii.

Dodatkowo grip wyposażony jest w odbiornik podczerwieni i pilot. Dzięki temu możliwe jest bezprzewodowe wyzwalanie migawki aparatu.

SPECYFIKACJA:
  • Kompatybilność: Canon EOS 100D
  • Zasilanie: 1 lub 2 szt LP-E12
  • Funkcja wyzwalania bezprzewodowego

Dane techniczne

pojemnik bateryjny Newell BG-100D DO CANON 100D

Kompatybilność Canon EOS 100D
Spust migawki tak
Pilot  nie
Wyzwalanie migawki za pomocą pilota  tak
Mocowanie statywu  tak
Zasilanie  brak danych
Wyposażenie  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, koszyczek na akumulatory AA, pilot, wkład na akumulatory
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  FoxFoto
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Newell BG-100D DO CANON 100D, wpisz 1068433 w wyszukiwarce euro.com.pl.